(dup) strona ktora zarabia oferta same narzedzia

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”70″ font_font=”Impact” font_color=”%23ad0400″ font_spacing=”-1″ font_shadow=”dark” line_height=”60″]Jak i CZYM Zbudować SYSTEM
do ZARABIANIA w Internecie?[/text_block]
— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”30″ font_font=”Courier” font_color=”%238a8a8a” line_height=”30″]Czy chcesz poznać fundamentalne elementy, z których powinien być zbudowany SYSTEM, pozwalający na AUTOMATYCZNE zarabianie w Internecie?! To może być jedna z naj­waż­niej­szych stron, jakie kiedykolwiek odwiedziłeś w Internecie.[/text_block]
— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]Czy zastanawiałeś się kiedyś ile potrzebujesz mieć stron www, aby zarabiać w Internecie? I jakie?

Czy jest to blog? A może sklep? A może strona z ofertą? A może jeszcze jakieś inne strony?

Okazuje się, że te osoby, które skutecznie zarabiają w Internecie posiadają nie jedną jakąś stronę, ale cały SYSTEM STRON i nie tylko stron.

SYSTEM – ZBIÓR rożnych elementów.

SYSTEM ten posiada różne rodzaje stron. Przede wszystkim są to tak zwane strony LĄDOWANIA (LANDING PAGE).[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

STRONY LĄDOWANIA
POMOGĄ CI

[/text_block]

 • po pierwsze skutecznie budować Twoją listę mailingową
 • po drugie tworzyć Twój tak zwany lejek marketingowo-sprzedażowy
 • po trzecie automatyzować dużą część Twojej pracy
 • po czwarte zamieniasz osoby zainteresowane w Klientów czy Partnerów
— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Omówię teraz każdy z tych punktów bardziej szczegółowo i dam Ci przykłady konkretnych stron. Czytaj zatem dokładnie, wolno ze skupieniem i zrozumieniem ?

Najlepiej wyłącz teraz telefon i wszystko co mogłoby Cię rozpraszać. Znajdź 15 minut dla siebie, aby w końcu dowiedzieć się co dokładnie robić.

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

BUDOWA LISTY
MAILINGOWEJ

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Lista mailingowa to KLUCZ sukcesu SYSTEMU. Wiele osób zupełnie ignoruje fakt budowania listy dlatego, bo nie zdają sobie sprawy z potęgi tego narzędzia.

Aby móc cokolwiek komukolwiek sprzedać czy polecić trzeba mieć po pierwsze KOMU. Prawda?

Czy Ty masz dzisiaj komu sprzedawać bądź polecać to na czym chcesz zarabiać? Pewnie nie. To właśnie pewnie jest Twój główny problem. Inaczej by Cię tu nie było. Otóż lista mailingowa ROZWIĄZUJE TEN PROBLEM BARDZO SKUTECZNIE.

Lista mailingowa to właśnie zbór osób, którym możesz zaproponować to co masz do zaproponowania. Wyobraź sobie, że już nie musisz każdego dnia od nowa szukać nowych zainteresowanych na FB, którzy mają Cię głęboko w nosie. Nie musisz płacić za reklamę.

Po prostu masz swoją listę i za pomocą wysłania jednego maila tej oto liście pokazujesz dziesiątkom, setkom albo tysiącom osób, to co masz do sprzedania.

Daję Ci teraz przykład takiej strony lądowania jednej mojej klientki, która zbiera listę mailingową ZOBACZ. Tego typu strona lądowania nazywa się stroną przechwytującą. I podstawą podstaw jest nauczyć się robić tego typu strony. To jest OBOWIĄZKOWE! Jeśli chcesz przestać się miotać w kółko i zacząć w końcu budować swój własny osobisty system, który dla Ciebie zarabia!

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

 TWORZENIE LEJKA SPRZEDAŻOWEGO

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Mając więc już tę listę jesteś w stanie zaprojektować specjalny sposób komunikacji z tymi osobami, które są zapisane na tej liście.

Sposób ten jest specjalnie wcześniej obmyślony i przygotowany. Prowadzi osoby zainteresowane ZA RĘKĘ do Twojego celu – SPRZEDAŻY (czy też polecenia czegoś). Jest to BARDZO, ale to BARDZO skuteczne. I co ważniejsze POWTARZALNE.

Mając taki sposób komunikacji jesteś w stanie z dużą dokładnością przewidzieć ile zarobisz w każdym miesiącu. Ta specjalna komunikacja odbywa się w dużym stopniu za pomocą materiałów przedstawianych właśnie na stronach lądowania.

Tu przykład pierwszej z czterech stron lądowania wspomnianej już wcześniej mojej klientki, dla której budowałam taki system ZOBACZ TUTAJ. Te strony właśnie służą do odpowiednio wcześniej zaprojektowanej komunikacji z osobami zainteresowanymi. Do przygotowania tych osób na ofertę sprzedażową.

Ponieważ bez przygotowania jest bardzo trudno cokolwiek sprzedać czy polecić. Bez przygotowania osób zainteresowanych do zakupu myślę, że niemożliwe jest zbudowanie stabilnego dochodu.

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

 AUTOMATYZACJA
DUŻEJ CZĘŚCI PRACY

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

I teraz NAJFAJNIEJSZA INFORMACJA ?

Dzięki posiadaniu takich stron umieszczasz na nich odpowiednie materiały z odpowiednimi informacjami. Właśnie w ten sposób przygotowujesz osoby zainteresowane do zakupu.

I te strony to są jakby TWOJE OSOBISTE KLONY,  które pracują 24 godziny na dobę przez całe tygodnie, miesiące i lata. Tak długo jak długo nie usuniesz tych stron.

To pozwala Ci na bardzo wygodną pracę, gdyż nie musisz każdemu Klientowi zainteresowanemu tym co masz tłumaczyć nic osobiście. Taki zainteresowany Klient wchodzi w ten tak zwany lejek marketingowo-sprzedażowy i tam wszystkiego się dowiaduje i podąża krok za krokiem.

Gdy jest gotów kupuje. Ty te strony przygotowujesz tylko JEDEN RAZ. A potem one pracują CAŁY CZAS.

Ty w tym czasie możesz zajmować się czymś zupełnie innym, a wieczorem sprawdzasz ile osób kupiło czy też skorzystało z Twojego polecenia.

Ja to wykorzystuję już od lat. Mało kiedy osobiście komukolwiek cokolwiek tłumaczę. Chyba, że ktoś kupił taką moją usługę – konsultacje indywidualne. Ale dopóki ktoś czegoś nie kupi to ja osobiście prawie nigdy nie angażuję się w proces sprzedażowy. Robią to za mnie moje strony.

Chyba, że robię akurat jakąś akcję, aby pobudzić uśpioną cześć mojej listy mailingowej, taką jak na przykład bezpłatne konsultacje telefoniczne. Jednak to zdarza mnie się 2, max 3 razy do roku i trwa ok 2 tygodnie. To wszystko. Reszta dzieje się automatycznie.

Tymczasem setki ludzi próbuje zbudować swój biznes dzwoniąc codziennie do dziesiątek osób, które wcale czy ledwo znają, albo z którymi dawno stracili już kontakt.

A skutek takich rozmów jest dość marny. Z czasem większość osób traci wiarę w całe to przedsięwzięcie, a co gorsze W SIEBIE. Tracą zapał. Myślą, że się nie nadają. A to nieprawda.

Czasy na budowanie w ten sposób biznesu JUŻ DAWNO MINĘŁY! HALO!!! Teraz wszyscy Wszystkiego szukają w Internecie! Nikt nie czeka na telefon z  super ofertą, która odmieni mu życie.

Nie znosimy telemarketerów i nie znosimy gdy ktoś nas chce do czegoś namawiać. A już szczególnie znajomy,który własnie odkrył super żyłę złota.

Ale gdy sami czegoś szukamy i sami to znajdziemy i trafimy na kogoś kto gada z sensem, to sami chętnie zapasujemy się na listę tej osoby i przesłuchamy jej wszystkie wideo w tym temacie i chętnie od niej kupujemy. Tak? Czy nie? Jak myślisz?

W INTERNECIE zbuduj swoje strony, a zostaniesz wysłuchany przez setki, tysiące, a nawet miliony osób, gdy Ty w tym czasie będziesz na basenie. To jest WOLNOŚĆ i sens pracy w Internecie ?

Mnie by się naprawdę nie chciało marnować czasu w ten sposób ? Wolę RAZ przeznaczyć czas na zbudowanie sobie strony i niech ona nawija non stop. Po co ja mam to robić skoro i tak większość osób nie reaguje.

Ja kontaktuję się tyko z tymi osobami, które reagują i chcą więcej info, chcą coś kupić, albo już  kupiły, albo chcą skorzystać z jakiegoś mojego polecenia. Po co mam marnować czas na tych, którzy nie są wcale zainteresowani?

A Ty jak działasz? Który sposób wydaje Ci się fajniejszy?

Materiały, które wcześniej przygotowałam i umieściłam na tych stronach PRACUJĄ W KÓŁKO CAŁY CZAS. A ja tylko dostaję na email lub sms informację o tym, że ktoś coś kupił, że dostałam prowizję lub wpłatę na konto.

Dlatego ja mam czas rozbudowywać swoje systemy ciągle o nowe elementy. Bo buduję je tylko raz, a potem one już same pracują, a ja mogę albo zrobić sobie wolne i iść na plażę, do kina, na siłownię czy ugotować obiad i pozbijać bąki, lub też mogę siąść i budować kolejny system i zwiększać w ten sposób swoje dochody.

To jest NAJWSPANIALSZA NA ŚWIECIE SPRAWA I ZA NIC BYM TEJ RACY NIE ZAMIENIŁA NA NIC INNEGO! ? ? ?

A jedyną rzeczą, która uniemożliwia Ci teraz takie działanie jest to, ze nie wiesz jak te strony robić. Wiesz co… mam dobra informację…. Ja Ci w tym pomogę ? Dam Ci narzędzia i wiedzę w tej kwestii, a nawet indywidualne konstatacje… tylko czytaj dalej….[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

 PRODUKOWANIE
KLIENTÓW I PARTNERÓW

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]Dzięki stronom lądowania nie musisz SZUKAĆ KLIENTÓW czy PARTNERÓW. Ty ich po prostu PRODUKUJESZ. I to z przewidywalnym efektem końcowym.

Po prostu jesteś w stanie przewidzieć i oszacować ile w każdym miesiącu WYPRODUKUJESZ sobie nowych  Klientów. Fajne? ?

Aby mogło dojść do sprzedaży potrzeba spełnić 3 warunki.

Pierwszy Warunek to osoba, która zanim zostanie Twoim przyszłym Klientem czy Partnerem najpierw w ogóle MUSI CIĘ POZNAĆ. Wiedzieć o Twoim istnieniu, aby cokolwiek od Ciebie mogła kupić, tak?

Więc za pomocą strony przechwytującej, na którą kierujesz na przykład z jakiegoś swojego wpisu na FB, czy reklamy płatnej. Osoba wchodzi, dowiaduje się, że istniejesz na tym świecie i że zajmujesz się jakimś tematem. Warunek zostaje spełniony.

Osoba już wie, że jesteś i że się tym zajmujesz. Zatem zapisuje się na Twoją listę jeśli ją to zainteresowało, jeśli tego poszukuje. Zapisuje się chcąc dowiedzieć się więcej.

Drugi Warunek zanim cokolwiek kupi to MUSI CIĘ POLUBIĆ. Jeśli się zapisze na Twoją listę, ale po zapoznaniu się z materiałami stwierdzi, że coś nie bardzo jej odpowiada Twój przekaz, Twoja osoba, styl pisania, mówienia, tłumaczenia czy cokolwiek innego i nie polubi Cię to już pozamiatane… nic jej nie sprzedaż, nic od Ciebie nie kupi.

Najpewniej wypisze się z Twojej listy. I TO JEST OK. Nigdy nie trafisz do wszystkich. Tak ma być. Na Twojej liście mają być tylko te osoby, którym odpowiada to co i jak robisz.

Ale jeśli osoba stwierdzi, że fajnie to wszystko wygląda, rozumie Twój przekaz, to prawdopodobnie już Cię w jakimś stopniu lubi.

Dzięki STRONOM LĄDOWANIA i materiałom jakie na nich umieszczasz masz okazję zaprezentować się w pełni, tak aby osoba mogła poznać Cię i polubić.

Trzeci Warunek to taki że osoba zanim kupi coś od Ciebie MUSI CI ZAUFAĆ. Bez tego nie kupi. Dzięki stronom lądowania, które prowadzą osobę za rękę masz możliwość pogłębienia Waszej relacji i uzyskania właśnie takiego efektu.

Osoba może dojść do wniosku, że gadasz z sensem ? i nie wiadomo skąd poczuje wewnętrznie, że Ci ufa. I dopiero wtedy można mówić o sprzedaży.

