Na warsztatach stworzysz swoje własne strony, potrzebne i pomocne Tobie do promowania FLAVON np.

 • własną stronę wizytówkę
 • stronę do zaproszenia na Zooma
 • stronę do zadania Tobie pytania przez Gościa, który trafi na Twoją stronę. Może zadać to pytanie w formularzu na Twojej stronie, które automatycznie zostanie wysłane na Twój adres email,
 • stronę prezentującą produkty Flavon z Twoim linkiem do strony sklepu FLAVON,
 • stronę z instrukcją jak samodzielnie zamówić FLAVON z Twoim osobistym linkiem do sklepu FLAVON

Na warsztatach dowiesz się

 • jak 3 kliknięciami utworzyć i uruchomić kolejną dowolną stronę np. z jakaś instrukcją, którą chcesz wysłać swoim znajomym, czy Partnerom z Biznesu
 • jak na stronę wstawiać dowolny tekst
 • jak na stronę wstawić dowolny obrazek
 • jak na stronę wstawić przycisk po kliknięciu którego otworzy się jakaś inna dowolna strona
 • jak na stronę wstawić pdf do pobrania
 • jak na stronę wstawić wideo z YT (Twoje lub kogokolwiek innego, np. Wojtka Karpowicza, czy Ryszarda Gaczkowskiego)
 • jak na YT wstawić swoje własne wideo nagrane telefonem, a następnie to wideo wstawić na swoją stronę

Jak będą realizowane warsztaty?

 • najpierw wszystkim Uczestnikom muszę zainstalować narzędzia pod ich własnym adresem, co będzie trwało max tydzień, aby każdy Uczestnik miał uruchomiona swoje narzędzia pod swoim osobistym adresem internetowym, aby mógł wziąć czynny udział w warsztatach i nauczyć się jak pod tym osobistym adresem, może tworzyć sobie już zawsze nieograniczoną liczbę dowolnych stron
 • 2 dni przed każdym spotkaniem warsztatowym otrzymasz wideo szkolenia i informacje, co będzie potrzebne aby przygotować się do warsztatu, co trzeba zrobić, dokładne instrukcje krok po kroku
 • przerabiasz to i przygotowujesz potrzebne materiały, np. zdjęcia, tekst, zgodnie z instrukcją, które będą potrzebne do wstawienia na Twoją stronę, tak aby potem na warsztatach móc brać czynny udział i wykonywać to co będziemy omawiać wspólnie
 • przychodzisz na spotkanie warsztatowe z potrzebnymi materiałami i wykonaną pracą przygotowawczą
 • dostęp do szkoleń i instrukcji, które będą przed warsztatami otrzymujesz na zawsze, możesz do tego zawsze wrócić

Czy to się opłaca kupić?

Obecna sytuacja chyba jasno każdemu pokazała i uświadomiła, jak ważne jest umieć używać narzędzi internetowych w dzisiejszym Świecie Biznesu. Ten trend i te wymogi nie będą znikały, lecz z każdym tygodniem, miesiącem i rokiem wręcz przeciwnie, Świat i rzeczywistość jeszcze bardziej będą wymuszały używanie tego typu narzędzi.

W tej chwili wszyscy siedzą w domach. Ale ten czas się kiedyś skończy. Ludzie wyjdą i ponownie będą bardzo zabiegani i zaabsorbowani różnymi sprawami, może nawet bardziej niż wcześniej bo będzie wiele spraw do nadrobienia.

Wielu osobom wygodniej jest odtworzyć nagranie wideo, klikając w link, w tak zwanym międzyczasie, niż iść na osobiste spotkanie. Znaleźć czas na dojazd tam i z powrotem.

Oczywiscie kontakt osobisty jest nadal bardzo ważny i potrzebny, jednak należy umieć zacząć budować relacje także w Internecie. A w Internecie te relacje budujemy za pomocą takich narzędzi jak na przykład własne nagranie wideo, wstawione na swoją własną stronę zapraszające do obejrzenia na przykład informacji od dr Zoltán Dinya, własne nagranie audio, notatka głosowa wstawiona na swoją własną stronę. Treść na stronie, w której przekażemy jakąś swoją myśl, spostrzeżenie czy instrukcję. Prezentacja nasza lub od naszego lidera.

To wszystko może być odtwarzane przez naszych Gości w czasie, gdy oni mają na to ten tak zwany międzyczas. Tą wolną chwilę. Później możemy się z nimi skontaktować i o tym porozmawiać. Sfinalizować transakcję. Gdy oni wcześniej się zapoznają z różnymi materiałami.

