Jak i CZYM Zbudować SYSTEM
do ZARABIANIA w Internecie?

Czy chcesz poznać fundamentalne elementy, z których powinien być zbudowany SYSTEM, pozwalający na AUTOMATYCZNE zarabianie w Internecie?! To może być jedna z naj­waż­niej­szych stron, jakie kiedykolwiek odwiedziłeś w Internecie.

Czy zastanawiałeś się kiedyś ile potrzebujesz mieć stron www, aby zarabiać w Internecie? I jakie?

Czy jest to blog? A może sklep? A może strona z ofertą? A może jeszcze jakieś inne strony?

Okazuje się, że te osoby, które skutecznie zarabiają w Internecie posiadają nie jedną jakąś stronę, ale cały SYSTEM STRON i nie tylko stron.

SYSTEM – ZBIÓR rożnych elementów.

SYSTEM ten posiada różne rodzaje stron. Przede wszystkim są to tak zwane strony LĄDOWANIA (LANDING PAGE).

STRONY LĄDOWANIA
POMOGĄ CI

 • po pierwsze skutecznie budować Twoją listę mailingową
 • po drugie tworzyć Twój tak zwany lejek marketingowo-sprzedażowy
 • po trzecie automatyzować dużą część Twojej pracy
 • po czwarte zamieniasz osoby zainteresowane w Klientów czy Partnerów

Zatem innymi słowy, dzięki stronom lądowania

ŁATWIEJ SPRZEDAŻ
POLECISZ COŚ
ZAROBISZ!

Omówię teraz każdy z powyższych punktów bardziej szczegółowo i dam Ci przykłady konkretnych stron. Czytaj zatem dokładnie, wolno ze skupieniem i zrozumieniem 🙂

Najlepiej wyłącz teraz telefon i wszystko co mogłoby Cię rozpraszać. Znajdź 15 minut dla siebie, aby w końcu dowiedzieć się co dokładnie robić.

BUDOWA LISTY
MAILINGOWEJ

Lista mailingowa to KLUCZ sukcesu SYSTEMU. Wiele osób zupełnie ignoruje fakt budowania listy dlatego, bo nie zdają sobie sprawy z potęgi tego narzędzia.

Aby móc cokolwiek komukolwiek sprzedać czy polecić trzeba mieć po pierwsze KOMU. Prawda?

Czy Ty masz dzisiaj komu sprzedawać bądź polecać to na czym chcesz zarabiać? Pewnie nie. To właśnie pewnie jest Twój główny problem. Inaczej by Cię tu nie było. Otóż lista mailingowa ROZWIĄZUJE TEN PROBLEM BARDZO SKUTECZNIE.

Lista mailingowa to właśnie zbór osób, którym możesz zaproponować to co masz do zaproponowania. Wyobraź sobie, że już nie musisz każdego dnia od nowa szukać nowych zainteresowanych na FB, którzy mają Cię głęboko w nosie. Nie musisz płacić za reklamę.

Po prostu masz swoją listę i za pomocą wysłania jednego maila tej oto liście pokazujesz dziesiątkom, setkom albo tysiącom osób, to co masz do sprzedania.

Daję Ci teraz przykład takiej strony lądowania jednej mojej klientki, która zbiera listę mailingową ZOBACZ. Tego typu strona lądowania nazywa się stroną przechwytującą. I podstawą podstaw jest nauczyć się robić tego typu strony. To jest OBOWIĄZKOWE! Jeśli chcesz przestać się miotać w kółko i zacząć w końcu budować swój własny osobisty system, który dla Ciebie zarabia!

 TWORZENIE LEJKA SPRZEDAŻOWEGO

Mając więc już tę listę jesteś w stanie zaprojektować specjalny sposób komunikacji z tymi osobami, które są zapisane na tej liście.

