Strona dla joanny

Zarabiający eBiznes Start, to PROGRAM, który trwa 3 miesiące. Polega na całościowym od A do Z przeprowadzeniu osoby zainteresowanej zbudowaniem STARTU – FUNDAMENTU swojego e-Biznesu.

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_style=”300″ font_color=”%23979ca0″ font_spacing=”0″ font_shadow=”none”]

Skąd ten PLAN?

Wiele jest sposobów zarabiania pieniędzy w sieci. Ja praktykuję sposób, którego sama nie wymyśliłam. Nauczyłam się tego w ciągu kilku lat od innych osób. Dzięki tym metodom osoby te osiągnęły swoje sukcesy. Zbudowały swoje wymarzone domy, założyły firmy, podróżują po Świecie i spełniają swoje marzenia.

To co robię praktykuję już od lat wcielając to na początku bardzo nieporadnie i po omacku. Nie miałam nikogo kto byłby wtedy moim tak zwanym Mentorem. Kimś, kto już ten sukces odniósł i prowadziłby mnie tą ścieżką. Dlatego trwało to tak długo, ale i czasy były inne. Nie było tylu możliwości, które są dziś, nie było wielu narzędzi, które są dziś. Jeśli były to były bardzo drogie, a dziś wiele z nich jest dostępnych za darmo.

Był rok 2008 kiedy zaczęłam śledzić poczynania różnych osób w Internecie. Był to wtedy BUM na polskim rynku zarabiania w Ingerencie. W tamtym czasie osoby, które postanowiły to robić, a nie tylko przyglądając się (jak ja). W ciągu 2 lat osiągnęli oni niesamowite wyniki finansowe.

Jak już wspomniałam mogli wybudować swoje domy z osiągniętego dochodu, podróżować po całym Świecie. Zająć się swoimi pasjami i oczywiście NIE PRACOWAĆ JUŻ NA ETACIE!

 

[/text_block]

Ruszyłam do działania

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”17″ font_style=”300″ font_color=”%23979ca0″ font_spacing=”0″ font_shadow=”none” bottom_padding=”20″]W końcu i ja w roku 2010 postanowiłam przestać się tylko przyglądać, a ruszyć do działania. To umożliwiło mi w roku 2014 zwolnienie się z mojej ostatniej etatowej pracy w lombardzie. Zarabiałam tam kilka tysięcy złotych miesięcznie, ale wybrałam działania w Internecie.

Wtedy osiągnęłam swój pierwszy namacalny sukces – przestałam pracować na etacie. Bardzo tego chciałam. Było to moim marzeniem. Wielkim pragnieniem. Wiedziałam już od dawna, że można to osiągnąć, bo widziałam jak raz za razem ktoś to osiągał.

By to osiągnąć byłam gotowa pracować na etacie i potem po pracy zrezygnować ze wszystkiego co by mnie rozpraszało. Po to aby budować swój internetowy biznes. Nie przespałam wiele nocy, zrezygnowałam z rozrywki i trwonienia czasu na nic nie robienie. Była dla mnie tylko praca na etacie i praca w Internecie. Było trudno.

Wiele wątpliwości, frustracji, złości, łez, że coś nie wychodzi. Gdy zwolniłam się z pracy zrezygnowałam z regularnego, stabilnego dochodu kilku tysięcy złotych. Wybrałam dość niewielkie wtedy dochodów z Internetu.

Byłam gotowa to wszystko przejść bo TAK BARDZO CHCIAŁAM OSIĄGNĄĆ SWÓJ CEL – pracować tylko w Internecie. Uwolnić się. Móc wyprowadzić się gdzie chcę i kiedy chcę. Jechać na wakacje kiedy chcę. Móc nie pracować w dzień, w którym czuję się gorzej i nie musieć się prosić o wolne nikogo. Osiągnęłam to.

Wiele osób do mnie pisze, że też tak chcą. Pytają jak to zrobić. Nie da się na to dopowiedzieć jednym zdaniem w jednym mailu. Abym mogła pomóc potrzebna jest ANALIZA twojego pomysłu. Oraz zbudowanie SYSTEMU swojego działania.

