[usluga] Prosty System

— SPACER —

Prosty SYSTEM pozyskiwania Kontaktów
i przetestowania sprzedaży tego
na czym chcesz zarabiać ONLINE
+
60 dni OPIEKI!

— SPACER —

Odbierz taki gotowy AUTOMATYCZNY SYSTEM dla SWOJEGO POMYSŁU NA BIZNES ONLINE!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_font=”Geneva” font_color=”%23454545″]W Pakiecie masz:[/text_block]
 • wykonam dla Ciebie jedną stronę przechwytującą
 • wykonam dla Ciebie jedną stronę podziękowania (tam wstawię Twoją grupę czy FanPAge)
 • założę dla Ciebie potrzebne listy mailingowe (max 4)
 • na każdej liście napiszę wiadomości email po 7 na każdej liście
 • wykonam dla Ciebie strony informacyjne (max 4)
 • wykonam dla Ciebie jedną stronę ofertową
 • przygotuję na wszystkie strony potrzebną treść w formie tekstowej
 • gdy ruszysz ze swoim SYSTEMEM będziesz mieć moją 60 dniowa opiekę konsultacyjną. Umawiasz się na spotkania i omawiamy jak Twój SYSTEM działa i jak ewentualnie go możesz poprawiać
 • 1

  Zaraz po zakupie

  Otrzymasz ode mnie serię pytań, na które należy jak najobszerniej odpowiedzieć pisemnie. Zadam ci tam pytania o to czym się zajmujesz, ponieważ ja być może wcale się na tym nie znam, dlatego abym mogła stworzyć treść potrzebuję informacji o tym co robisz.

 • 2

  Spotkanie dodatkowe

  Jeśli Twoje pisemne odpowiedzi będą dla mnie zbyt ogólnikowe to umawiamy spotkanie dodatkowe na ZOOM, SKYPE, TELEFON, abym dopytała o kwestie, których potrzebuję się dowiedzieć. Zrobię to w ciągu 5 tygodni od dostarczenia mi wszystkich potrzebnych informacji.

 • 3

  5 tygodni mojej pracy

  Gdy już wszystkie potrzebne informacje zdobędę zaczynam przygotowywać treść na strony, treść maili i strony dla Ciebie.

 • 4

  Sprawdzasz moją wykonana pracę

  W trakcie tych 5 tygodni wysyłam Ci do sprawdzenia i zatwierdzenia to co już będę miała gotowe. Jeśli trzeba coś poprawiać to na bieżąco mi to zgłaszasz.

 • 5

  Gdy treści i strony będą gotowe

  Gdy wszystko będzie już sprawdzone przez Ciebie i gotowe wtedy uruchamiasz swój BEZPŁATNY 30 dniowy okres próbny w Getresponse (kolejne miesiące cena 62 zł/mc, pierwszy miesiąc 0 zł)

 • 6

  3 dni do odpalenia

  Od momentu uruchomienia swojego GETRESPONSE, ja w ciągu 3 dni stworzę listy tam potrzebne mailingowe i wstawię przygotowane i zatwierdzone wcześniej przez Ciebe wiadomości email.

 • 7

  ODPALASZ SWÓJ SYSTEM

  W dniu 4 od uruchomienia Twojego bezpłatnego GETRESPONSE zaczynasz swoją promocję na grupach na FB. Getresponse będzie trzeba zapłacić dopiero za 27 dni. Należy w tym czasie maksymalnie skupić się na promocji tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt już w tym pierwszym okresie zebrać bazę mailingową i najlepiej zarobić pierwsze pieniądze.

 • 8

  60 dniowa opieka

  Od momentu gdy odpalisz swój SYSTEM masz przez 60 dni moja opiekę. Sprawdzasz i kontrolujesz swój SYSTEM. Spisujesz pytania i wątpliwości Twoje grupy osób, która zapisała się na Twoją listę. Na tej podstawie, dorabiam kolejne potrzebne strony informacyjne i kolejne mailingi do Twojego SYSTEMU.

 • 9

  GETRESPONSE, Domena i Serwer

  Gdy skończy się po 30 dniach od uruchomienia okres bezpłatny GETRESPONSE, wtedy opłacasz to narzędzie. Opłacasz wtedy też domenę (ok 15 zł na pierwszy rok, kolejne ok 60 zł), którą dla Ciebie wcześniej kupię i na której uruchomię Twoje wszystkie strony, oraz serwer na którym Twoje strony trzymam (40 zł opłata roczna). Jest to niezbędne aby Twój SYSTEM działał dalej.