Sposób ten jest specjalnie wcześniej obmyślony i przygotowany. Prowadzi osoby zainteresowane ZA RĘKĘ do Twojego celu – SPRZEDAŻY (czy też polecenia czegoś). Jest to BARDZO, ale to BARDZO skuteczne. I co ważniejsze POWTARZALNE.

Mając taki sposób komunikacji jesteś w stanie z dużą dokładnością przewidzieć ile zarobisz w każdym miesiącu. Ta specjalna komunikacja odbywa się w dużym stopniu za pomocą materiałów przedstawianych właśnie na stronach lądowania.

Tu przykład pierwszej z czterech stron lądowania wspomnianej już wcześniej mojej klientki, dla której budowałam taki system ZOBACZ TUTAJ. Te strony właśnie służą do odpowiednio wcześniej zaprojektowanej komunikacji z osobami zainteresowanymi. Do przygotowania tych osób na ofertę sprzedażową.

Ponieważ bez przygotowania jest bardzo trudno cokolwiek sprzedać czy polecić. Bez przygotowania osób zainteresowanych do zakupu myślę, że niemożliwe jest zbudowanie stabilnego dochodu.

 AUTOMATYZACJA
DUŻEJ CZĘŚCI PRACY

I teraz NAJFAJNIEJSZA INFORMACJA 😀

Dzięki posiadaniu takich stron umieszczasz na nich odpowiednie materiały z odpowiednimi informacjami. Właśnie w ten sposób przygotowujesz osoby zainteresowane do zakupu.

I te strony to są jakby TWOJE OSOBISTE KLONY,  które pracują 24 godziny na dobę przez całe tygodnie, miesiące i lata. Tak długo jak długo nie usuniesz tych stron.

To pozwala Ci na bardzo wygodną pracę, gdyż nie musisz każdemu Klientowi zainteresowanemu tym co masz tłumaczyć nic osobiście. Taki zainteresowany Klient wchodzi w ten tak zwany lejek marketingowo-sprzedażowy i tam wszystkiego się dowiaduje i podąża krok za krokiem.

Gdy jest gotów kupuje. Ty te strony przygotowujesz tylko JEDEN RAZ. A potem one pracują CAŁY CZAS.

Ty w tym czasie możesz zajmować się czymś zupełnie innym, a wieczorem sprawdzasz ile osób kupiło czy też skorzystało z Twojego polecenia.

Ja to wykorzystuję już od lat. Mało kiedy osobiście komukolwiek cokolwiek tłumaczę. Chyba, że ktoś kupił taką moją usługę – konsultacje indywidualne. Ale dopóki ktoś czegoś nie kupi to ja osobiście prawie nigdy nie angażuję się w proces sprzedażowy. Robią to za mnie moje strony.

Chyba, że robię akurat jakąś akcję, aby pobudzić uśpioną cześć mojej listy mailingowej, taką jak na przykład bezpłatne konsultacje telefoniczne. Jednak to zdarza mnie się 2, max 3 razy do roku i trwa ok 2 tygodnie. To wszystko. Reszta dzieje się automatycznie.

Tymczasem setki ludzi próbuje zbudować swój biznes dzwoniąc codziennie do dziesiątek osób, które wcale czy ledwo znają, albo z którymi dawno stracili już kontakt.

A skutek takich rozmów jest dość marny. Z czasem większość osób traci wiarę w całe to przedsięwzięcie, a co gorsze W SIEBIE. Tracą zapał. Myślą, że się nie nadają. A to nieprawda.

Czasy na budowanie w ten sposób biznesu JUŻ DAWNO MINĘŁY! HALO!!! Teraz wszyscy Wszystkiego szukają w Internecie! Nikt nie czeka na telefon z  super ofertą, która odmieni mu życie.

Nie znosimy telemarketerów i nie znosimy gdy ktoś nas chce do czegoś namawiać. A już szczególnie znajomy,który własnie odkrył super żyłę złota.