 

[/text_block]

System który tworzę

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”17″ font_style=”300″ font_color=”%23979ca0″ font_spacing=”0″ font_shadow=”none” bottom_padding=”20″]System, który ja tworzę umożliwił mi osiągnąć to co chciałam – WOLNOŚĆ. Składa się on z:

  • szeregu różnych stron,
  • listy mailingowej,
  • kolejek maili
  • i marketingu (ściągania ruchu na te strony).

Jeśli miałabym odpowiedzieć jednym zdaniem na pytanie jak to zrobić, jak osiągnąć to co ja osiągnęłam powiedziałabym tak:

Codziennie działać, codziennie coś robić w obszarach marketingu i budowy systemu tak długo aż tego nie osiągniesz.

 

Działając samemu jest TRUDNO! I ja wiem to najlepiej. TRUDNO I DŁUGO! Jest wiele elementów do poskładania w jeden obrazek. Nigdy nie wiesz czy już masz wszystkie elementy czy jakiegoś brakuje. A nawet jak masz wszystkie to i tak ciężko samodzielnie ułożyć coś z tego. Skąd to wiem? Bo na mojej liście są ludzie, którzy już od lat obserwują to co robię. Oni też coś ciągle robią… jednak nadal nie osiągnęli swoich celów. Mają wiedzę, już mają umiejętności, a nadal kręcą się w kółko.

Znasz to? Ja to znam AŻ NAD TO DOSKONALE. Byłam dokładnie w tym samym miejscu, Kręciłam się tak latami. Dziś z tą wiedzą, którą mam śmiem twierdzić, że to co ja zrobiłam i zbudowałam można zupełnie od zera zrobić w JEDEN ROK. Pod warunkiem, że ktoś dokładnie dzień po dniu powie Ci, co dokładnie masz robić, a Ty dokładnie każdego dnia będziesz to robić.

Ceną za brak przewodnika, lub ociąganie się z działaniem jest – CZAS. Czyli coś,co tracimy z każdą przemijającą chwilą, a czego nie da się mieć więcej.

 

[/text_block]

Dla osób, które :

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”17″ font_style=”300″ font_color=”%23979ca0″ font_spacing=”0″ font_shadow=”none”]Mają podobne marzenie do mojego – chcą zbudować swój system zarabiający w Internecie, po to aby zyskać WOLNOŚĆ. Co zrobisz ze swoją wolnością? Ja np. chciałam móc się wyspać. ?  Chciałam móc spać tyle ile potrzebuję wtedy kiedy potrzebuję. Po prostu nie zawsze mam dzień, w którym mi się chce wstać z rana. I raz w tygodniu Niedziela na taki odpoczynek, to dla mnie za mało. A czego Ty chcesz?)

Mają dość kręcenia się w kółko

Czują frustrację, że nie potrafią poskładać tych wszystkich elementów, które znają w jeden działający SYSTEM

Wciąż czują niepewność czy, aby na pewno już wszystko wiedzą i umieją i przez to ich działania są chaotyczne

Opracowałam 3 miesięczny program: ZARABIAJĄCY eBZIENS START!

Jeśli chcesz w całości przejść od A do Z potrzeba, abyś przerobił wszystkie 3 miesiące. Jednak wiem też z autopsji, że dla wielu osób jest bariera finansowa na wykupowanie takich długich kursów. Dla mnie kiedyś też to była bariera, dlatego ciągle musiałam uczyć się sama i dlatego tak długo to wszystko trwało.

Dlatego postawiłam, że możesz kupić uczestnictwo w tym PROGRAMIE w modułach po 1 miesiąc kiedy chcesz. Możesz kupić PROGRAM co miesiąc przez 3 miesiące. Płacisz wtedy przez 3 miesiące za każdy miesiąc pojedynczo [TU OPCJA ZAKUPU PIERWSZEGO MIESIĄCA], a nie z góry i bez zobowiązań. Natomiast dla osób, które zapłacą z góry za 3 miesiące jest niższa cena.

