Zakres usługi i narzędziacena zakupucena jeśli jesteś Partnerem DW
Konsultacja odnośnie wyboru adresu dla własnej strony50 zł0 zł
Kupno i uruchomienie adresu strony (domeny)50 zł15 zł
(koszt zakupu domeny)
Udostępnienie mojego serwera100 zł/rok0 zł pierwszy rok
100 zł każdy kolejny rok
Zainstalowanie narzędzi do tworzenia tych stron lądowania347 zł0 zł
Moja pomoc Administracja, w razie jakichkolwiek problemów ze stroną300 zł/rok0 zł pierwszy rok
100 zł każdy kolejny rok
Dostęp do szkoleń wideo jak używać tej witryny1000 zł0 zł
Dostęp przez pół roku raz w tygodniu do spotkań na żywo pytania
i odpowiedzi oraz pomoc techniczna o tworzeniu tych stron
500 zł0 zł
5 godzin szkolenie warsztatowe na żywo o tworzeniu tych stron500 zł0 zł
RAZEM:2847 zł15 zł (za zakup domeny)

JAK DOSTAĆ TE NARZĘDZIA?

  • KUPIĆ
  • DOSTAĆ w ramach GRATISU za to, że jesteś PARTNEREM DW - jedyny koszt to pokrycie ceny zakupu własnego adresu internetowego 15 zł

JEŚLI CHCESZ KUPIĆ

  • Narzędzia te wtedy używasz bez względu na to czy jesteś PARTNEREM DW czy nie. Masz je na zawsze. Mogę zainstalować Tobie je na Twoim dowolnym hostingu (serwerze)
  • Płacisz wtedy całość z góry, lub w 23 wpłatach po 137 zł miesięcznie (jeśli wybierzesz opcję we wpłatach miesięcznych to instalacja jest wtedy na moim serwerze tak długo, dopóki nie zapłacisz całości, jeśli przestajesz płacić wyłączam Twoją stronę do czasu, aż nie uregulujesz zaległości)
  • Instaluję Twoją stronę od razu od wpłaty całości lub pierwszej raty w ciągu max tygodnia. Dostajesz dostęp do szkoleń oraz bierzesz udział w warsztatach tworzenia stron w tym narzędziu 5h zegarowych, które przeprowadzę w miesiącu maju 2020 r.

fade-leftfade-rightJeśli wybierasz opcję kupienia

Napisz do mnie poprzez tę stronę KLIKNIJ >>> przed zakupem porozmawiamy sobie czy ta strona jest dla Ciebie i wybierzesz formę zakupu. Rozmowa jest BEZPŁATNA.

JEŚLI CHCESZ DOSTAĆ GRATIS

  • Narzędzia te możesz używać wtedy gdy jesteś PARTNEREM DW. Masz je do dyspozycji tak długo, jak długo jesteś PARTNEREM DW czyli kupującym produkt, który promujemy w DW. Jeśli nie kupujesz w danym miesiącu produktu, Twoją stronę wyłączam do czasu ponownego zakupu. Chyba, że nie kupisz ponownie produktu przez 3 miesiące z rzędu, wtedy usuwam to narzędzie do tworzenia stron i Twoje wszystkie stworzone strony bezpowrotnie. Instaluję dla Ciebie te narzędzia na moim hostingu (serwerze). I daję Tobie pełen dostęp do narzędzi, ale nie do hostingu.
  • Płacisz jedynie za własny adres internetowy ok 15 zł za pierwszy rok (kolejny rok ok 80 zł), jeśli chcesz posiadać swój własny adres, bo jeśli nie to uruchomię Tobie te narzędzia pod moim adresem i wtedy nic nie musisz płacić.
  • Instaluję Twoje narzędzia w ciągu max tygodnia od momentu zakupu proponowanego w DW produktu. Dostajesz dostęp do szkoleń o tym jak używać tych narzędzi oraz bierzesz udział w warsztatach tworzenia stron w tym narzędziu 5h zegarowych, które przeprowadzę w miesiącu maju 2020 r.

fade-leftfade-rightJeśli wybierasz opcję GRATISU

1 :: Zaloguj się do PROJEKT DRUGA WYPŁATA TUTAJ >>>
Jeśli zapomniałeś hasła, skorzystaj z opcji ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA? Jak na obrazku poniżej pokazane

2 :: Zacznij od SZYBKI START i przejdź wszystkie 5 KROKÓW

3 :: W KROK 5 jest informacja o produkcie i o możliwości jego zakupu. Jeśli zdecydujesz się zakupić produkt zrób to wg instrukcji w KROK 5

4 :: po zakupie napisz do mnie przez zakładkę KONTAKT z informacją, że produkt zakupiłeś i chcesz odebrać bezpłatne narzędzia.

 

CZAS NA SKORZYSTANIE

Oferta zdobycia tych narzędzi jako GRATISU dla Partnerów DW nie jest i nie będzie stałą ofertą. Jest limitowana.

W tej chwili jako Uczestnik #1 WARSZTATÓW TWORZENIA STRON masz okazję skorzystać z tej oferty zdobycia tych narzędzie jako GRATIS do północy do niedzieli 19 kwietnia 2020 r.

Jeśli do tego czasu zakupisz proponowany w KROK 5 Produkt, to możesz odebrać te narzędzia jako GRATIS dla PARTNERÓW DW.

 

CZY MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Śmiało zadawaj mi wszelkie pytania, na które chcesz poznać odwiedź jeśli nie jesteś pewny czy te narzędzia są dla Ciebie i którą opcję wybrać. PISZ PRZEZ ZAKŁADKĘ KONTAKT