00. Wprowadzenie

Bezpłatne Warsztaty Jak Polecać W Internecie

00. Wprowadzenie

[membership_breadcrumbs style=”8″ omgpageId=”347″]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″]

 

Witam Ciebie na Bezpłatnych Warsztatach Jak Polecać w Internecie.

Ja nazywam się Joanna Sitarz i od lat polecam różne produkty i usługi w Internecie. Od roku 2014 nie pracuję na etacie, a swoje działania opieram tylko o Internet. Na bazie swoich doświadczeń postanowiłam stworzyć darmowy kurs, w którym omówię te elementy, które się dla mnie sprawdzały, które osobiście wykorzystywałam i nadal wykorzystuję. Nie twierdzę, że to jest jedyna istniejąca droga do skutecznego polecania. Na pewno nie. Natomiast jest to droga, którą ja podążałam i nadal podążam polecając chocby swoje własne produkty/szkolenia/usługi, i która się dla mnie sprawdza. Nie wymyśliłam tego wszystkiego co robiłam i co nadal robię. Nauczyłam się i nadal uczę tego od innych osób, którym te metody również w dalszym ciągu od wielu lat się sprawdzają. Osoby te są wolne finansowo i mają bardzo wysoki standard życia. Ich internetowe firmy przynoszą wielotysięczne, a nawet milionowe obroty roczne. Dawno temu już postanowiłam nie szukać własnych dróg i nie wymyślać koła od nowa, skoro ktoś coś robi i to mu wychodzi, to i ja postanowiłam tak robić. Jeśli te metody sprawdzą się również dla Ciebie będzie super ?

Ten bezpłatny kurs WARSZTATOWY przeprowadzam na żywo w terminie od 4 czerwca do odwołania (wstępny plan tematów jest zamieszczony we wpisie na grupie na FB). W tym czasie będę na żywo poruszała różne tematy, które mają na celu pomagać Tobie w tworzeniu własnej infrastruktury w Internecie do skutecznego polecania produktów czy usług swoich czy obcych. Abyś mógł/ła to skutecznie zrobić należy przygotować szereg stron, materiałów i zapanować działania marketingowe. W tym samym czasie, należy jednocześnie DZIAŁAĆ. Już to robić. Nie tylko się o tym uczyć. OD razu wprowadzać w życie to czego się nauczysz.

To jest jedna z pierwszych metod, które od samego początku wprowadziłam u siebie.

Działania takie wydają się, i pewnie są, bardzo haotyczne na początku. Gdyż widzimy w zasadzie tylko kawałek drogi przed nami, a cel gdzieś daleko i nie bardzo widzimy jak tam dojdziemy, jednak tylko DZIAŁANIE przybliża nas do tego celu nawet jeśli jest to kręta droga.

Gdy dodatkowo masz przewodnika, który Cię prowadzi, to tych zakrętów jest mniej i szyciej podążasz w stronę celu. Ja bardzo długo kroczyłam sama. Nauczyłam się czegoś od kogoś, czegoś innego od kogoś innego i tak jakoś z tych puzzli układałam ten swój obrazek swoimi siłami. Na pewno szybciej bym to zrobiła, gdybym miała jakiegoś konkretnego nauczyciela, który by mnie prowadził. Ale wtedy gdy zaczynałam, w roku 2010, w zasadzie wszyscy dopiero zaczynali, a jak ktoś robił mentoringi, to było drogie bardzo dla mnie i niedostępne.

OK, dość tego przynudnego wstępu.

„Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie.”

