Jak Stworzyć Zarabiający e-biznes START! ?

Interaktywne warsztaty z konsultacjami na żywo - zacznij budować swój dochód z NETA 🙂

Dołącz do WIRTUALNEJ KLASY, gdzie
na żywo 4 razy w tygodniu konsultujesz swoje działania, problemy, postępy w budowaniu swojego zarabiającego ebiznesu

Wewnątrz warsztatów otrzymujesz:

 • 1

  Cotygodniowy dostęp do kolejnych nagrań wideo z instrukcjami

  Co tydzień odsłania się Tobie kolejna partia instrukcji wideo do wykonania. Postępujesz wg instrukcji z nagrań budując krok po kroku swoje strony i inne elementy niezbędne do stworzenia podstawowego systemu zarabiającego w Internecie

 • 2

  Spotkania konsultacyjne na żywo 4 razy w tygodniu

  We wtorki (wieczorem), czwartki (do południa i wieczorem) i soboty (do południa) odbywają się na żywo spotkania konsultacyjne, na których możesz omówić wszystkie problemy na jakie napotykasz w trakcie realizowania zadań z wideo instrukcji podczas budowania swojego zarabiającego systemu. Spotkania te są nagrywane i możesz wrócić do nich w każdym momencie, będą one dostępne w Twoim panelu szkoleniowym.

 • 3

  Dołączasz i rezygnujesz z uczestnictwa kiedy chcesz

  Plan budowania takiego Podstawowego Zarabiającego Internetowego Systemu opracowany jest na 3 miesiące od A do Z. Dla osób, które są zdecydowane przejść cały PLAN jest rabat cenowy za dokonanie opłaty z góry na 3 miesiące. Jednak jeśli nie chcesz opłacać uczestnictwa z góry z jakichkolwiek powodów, to możesz opłacić jedynie jeden miesiąc z góry i zrezygnować w kolejnym miesiącu bez żadnych konsekwencji i tłumaczenia się. Materiały z opłaconego miesiąca będziesz mieć dostępne przez minimum rok.

Poznaj więcej szczegółów i wybierz swój PLAN UCZESTNICTWA, podaj kontakt do siebie w formularzu poniżej