Bez STRON LĄDOWANIA nie jesteś w stanie tych trzech warunków spełnić na tyle szybko i skutecznie, aby sprzedać coś nowej, nieznajomej Ci osobie na przykład w ciągu 3 dni.

Lub jeśli się to nawet zdarzy to niezwykle rzadko i jest to proces absolutnie nieprzewidywalny i losowy. W ten sposób nie zbudujesz stabilnego biznesu, z którego można żyć miesiąc w miesiąc, opłacać rachunki, prowadzić firmę..

Strony LĄDOWANIA właśnie to umożliwiają, aby te TRZY WARUNKI spełnić maksymalnie szybko. Możesz zaprojektować tak te 3 strony ze specjalnie przygotowanymi i obmyślonymi materiałami, aby nowo zainteresowana osoba, która jeszcze Cię wcale nie zna, mogła CIĘ POZNAĆ, POLUBIĆ i CI ZAUFAĆ w 3 dni. A nawet krócej. A wtedy KUPI z prawdopodobieństwem średnio 15-10% lub wyższym.

Na efektywność sprzedaży/polecania mają wpływ różne czynniki. Natomiast 10% to taki standard.

Więc jeśli zrobisz to dobrze i zaprosisz  w miesiącu na swoją listę 100 nowych osób to statystyka pokazuje, że 15-10 z nich kupi lub skorzysta z polecenia.

Jeśli to co sprzedajesz da Ci zarobku 100 zł to w miesiącu zarobisz 1500-1000 zł. Możesz wtedy przeznaczyć cześć tych pieniędzy na reklamę i w kolejnym miesiącu zapisać na swoją listę już nie 100 osób, a np 500 osób.

Wtedy zarobisz 7500 – 5000 zł. I jesteś w stanie to przewidzieć.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”60″ font_font=”Arial%20Black” font_spacing=”-2″ line_height=”50″]MAM
NARZĘDZIA
do tworzenia
takich stron[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”40″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” font_spacing=”-2″ line_height=”50″]

TY też
Rozbuduj swój biznes
UWOLNIJ SIĘ
Twórz swoje SYSTEMY

[/text_block]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”center” font_size=”40″ font_font=”Impact”]NARZĘDZIA[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””]

 • Kupię dla Ciebie domenę i Zainstaluję Ci dokładnie taką samą wersję WORDPRESS’a jakiej ja używam, wraz ze sklepem i motywem do Tworzenia stron lądowania. Uruchomię Ci Twoją platformę, nie musisz się znać na tej instalacji. Koszt tych narzędzi gdybyś chciał sobie je kupić samodzielnie to 1065 zł.
 • Narzędzia nie zawierają dostępu do autorespondera Getresponse. Autoresponder należy sobie wykupić osobno.

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”center” font_size=”40″ font_font=”Impact”]WIDEO[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””]

 • Otrzymasz dostęp do zamkniętej platformy, gdzie są szkolenia wideo jak używać tych narzędzi, aby tworzyć takie strony, uruchomić swój sklep, stworzyć stronę główną, własne menu i wiele innych. Wartość tej platformy szkoleniowej to 1000 zł.

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”center” font_size=”40″ font_font=”Impact”]GRUPA na FB[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””]

 • Dostajesz dostęp do zamkniętej grupy na FB, gdzie możesz dyskutować z innymi osobami, które kupiły te narzędzia ode mnie, też ich używają i możecie się wspierać wiedzą, pomagać sobie. Ja też odpowiadam na tej grupie na zadane pytania.

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”center” font_size=”40″ font_font=”Impact”]KONSULTACJE[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””]

 • Możesz zadawać mi pytania dotyczące konkretnie Twojego projektu, Twoich działań, Twoich stron. Co tydzień odpowiadam na te pytania nagrywając wideo odpowiedzi dla uczestników. Oprócz tego raz w miesiącu jest ZOOM, na którym również możesz zadawać pytania.

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

cena

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”70″ font_font=”Impact” font_spacing=”-2″]797 zł[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

wartość co najmniej 2065 zł
kupuję tutaj >>>>>>

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”18″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” font_shadow=”none” line_height=”30″]

 

Zaopatrz się w te same narzędzia z jakich korzystam ja. Weź też ode mnie wiedzę na temat tworzenia tych wszystkich stron i wykorzystania autorespondera Getresponse.

Gdy się pogubisz skonsultuj to co robisz.

Nie będę Cię oszukiwać. Tutaj nikt Ci do głowy nie wleje wiedzy, ani nic za Ciebie nie zrobi. Jednak jeśli naprawdę chcesz zacząć budować swoje SYSTEMY i pracować tylko w domu, w czasie, który Ci odpowiada, robiąc to co lubisz, to najlepszą inwestycją będzie zainwestować w siebie pieniądze na potrzebne, niezbędne narzędzia oraz czas na zdobycie umiejętności jak się nimi posługiwać.

Pamiętaj, że kupując te narzędzia od mnie jesteś w MOJEJ GRUPIE. A w grupie nie jesteś sam i nie musisz sam się zastanawiać jak coś się robi. Już koniec  z przestojami w Twojej pracy online. Nie wiesz czegoś -> zadajesz pytanie -> otrzymujesz odpowiedź -> działasz dalej.

Pomyśl tylko gdzie będziesz za rok jeśli naprawdę ten bilet kupisz, wsiądziesz na pokład i postanowisz uczyć się od kapitana, aby samemu zostać kapitanem na własnym statku.

AHOJ!
Czekamy na Ciebie na pokładzie wraz z resztą ekipy! :)[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”40″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” font_shadow=”dark” line_height=”30″]

Ale zacznijmy od początku!

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Aby zacząć zarabiać w Internecie potrzebujesz skonstruować taki schemat:

[/text_block]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”40″ line_height=”40″]Historia o GOFRACH, która uświadomi Ci JAK ZARABIAĆ W INTERNECIE, a czego kategorycznie nie robić![/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

RUCH – jest NIEZBĘDNY, aby cokolwiek zarobić. To tak jak w biznesie tradycyjnym. Jeśli masz np. budkę z goframi na ulicy pełnej turystów, gdzie jest NON STOP RUCH, gdzie przewijają się oni niemalże dzień i noc, na jakimś deptaku, to taki biznes zarabia cały czas. Dobry RUCH – dobre pieniądze.

Jeśli postawiłbyś tą samą budkę na jakiejś wsi, która ma niewielką ilość mieszkańców, w dodatku domy oddalone są od siebie o parę kilometrów, przy jakiejś polnej drodze, pod lasem, no to cudem będzie jeśli sprzedasz codziennie w takiej budce 10 gofrów.

W Internecie też potrzebujesz mieć RUCH, aby zarabiać. Nie masz ruchu – nie zarabiasz.

SKĄD MIEĆ TEN RUCH ZATEM?

Trzeba w jakiś sposób ściągać osoby zainteresowane na swoje strony. I okazuje się, że  nie powinna być to strona z ofertą! Już tłumaczę…

… trzymajmy się tych gofrów….

Wyobraź sobie dwie osoby idące po tym deptaku. Obie przed wyjściem nie myślały wcale o jedzeniu gofrów. Nie miały nawet ochoty na nic słodkiego Wyszły na spacer.

Pierwsza osoba najpierw zauważyła reklamę „GOFRY Z BITĄ ŚMIETANĄ ZA 300 METRÓW”. Na niej ogromne zdjęcie pysznego gofra. Idzie dalej i widzi jak co chwilę ktoś idący znad przeciwka zajada pysznego gofra. Zbliża się do budki i czuje zapach gofrów.

Druga osoba nie zauważyła reklamy. Idzie z nosem w telefonie i słuchawkami na uszach. Nie zauważyła też żadnej osoby, które ją mijały jedzącej gofry. Na dodatek ma katar i nie czuje zapachu gofrów.

Obie osoby w końcu przechodzą obok budki z goframi, podnoszą wzrok i widzą tą budkę. Jak myślisz, która z tych osób prędzej będzie gotowa podejść i kupić dla siebie gofra? A która prawdopodobnie pójdzie bez zatrzymywania się dalej?

Jasne, że pierwsza ma ochotę na gofra z prawdopodobieństwem 70% -100%. Gdyż zanim dotarła do oferty (budki z goframi) była stymulowana innymi bodźcami, nakręcającymi ją na zakup gofra, zanim dojdzie do budki.

To samo dzieje się w Internecie.

RUCH jest na przykład na Facebook’u (tak jak na tym deptaku). Są tam non  stop jacyś ludzie 24h/dobę. Różni ludzie. Jedni mają w nosie Twoje „gofry” – są na diecie (oczywiście posługuję się metaforą teraz :). Inni mają ochotę na obiad z mięsem, a nie na coś słodkiego. Inni nie mają wcale kasy, wyszli tylko na spacer.

Ale część osób mimo, że nie myśleli początkowo o kupowaniu gofrów to jednak przyjdzie im to do głowy, że może mają na nie ochotę! Sanie się tak, gdy odpowiednio wcześniej, z pewną częstotliwością, zaczniesz ich stymulować i uświadamiać im, jak pyszne masz gofry.

A jeśli wyszli już z myślą o kupieniu gofrów, to tym bardziej jeśli im pokażesz, że niedaleko jest budka, to przygotują się, nie wydadzą pieniędzy na loda czy coś innego. Są zdecydowani. Chcą gofra i wiedzą, że za niedługo będzie i zadowoleniem maszerują wypatrując Twojej budki.

Więc… tam na FB jest DUŻY RUCH – najróżniejszych osób. Teraz ten ruch, tych podatnych, chętnych na gofry w jakiś sposób trzeba ściągnąć do swojej „budki”.

I jak już wiesz z opowieści, lepiej będzie jeśli będziesz najpierw stymulować osoby z tego RUCHU, przygotowywać je na ofertę, niż jeśli od razu wywalisz im ofertę przed nos.

Statystyki dowodzą, że tylko 1% osób, które nie są przygotowane na ofertę (nie były stymulowane wcześniej) decyduje się na zakup od tak, od razu. 99% nie dokona zakupu widząc ofertę pierwszy raz, bez wcześniejszego przygotowania ich do tego, bez wcześniejszego zasygnalizowania im, że niedługo będzie budka, bez wcześniejszego wywołania „smaka na gofra”. Jeśli tego nie uczynisz – przejdą oni obok Twojej budki!

I wiesz co jeszcze? Nie kupią u Ciebie, ale kupią w następnej budce.

Oto podstawowy powód, z którego większość osób nie zarabia w Internecie. Nie stosują STYMULOWANIA ruchu, walą oferty przed nos nieprzygotowanych osób.

Tak jak wyskakujący zza kiosku młodzieniec, wciskający Ci ulotki super kredytu. Ulotka ląduje w najbliższym śmietniku. Prawda?

NIE RÓB TAK – szkoda Twojego czasu i energii. To nie działa.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Powiem Ci co działa.

Stymulacją w Internecie będzie na przykład Twój BLOG. Blog będzie pozyskiwał dla Ciebie RUCH. Będzie takim zapowiedzeniem tego co jest dalej. Co dla swoich Odbiorców możesz mieć. Będzie zwracał uwagę tych osób, które już mają ochotę na „gofra” i szukają budki, oraz w tych, które jeszcze nie wiedzą, że chcą „gofra”.

Wpisy na blogu:[/text_block]

 • pozycjonują się w Google i ściągają dla Ciebie stamtąd RUCH
 • możesz udostępniać na FB i ściągać na swoją stronę zainteresowane osoby – RUCH
 • możesz linkować do nich na innych blogach w swoich komentarzach – ściągasz RUCH
 • możesz linkować do nich na formach dyskusyjnych wskazując swoje artykuły, w których omawiasz, wyjaśniasz jakieś kwestie – ściągasz RUCH
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Zatem już wiesz, że jedną ze stron jakich potrzebujesz jest BLOG do generowania RUCHU

Blog przyda Ci się także, jako narzędzie do budowania Twojego wizerunku. Potrzebny Ci wizerunek osoby, która się czymś pasjonuje, na czymś się w jakimś stopniu zna (nawet jeśli to są dopiero początki), lub zaczyna się czymś na czymś poznawać, pomaga innym w tym zakresie, dzieli się swoją wiedzą. Stajesz się wtedy AUTORYTETEM, budujesz swoją markę.

Nawet jeśli dopiero zaczynasz w tym tematem, z tą branżą. Możesz wprost o tym pisać, mówić i komunikować. Że dopiero zaczynasz. Zawsze są osoby, które i tak wiedzą i umieją mniej od Ciebie, a też się chcą tym zająć. I dla nich będziesz ogromną inspiracją wtedy.

Mając bloga jednocześnie tworzysz też strony O MNIE i stronę KONTAKTOWĄ. One również budują RUCH, a także pełnią bardzo ważną funkcję – pozwalają na to, aby osoby z RUCHU Cię poznały bliżej i się z Tobą mogły skontaktować!