– Paulo Coelho

A nie… jeszcze jedno….. Informacje, które tu dostaniesz w łatwy sposób możesz zbagatelizować…. gdyż są ZA DARMO. Obserwuję jak ludzie, którzy dostali ode mnie wiedzę bezpłatnie, która jest w innych panelach szkoleniowych, które stworzyłam, po prostu nie wdrażali jej w życie. Z niektórymi osobami rozmawiałam wiele godzin telefonicznie, Skype… i te osoby zawsze mówiły, że „to, tamto, wstyd, blokady”… i nie działały. Nie wdrażały w życie tych metod. No i nie osiągały wyników siłą rzeczy. Po czym, ktoś im zmoncił głowę, że zaczną zarabiać w jakimś biznesie i wchodzą tam… Z tym, że co miesiac muszą robić aktywność zakupową na kilka stów i nagle widać ich działanie np na profilu na FB… a robią dokładnie to o czym bezpłatnie wielokrotnie rozmawialiśmy, o czym jest masa materiałów darmowych w panelu szkoleniowym… Nagle zniknął wstyd i wymówki…. W końcu robią! Robią to czego dowiadują się w tym nowym biznesie, za który co miesiąc płacą… jednak te same informacje, które mieli za darmo zbagatelizowali.

Dlatego wiem, już wielokrotnie to zaobserwowałam, że darmowa wiedza jest lekceważona, a za te same informacje w cenie kilku stów, czy tysięcy, ruszysz w końcu dupę. Zatem,,, jeśli naprawdę chcesz ruszyć, a nie masz kasy na kilkutysięczne szkolenia, to pomyśl, że ten kurs to to samo co kurs za 4997 zł. Ja właśnie dlatego ruszyłam… że co prawda brałam darmową wiedzę, z tym, że szukanie jej i godziny spędzone po nocach na wdrażaniu jej, błedach, irytacji i niekiedy płaczu, było tak wielką ceną, że nie zbaatelizowalam tego.

Zatem to, że dostajesz na tacy te informacje może być dla Ciebie wielką szansą, ale i wielką pułapką. I od Ciebie zależy czy zaczniesz te informacje wprowadzać w życie już teraz, czy dopiero jak kiedyś kupisz jakieś drogie szkolenie, na którym dowiesz się dokładnie tego samego i okaże się, że trzeba zrobić dokładnie to co w tym kursie pokazuję.

~~

Materiały będą Ci się uwalniały co 2 dni. Będziesz mieć zadania do wykonania – WYKONAJ JE.

Dodatkowo możesz skorzystać z BEZPŁATNYCH KONSULTACJI. Bezpłatne konsultacje będziesz mieć dostępne tylko przez 6 tygodni. Później, jeśli stwierdzisz, że jest to dla Ciebie pomocne, to będziesz mógł/ła wykupić taką usługę i nadal będę pomagała Ci w Twoich problemach.

Dodatkowo zamierzam wybrać 4 osoby, które poprowadzę zupełnie bezpłatnie INDYWIDUALNIE do ich celu. Dziś kiedy to piszę jest 11 czerwca i na ten moment mam wybraną i prowadze już jedną osobę. Zatem jeszcze 3 wybiorę.

Czym się kieruję przy wyborze osoby?
Patrzę czy osoba ma już jakiś fundament (bloga, strony, prowadzi profil prywatny w sposób marketingowy), ma swój cel już określony, jakąś wizję na czym chce zarabać, czy dodaje pytania w konsultacjach bezpłatnych i czy wykonuje zadania, wprowadza wskazówki w życie i czy działa tworząc swój system poleceń tak jak na te moment potrafi. Pasjonuje mnie współpraca z osobami, które na prawdę chcą coś osiągnąć i dlatego robią co umieją jak najlepiej umieją, a nie tylko o tym mówią, ale nic nie robą. Zatem wybiorę na pewno osoby czynu.

Ok, to chya tyle ? Pozdrawiam, i zapraszam o pierwszego materiału.

SUKCESÓW w EBIIZNESIE!
Asia Sitarz :)[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

 

#1 ZADANIE DLA CIEBIE

Przedstaw się na Grupie Warsztaty Jak Polecać W Internecie TUTAJ >> Napisz tam czym się zajmujesz jaką masz wizję zarabiania w Internecie. Możesz tam przeczytać też kim jestem ja, i jaka była moja historia. Możesz poznać tam też inne osoby z grupy i nawiązać jakieś współprace, a może to ktoś z Tobą taką nawiąże.

PYTANIA pisz na grupie jako nowy post[/text_block]

[membership_page_listings style=”2″ columns=”1″ product=”342″ opm=”1″]

[membership_sidebar style=”10″ title=”Zawarto%C5%9B%C4%87%20Kursu” product=”342″ show=”subcategories”]