Ale gdy sami czegoś szukamy i sami to znajdziemy i trafimy na kogoś kto gada z sensem, to sami chętnie zapasujemy się na listę tej osoby i przesłuchamy jej wszystkie wideo w tym temacie i chętnie od niej kupujemy. Tak? Czy nie? Jak myślisz?

W INTERNECIE zbuduj swoje strony, a zostaniesz wysłuchany przez setki, tysiące, a nawet miliony osób, gdy Ty w tym czasie będziesz na basenie. To jest WOLNOŚĆ i sens pracy w Internecie 🙂

Mnie by się naprawdę nie chciało marnować czasu na bezsensowne rozmowy z ludźmi, którzy nie są wcale zainteresowani tym co robię i co dla nich mam 🙂

Wolę RAZ przeznaczyć czas na zbudowanie sobie strony i niech ona nawija non stop. Po co ja mam to robić skoro i tak większość osób nie reaguje.

Ja kontaktuję się tyko z tymi osobami, które reagują i chcą więcej info, chcą coś kupić, albo już  kupiły, albo chcą skorzystać z jakiegoś mojego polecenia. Po co mam marnować czas na tych, którzy nie są wcale zainteresowani?

A Ty jak działasz? Który sposób wydaje Ci się fajniejszy?

Materiały, które wcześniej przygotowałam i umieściłam na tych stronach PRACUJĄ W KÓŁKO CAŁY CZAS. A ja tylko dostaję na email lub sms informację o tym, że ktoś coś kupił, że dostałam prowizję lub wpłatę na konto.

Dlatego ja mam czas rozbudowywać swoje systemy ciągle o nowe elementy. Bo buduję je tylko raz, a potem one już same pracują, a ja mogę albo zrobić sobie wolne i iść na plażę, do kina, na siłownię czy ugotować obiad i pozbijać bąki, lub też mogę siąść i budować kolejny system i zwiększać w ten sposób swoje dochody.

To jest NAJWSPANIALSZA NA ŚWIECIE SPRAWA I ZA NIC BYM TEGO TYPU PRACY NIE ZAMIENIŁA NA NIC INNEGO! 😀 😀 😀

A jedyną rzeczą, która uniemożliwia Ci teraz takie działanie jest to, że nie wiesz jak te strony robić. Wiesz co... mam dobrą informację.... Ja Ci w tym pomogę 😀 Dam Ci narzędzia i wiedzę w tej kwestii, a nawet konstatacje... tylko czytaj dalej....

 PRODUKOWANIE
KLIENTÓW I PARTNERÓW

Dzięki stronom lądowania nie musisz SZUKAĆ KLIENTÓW czy PARTNERÓW. Ty ich po prostu PRODUKUJESZ. I to z przewidywalnym efektem końcowym.

Po prostu jesteś w stanie przewidzieć i oszacować ile w każdym miesiącu WYPRODUKUJESZ sobie nowych  Klientów. Fajne? 🙂

Aby mogło dojść do sprzedaży potrzeba spełnić 3 warunki.

Pierwszy Warunek to osoba, która zanim zostanie Twoim przyszłym Klientem czy Partnerem najpierw w ogóle MUSI CIĘ POZNAĆ. Wiedzieć o Twoim istnieniu, aby cokolwiek od Ciebie mogła kupić, tak?

Więc za pomocą strony przechwytującej, na którą kierujesz na przykład z jakiegoś swojego wpisu na FB, czy reklamy płatnej. Osoba wchodzi, dowiaduje się, że istniejesz na tym świecie i że zajmujesz się jakimś tematem. Warunek zostaje spełniony.

Osoba już wie, że jesteś i że się tym zajmujesz. Zatem zapisuje się na Twoją listę jeśli ją to zainteresowało, jeśli tego poszukuje. Zapisuje się chcąc dowiedzieć się więcej.