Nie ma mowy o systematycznych transakcjach z nieznajomymi

Podstawą ubicia interesu jest to, że kupujemy od osób, które ZNAMY, LUBIMY i którym UFAMY.

Musisz wywołać te stany emocjonalne u swoich Odbiorców, jeśli chcesz, aby od Ciebie cokolwiek kupowali. Jeśli chcesz aby wracali do Ciebie, aby byli z Tobą. Ponieważ najwięcej zarabia się na Klientach POWRACAJĄCYCH, a nie na nowych.

Jeśli budujesz MLM tym bardziej powinno Ci na tym zależeć, aby osoby z Twojej struktury systematycznie co miesiąc dokonywały zakupów – wtedy TY ZARABIASZ!

Zobacz na schemacie jak wygląda rozmieszczenie różnych rodzajów stron na ścieżce Twojego Odbiorcy, który sobie wędruje po sieci w Internecie.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Czy RUCH wystarczy?

Nie do końca. Jeśli będziesz w miejscu gdzie RUCH jest niesamowicie duży, na przykład na deptaku w Sopocie, przy samym słynnym molo, gdzie praktycznie o każdej porze i każdego dnia roku są jacyś Turyści. Ale nie będziesz mieć w budce odpowiedniego towaru, to RUCH przejdzie obok i nikt nic nie kupi.

Na przykład w takiej budce w Sopocie, w środku miesiąca Lipca, będziesz sprzedawać wełniane czapki z ZAKOPANEGO. Wełniane skarpety.

No może ktoś kupi.

Ale pomyśl, gdybyś miał zamiast czapek i skarpet „LODY DLA OCHŁODY”. To na czym zarobisz więcej?

W Internecie też ważne jest jaką masz ofertę dla jakiego RUCHU.

ANALIZA TWOJEGO POMYSŁU

Ważne, abyś przeprowadził taka analizę. Zastanowił się czy to co masz do zaoferowania to czy na to masz gdzieś RUCH. Jeśli tak to ile tego RUCHU i jaki. Czy te osoby które mogłyby być tym zainteresowane chciałyby za to zapłacić? Co musiałoby się stać, aby za to zapłaciły?

Okazuje się, że są tacy sprzedawcy, którzy i wełniane czapki czy skarpety w Lipcu przy Sopockim molo sprzedadzą. Chodzi o to, aby umieć Klientowi pokazać korzyści płynące z zakupu czegoś, co wydaje mu się na pierwszy rzut oka niepotrzebne w tym momencie – połowa lipca, a tu wełniane czapki… na co mi to teraz? 

Jeśli dobrze przygotujesz RUCH na swoją ofertę to możesz sprzedać coś teoretycznie niesprzedawanego.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

SYSTEM – drugi z elementów schematu

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]SYSTEM – Obejmuje budowanie bazy mailingowej oraz doprowadzania do sprzedaży/polecania. I tu również potrzebujesz mieć różne rodzaje stron. Podstawowe to wspomniane już STRONY LĄDOWANIA.

Strony lądowania to strony, które mają tylko jeden cel. Są to zazwyczaj proste strony. Ta strona, na której teraz jesteś, jest taką właśnie stroną. Nie ma ona żadnego menu, żadnych banerów, linków, rozpraszaczy. A gdy zjedziesz w dół zobaczysz, że jest na niej możliwa tylko jedna akcja do wykonania – ZAKUP.

Strony lądowania to:[/text_block]

 • strona przechwytująca (tu przykład)
 • strona podziękowania (thank you page) (tu przykład)
 • strona ofertowa (taka jak ta, na której jesteś)
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]To właśnie ten typ stron jest KLUCZEM do tego, aby RUCH przekształcić w powtarzalny DOCHÓD.

Odpowiednio ułożone takie strony w LEJ MARKETINGOWO-SPRZEDAŻOWY  (krócej zwany SYSTEM) powodują, że masz stały napływ Klientów. Ponieważ osoby które wchodzą do Twojego SYSTEMU, nie są często od razu gotowe na zakup. Stosując odpowiedni marketing jesteś w stanie doprowadzić do transakcji każdą osobę w najbardziej odpowiednim dla niej momencie. W dodatku SYSTEM jest w dużej mierze AUTOMATYCZNY (nie musisz ręcznie tego ustawiać i pilnować co. który klient robi i kiedy – SYSTEM to pilnuje) . Wszystko się dzieje bez naciskania na Twojego Odbiorcę. Osoby w Twoim SYSTEMIE dojrzewają w swoim tempie.

Twoi Odbiorcy DOJRZEWAJĄ W CZASIE

Ty tylko pozyskujesz nowe osoby z RUCHU do SYSTEMU, a potem w SYSTEMIE pozwalasz im dojrzewać. W pewnym momencie masz stale co miesiąc nowe dojrzałe osoby, które kupują.

Jeśli nie masz SYSTEMU, tylko od razu kierujesz RUCH na OFERTĘ wtedy nie wybudujesz takiego efektu INKUBATORA. Bez SYSTEMU Twoja praca jest niemalże SYZYFOWA, ponieważ stale od nowa musisz komuś pokazywać ofertę, a jak już wspomniałam tyko 1% osób reaguje na taką ofertę.

Zatem bez SYSTEMU jeśli chcesz mieć 10 klientów miesięcznie, to musisz pokazać w takim układzie swoją ofertę, aż 1000 osobom. I każdego miesiąca tracisz pozostałe 990 osób, które bezpowrotnie weszło na Twoją stronę ofertową i od nowa musisz znaleźć kolejnego miesiąca kolejny 1000 nowych osób, aby pozyskać zaledwie 10 nowych klientów.

Czy naprawdę o to Ci chodzi?

Mając SYSTEM jeśli byś wprowadził 1000 osób do SYSTEMU to 10 z nich kupi od razu, a kolejne będą dojrzewać w czasie. Jedni dojrzeją za tydzień, inni za miesiąc, inni za pół roku, jeszcze inni za 2, 3 lata. TAK. Mam Klientów, którzy po 3 latach obserwowania mnie, bycia  w moim SYSTEMIE, stali się GOTOWI skorzystać z moich ofert.

Poniżej zamieszczam schematy dwóch opcji działania na przestrzeni 6 miesięcy.

„KULA ŚNIEŻNA” – 6 miesięcy działania z SYSTEMEM i bez SYSTEMU

Poniżej PIERWSZY SCHEMAT – działanie z SYSTEMEM. Zwróć uwagę, że co miesiąc Twoja efektywność wzrasta. Każdego miesiąca wykonujesz tą samą pracę, która zajmuje Ci tyle samo czasu, ale masz co raz więcej Klientów. Działa to jak procent składany, jak KULA ŚNIEŻNA – im dłużej to robisz tym masz większe efekty. Ostatecznie nawet możesz sobie pozwolić na niedziałanie przez miesiąc dwa lub dłużej, gdy masz już odpowiednio dużą „Kulę śnieżną” ulepioną…. toczy się sama.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]A teraz zobacz jak wygląda to samo działanie też przez 6 miesięcy, ale nie mając SYSTEMU.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Ile TRACISZ nie mając Systemu?

Nagrałam wideo omawiające różnice pomiędzy tymi schematami. Obejrzyj, posłuchaj i zobacz ILE TRACISZ działając BEZ SYSTEMU![/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]ZAPYTASZ:

„Dlaczego w działaniu z SYSTEMEM statystycznie kupuje 5% osób (reaguje na ofertę), a w działaniu bez SYSTEMU tylko 1% zareaguje na tą sama ofertę?

Przecież to te same oferty, Asia! „

Tak te same, ale w działaniu z SYSTEMEM zanim osoba dojdzie do oferty przechodzi przez szereg innych elementów i w tym czasie zachodzą pewne stany emocjonalne w tej osobie:[/text_block]

Punkt 1

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”18″]Poznaje Cię bliżej. Ma większe wyobrażenie na temat Twojej osoby Jeśli posługujesz się narzędziem jakim jest wideo, to wie jak wyglądasz, jaki masz głos, jak się zachowujesz, jaką masz gestykulację, jaką mimikę, jaki odbiór Ciebie ona odczuwa i tu dochodzi do [PUNKT 2][/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

Punkt 2

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”18″]Czyli jeśli to wszystko tej osobie pasuje to on zaczyna Cię LUBIĆ. Pasuje jej Twój sposób tłumaczenia, Twoja osoba, jest Ci wdzięczna za to, że pomagasz jej w rozwiązaniu problemów, dajesz porady i rozwiązania i wtedy budujesz u tej osoby [PUNKT 3][/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

Punkt 3

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”18″]Czyli ZAUFANIE tej osoby do Ciebie.[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]Gdy osoba dojdzie do oferty to: ZNA CIĘ, LUBI CIĘ i UFA CI. Dlatego w SYSTEMIE reaguje nie 1%, a 5%, a czasem więcej do 10% lub więcej zależy jak dobrze masz grupę odbiorców zbudowaną.

Gdy nie działasz w SYSTEMIE to osoby, które wchodzą na ofertę, którą promujesz nie mają z Tobą żadnej relacji wybudowanej. Nie znają Cię, nie wiedzą kim jesteś, a więc nie ma mowy o LUBIENIU Ciebie, a już na pewno nie ma ZAUFANIA. Nie ma też chęci odwdzięczenia się Tobie, bo przecież nic od Ciebie wcześniej nie dostały. Stąd tylko 1% desperatów korzysta z takiej oferty.

PRAWO ODWZAJEMNIANIA

Wyjaśnię Ci to bliżej na przykładzie historii.

Przydarzyła mi się kiedyś pewna sytuacja. Może Tobie też się tak kiedyś zdarzyło, że idziesz sobie chodnikiem w mieście. Gdzieś się spieszysz lub idziesz na spacer…. Myślisz sobie o swoich sprawach, lub masz słuchawki na uszach i coś słuchasz. Nagle podchodzi do Ciebie jakiś obcy człowiek ni stąd i zowąd. Wpina Ci jakaś przypinkę do ubrania. Bez Twojej zgody. Albo dał Ci (lub wepchał do ręki – to byłby bardziej bliskie prawdy stwierdzenie) jakiś obrazek. A za chwilę powiedział, że zbiera pieniądze na coś i prosi Cię o datek. Lub, że ten obrazek, lub ta przypinka kosztują X zł?

Mnie się to zdarzyło kilkukrotnie. Szczególnie w okolicach Jasnej Góry (pochodzę z Częstochowy więc doświadczyłam tego często).

Jaka była Twoja reakcja? Lub jeśli Ci się to nie zdarzyło, to jak myślisz jaka by była?

Moja była taka, że oddawałam przypinkę, obrazek i żadnego datku nie płaciłam. Poczułam się osaczona, człowiek był dla nie natrętem, który wkracza w moją przestrzeń osobistą bez pytania. Coś takiego nie działa.

I to jest właśnie jak pokazywanie od razu oferty w Internecie obcym osobom. Ty dla nich jesteś obca osobą i oni dla Ciebie też. Mało kto zareaguje na taką ofertę.

Zadziała to tylko na ludzi, którzy są tak bardzo niepewni siebie, że nie potrafią odmówić w tej sytuacji. Którym będzie głupio oddać ten obrazek i czują się zmuszeni do zapłacenia.

Takie osoby zapłacą. Ale i tak w głębi siebie nie czują, że zrobili to z własnej woli. I mają złość na siebie, że znowu się dali naciągnąć. Takich osób jest mało, ale są. I to jest właśnie ten 1%. To jest działanie BEZ SYSTEMU… na partyzanta.

Czy takich niezadowolonych Klientów, którzy po zakupie będą żałować, że to kupili od Ciebie chcesz mieć? Wątpię…

Jest też inna historia w jakiejś książce nie pamiętam już gdzie. Wygląda ona tak:

Na deptaku chcieli sprzedawać te obrazki czy te przypinki. Ale zamiast atakować ludzi i wymuszać na nich zakup zrobili coś innego. Zastosowali SYSTEM.

Mianowicie…. Paręnaście metrów wcześniej postawili osobę rozdającą zupełnie bezpłatnie kwiaty ludziom.

Nie wszystkim ludiom tylko tym, którzy pasowali do profilu potencjalnego klienta na te obrazki i przypinki, które sprzedawano dalej.

Czyli wybierali ludzi, którzy mieli mniej określony wiek, mniej więcej byli ubrani w określony sposób i posiadali inne cechy, na przykład szli z dzieckiem. To jest odpowiednik STRONY PRZECHWYTUJĄCEJ i REKLAMY (RUCHU).

Na stronę przechwytującą (pan z kwiatkiem za darmo) kierujesz RUCH – odpowiednio dobrane osoby czyli np. osoby, które są na odpowiednich grupach na FB, czytają odpowiednie blogi, czy też za pomocą reklamy płatnej, wynajdujesz osoby mające odpowiednia ilość lat, czy też interesujące się konkretnie odpowiednimi zagadnieniami. Tyko tym osobom wskazujesz swoją stronę przechwytującą – TWORZYSZ RUCH NA STRONĘ PRZECHWYTUJĄCĄ gdzie dajesz „darmowego kwiatka”.