Jest to opcja dla osób, które są zdecydowane odnieść sukces i nie oglądają się na nic. Chcą zmusić się do działania przez 3 miesiące. Zrobić to co trzeba zrobić i osiągnąć to co jest do osiągnięcia. W tym miejscu warto, abym poleciła książkę 12 tygodniowy rok POLECAM NAJMOCNIEJ! Zmienić ona może Twoje życie pod warunkiem, że zastosujesz zawarte w niej zasady. Te zasady stosuję właśnie w swoim PROGRAMIE ZARABIAJĄCY eBZIENS START!

 

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”17″ font_style=”300″ font_color=”%23979ca0″ font_spacing=”0″ font_shadow=”none”]

Na czym polega program?

W panelu szkoleniowym otrzymujesz 3 razy w tygodniu uwalniającą się w czasie treść. Są to wideo instrukcje. Do wykonania samodzielnie.

Jednak jak zapewne już wiesz i prawdopodobnie tego doświadczyłeś praca bez przewodnika często kończy się niepowodzeniem. Dlatego 4 razy w tygodniu są spotkania na żywo:
we wtorki godzina 20:00 – 21:00
w czwartki: godzina 11:00-12:00 oraz godzina 20:00-21:00
w soboty: godzina 11:00-12:00

(dni i godziny mogą ulegać zmianom w czasie Świąt i dni wolnych od pracy. W pozostałe dni jest to zawsze taki stały cotygodniowy rozkład dni i godzin.)

Na te spotkania przychodzisz bez obowiązku. Możesz przyjść lub nie. Gdy przyjdziesz możesz konsultować swoje działania, które realizujesz zgodnie z instrukcjami wideo. Pomagam Ci uporać się z przeszkodami jakie Ci wyskakują po drodze, aby realizować PROGRAM. Jestem tam dla Ciebie.

Możesz konsultować lub przychodzić na te spotkania także w celu uzyskania inspiracji do działania, KOPA! Gdyż będę tam właśnie Uczestników inspirować, podtrzymywać Ich wolę działania. Dzielić się technikami, myśleniem, sposobami na działanie. I oczywiście odpowiadać na zadane pytania.

Zatem pytania innych osób mogą i często są źródłem inspiracji dla pozostałych uczestników takich spotkań. Dlatego warto przychodzić na te spotkania jak najczęściej. Spotkania te będą nagrywane i będzie też ich wersja audio, abyś mógł i mogła przesłuchać sobie to godzinne spotkanie. Na przykład w drodze do pracy czy w czasie zakupów w Biedronie. Co ja często praktykuję ucząc się czegoś nowego ?

 

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”17″ font_style=”300″ font_color=”%23979ca0″ font_spacing=”0″ font_shadow=”none”]

Co osiągniesz w programie?

Wszystko opieramy o oprogramowanie WORDPRESS. Będzie to centrum Twojego dowodzenia. Otrzymasz ode mnie płatny szablon (jego koszt to 59$, ja Ci go dam bezpłatnie jest to szablon FLATSOME w dowolnym momencie możesz sobie wykupić licencję za 59$ i wtedy będziesz mógł korzystać z aktualizacji, jednak bez niej możesz tak samo z powodzeniem używać tego szablonu).

Mając ów WORDPRESS zbudujesz na nim swój blog i będziesz mieć 10 swoich odpowiednio zaplanowanych wpisów. Zbudujesz swoje strony przechwytujące korzystając własnie z tego WORDPRESSA. Dzięki temu nie musisz używać zewnętrznych tak zwanych kreatorów stron www. To z kolei pozwoli Ci na tańsze wykupienie narzędzi do automatycznego mailingu. Na przykład najtańszą wersję GETRESPONSE za 50 zł miesięcznie.

Na swoim WORDPRESS będziesz mieć swój sklep. W nim będziesz mieć do sprzedaży swój e-book, lub kurs, który napiszesz bo powiem Ci jak to zrobić. I dokonasz przynajmniej jednej sprzedaży swojego e-booka. Będziesz zbierać swoją listę mailingową, ponieważ powiem Ci jak zdobywać ruch na Twoje strony.

Poglądowy rysunek efektu jaki osiągniesz wygląda tak:

jak zarabiac w Internecie

 

 

[/text_block]

Co potrzebujesz, aby rozpocząć PROGRAM?