Drugi Warunek zanim cokolwiek kupi to MUSI CIĘ POLUBIĆ. Jeśli się zapisze na Twoją listę, ale po zapoznaniu się z materiałami stwierdzi, że coś nie bardzo jej odpowiada Twój przekaz, Twoja osoba, styl pisania, mówienia, tłumaczenia czy cokolwiek innego i nie polubi Cię to już pozamiatane… nic jej nie sprzedaż, nic od Ciebie nie kupi.

Najpewniej wypisze się z Twojej listy. I TO JEST OK. Nigdy nie trafisz do wszystkich. Tak ma być. Na Twojej liście mają być tylko te osoby, którym odpowiada to co i jak robisz.

Ale jeśli osoba stwierdzi, że fajnie to wszystko wygląda, rozumie Twój przekaz, to prawdopodobnie już Cię w jakimś stopniu lubi.

Dzięki STRONOM LĄDOWANIA i materiałom jakie na nich umieszczasz masz okazję zaprezentować się w pełni, tak aby osoba mogła poznać Cię i polubić.

Trzeci Warunek to taki że osoba zanim kupi coś od Ciebie MUSI CI ZAUFAĆ. Bez tego nie kupi. Dzięki stronom lądowania, które prowadzą osobę za rękę masz możliwość pogłębienia Waszej relacji i uzyskania właśnie takiego efektu.

Osoba może dojść do wniosku, że gadasz z sensem 😀 i nie wiadomo skąd poczuje wewnętrznie, że Ci ufa. I dopiero wtedy można mówić o sprzedaży.

Bez STRON LĄDOWANIA nie jesteś w stanie tych trzech warunków spełnić na tyle szybko i skutecznie, aby sprzedać coś nowej, nieznajomej Ci osobie na przykład w ciągu 3 dni.

Lub jeśli się to nawet zdarzy to niezwykle rzadko i jest to proces absolutnie nieprzewidywalny i losowy. W ten sposób nie zbudujesz stabilnego biznesu, z którego można żyć miesiąc w miesiąc, opłacać rachunki, prowadzić firmę..

Strony LĄDOWANIA właśnie to umożliwiają, aby te TRZY WARUNKI spełnić maksymalnie szybko. Możesz zaprojektować tak te 3 strony ze specjalnie przygotowanymi i obmyślonymi materiałami, aby nowo zainteresowana osoba, która jeszcze Cię wcale nie zna, mogła CIĘ POZNAĆ, POLUBIĆ i CI ZAUFAĆ w 3 dni. A nawet krócej. A wtedy KUPI z prawdopodobieństwem średnio 15-10% lub wyższym.

Na efektywność sprzedaży/polecania mają wpływ różne czynniki. Natomiast 10% to taki standard.

Więc jeśli zrobisz to dobrze i zaprosisz  w miesiącu na swoją listę 100 nowych osób to statystyka pokazuje, że 15-10 z nich kupi lub skorzysta z polecenia.

Jeśli to co sprzedajesz da Ci zarobku 100 zł to w miesiącu zarobisz 1500-1000 zł. Możesz wtedy przeznaczyć cześć tych pieniędzy na reklamę i w kolejnym miesiącu zapisać na swoją listę już nie 100 osób, a np 500 osób.

Wtedy zarobisz 7500 – 5000 zł. I jesteś w stanie to przewidzieć.

MAM
NARZĘDZIA
do tworzenia
takich stron

TY też
Rozbuduj swój biznes
UWOLNIJ SIĘ
Twórz swoje SYSTEMY
Zarabiaj w INTERNECIE!