Tak jak ten człowiek z kwiatami wybierał z tłumu tylko odpowiednie osoby pasujące do profilu czyli takie, które potencjalnie mogą być zainteresowane paręnaście metrów dalej zakupem obrazka czy przypinki.

Więc ten człowiek wręcza im kwiaty. Co się wtedy dzieje?

Wywołuje UŚMIECH na twarzy obdarowanej osoby. Poprawia jej nastrój i w dodatku NIC ZA TO NIE CHCE. Mówi, że to prezent z okazji BEZ OKAZJI ?

Taka obdarowana osoba natychmiast ma poczucie, że dostała coś, że chce się jakoś odwdzięczyć, ale nie może się temu człowiekowi odwdzięczyć, ponieważ on nie chciał za to pieniędzy.

Zatem podświadomie taka osoba obdarowana będzie chciała zrobić coś dobrego dla kogoś innego. I tu za paręnaście metrów stoi człowiek, który sprzedaje owe obrazki i przypinki (TO JEST ODPOWIEDNIK OFERTY W INTERNECIE).

Ten człowiek jest odpowiednio ubrany, może wzbudzać nieco litości i mówi, że sprzedaje to, aby zarobić na …. (szkołę, jedzenie dla rodziny, nowe skrzypce bo jest muzykiem, a stare się popsuły, operację da dziecka…. ).

W Internecie też tworzysz stronę ofertową zawierając tam pewnego rodzaju haczyki. Nie chodzi o oszukiwanie ludzi w ofercie, tylko o zastosowanie pewnych elementów. Na przykład piszesz dlaczego to sprzedajesz lub polecasz. Piszesz językiem Twojego odbiorcy. Pokazujesz problem i rozwiązanie. Są po prostu pewne zasady tworzenia strony ofertowej.

Tak jak w przypadku osoby sprzedającej przypinki i obrazki, zasadami będą na przykład: uśmiechanie się do przechodzących osób, patrzenie im w oczy, tłumaczenie co to są za obrazki/przypinki i co dadzą osobie, które to kupi itd.

Co się wtedy dzieje? 75% osób obdarowanych paręnaście metrów wcześniej darmowym kwiatkiem, postanawia zakupić obrazek lub przypinkę. Co najważniejsze – z WŁASNEJ WOLI. Nie czują oni żadnej manipulacji. Na prawdę chcą to zrobić. Czują się dobrze wspaniale, mają dobry nastrój, dostali coś za darmo i chcą się odwdzięczyć, a to stoisko jest najbliższą możliwą okazją, aby to zrobić.

Te osoby, które kupiły czują, że zrobili coś wspaniałego dla swojego samopoczucia i dla innego człowieka. Dalej mają super nastrój z powodu kwiatka.

Tak zadziałał taki SYSTEM POZA INTERNETEM. I to jest prawdziwa historia. Być może nie była to sprzedaż obrazków i przypinek, może było to coś innego, bo tego już nie pamiętam dokładnie, w każdym razie był zastosowany mechanizm z osobą rozdającą kwiatki. I to zadziałało zdecydowanie skuteczniej, niż wciskanie ludziom na siłę przypinek i obrazków i żądanie za to opłaty.

W INTERNECIE osoba, której pokazujesz ofertę bez SYSTEMU. Na przykład zupełnie obca Ci osoba, którą zaczepiasz na czacie i krótką rozmową chcesz spowodować, aby wpadła posłuchać o Twoim biznesie na jakiś webinar! Taka osoba jest właśnie kimś komu wciekasz coś na siłę. Wywołujesz tylko OPÓR i NIECHĘĆ takim działaniem.

Natomiast jeśli zastosujesz SYSTEM i najpierw coś osobie dasz. Coś co jej pomoże, co jej się przyda, rozwiąże jej jakiś problem, zadba o JEJ INTERES, coś czego ona sama szuka. A dopiero potem pokażesz ofertę, to odniesiesz zdecydowanie większy SUKCES.

Nie wszyscy oczywiście skorzystają z oferty. Każdy ma wolną wolę. Jednak zdecydowanie więcej osób korzysta, gdy wcześniej Ty dałeś im coś od siebie coś specjalnie dla tej osoby co jej pomoże w czymś – WYWOŁA UŚMIECH w przenośni jak ten kwiatek na deptaku.

Myślę, że już doskonale widzisz i czujesz różnicę pomiędzy działaniem z SYSTEMEM a bez SYSTEMU.

Jeśli masz w tej kwestii jakieś dodatkowe pytania, to możesz napisać do mnie email na kontakt@joannasitarz.pl[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Teraz jeszcze przekażę Ci w takim razie słów kilka o SKLEPIE ?

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”110″ font_font=”Arial%20Black” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]SKLEP

 

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Psychologiczna WARTOŚĆ POSIADANIA SKLEPU

Być może myślisz sobie, że „sklep to na razie dla mnie za duże przedsięwzięcie i na razie go nie potrzebuję”. I to jest BŁĄD w myśleniu !!!!

Już CI tłumaczę! Ale aby Ci to wytłumaczyć, zacznę od tego, że przedstawię Ci

3 MOMENTY PRZEŁOMOWE
K L U C Z O W E
w Twoim e-BIZNESIE:

[/text_block]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]

PIERWSZY

 

[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”style_1.png” align=”left”]Jest w momencie, gdy pozyskujesz osobę na swoją listę mailingową w zamian za bezpłatną informację/materiał. To jest moment, w którym zaczyna się cała reszta SYSTEMU DZIAĆ. Od tego Ile osób zapisze się na Twoją listę mailingową, zależy ile ZAROBISZ w ostatnim etapie. Dlatego jest to KLUCZOWY MOMENT. Ale są jeszcze dwie po drodze takie duże ZWROTNICE, które będą decydować o tym ILE ZAROBISZ.[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]

DRUGI

 

[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”style_1.png” align=”left”]To moment, w którym osoba pierwszy raz od Ciebie cokolwiek kupuje. Wtedy z tak zwanego LEADA (czytaj: lida) (czyli, osoby wstępnie, potencjalnie zainteresowanej) staje się Twoi KLIENTEM! Ta osoba przeszła pewien proces myślowy. Zaufała Ci. Nie ważne za jaką kwotę kupiła. Ważne, że zdecydowała się otworzyć swój portfel. Wtedy jest bardzo prawdopodobne, że znowu to zrobi. Jest to prawdopodobieństwo wyższe niż 50%. Jest jeszcze jeden moment, który zdecyduje o tym ILE ZAROBISZ ostatecznie.[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]

TRZECI

 

[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”style_1.png” align=”left”]Ten moment to – PONOWNE ZAKUPY! Osoba, która po raz drugi od Ciebie coś kupi. To ostatni z KLUCZOWYCH MOMENTÓW. Jeśli osoba przejdzie ten trzeci moment staje się z KLIENTA – STAŁYM KLIENTEM i prawdopodobieństwo ponownych zakupów wzrasta nawet do 95%.[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Powyższe dane statystyczne pochodzą z moich własnych obserwacji, oraz pokrywają się z informacjami, które słyszałam od różnych Marketerów Internetowych w różnych szkoleniach i materiałach obcych.

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]I teraz posiadając SKLEP, możesz przejść wszystkie trzy KLUCZOWE MOMENTY, aby pozyskać STAŁEGO KLIENTA.

I CIEKAWOSTKA jest taka, że nawet jeśli w sklepie masz swoje produkty, które kosztują ZERO ZŁOTYCH (0 zł), to osoba która dokona zakupu nawet za 0 zł, przechodzi cały PROCES ZAKUPOWY:[/text_block]

 • klika DODAJ DO KOSZYKA
 • w koszyku potwierdza zakup
 • wpisuje swoje dane typu: adres email, imię, nazwisko, telefon itd..
 • zatwierdza regulamin sklepu
 • po zakupie otrzymuje automatycznie swoje osobiste dane dostępowe do Twojego sklepu (login, hasło)
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]W głowie takiej osoby powstał mechanizm niemalże identyczny z tym, który powstaje, gdy faktycznie płaci. W jej przekonaniu KUPIŁA od Ciebie coś. Mimo, że zapłaciła za to 0 zł. Jeśli to co kosztowało 0 zł, jest w dodatku ceną promocyjną, czyli normalnie cena jest inna np 47 zł, a teraz jest przecena i kosztuje to 0 zł, to tym bardziej osoba ma poczucie w dodatku skorzystania z OKAZJI.

W ten sposób mając SKLEP a w sklepie nawet same bezpłatne produkty za 0 zł, powodujesz, że Twoi LEADY (osoby potencjalnie zainteresowane) przekształcasz w KLIENTÓW.

Czyli wykonuje się DRUGI z KLUCZOWYCH elementów, do tego, aby zacząć zarabiać.

Taka osoba, która kupiła coś za 0 zł chętniej zdecydowanie kupi coś ponownie lub skorzysta z proponowanej przez Ciebie oferty.

Oczywiście zaznaczam, ze to co „kupiła” za 0 zł, musi spełniać jej oczekiwania. Jeśli tak nie jest, to ten sposób nie zadziała.

SENS posiadania SKLEPU z produktami za 0 zł! SZCZEGÓLNIE WAŻNE dla osób budujących MLM!!!

W każdym razie nawet jeśli budujesz MLM. I nie prowadzisz żadnej sprzedaży swoich produktów cyfrowych ani żadnych innych. Nie posiadasz firmy i nie chcesz póki co sprzedawać nic.

Mając SKLEP z wycenioną, ale BEZPŁATNĄ Twoją wiedzą, którą można „kupić” za 0 zł w Twoim sklepie powodujesz, że takie osoby, chętniej staną się Klientami firmy, którą polecasz.

Posiadanie SKLEPU to bardzo STRATEGICZNY element, nawet wtedy, albo SZCZEGÓLNIE WTEDY, gdy zarabiasz jedynie na polecaniu obcych produktów. Wiem co mówię. Wiele lat zarabiałam TYKO NA POLECANIU rozdając bezpłatnie swoją wiedzę i dzięki temu skutecznie budowałam swoje struktury. Dużo bardziej skutecznie, niż osoby, które tego elementu nie stosowały.

JAK TO ZROBIĆ?

1 :: Możesz napisać kilka poradników, na przykład o tym co to jest MLM, jakie są korzyści z tego typu pracy, ile można zarobić, możesz zrobić jakieś wywiady z ludźmi, którzy tak zarabiają z tego żyją i to wszystko wstawiać do swojego sklepu.

2 :: Wyceniać na 15 zł, 47 zł, 97 zł i przeceniać na 0 zł do kupienia.

3 :: Wtedy osoby, które to „kupią” zacznie bardziej będą do Ciebie przekonane i chętniej wstąpią do Twojej organizacji. Będziesz dla nich autorytetem i wspaniałym Liderem, stosując tak prosty mechanizm.

Uwierz mi ->

WARTO MIEĆ SWÓJ SKLEP, nawet jeśli masz tam produkty za 0 zł!  A SZCZEGÓLNIE wtedy, gdy zarabiasz na polecaniu obcych produktów i usług.

~*~

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Ok zatem jak sobie dać radę z tworzeniem takiego SYSTEMU?

Podzieliła bym ten proces na takie etapy:

1 – ANALIZA TWOJEGO POMYSŁU

2 – PLAN DZIAŁANIA STWORZENIA TWOJEGO SYSTEMU

3 – STWORZENIE POTRZEBNYCH ELEMENTÓW
A) STRONY
B) MAILING

4 – URUCHOMIENIE SYSTEMU I ROZPĘDZANIE GO[/text_block]

 • Potrzebujesz przemyśleć swoją OFERTĘ. Co zamierzasz sprzedawać i KOMU. Komu to pomoże i w czym.
 • Potrzebujesz przemyśleć, gdzie będzie najlepszy RUCH dla Ciebie. Jacy ludzie z RUCHU Ciebie interesują.
 • Potrzebujesz przemyśleć jak ma wyglądać Twój SYSTEM, jakie ma mieć elementy, co jak po kolei ma być ułożone.
 • Potrzebujesz na pewno także narzędzi do Tworzenia stron lądowania czyli stron przechwytujących, podziękowania, ofertowe i innych.
 • Potrzebujesz też narzędzia o nazwie AUTORESPONDER, aby móc tworzyć automatyczne kolejki maili i automatyzować część procesów, żeby nie robić tego ręcznie, tylko aby SYSTEM działał automatycznie.
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

ANALIZA Twojego pomysłu

Jeśli chodzi o ANALIZĘ Twojego pomysłu i PLAN DZIAŁANIA. Możesz to wykonać samodzielnie lub z kimś. U mnie taka usługa kosztuje 500 zł netto, czyli jeśli nie masz firmy to płacisz mi za to 615 zł.