 

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”17″ font_style=”300″ font_color=”%23979ca0″]Aby móc stworzyć powyższy SYSTEM należy dysponować hostingiem, domeną oraz autoresponderem. Oczywiście możesz sobie wykupić dowolny hosting, wybrać dowolny serwis, w którym kupisz domenę i używać dowolnego autorespondera. Jednak miej świadomość, że nie jestem w stanie nagrywać instrukcji na wszystkich dostępnych możliwych hostingach, i serwisach z autoresponderami.

W moim PROGRAMIE demonstruję narzędzia, o które proponuje oprzeć budowę takiego SYSTEMU. I są to: hosting JDM, domenę również polecam kupić własnie tam, natomiast autoresponder, którego używam to GETRESPONSE. I właśnie w oparciu o te narzędzia pokazuję jak ów SYSTEM zbudować.

Tak jak wspomniałam, możesz używać innych. Licz się jednak wtedy z niedogodnościami. Ponieważ że na instrukcjach wideo nie będzie informacji jak to możesz robić na swoich narzędziach. Na konsultacjach na żywo możesz pytać mnie o to jak to zrobić gdzie indziej. Jednak ja nie znam wszystkich istniejących narzędzi na rynku. Może się okazać, że nie będę w stanie udzielić Ci szybko odpowiedzi.

 

[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”17″ font_style=”300″ font_color=”%23979ca0″]

Ile Cię to będzie kosztować?

Hosting opłata roczna 79 zł, płatne po 30 dniach od rejestracji.
Domena w pierwszym roku 13 zł za rok i każdy kolejny rok 61 zł
Getresponse pakiet podstawowy 62 zł miesięcznie.

Czyli:
koszty wystartowania jednorazowe to: 154 zł
a koszty miesięczne to: 62 zł
koszty co roczne w kolejnych latach to: 140 zł

Te koszty ponosisz we własnym zakresie. Są to niezbędne narzędzia, potrzebne do stworzenia i utrzymania SYSTEMU, który pokażę Ci jak zbudować. Mnie nie płacisz za narzędzia tylko za wiedzę, którą Ci przekażę, za wsparcie. Narzędzia kupujesz we własnym zakresie.

 

[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”17″ font_style=”300″ font_color=”%23979ca0″]

Czy to Ci się opłaca opłacać, ponosić te koszty?

Wiele osób odchodzi do tych kosztów jak do czegoś na co mówią, że ich nie stać. Natomiast to jest błędne podejście. Ponieważ te narzędzia umożliwią Ci ZARABIANIE! Czym zatem jest koszt 154 zł podczas gdy dzięki temu zarabiasz co miesiąc 5000 zł?

Należy to traktować jak paliwo do samochodu. Jeśli masz samochód i chcesz nim gdzieś dojechać, to musisz zatankować i wlać paliwo. Koszt paliwa jest całkowicie zrozumiały i każdy o tym wie. Tym są właśnie te narzędzia. Chcąc osiągnąć zarobki w Internecie musisz mieć narzędzia.

Kontynuując tę metaforę to nawet jak masz narzędzia może się okazać, że nic nie zarabiasz. Tak samo jak byś zatankował samochód, wydasz kasę na paliwo, ale nie jest to gwarancją, że gdziekolwiek dojedziesz. Jeśli nie będziesz wiedzieć gdzie w zasadzie tym samochodem pojechać.

Będziesz jeździł cały dzień dookoła stacji benzynowej albo swojego osiedla. To takim sposobem wyczerpiesz paliwo, a nigdzie nie dojedziesz, nic nie zobaczysz, nic nie zwiedzisz. Tylko się zmęczysz po całodniowym kręceniu kierownicą w kółko.

Zatem jeśli wykupisz narzędzia + będziesz mieć plan jak ich używać (mapę, wizję) + zaczniesz działać wg planu to zdecydowanie zwiększasz swoje szanse na uzyskanie efektu. Te narzędzia pozwolą Ci w konsekwencji budować Twój nowy dochód.