OTO CO DOSTAJESZ ODE MNIE

NARZĘDZIA

 • Kupię dla Ciebie domenę i Zainstaluję Ci dokładnie taką samą wersję WORDPRESS'a jakiej ja używam, wraz ze sklepem i motywem do Tworzenia stron lądowania. Uruchomię Ci Twoją platformę, nie musisz się znać na tej instalacji. Koszt tych narzędzi gdybyś chciał sobie je kupić samodzielnie to 1065 zł.
 • Narzędzia nie zawierają dostępu do autorespondera Getresponse. Autoresponder należy sobie wykupić osobno.
 • Te narzędzia są na zawsze TWOJE. możesz je przenieść na inny serwer i zrobić z nimi co chcesz. Masz do nich dostęp na zawsze

WIDEO

 • Otrzymasz dostęp do zamkniętej platformy, gdzie są szkolenia wideo jak używać tych narzędzi, aby tworzyć takie strony lądowania, strony przechwytujące, strony ofertowe, strony podziękowania, uruchomić swój sklep, stworzyć stronę główną, własne menu i wiele innych. Wartość tej platformy szkoleniowej to 1000 zł.
 • Dostęp do tej platformy otrzymujesz na stałe, tak długo jak długo będzie istnieć moja firma, która cały czas rozwijam.

GRUPA na FB

 • Dostajesz dostęp do zamkniętej grupy na FB, gdzie możesz dyskutować z innymi osobami, które kupiły te narzędzia ode mnie, też ich używają i możecie się wspierać wiedzą, pomagać sobie. Ja też odpowiadam na tej grupie na zadane pytania.
 • Dostęp do tej grupy masz na stałe. Zawsze możesz zadawać tam pytania i uczestniczyć w dyskusjach.

KONSULTACJE

 • Możesz zadawać mi pytania dotyczące konkretnie Twojego projektu, Twoich działań, Twoich stron. Co tydzień odpowiadam na te pytania nagrywając wideo odpowiedzi dla uczestników. Oprócz tego raz w miesiącu jest ZOOM, na którym również możesz zadawać pytania.
 • Normalna cena tych konsultacji to 97 zł miesięcznie. Kupując te narzędzia dostajesz dostęp do tych konsultacji na 4 miesiące. Czyli masz 16 tygodni czasu na zadawanie mi pytań co jak robić.

cena

999 zł

wartość co najmniej 2453 zł
kupuję tutaj >>>>>>

 

Są to te same narzędzia z jakich korzystam ja przy budowaniu swoich systemów. Dokładnie za pomocą tych narzędzi tworzę swoje strony. Pokażę CI na instrukcjach wideo jak to robię i jak Ty możesz to zrobić.

Weź ode mnie wiedzę na temat tworzenia tych wszystkich stron i wykorzystania autorespondera Getresponse.

Gdy się pogubisz skonsultuj to co robisz.

Nie będę Cię oszukiwać. Tutaj nikt Ci do głowy nie wleje wiedzy, ani nic za Ciebie nie zrobi. Jednak jeśli naprawdę chcesz zacząć budować swoje SYSTEMY i pracować tylko w domu, w czasie, który Ci odpowiada, robiąc to co lubisz, to najlepszą inwestycją będzie zainwestować w siebie pieniądze na potrzebne, niezbędne narzędzia oraz czas na zdobycie umiejętności jak się nimi posługiwać.

Pamiętaj, że kupując te narzędzia od mnie jesteś w MOJEJ GRUPIE. A w grupie nie jesteś sam i nie musisz sam się zastanawiać jak coś się robi. Już koniec  z przestojami w Twojej pracy online. Nie wiesz czegoś -> zadajesz pytanie -> otrzymujesz odpowiedź -> działasz dalej.

Pomyśl tylko gdzie będziesz za rok jeśli naprawdę ten bilet kupisz, wsiądziesz na pokład i postanowisz uczyć się od kapitana, aby samemu zostać kapitanem na własnym statku.

AHOJ!
Czekamy na Ciebie na pokładzie wraz z resztą ekipy! 🙂
I płyniemy w świetnym towarzystwie i uśmiechem na twarzy po nasze marzenia.

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj” – Mark Twain

Copyright © 2019 © Sitarz Consulting Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Solidarności 68/121, KRS: 0000714379, NIP: 5252736884, REGON: 369318377, KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5000 zł
Regulamin Sklepu | Polityka Prywatności