Wtedy się spotykamy kilka razy tak długo jak długo trzeba i rozmawiamy i układamy to wszystko, aż powstanie PLAN DZIAŁANIA.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Potrzebne narzędzia

Gdy już masz Plan Działania, wtedy trzeba zabrać się do stworzenia potrzebnych elementów. Zatem potrzeba NARZĘDZI, dzięki którym technicznie będziesz mieć możliwość stworzenia potrzebnych stron i innych elementów.

Takich narzędzi jest dużo na rynku.

AUTORESPONDER – Ja korzystam z GETRESPONSE. Cena od 62 złotych miesięcznie płatne co miesiąc bez umowy zobowiązującej.

TWORZENIE STRON (Kreator stron) – Tu są różne możliwości. Kreator stron jest na przykład dostępny w pakiecie GETRESPONSE. Jednak należy sobie zdawać sprawę z pewnych ograniczeń i niebezpieczeństw korzystając z tego rozwiązania.[/text_block]

 • Po 1 ten kreator jest świetny dla stron z małą ilością treści, natomiast już bardziej obszerne strony czyli ofertowe (na przykład taka jak ta na której jesteś) gdzie jest dużo tekstu, są różne obrazki, filmiki i inne elementy, wtedy ten kreator bardzo muli (czytaj: wolno działa i przycina się). Jest to bardzo irytujące. Doświadczyłam tego.
 • Po 2 robiąc swoje strony w tym narzędziu uzależniasz się od tego narzędzia dość mocno. Choć ja GETRESPONSE rekomenduję i nie uważam, abym kiedykolwiek go zmieniała, to jednak jestem ostrożna w tym zakresie. Pomyśl, że masz stworzonych tam 100 różnych swoich stron, a któregoś dnia z jakiś powodów będziesz chciał zmienić GETRESPONSE na jakiś inny autoresponder. Co wtedy? Wtedy wszystkie strony musisz zrobić od nowa bo ich nie da się przenieść. Dlatego ja wolę nie uzależniać istnienia moich stron od zewnętrznej firmy, nawet tej z których usług korzystam i jestem zadowolona.
 • Po 3 chcąc mieć ładny adres swoich stron tworzonych na GETRESPONSE i tak potrzebujesz mieć swój serwer i domenę, aby to ustawić.
 • Po 4 strony stworzone w GETRESPONSE to tylko strony lądowania. nie zapewnią Ci one innych typów stron, które są Ci potrzebne takich jak BLOG do tworzenia RUCHU czy SKLEP do finalizacji sprzedaży na przykład swojego kursu online. Zatem jest to tylko połowiczne rozwiązanie.
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Rozwiązanie, które rekomenduję

Ja podeszłam do sprawy kompleksowo i mam zainstalowaną swoją własną stronę opartą o WORDPRESS (darmowe narzędzie) na wykupionym serwerze. Mając WORDPRESS mam wszystko czego potrzebuję czyli:[/text_block]

 • możliwość tworzenia wszystkich rodzajów stron lądowania (przechwytujące, podziękowania, ofertowe), które obojętnie jak dużo treści zajmują działają zdecydowanie płynniej niż GETRESPONSE, czyli komfort ich tworzenia i używania jest jak 2:10 tak bym to subiektywnie określiła.
 • sklep (mogę sprzedawać produkty cyfrowe-swoje kursy, ebooki, jak i fizyczne-akcesoria komputerowe)
 • blog, dzięki któremu tworze RUCH, bez którego przecież ŻADEN SYSTEM NIE DZIAŁA.
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]Pamiętasz obrazek, który pokazywałam wyżej, z rozpiską wszystkich potrzebnych rodzajów stron, które biorą udział w tym, że dochodzi do transakcji? Właśnie te narzędzia, których używam umożliwiają mi tworzenie tych wszystkich rodzajów stron. Przypominam ten obrazek jeszcze raz:[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]Zatem jak to zrobić, aby móc mieć to narzędzie. Ile to kosztuje, co jest potrzebne, aby móc tworzyć takie strony?[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Koszty

[/text_block]

Autoresponder

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial”]zaczynasz od pakietu podstawowego GETRESPONSE za 50 zł netto czyli 62 brutto[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

Własny WordPress (kreator stron)

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial”]koszt utrzymania tego to jedynie niewielki stosunkowo koszt serwera i domeny, które i tak trzeba byłoby kupić jeśli chciałbyś używać stron na GETRESPONSE, aby móc zrobić ładny adres dla swoich stron, które tam byś tworzył. Średnio rocznie to wynosi:

W pierwszym roku:
serwer: 100 zł
domena: 14 zł

RAZEM: 114 złoty na rok czyli 9,50 zł miesięcznie.

W kolejnych latach:
serwer: 100 zł
domena 80 zł

RAZEM: 180 zł rocznie czyli 15 zł miesięcznie[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]I mając coś takiego możesz tworzyć sobie nieograniczoną liczbę stron, z ładnymi adresami oraz co najważniejsze nie jesteś uzależniony od żadnego innego obcego płatnego dodatkowo narzędzia.

Serwer można zmienić w każdym momencie i nie wpływa to na działanie stron. Nie jestem od żadnego narzędzia, uzależniona. Tobie tez to polecam.

Oczywiście są różne serwery niektóre kosztują nawet 9 zł rocznie, ale są i droższe. Podaję 100 zł za serwer bo to średnia orientacyjna cena. I ja w takiej cenie rocznie mogę sprzedać Ci miejsce na moim serwerze.

Twój własny KREATOR STRON

Aby mieć taki SWÓJ WŁASNY KREATOR STRON na serwerze, tak jak ja to mam zrobione, to należy:[/text_block]

 • zainstalować sobie na serwerze WORDPRESS (bezpłatne narzędzie).
 • znaleźć motyw na WORDPRESS, który umożliwia tworzenie tego typu stron (ja korzystam z płatnego motywu FLATSOME cena 59 dolarów netto (dla firmy) czyli 72 dolarów dla osoby fizycznej. czyli liczyć dolar za 4 zł to jest 290 zł w przybliżeniu. KUPISZ TUTAJ >>>
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Ale potrzeba też mieć jeszcze jakieś narzędzie do sprzedaży, jeśli chcesz sprzedawać coś swojego online na przykład na swoich stronach ofertowych.

Sklep

Ja sprzedaję głównie produkty cyfrowe (własne kursy, mentoring, konsultacje, swoje ebooki, poradniki) do tego używam płatnego dodatku do WORDPRESS (dodatki takie nazywa się wtyczkami) o nazwie WOOCOMMERCE PAID COURSES (wcześniej była to nazwa SENSEI), który kosztuje 129 dolarów netto (dla firmy) czyli 159 dolarów dla Kowalskiego (635 zł). Kupisz tutaj >>>>

Przydaje się też dodatek umożliwiający wysyłkę materiałów (lekcji kursu online) w określonym czasie. Na przykład co 2 dni nowa lekcja. Ten dodatek nazywa się SENSEI CONTENT DRIP kosztuje 29 dolarów dla firmy, czyli 36 dolarów dla Kowalskiego (140 zł), kupisz tutaj >>>>

Zatem razem dokładnie takie same narzędzia z jakich ja korzystam kosztują:[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

PODSUMUJMY JAKICH NARZĘDZI POTRZEUJESZ!

Wiesz już, że potrzeba Ci:
-> Autorespondera (ja korzystam z zewnętrznej firmy GETRESPONSE)
-> Kreatora Stron (ja korzystam z płatnej skórki FLATSOME)
-> Sklepu (ja mam sklep na SENSEI z dodatkiem DRIP)

Zatem razem dokładnie takie same narzędzia z jakich ja korzystam kosztują:[/text_block]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]

GETRESPONSE: wystarczy na początek pakiet podstawowy 62 zł/mc
_________________________________
PŁATNE CO MIESIĄC: 62 zł /mc

 

ORAZ

 

FLATSOME: 290 zł
SENSEI: 635 zł
SENSEI DRIP: 140 zł
_________________________________
PŁATNE JEDNORAZOWO: 1065 zł


PAMIĘTAJ, że jest to cena SAMYCH NARZĘDZI, bez wsparcia w temacie JAK ICH UŻYWAĆ I TWORZYĆ SYSTEMY ZARABIANIA

[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]Do tych płatnych narzędzi dochodzi jeszcze szereg bezpłatnych wtyczek takich jak WOOCOMMERCE i wiele innych, które są mi potrzebne tworząc takie systemy.

Oczywiście wszystkiego tego uczyłam się na przestrzeni czasu i odkrywałam nowe elementy. Uczyłam się ich używać i wykorzystywać.

Dlatego jeśli chcesz sobie samodzielnie takie narzędzia skomponować to oczywiście możesz (wskazałam i linki gdzie to kupić możesz) jednak pamiętaj, że należałoby jeszcze wziąć pod uwagę to, że koniecznym jest mieć także wiedzę na temat między innymi:[/text_block]

 • jak zainstalować WordPress na swoim serwerze
 • jak podpiąć domenę pod swój serwer
 • jak zainstalować te płatne wtyczki
 • jak zainstalować i jakie bezpłatne wtyczki
 • jak zainstalować motyw FLATSOME
 • jak tego wszystkiego używać w praktyce i tworzyć na tym swoje SYSTEMY
 • i wiele wiele więcej Cię na pewno zaskoczy różnych rzeczy po drodze…
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]Więc ….. jeśli nawet kupisz sobie ten motyw, te wtyczki, ale brakuje Ci wiedzy jak tego użyć, to tak jakbyś kupił sobie samochód, ale nie masz prawa jazdy. Choćby to była najlepsza fura w mieście to i tak stoi w garażu nieużywana.

Zatem jeśli nie masz zamiaru zdobyć wiedzy na temat używania takich narzędzi to NIE KUPUJ ICH bo wydasz pieniądze, a i tak nic z tym nie zrobisz!

Jest wiele firm, które robią strony

Możesz sobie taka zamówić. Wtedy nie musisz się znać an tym jak to instalować itd. Ale…. (zawsze jest jakieś ale ? )

po 1 – to też kosztuje i na pewno więcej niż te 1065 zł
po 3 – firma zrobi Ci stronę np stronę wizytówkę, lub blog, lub sklep,,, cokolwiek,,,, i co dalej? Nic oni już zrobili swoje kasują najczęściej ok 3 tyś zł wzwyż i tyle. Reszta to już Twój problem. Czyli masz stronę i co… i dalej nie wiesz jak to zrobić, aby ktoś tu zaglądał, aby to rozkręcić, aby ta strona dla Ciebie zarabiała!

Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że posiadanie strony to jest tylko część drogi. Klient dostaje zrobioną stronę i dalej nie wie co robić. To jest bardzo ważny i potrzebny element całego SYSTEMU, ale sama strona niewiele pomoże. Ja zajmuję się pomaganiem zainteresowanym osobom, w stworzeniu CAŁOŚCI. Aby taka strona wraz z innymi potrzebnymi elementami była SKUTECZNA i działała.

Zatem, jak widzisz….

…Potrzebujesz nie tylko narzędzi.. potrzebujesz jeszcze WSPARCIA w tym JAK ICH UŻYWAĆ!

….żeby zacząć zarabiać!

I tu mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Przygotowałam dla Ciebie opcję, która zaspokaja wszystkie Twoje potrzeby, mianowicie

Dostaniesz te WSZYSTKIE narzędzia płatne i darmowe, których ja używam, zainstaluję Ci to i uruchomię + dostaniesz ode mnie moje WSPARCIE w formie:

[/text_block]

 • 1

  Nagrania wideo z instrukcjami

  jak używać tych narzędzi dostępnych dla Ciebie 24h/dobę tak długo jak długo ja będę się tym zajmować czyli prawdopodobnie do końca mojego życia.

 • 2

  Spotkania na żywo indywidualne z Tobą

  konsultacje ze mną odnośnie tworzenia Twojego SYSTEMU różnych jego elementów tak abyś razem ze mną pod moim okiem krok po kroku tworzył swój system w temacie który chcesz rozwijać, gdzie zajmujemy się tylko Twoimi problemami i je rozwiązujemy.

 • 3

  Spotkania grupowe online

  ze mną i z innymi moimi Klientami, którzy kupili ten dostęp, gdzie możesz posłuchać jak inni działają, zainspirować się, zadać pytania jeśli masz, brać czynny lub bierny udział w dyskusjach, w burzach mózgu i najpewniej zawsze wyciągniesz z tych spotkań coś ciekawego i wartościowe wskazówki dla swoich działań.

