01. Wstęp, zakup domeny i serwera

WARSZTATY Pozyskiwania Klientów w Internecie w oparciu o narzędzie Mailer Lite

01. Wstęp, zakup domeny i serwera

[membership_breadcrumbs style=”8″ omgpageId=”347″]
[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

1 Wstęp

[/text_block]

Tu mój link polecający Mailer LiteKliknij, aby przejść do serwisu

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”50″]

2 Zakup domeny i serwera na AZ

[/text_block]

Idź do serwisu AZ kupić domenę i serwer

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”50″]

3 problemy z przetwarzaniem zaówienia na AZ

[/text_block]

   [text_block style=”style_1.png” align=”left”]Warunkiem umówienia konsultacji jest odrabianie prac domowych.  Muszę wiedzieć, że przerabiasz zadania. Bo jeśli nie przerabiasz to w jaki sposób mam Ci pomóc? Jeśli nieuważnie zapoznajesz się z lekcjami to umawianie ze mną konsultacji jest marnotrawieniem mojego czasu. Po to nagrywam wideo z informacjami, abyś się najpierw z nimi zapoznał/a, a następnie na bazie tych informacji dokonał/a SWOJEJ AKCJI – SWOJEGO DZIAŁANIA. Ja za Ciebie nic nie zrobię. Jestem tu po to, aby ułatwić Ci Twoją drogę, wskazać różne kierunki, które warto wziąć pod uwagę, powiedzieć o własnym doświadczeniu abyś mógł/a wyciągnąć z tego lekcje dla siebie i abyś mógł łatwiej osiągnąć swoje cele. Jestem tu po to, aby przeprowadzić Cię z punktu A do punktu B, jednak to TY musisz tą drogę pokonać na własnych nogach, o swoich silach. Dlatego każdy WARSZTAT musi mieć odzwierciedlenie w TWOIM DZIAŁANIU. I dlatego masz zadania do wykonania. Jeśli będziesz chcieć umówić ze mną konsultacje, to najpierw upewnij się, że na pewno masz przerobione wszystkie dotychczasowe zadania domowe. Jeśli umówisz konsultacje, a nie będziesz mieć przerobionych WSZYSTKICH zadań domowych jakie miałeś/aś przerobić, to wtedy konsultacje są płatne 50 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę zegarową.

   Kolejna kwestia prac domowych jest taka, że dzięki nim ja będę tez mała już wgląd w to, co już zrobiłeś/aś, jak wygląda to co robisz, z czym potrzebujesz pomocy, czy na pewno wszystko zostało wykonane z Twojej strony jak należy. Dlatego jest to niezbędne też dla mnie, abym mogła się jak najlepiej przygotować do takich konsultacji z Tobą.

   Więc jest to taka umowa między nami – ja pomagam Tobie w ramach tej jednej opłaty, jaką zapłaciłeś/aś w ramach tych warsztatów, jednak Ty ze swojej strony wkładasz pracę w to aby realizować zadania, które Ci wyznaczam, ponieważ uznaję, że są one ISTOTNE na drodze TWOJEGO rozwoju, aby ten WARSZTAT przyniósł Ci oczekiwane rezultaty.

   Więc myślę, że jest to uczciwy układ i ma na celu TWOJE DOBRO i TWÓJ INTERES. Jeśli sądzisz inaczej i nie zgadzasz się z tym napisz do mnie wypełniając odpowiednią rubrykę w poniższej ankiecie.[/text_block]

   AKCEPTACJAWARUNKÓW KONSULTACJI

   — SPACER —

   [text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”39″ font_style=”bold”]

   Zadanie Domowe #1

   [/text_block]

   [text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″]Gdy wypełnisz to i kolejne zadanie domowe, to zanotuj sobie ten fakt. Chcę uniknąć pytań typu:

   „Asia, a możesz sprawdzić, czy zrobiłem zadanie 3,10, 17, i 27? Bo nie jestem pewny/a.”

   Chcesz, aby inni szanowali Twój czas? Ty szanuj czas innych. UWAŻNOŚĆ jest jedną z KLUCZOWYCH cech osoby przedsiębiorczej. A niewątpliwie musisz być TAKĄ OSOBĄ, aby móc stworzyć swój biznes w Internecie. Musisz się ZAANGAŻOWAĆ. Zatem zadbaj o to, aby prowadzić sobie w jakimś określonym miejscu swoje notatki. Może rób sobie print screen udzielanych odpowiedzi i gromadź to na dysku swojego komputera, lub wymyśl sobie inny sposób. Spisuj sobie, fotografuj whatever.

   W każdym razie to TY masz wiedzieć na jakie i kiedy prace domowe udzieliłeś odpowiedzi. To nie jest moje zadanie. Przejmij odpowiedzialność. To jest jedno z zadań tych WARSZTATÓW. To kolejna cecha KLUCZOWA, abyś mógł/a zarabiać w Internecie.[/text_block]

   [custom_html]

   [/custom_html]

   [membership_page_listings style=”2″ columns=”1″ product=”1916″ opm=”1″ font_shadow=”none”]

   [membership_sidebar style=”10″ title=”Zawarto%C5%9B%C4%87%20Kursu” product=”1916″ show=”subcategories”]