Internet uwalnia nasz czas, gdyż to nasze filmy i inne przygotowane przez nas wcześniej treści, mogą wykonać część naszej pracy. Pokazując ludziom to co chcemy im pokazać na naszych stronach, bez angażowania naszego czasu i ich czasu np. na dojazd w umówione miejsce.

Czy chcesz czy nie, Świat zmierza w tym kierunku. Wiele osób woli zapoznać się z materiałami online, a dopiero gdy chwycą bakcyla chętnie spotkają się z Tobą w kawiarni, czy na szkoleniu. To jak najbardziej dalej jest bardzo potrzebne i dalej ludzie chcą takiego kontaktu. Jednak w tej pierwszej fazie, gdy dopiero budujemy relacje, gdy dopiero pokazujemy temat całkowicie skutecznie mogą zrobić to za nas nasze strony, z zamieszczonymi na nich naszymi wideo, czy też wideo naszych liderów.

Kupując ten warsztat zdobywasz narzędzia już na zawsze do tworzenia takich informacyjnych stron w nieograniczonej ilości. Gdy tylko przyjdzie Tobie do głowy pomysł na jakieś wideo, które chcesz wysłać swoim znajomym, czy grupie Partnerów możesz je nagrać i wstawić na taką stronę wraz  z jakimś tekstem czy innymi materiałami, z linami PDF do pobrania itd...

Dzięki temu zaczynasz zbudować swoją wirtualną bibliotekę wszelkich potrzebnych narzędzi i informacji, które możesz potem udostępniać innym ludziom, a oni mogą się z tym zapoznać w dogodnym dla siebie momencie.

Kupując ten warsztat zdobywasz te narzędzia na zawsze. Płacisz raz a możesz z nich korzystać już zawsze. Pomyśl ile razy się Tobie zwróci koszt tego warsztatu, jeśli faktycznie zaczniesz wykorzystywać te narzędzia w swojej pracy na co dzień?

Do ilu Nowych Osób jesteś w stanie dotrzeć Online dzięki tym narzędziom, do których w sposób tradycyjny masz ograniczony lub nawet niemożliwy kontakt.

Ile osób jest w stanie odtworzyć Twoje video  informację na Twojej stronie, w czasie gdy Ty zajmujesz się czymś zupełnie innym?

Zasięgi Online są liczone w milionach ... nie jesteś w stanie w sposób tradycyjny docierać w jednym czasie do milionów osób każdego dnia. Używając narzędzi Online, swoich stron, wideo swoich bądź swoich liderów, z własnym linkiem partnerskim, polecającym sklep FLAVON - JUŻ JESTEŚ  W STANIE DOCIERAĆ DO dziesiątek, tysięcy i MILIONÓW innych osób w jednym czasie.

Kupując ten warsztat płacisz raz, a zdobycie informacje o tym jak te narzędzie wykorzystać, jak te strony w tych narzędziach tworzyć otrzymujesz na zawsze. Zawsze już możesz wrócić do nagrań instrukcji i się z nimi zapoznać mimo, że tylko RAZ za to zapłacisz.

Dodatkowo jeśli w przyszłości w ciągu 1 roku od zakończenia warsztatów pojawią się jakieś pytania, odnośnie tych narzędzi, to masz ze mną 2h konsultacji indywidualnych, na których omówimy sobie te aspekty.

Zatem... czy warto kupić te warsztaty? Zapłacić raz, a korzystać z tego cały czas? Zapewnić sobie narzędzie online, które niewątpliwie pomoże Tobie teraz jak i w przyszłości rozwijać ten BIZNES za pomocą Internetu? 

Czy warto zapłacić za narzedzia, ktore przydadza Ci się teraz, jak i za miesiac, jak i za rok i za 5 lat… ???

Wyciagnij wniosek z obecnej sytuacji. Otwórz się na te nowe możliwości docierania do ludzi... na tworzenie własnych stron informacyjnych.

Czy ta cena jest tego warta? Odpowiedz sobie na to pytanie samodzielnie.

Pozdrawiam Cię i życzę samych sukcesów i wielokrotnych Prezydentów Rubinów! 🙂

Asia Sitarz

Zarezerwuj swoje miejsce na warsztaty

Jeśli będzie mniej niż 50 uczestników, wtedy każdy uczestnik będzie musiał dopłacić do ceny konsultacji 300 zł netto do 15 kwietnia 2020 r.

Oferta ważna do dnia:
12 kwietnia 2020 r.

Spotkanie organizacyjne osób, które wykupią warsztaty odbędzie się 15 kwietnia godzina 17:00, link do spotkania zostanie wysłany każdemu uczestnikowi na email podany podczas zakupu warsztatów.

Zapisz się na listę wstępnie zainteresowanych