 • 4

  Dostęp do zamkniętej grupy

  dla wszystkich osób takich jak Ty, które skorzystały z tego rozwiązania, gdzie możesz zadawać pytania, odpowiadam ja i inni użytkownicy też Ci odpowiadają, pomagacie sobie wzajemnie i ja Wam pomagam

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

ANALIZA Pomysłu + PLAN DZIAŁANIA + Autoresponder + Narzędzia

Jest to KOMPLET potrzebny Ci do budowania dowolnych SYSTEMÓW w Internecie opartych o budowę bazy mailingowej, strony lądowania, strony ofertowe, sklep, blog. I możesz zacząć sprzedawać co chcesz. Dzięki temu jesteś w stanie budować ruch, wywołać u Odbiorcy najważniejsze kluczowe uczucia: ZNAM CIĘ, LUBIĘ CIĘ i UFAM CI co w konsekwencji pozwoli Ci sprzedawać.

Dzięki WSPARCIU zaś będziesz w stanie zacząć SKUTECZNIE DZIAŁAĆ. Czyli otrzymasz pomoc w zakresach:[/text_block]

 • ANALIZA TWOJEGO POMYSŁU
 • PLAN DZIAŁANIA
 • ORGANIZACJA, MOTYWACJA i DZIAŁANIE
 • BUDOWA TWOJEGO SYSTEMU
 • BUDOWA I UMACNIANIE TWOJEGO WIZERUNKU
 • ZBUDOWANIE RUCHU
 • SZKOLENIA TECHNICZNE JAK UŻYWAĆ NARZĘDZI
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]Oferuję Ci narzędzia (przypominam ich wartość 1065 zł) + moje wsparcie. Zainstaluję to Tobie za Ciebie. Wszystko uruchomię, żeby działało. Nie musisz się tego uczyć jak to instalować i uruchamiać. Wszystko to zrobię za Ciebie i dam Ci Twoją gotową platformę do Twojej dyspozycji.

A następnie pomogę Ci indywidualnie w tworzeniu Twojego SYSTEMU za pomocą tych narzędzi. Dodatkowo dostaniesz dostęp do całej społeczności osób, które tez z tego rozwiązania skorzystały.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”90″ font_font=”Impact” font_color=”%23780d0d” font_spacing=”-1″ font_shadow=”dark” line_height=”100″]Komu Przyda Się Takie
Wsparcie + Narzędzia?[/text_block]
— SPACER —

 • Osobie, która już coś wie o tym jak zarabiać w Internecie, ale nadal nie umie tego wdrożyć u siebie
 • Osobie, która już coś zarabia w Internecie, ale nie ma powtarzalnych zysków z tego, a chce takie mieć
 • Osobie, która gotowa jest nauczyć się technicznych działań na poziomie tworzenia potrzebnej strony, aby mogła sobie z tym radzić, swobodnie tworzyć i rozwijać swój e-biznes
 • Osobie, która chce budować skutecznie swoją listę mailingową online i na tym zarabiać
 • Osobie, która potrzebuje mieć kogoś z kim może skonsultować to co robi, bo to ją motywuje do dalszego działania
 • Osobie, która potrzebuje pomocy w tym co robi, ponieważ często trafia na przeszkody i sama nie umie sobie z tym poradzić, przez to stoi długo w miejscu, zamiast rozwijać swoje przedsięwzięcie
 • Osobie, która potrzebuje dostać gotowe narzędzia do pracy, ponieważ sama nie potrafi sobie tego wszystkiego poukładać, skompletować
 • Osobie, która potrzebuje przedyskutować i obmyślić z kimś z zewnątrz strategię swoich działań
 • Osobie, która potrzebuje mieć kogo zapytać gdy ugrzęźnie z technicznymi problemami
 • Osobie, która, aby mogła działać systematycznie, potrzebuje pracować z kimś jeszcze w systematycznym planie bo sama nie umie się zmobiizować
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”60″ font_font=”Impact” font_color=”%239e0b00″ font_spacing=”-1″ font_shadow=”dark” line_height=”50″]SYSTEM, KTÓRY ZARABIA[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”50″ font_font=”Shadows%20Into%20Light” font_color=”%23000000″ font_spacing=”-1″ font_shadow=”dark”]+wsparcie[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”50″ font_font=”Arial%20Black” font_color=”%23f0c300″ font_spacing=”-2″]

Ograniczona Ilość Wolnych Miejsc

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]
VIPPREMIUMPODSTAWOWY
NARZĘDZIAWARTOŚĆ
za sztukę
opcjaopcjaopcja
Usługa instalacji WORDPRESS
i uruchomienia serwisu oraz
wykupienia i podpięcia domeny
500 złtaktaktak
Narzędzia Woocommerce, SENSEI, SENSEI DRIP,
Flatsome z UXBUILDER#colspan#
1065 złtak - na zawsze
dostajesz te narzędzia
i cały ten serwis
tak - na zawsze
dostajesz te narzędzia
i cały ten serwis
tak - na zawsze
dostajesz te narzędzia
i cały ten serwis
SERWER - Twoją stronę utrzymuję
na moim serwerze
100 zł/roknic nie dopłacasz
w pierwszym roku
nic nie dopłacasz
przez pierwsze 4 miesiące
nic nie dopłacasz
przez pierwsze 2 miesiące
DOMENA - wykupuję ją za Ciebie dla Ciebie15 zł na pierwszy rok
70 zł - kolejny rok
nic nie dopłacasz
w pierwszym roku
nic nie dopłacasz
przez pierwsze 4 miesiące
nic nie dopłacasz
przez pierwsze 2 miesiące
JAKIE MOŻLIWOŚCI POSIADAJĄ TE NARZĘDZIA
możliwość sprzedawania produktów fizycznych
(np ubrania)
taktaktak
możliwość sprzedawania produktów cyfrowych
(np kursy online, ebooki)
taktaktak
możliwość polecania produktów afiliacyjnych
(polecać np ebooki, obce kursy)
taktaktak
możliwość wysyłania lekcji kursów online
z opóźnieniem czasowym (nie wszystkie lekcje
na raz tylko co jakiś czas kolejna lekcja)
taktaktak
możliwość automatycznego połączenia z Getresponse
- automatyczny zapis na listę przy zakupie
nawet darmowych produktów
taktaktak
możliwość tworzenia nieograniczonej liczby stron
przechwytujących
taktaktak
możliwość tworzenia nieograniczonej liczby stron
podziękowania za zapis
taktaktak
możliwość tworzenia nieograniczonej liczby stron
ofertowych
taktaktak
możliwość tworzenia nieograniczonej liczby innych stron
przechwytujących
taktaktak
możliwość prowadzenia blogataktaktak
możliwość tworzenia kodów zniżkowychtaktaktak
możliwość śledzenia postępów kursantówtaktaktak
licencja na wtyczki sensei (sprzedaż kursów online),
content drip (udostępnianie z opóźnieniem),
Coupons (kody zniżkowe) i Flatsome (motyw)
---
ORGANIZACJA, MOTYWACJA I DZIAŁANIE (konsultacje indywidualne i grupowe)
analiza z konsultacją indywidualną Twojego
pomysłu/projektu i plan działania
615 złtaktaktak
spotkanie mentoringowe indywidualne
raz w miesiącu
200 zł/spotkanie1 rok
4 mc2 mc
spotkania online grupowe raz w miesiącubezcennena stałena stałena stałe
dostęp na stałe do zamkniętej społeczności
innych Klientów na zamkniętej grupie na FB
bezcennena stałena stałena stałe
BUDOWA SYSTEMU (konsultacje indywidualne)
analiza z konsultacją lead magnetu (LM)150 zł/LM4 LM1 LM-
analiza z konsultacją stron
przechwytujących
50 zł/stronę4 stron1 stron-
pomoc techniczna przy uruchomieniu
domeny/serwera dot. tego serwisu
50 złtaktaktak
analiza z konsultacją stron podziękowania50 zł/stronę4 stron1 stron-
analiza z konsultacją stron
lądowania dla zapisanych
50 zł/stronę10 stron2 stron-
analiza z konsultacją zaprojektowanych
list mailingowych
100 zł/h5 godzin1 godziny-
analiza z konsultacją napisanych maili20 zł/email50 emaili10 emaili-
analiza z konsultacją strony ofertowej300 zł/stronę5 stron1 strony-
BUDOWA I UMACNIANIE TWOJEGO WIZERUNKU (konsultacje indywidualne)
analiza z konsultacją strony głównej100 złtaktak-
analiza z konsultacją strona o mnie100 złtaktak-
analiza z konsultacją sklepu100 zł/h5 godzin1 godziny-
MATERIAŁY SZKOLENIOWE WIDEO dostępne 24h/dobę
instrukcje wideo jak używać sklepu,
UX BUILDER, GETRESPONSE
te które już są + te które powstają na bieżąco
1 000 złna stałena stałena stałe
BUDOWANIE RUCHU (konsultacje indywidualne)
analiza z konsultacją wpisów na blogu50 zł/wpis25 wpisów5 wpisów-
analiza z konsultacją wpisów na FB50 zł/wpis25 wpisów5 wpisów-
analiza z konsultacją LIVE na FB50 zł/LIVE25 LIVE5 LIVE-
analiza z konsultacją filmów na YT50 zł/film25 filmów5 filmów-
analiza z konsultacją banery/sidebar
ogólnie całej strony pod kątem pozyskiwania
ruchu na strony sp
100 zł/h3 godziny--
BONUSY
Szkolenie wideo - Zarabiający eBizens Start miesiąc I299 złtaktaktak
Szkolenie wideo - 30 pomysłów na FB LIVE159 złtak--
Szkolenie wideo - Skuteczny email marketing57 złtak--
100 Gotowych grafik na FB i INSTAGRAM85,67 złtak--
Szkolenie wideo - Zaawansowana instalacja WordPress
na przykładzie strony z pożyczkami
297 złtak--
Szkolenie wideo - Ja stworzyć bezpłatna reklamę na YT37 złtak--
RAZEM WARTOŚĆ:15 464 zł6 429 zł3 929 zł
Przy płatności całej ceny (bez rat)
instaluję Ci serwis na
Twoim serwerze od razu.
cena:4 999 zł
KUPUJĘ >
2 999 zł
KUPUJĘ >
1 497 zł
KUPUJĘ >
OSZCZĘDZASZ10 465 zł 3 430 zł2 432 zł
RATY 0%
I rata999 zł
Płacę I ratę >
597 zł
Płacę I ratę >
497 zł
Płacę I ratę >
Do opłacenia w ciągu 30 dni od dokonania
zakupu (wpłacenia I raty).
II rata1 333 zł800 zł333 zł
Do opłacenia w ciągu 60 dni od dokonania
zakupu (wpłacenia I raty).
III rata1 333 zł800 zł333 zł
Do opłacenia w ciągu 90 dni od dokonania
zakupu (wpłacenia I raty).
IV rata1 333 zł800 zł333 zł
DODATKOWO POTRZEBUJESZ
AUTORESPONDER - trzeba wykupić sobie samodzielnie,
ja używam GETRESPONSE, wystarczy na początku
pakiet podstawowy BASIC
62 zł na miesiącwykupujesz
dodatkowo
wykupujesz
dodatkowo
wykupujesz
dodatkowo
[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”60″ font_font=”Impact” font_color=”%232a4660″ font_spacing=”-1″] [/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”60″ font_font=”Impact” font_color=”%23253b50″ font_spacing=”-1″ line_height=”50″]Co masz w cenie?[/text_block]
— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]DOMENA

Czyli ładny adres Twojej strony. Najlepiej Twoje imię i nazwisko jeśli chcesz budować brand oparty o swoją osobistą markę.

Czyli coś takiego:
www.joannasitarz.pl
www.jankowalski.pl
itd…

Domenę kupię za Ciebie.
W cenie masz tylko domeny .pl

Jeśli chcesz inną na przykład .eu to już jest dodatkowo płatne.

Kupuję domenę dla Ciebie i wszystko ustawię.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]SERWER

Czyli inaczej mówiąc HOSTING (jedno i drugie znaczy to samo). Jest potrzebny, aby móc zainstalować Twoją stronę. Bez tego nie ma gdzie zainstalować Twojej strony.

W cenie każdego z pakietów masz zagwarantowany hosting na moim serwerze. Ja opłacam swój serwer i tam instaluję Twoją stronę. Nie masz dostępu do mojego serwera. Hasła dostępowe mam ja. I ja zarządzam Twoją stroną.

Jest to opcja na pierwszy rok. Za rok, jeśli nadal chcesz mieć swoją stronę na moim serwerze, wtedy opłacasz 100 zł na kolejny rok.

Jeśli posiadasz swój serwer mogę zainstalować Ci Twoją stronę na dowolnym innym serwerze. Należy mi to tyko zgłosić.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”60″ font_font=”Impact” font_color=”%232a4660″ font_spacing=”-1″] [/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”60″ font_font=”Impact” font_color=”%23253b50″ font_spacing=”-1″ line_height=”50″]Co trzeba dokupić dodatkowo,
aby zbudować SYSTEM?[/text_block]
— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Pisałam o tym już wcześniej, ale rozumiem, że tu jest dużo informacji, dlatego jeszcze raz to przypominam w podsumowaniu ?