PROGRAM, który opracowałam jest takim PLANEM – dokładną mapą GPS co trzeba robić po kolei. Natomiast za DZIAŁANIE jesteś już tylko i wyłącznie odpowiedzialny i odpowiedzialna TY!

 

[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”17″ font_style=”300″ font_color=”%23979ca0″]

Czy ten system wystarczy, aby zacząć ZARABIAĆ w INTERNECIE?

PROGRAM, który prezentuję nazwałam Zarabiający eBiznes START. Słowo kluczowe to START!
Jest to pierwszy poziom zaawansowania i wtajemniczenia. Jest to FUNDAMENT, na którym potem opierasz już specyfikę swojego działania. Wiele osób ma różne pomysły na zarabianie pieniędzy w sieci. Spora część osób chce zarabiać na polecaniu obcych rozwiązań, produktów, budować struktury w MLM.

Inne osoby chcą zarabiać na sprzedaży własnych info produktów szkoleń, mentoringów, kursów. Jeszcze inni chcą zarabiać na świadczeniu usług. SYSTEM, który zbudujesz z PROGRAMEM START to system, który umożliwi Ci już jakieś pierwsze dochody. Na przykład ze sprzedawszy e-booka. Jednak należy sobie zdawać sprawę z tego, że jest to ETAP I FUNDAMENT. Potem budujesz specyfikację swojego już konkretnego działania.

Inaczej bowiem potem będą wyglądać działania dla osoby chcącej polecać MLM. A inaczej osoby, która będzie chciała sprzedawać swoje usługi czy kursy. Dlatego po ukończeniu poziomu START możesz dołączyć do grupy ETAP II – SPECYFIKACJA. Tam otrzymasz konkretnie wskazówki do swojej już obranej specjalności.

Będzie to kolejne 3 miesiące. Oczywiście nie masz obowiązku korzystać z ETAP II. Możesz po ukończeniu poziomu START samodzielnie rozbudowywać swój SYSTEM. Jeśli jednak będziesz chcieć kontynuować proces wraz ze mną i moimi wskazówkami to będziesz mieć taką możliwość.

Niezależnie jednak od tego jaka jest czy będzie Twoja specyfikacja, każdy musi się nauczyć pewnych podstawowych czynności. Takich jak np budowanie stron przechwytujących, zbieranie listy mailingowej, pisanie mailingu, robienie marketingu, tworzenie przynęt itd. To jest fundament zarabiania w Internecie, który ja stosuję w swoich SYSTEMACH. I tego właśnie uczysz się w Zarabiający eBiznes START. Budujesz tu swój FUNDAMENT, który już umożliwi Ci pierwsze zarobki, jednak jest to głównie zbudowanie stabilnego początku Twojego zarabiającego e-Biznesu.[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

Jak zacząć?

Zatem ? czy interesuje Cie ta wizja? Czy chcesz w końcu zacząć budować swój stabilny e-Biznes od podstaw tak jak należy? Jeśli tak to serdecznie zapraszam Cię do PROGRAMU Zarabiający eBiznes START.

ZACZYNASZ OD WERSJI PRÓBNEJ TUTAJ ! – i JEST TO OBOWIĄZKOWE!▹

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]Ponieważ w wersji próbnej są podstawy WordPress’a, które później będziemy w wersji płatnej używać i ważne, abyś już wiedział i wiedziała jak wyglądają podstawy. Co to jest i jak działa. Zatem obowiązkowo należy zaliczyć wersję próbną, która trwa 7 dni [ZACZNIJ WERSJĘ PRÓBNĄ TUTAJ]

Zdobędziesz tu konkretne umiejętności, które pozwolą Ci skutecznie zacząć Tworzyć Twój SYSTEM budowania Twojego dochodu w Internecie. A ja będę do Twojej dyspozycji 4 razy w tygodniu. Wesprę Cię w tej drodze i pomóc jak najlepiej potrafię, podzielić się z Tobą swoją wiedzą. Podpowiem, pomogę gdy coś Ci nie wychodzi.[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

ZAPRASZAM ?
Asia Sitarz

P.S. Jeśli chcesz opłacać program w planie miesięcznym TO TUTAJ MOŻESZ WYKUPIĆ MIESIĄC PIERWSZY

[/text_block]