[/text_block]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]AUTORESPONDER

Jest to zewnętrzne narzędzie, które wykupuje się dodatkowo. Potrzebne jest do email marketingu i automatyzacji działań oraz podstawy czyli zbierania listy mailingowej.

Możesz korzystać z dowolnego autorespondera, z tym, że ja ze swojej strony wsparcie techniczne udzielam tylko w ramach autorespondera GETRESPONSE. Ponieważ tego narzędzia używam, to narzędzie znam i w ramach tego narzędzia mogę Ci pomagać.

Koszt tego narzędzia to 62 zł/mc. Po zakupie wybranego PAKIETU otrzymasz informacje o tym, jak wykupić GETRESPONSE jeśli jeszcze nie masz tego narzędzia.[/text_block]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]

INFORMACJA ODNOŚNIE PŁATNOŚCI NA RATY
Serwis jest umieszczony na moim sewerze do czasu, aż zapłacisz całą kwotę. Raty należy płacić raz w miesiącu co 30 dni od daty zapłacenia pierwszej raty. Niezapłacenie raty w terminie skutkuje zablokowaniem działania serwisu do czasu uregulowania jednak nie dłużej niż 30 dni. Nieuregulowanie zadłużenia w ciągu 30 dni skutkuje skasowaniem serwisu i utratą wszystkich danych. Wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi. Można dokonać wpłat zaległych rat w dowolnym późniejszym terminie z doliczeniem ustawowych odsetek za każdy dzień zwłoki, jednak dane nie będą odzyskane. Serwis zostanie ponownie uruchomiony (bez utraconych danych) dopiero po uregulowaniu całości ceny. W przypadku nieterminowych wpłat blokowana jest też możliwość dodatkowych opcji, które są w pakiecie (wszelkie konsultacje) do czasu aż kwota zostanie uregulowana.

[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”60″ font_font=”Impact” font_color=”%2306549d” font_spacing=”-1″]O co chodzi w tej ofercie?[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”50″ font_font=”Gill%20Sans” font_color=”%237b3737″]Dla kogo ta oferta NIE JEST![/text_block]
 • Ta oferta nie jest dla osób, które nie mają absolutnie żadnej wizji tego co chcą robić w Internecie. Ja za nikogo pomysłu nie wymyślę. Ja zajmuję się pomaganiem w zrealizowaniu pomysłu, który już jest w czyjejś głowie. Jeśli liczysz, że kupisz ten pakiet, a ja za Ciebie wymyślę Twój biznes, to niestety dostaniesz narzędzia, ale pomysłu nie. To Ty musisz mieć pomysł na swój biznes. A ja mogę Ci pomóc to rozwijać.
 • Ta oferta nie jest dla osób, które po spotkaniu ze mną nadal nic nie robią, potem znowu się chcą spotkać i w sumie nie ma o czym rozmawiać, bo one nic nie zrobiły, wszystko stoi. Jeśli myślisz, że samo się coś zrobi, że wystarczy tylko pogadać ze mną, a reszta w magiczny sposób sama się zrealizuje, to NIE KUPUJ TEGO! Tak nie będzie. Tu jest potrzebna PRACA, TWOJA PRACA w realizowaniu planu, który wspólnie z Tobą opracujemy. Bez Twojej pracy nic się samo nie stworzy. Jeśli chcesz abym to ja za Ciebie coś robiła, to jest dodatkowa usługa, która nie wchodzi w żaden z tych pakietów i jest dodatkowo płatna. Oczywiście możemy się na takie dodatkowe usługi realizacji Twojego Projektu umawiać dodatkowo.
 • Ta oferta nie jest dla osób, które chcą mi narzucać jakiś inny sposób pracy i komunikacji niż ten, który ja ustaliłam. Komunikacja między nami jest TYLKO I WYŁĄCZNIE poprzez: 1 :: formularze zgłoszeniowe, które są specjalnie przygotowałam dla Klientów; 2 :: spotkania na ZOOM lub telefon indywidualne, które wcześniej umówisz ze mną swoim zgłoszeniem poprzez formularz; 3 :: zamkniętą grupę na FB dla moich Klientów. Żadne inne formy kontaktów ze mną nie wchodzą w grę. Będą ignorowane. A w skrajnych przypadkach, jeśli ktoś jest bezczelny, notorycznie ignoruje te postanowienia oraz moje prośby o umawianie wcześniej spotkań ze mną – wtedy zrywam umowę na wszelkie konsultacje bez zwrotu pieniędzy. Jeśli myślisz, że gdy kupisz ten pakiet to, że wtedy ja będę na każde Twoje zawołanie w minutę dostępna, ponieważ Ty akurat w tym momencie chcesz ze mną pogadać i ja mam rzucać wszystko, bo Ty mi na Messenger piszesz jakieś pytanie, i upominasz się co 5 minut, że mam na to odpowiedzieć, albo zasypujesz mnie mailami, co godzinę z ponowieniem pytania albo co gorsza zaczynasz wydzwaniać do mnie na telefon po 5 razy pod rząd i masz pretensje, że nie odbieram, to NIE KUPUJ TEGO! Ja nie jestem niewolnikiem i ta oferta to nie jest ofertą wykupienia mnie na Twoją wyłączność. Szanujemy SIEBIE. Ja szanuję Ciebie – Dlatego Twoje zgłoszenia o konsultacje, mentoring, są dla mnie priorytetowe i Ty szanujesz mnie – ustalasz ze mną wcześniej termin spotkania, a nie oczekujesz odpowiedzi na już, wysyłając mi swoje zapytania jakimiś innymi kanałami komunikacji, wkraczając w moją prywatną przestrzeń. Umawiamy się na spotkania i realizujemy je tak, aby były możliwie jak najszybciej i aby każdemu pasował termin. Nie możesz zasypywać mnie pytaniami na messenger czy w jakikolwiek inny sposób niż poprzez ustalone kanały. Inne formy narzucania mi się nie wchodzą w grę. Jeśli okaże się, że ktoś jest roszczeniowy, pretensjonalny i próbuje wymuszać na mnie swoje “widzi mi się”, rezygnuję z dalszej pomocy konsultacyjnej bez zwrotu pieniędzy. Niestety, ale zdarzyły mi się takie osoby. Dlatego o tym piszę. Aby to było jasne na samym początku. Jeśli Ci to nie pasuje NIE KUPUJ TEGO! Ja chętnie pomagam każdemu tak szybko jak tylko mogę. Jednak nie pozwalam mi się narzucać. Proszę o szanowanie mojego czasu i sposobu pracy.
 • Ta oferta nie jest dla osób, które szukają szybkich, cudownych zarobków bez pracy. Które myślą, że nie trzeba nic robić, a pieniądze same zaczną się zarabiać. To nie jest oferta magicznego sposobu na zarobienie 2 milionów w tydzień. Ten SYSTEM przyniesie dochód pod warunkiem, ze po pierwsze sie go stworzy, uzupełni treścią, będzie się dbało o ruch, o osoby, które się zapiszą do tego SYSTEMU, oraz będzie się dawało wartość innym ludziom.
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

VIP

Jest dla osób mających mniej więcej taką postawę:

OK! TO JEST TO! Biorę się poważnie do PRACY! Chcę w końcu ZMIENIĆ swoje życie! Jestem GOTÓW naprawdę konkretnie, systematycznie, codziennie pracować. Wiem, że Asia mi pomoże. Systematyczne spotkania z nią, tyle konsultacji, tyle wsparcia to właśnie jest to czego mi brakowało! Zawsze byłem z tym wszystkim sam i tak się wlekło! Nic z tego nie było. Mam tego DOŚĆ! Chcę w końcu przełamać impas! BIORĘ VIP!

PREMIUM

Dla osób, które czują się spójne z takim myśleniem:

SUPER! Mam narzędzia i mam wsparcie. Nie mam zbyt wiele czasu na działania więc chce spokojnym, ale systematycznym tempem zacząć realizację przynajmniej jednego swojego pomysłu. W końcu ktoś mi pomoże w tymi wszystkimi elementami! To jest idealny pakiet da mnie. W sam raz tyle konsultacji ile mam czas zrealizować. W przyszłości ewentualnie pomyślę nad dodatkowymi spotkaniami. SUPER! BIORĘ PREMIUM!

PODSTAWOWY

Dla osób, które czują coś takiego:

No NARESZCIE będę mieć narzędzia, które umożliwią mi działanie! Do tego instrukcje. Ja nie mam zbyt wiele czasu. Póki co nie jestem w stanie wykorzystać tylu konsultacji co w pakiecie VIP czy PREMIUM. Na ten moment wystarczą mi podstawowe spotkania z Asią, analiza mojego pomysłu i Plan działania jaki z Asią stworzę oraz te dwa miesiące mentoringu! EXTRA! To jest coś dla mnie. Dodatkowo mam dostęp do instrukcji wideo więc zawsze mogę sobie tam zajrzeć no i mam dostęp do grupy na FB, więc jeśli już skoczą się konsultację z Asią to wtedy mogę pytać na grupie. Tam Asia też odpowiada przecież. SUPER ! Biorę PODSTAWOWY! I DZIAŁAM swoim tempem![/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”67″ font_font=”Shadows%20Into%20Light” font_color=”%23000000″ font_spacing=”-1″ font_shadow=”dark”]Wsparcie[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]Wiem jak ważne jest posiadanie wsparcia w działaniach ONLINE (i nie tylko). Jak to bardzo przyspiesza drogę do uzyskania efektów. Sama bardzo długo rozkminiałam różne rzeczy i nie miałam wsparcia. Teraz mam taką wiedzę i umiejętności, że mogę bardzo pomóc wielu osobom.

Posiadam wiedzę i umiejętności oraz doświadczenie w zakresie technicznych działań, co dla wielu osób jest zmorą i często to właśnie przez to nie mogą iść dalej. Rozwiać swoich pomysłów. Pomyśl tylko czy gdybyś miał do pomocy, konsultacji kogoś takiego jak ja, kto się na tych wielu rzeczach zna, to czy byłoby Ci prościej? Czy to mogłoby przyspieszyć Twoje działania?

Posiadam też wiedzę i umiejętności oraz doświadczenie w zakresie marketingu internetowego. Zatem w tej kwestii także mogę podpowiedzieć Ci co robić i podzielić się swoimi pomysłami.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”60″ font_font=”Impact” font_color=”%23fadf00″ font_spacing=”-1″]Jak umówić się na KONSULTACJE INDYWIDUALNE?[/text_block]
— SPACER —

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]

!!! UWAGA !!!

DLACZEGO MIEJSCA SĄ OGRANICZONE!?

Ze względu na charakter tej oferty jestem w stanie przyjąć tylko ograniczoną ilość osób. Ponieważ w dużej mierze jest to praca indywidualna, a mój czas jest ograniczony tak samo jak Twój do 24h/dobę.

Dlatego w zależności od tego ile osób kupi VIP, ile PREMIUM, a ile PODSTAWOWY i jak te osoby będą chciały często się ze mną spotykać, wtedy w zależności od konieczności będę zamykać możliwość skorzystania z tej oferty, do czasu aż zwolnią się kolejne miejsca dla nowych osób.

Skorzystaj póki oferta jest dostępna i jest nabór do mojej KLASY OSÓB CHCĄCYCH TWORZYĆ SWOJE ZARABIAJĄCE SYSTEMY.

Zastrzegam sobie prawo do zamknięcia tej oferty w dowolnym momencie.

[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”60″ font_font=”Arial%20Black” font_color=”%236d1c6b” font_spacing=”-1″ line_height=”50″]Co mówią osoby, które są moimi Klientami?[/text_block]


Wiosna zawitała już chyba wszędzie, nie tylko w powietrzu ale nawet  #HomeBusiness’ie Wyłączyłem się ostatnio z życia w #SocialMedia’ch, ponieważ pracowałem nad pewnym #system’em który ma usprawnić pracę #online ? To co do tej pory zajmowało przykładowo od godziny dziennie do powiedzmy 3 godzin… Teraz będzie się działo automatycznie, praktycznie bez mojej ingerencji 

Zawsze o czymś takim marzyłem hehe ? ale dopiero ostatnio pojawiła się #przestrzeń, aby to wreszcie stworzyć i dziękuję Joanna za wsparcie merytoryczne i techniczne Jestem bardzo zadowolony z tego co powstało.

Marcin Marlęga
Świetna Sylwetka w 90 dni


Serdecznie polecam Joasię. Pracą z nią to przyjemność. Jest nie tylko kompetentna, ale też otwarta i wsłuchuje się w potrzeby klienta. Podczas realizacji zlecenia jest w ciągłym kontakcie z klientem. Szybko i sprawnie odpowiada na pytania i bardzo dobrze wszystko tłumaczy. Klient nie tylko otrzymuje sklep dostosowany do oczekiwań, ale też całe morze rad i wskazówek!!! Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez Joasię usługi – otrzymałam to, czego potrzebowałam, a nawet więcej. To były dobrze zainwestowane pieniądze. Efekt pracy można zobaczyć tutaj http://sklep.lifeinharmony.pl
Anna Miodyńska

Anna Miodyńska
Anielskie Przekazy – LIFE IN HARMONY


Serdecznie polecam współpracę z Asią wszystkim osobom, które potrzebują rozwiązań technicznych z ukierunkowaniem na swoje cele biznesowe, ale nie tylko.

Asia jest osobą, która potrafi dzielić się wiedzą i ogromnym doświadczeniem w bardzo przystępny sposób językiem zrozumiałym dla każdego. Potrafi przekuć te pokłady wiedzy i doświadczenia w rozwiązania dla osób, które tego potrzebują, dając tym samym merytoryczne i mentalne wsparcie.

Witryna, która zakupiłam u Asi to świetne rozwiązanie (Cztery w jednym, czyli sklep+platforma kursowa + blog + kreator stron) Zyskałam sporo czasu, który musiałabym poświęcić na budowanie sklepu, platformy kursowej, stron przechwytujących i innych stron lądowania oraz bloga. Witryna bardzo ułatwiła mi pracę i zarabianie przez internet dlatego polecam innym osobą to rozwiązanie, jeśli myślą o zaistnieniu w internecie i zarabianiu.

Anna Gniadek
Pasja Rozwoju


Polecam współpracę z Joanną. Potrafi inspirować inne osoby do pozytywnej zmiany. Posiada przy tym niesamowity dar do tłumaczenia trudnych rzeczy, i wyjaśniania ich prostym językiem. Oprócz tego, że to osoba godna zaufania i prawdziwa liderka, jednocześnie doskonale potrafi pomóc w tak zwanych technicznych sprawach. Tworzone przez Joannę dedykowane internetowe sklepy są funkcjonalne i jednocześnie bardzo proste w obsłudze. Każdy jest w stanie poradzić sobie z ich obsługą, a w razie potrzeby, otrzyma na pewno niezbędną pomoc od Joanny. Normalnie tego rodzaju platformy zazwyczaj kosztują krocie….Natomiast sklep Joanny to rozwiązanie, które nie tylko jest niezwykle konkurencyjne pod względem cenowym! To jest rozwiązanie, które swoją funkcjonalnością dorównuje platformom o wiele droższym! Dlatego: po co masz przepłacać? U Joanny masz miłą i profesjonalną obsługę oraz niezwykle satysfakcjonujący stosunek ceny do jakości. Mówię to z pełnym przekonaniem i moim zdaniem: warto posiadać taki sklep ?

Justyna Dubel
Szybkie Randki / Pora na SUKCES

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”60″ font_font=”Impact” font_color=”%239c0707″ font_spacing=”-1″ font_shadow=”dark” line_height=”50″]SYSTEM, KTÓRY ZARABIA[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”50″ font_font=”Shadows%20Into%20Light” font_color=”%23000000″ font_spacing=”-1″ font_shadow=”dark”]+ wsparcie[/text_block]
— SPACER —

PREMIUM
2 999 zł
 • ✔ Instalacja i uruchomienie serwisu
 • ✔ Analiza Twojego pomysłu
 • ✔ Plan działania
 • ✔ 4 miesiące mentoringu
 • ✔ Zamknięta społeczność na stałe
 • ✔ 1 Lead Magnet (konsultacja)
 • ✔ 1 strona przechwytująca (konsultacja)
 • ✔ Pomoc techniczna domena/serwer
 • ✔ 1 strona podziękowania (konsultacja)
 • ✔ 2 strony lądowania (konsultacja)
 • ✔ Listy mailingowe (1h konsultacja)
 • ✔ 10 napisanych maili (konsultacja)
 • ✔ 1 strona ofertowa (konsultacja)
 • ✔ strona główna (konsultacja)
 • ✔ strona o mnie (konsultacja)
 • ✔ konsultacja sklepu (1 godzina)
 • ✔ instrukcje wideo na stałe
 • ✔ 5 wpisów na blogu (konsultacja)
 • ✔ 5 wpisów na FB (konsultacja)
 • ✔ 5 LIVE na FB (konsultacja)
 • ✔ 5 filmów na YT (konsultacja)
 • ✔ BONUS Zarabiający eBiznes START

KUPUJĘ

Oszczędzasz 3 430 zł

Możliwość kupna w 4 ratach

PIERWSZA RATA 597 zł ZAPŁAĆ >>

DRUGA RATA 843 zł (za 30 dni)

TRZECIA RATA 843 zł (za 60 dni)

CZWARTA RATA 743 zł (za 90 dni)

PODSTAWOWY
1 497 zł
 • ✔ Instalacja i uruchomienie serwisu
 • ✔ Analiza Twojego pomysłu
 • ✔ Plan działania
 • ✔ 2 miesiące mentoringu
 • ✔ Zamknięta społeczność na stałe
 • ✔ Pomoc techniczna domena/serwer
 • ✔ instrukcje wideo na stałe
 • ✔ BONUS Zarabiający eBiznes START

KUPUJĘ

Oszczędzasz 2 432 zł

Możliwość kupna w 4 ratach

PIERWSZA RATA 497 zł ZAPŁAĆ >>

DRUGA RATA 334 zł (za 30 dni)

TRZECIA RATA 333 zł (za 60 dni)

CZWARTA RATA 333 zł (za 90 dni)

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Zastrzegam sobie prawo do zamknięcia tej oferty w dowolnym momencie (gdy uznam, że Klasa moich Klientów, która się zebrała jest już zbyt duża)

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Rekomenduję pakiet VIP. Nie dlatego, że jest najdroższy. Ani z powodów wielu różnych elementów, które zawiera. Przede wszystkim ze względu na to, że jest w nim 12 miesięczny MENTORING!

Sam ten mentoring jest wart tej ceny, a całą resztę to można potraktować jako GRATIS.

PAKIET PODSTAWOWY – zawiera narzędzia z pełną funkcjonalnością. Te same narzędzia co PAKIET VIP.  Różnica polega na tym, że nie posiada możliwości konsultacji w tak szerokim zakresie jak w pozostałych pakietach.  Czyli możesz tworzyć,  tak samo strony ofertowe, przechwytujące i każde inne. Te same, które można tworzyć w pakiecie VIP. Z tym, że nie ma w pakiecie PODSTAWOWYM spotkań ze mną odnośnie konsultacji takich stron.

Jednak możesz konsultować swoją pracę. Zwróć uwagę, że kupując PAKIET PODSTAWOWY, należysz do Zamkniętej Społeczności moich Klientów. Tam na grupie możesz pytać innych co sadzą o Twoich stronach i innych pomysłach.  a też odpiszę. Po prostu nie masz w pakiecie podstawowym możliwości rozmowy indywidualnej ze mną, w tak szerokim zakresie jak w pozostałych pakietach. Natomiast masz 2 miesiące mentoringu. I wtedy możesz  mnie pytać o różne rzeczy.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_font=”Arial” font_color=”%234d4d4d” line_height=”30″]

Kim jest Joanna Sitarz?
(czyli ja ? autorka tego projektu )

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Pomagam zarabiać w Internecie

Witam Cię na mojej stronie, cieszę się, że chcesz mnie poznać. Zapewne zastanawiasz się, skąd się wzięłam ? a w zasadzie moje kwalifikacje do tego co robię.

Otóż moje zamiłowanie do komputerów pojawiło się w wieku ok 12 lat. Kiedy to dostałam pierwszy komputer Commodore i przepisałam na klawiaturze niezrozumiały dla mnie wtedy kod programowania tzw. BASIC, a w efekcie tego na ekranie pojawiła się skacząca piłeczka.

To właśnie wtedy pierwszy raz poczułam, że tworzenie czegoś w komputerze przynosi mi radość i jest mim stanem FLOW. Poczułam, że to jest coś co chcę robić.

Po Liceum poszłam do policealnej szkoły na INFORMATYKĘ, specjalność: programowanie. Jednak tam nie uczyli robić stron www.

W roku 2000 trafiłam na „Czas na eBiznes” Piotra Majewskiego. Jest to człowiek, który nazywany jest ojcem polskiego marketingu internetowego.

Czytając jego maile nic wtedy z tego nie rozumiałam, ale wiedziałam, że to jest kierunek w jakim chcę się rozwijać.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]Sama zaczęłam się uczyć tworzyć strony HTML z książek, nie mając nawet komputera. Było to w roku 2001. W trzy lata później miałam już komputer i pozyskałam pierwszego klienta, któremu stworzyłam i prowadziłam stronę www w HTML.

Później dostałam pracę jako programista, nauczyłam się programować w języku PHP.

A w roku 2010 postanowiłam założyć swoją pierwszą firmę i zarabiać w Internecie. W tej chwili mam już swoją 3 firmę i jest to spółka z o. o..

Od 2014 roku nie pracuję już na etacie, zarabiam tylko ONLINE we własnej firmie w DOMU, tak jak tego zawsze chciałam.

Przez te lata wiele się nauczyłam i przetestowałam mnóstwo rozwiązań dla BIZNESU ONLINE. Mam doświadczenie praktyczne, a nie tylko teoretyczne.

Pomagam ludziom zarabiać w Internecie. Sprawdzam ich strony, które zrobili, pomagam spojrzeć nowym wzrokiem na to, podpowiadam co mogą poprawić i jak, co zmienić i jak ulepszyć. A także uczę jak to wszystko robić, aby mogli samodzielnie tworzyć i prowadzić swoje strony, robić skuteczny marketing dla samych siebie, swojego biznesu, a także na zlecenia dla innych i na tym zarabiać tak jak ja.

Komputer i Internet to moje pasje. Nazywam siebie Pasjonatką Internetowych Możliwości.

 

[/text_block]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”65″ font_font=”Arial%20Black” font_color=”%23357e39″]BONUSY do pakietu VIP[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”60″ font_font=”Impact” font_color=”%239c0707″ font_spacing=”-1″ font_shadow=”dark” line_height=”50″]SYSTEM, KTÓRY ZARABIA[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”50″ font_font=”Shadows%20Into%20Light” font_color=”%23000000″ font_spacing=”-1″ font_shadow=”dark”]+ wsparcie[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Zastrzegam sobie prawo do zamknięcia tej oferty w dowolnym momencie.

[/text_block]

— SPACER —

PREMIUM
2 999 zł
 • ✔ Instalacja i uruchomienie serwisu
 • ✔ Analiza Twojego pomysłu
 • ✔ Plan działania
 • ✔ 4 miesiące mentoringu
 • ✔ Zamknięta społeczność na stałe
 • ✔ 1 Lead Magnet (konsultacja)
 • ✔ 1 strona przechwytująca (konsultacja)
 • ✔ Pomoc techniczna domena/serwer
 • ✔ 1 strona podziękowania (konsultacja)
 • ✔ 2 strony lądowania (konsultacja)
 • ✔ Listy mailingowe (1h konsultacja)
 • ✔ 10 napisanych maili (konsultacja)
 • ✔ 1 strona ofertowa (konsultacja)
 • ✔ strona główna (konsultacja)
 • ✔ strona o mnie (konsultacja)
 • ✔ konsultacja sklepu (1 godzina)
 • ✔ instrukcje wideo na stałe
 • ✔ 5 wpisów na blogu (konsultacja)
 • ✔ 5 wpisów na FB (konsultacja)
 • ✔ 5 LIVE na FB (konsultacja)
 • ✔ 5 filmów na YT (konsultacja)
 • ✔ BONUS Zarabiający eBiznes START

KUPUJĘ

Oszczędzasz 3 430 zł

Możliwość kupna w 4 ratach

PIERWSZA RATA 597 zł ZAPŁAĆ >>

DRUGA RATA 843 zł (za 30 dni)

TRZECIA RATA 843 zł (za 60 dni)

CZWARTA RATA 743 zł (za 90 dni)

PODSTAWOWY
1 497 zł
 • ✔ Instalacja i uruchomienie serwisu
 • ✔ Analiza Twojego pomysłu
 • ✔ Plan działania
 • ✔ 2 miesiące mentoringu
 • ✔ Zamknięta społeczność na stałe
 • ✔ Pomoc techniczna domena/serwer
 • ✔ instrukcje wideo na stałe
 • ✔ BONUS Zarabiający eBiznes START

KUPUJĘ

Oszczędzasz 2 432 zł

Możliwość kupna w 4 ratach

PIERWSZA RATA 497 zł ZAPŁAĆ >>

DRUGA RATA 334 zł (za 30 dni)

TRZECIA RATA 333 zł (za 60 dni)

CZWARTA RATA 333 zł (za 90 dni)

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj” – Mark Twain

[/text_block]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Copyright © 2019 © Sitarz Consulting Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Solidarności 68/121, KRS: 0000714379, NIP: 5252736884, REGON: 369318377, KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5000 zł
Regulamin Sklepu | Polityka Prywatności

[/text_block]