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″]Wszystkie strony przygotowuje dla Ciebie w HTML. Nie ma możliwości dokonywania na nich zmian w późniejszym czasie czyli po tym jak zatwierdzisz ich wygląd.[/text_block]

Wartość wykonania takiego SYSTEMU

[text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”22″]Praca specjalisty to jest minimum 100 zł / h
stworzenie tego SYSTEMU obejmuje:

 • przygotowanie odpowiednich treści (ok 10 h pracy)
 • stworzenie potrzebnych stron lądowania (ok 3 h pracy)
 • stworzenie potrzebnych list mailingowych (ok 2 h pracy)
 • stworzenie wiadomości email (ok 4 h pracy)
 • 60 dni opieki (1x w tyg po 1 h = 8 h pracy)

RAZEM: 27 h = 2700 zł
+ BONUSY = 1500 zł
________________
RAZEM WARTOŚĆ: 4200 zł
[/text_block]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”70″ font_font=”Arial”]  4200 zł  [/text_block]
[text_block style=”undefined” align=”center” font_size=”22″ font_spacing=”2″]I właśnie tyle mniej więcej ok 4000 zł kosztuje normalne wykonanie takiego SYSTEMU na zlecenie u Specjalisty, który się tym zajmuje i na tym zna.[/text_block]
— SPACER —

Otrzymujesz zniżkę ważną
dla Ciebie TYLKO przez 7 dni

[text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”22″]

CENA dla Ciebie
900 zł
lub 3 x po 300 zł*

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]*Możesz m zapłacić w trzech transzach co miesiąc. Nie mieszamy w to żadnego banku. Po prostu rozkładam Ci to na maksymalnie 3 płatności po minimum 300 zł. Jeśli zdecydujesz się na płatność transzy, wtedy przystępujemy do realizacji Twojego zlecenia, dopiero po dokonaniu płatności Twojej ostatniej transzy. Zapłacenie pierwszej transzy gwarantuje Ci realizację zlecenia w cenie 900 zł nawet jeśli ta promocja dla innych osób się już skończy. Jest to dla Ciebie niejako rezerwacja i zagwarantowane sobie miejsca. Opłacenie pierwszej i każdej kolejnej transzy jest Twoją decyzją o zakupie tej usługi i nie podlega zwrotowi.[/text_block]

SKĄD TAKA DUŻA ZNIŻKA?

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_color=”%23222020″]Szukam ciekawych projektów do swojego portfolio. Lubię robić takie SYSTEMY jest to moją pasją i co jakiś czas pomagam osobom, które dopiero startują ze swoim pomysłami ONLINE.

Ja dzięki temu mam nowy ciekawy projekt do portfolio, oraz nowe ciekawe zajęcie. Lubię nowe zajęcia gdyż bardzo nie lubię monotonnej pracy.

Z kolei osoba, której projekt wybiorę do realizacji ma zdecydowane niższą cenę za współpracę ze mną na zasadach KLIENT VIP, co kosztuje u mnie minimum 5000 zł (pięć tysięcy złotych minimum).

WAŻNE jest to, abyś wiedział, że korzystając z tej okazji cenowej wyrażasz zgodę na to, iż mogę Twój Projekt wstawić do mojego PORTFOLIO. Wyrażasz zgodę na nagranie z Tobą wywiadów, w trakcie realizacji Twojego Projektu. W ten sposób zdobywam opinie, które mogę pokazać innym.

Dlatego jestem w stanie dać tak dużą zniżkę osobom, które chcą iść na taki układ, że ja wykonam to dla nich taniej, w zamian za to, że one pozwolą mi pokazać ich Projekt i dadzą mi wideo opinię w formie wywiadu.

To z kolei wpływa na to, że potem mam kolejnych Klientów już na normalne ceny za minimum 5000 zł. I zazwyczaj są to tacy Klienci, którzy niekoniecznie chcą się ujawniać, przez to nie mogę pokazywać ich projektów, które wykonuję. Dlatego te osoby, które się na to zgadzają mają taniej.

I własnie TERAZ masz taką okazję mieć tą usługę TANIEJ.[/text_block]

CZY WYBIORĘ TWÓJ PROJEKT?

[text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”22″ font_color=”%232a2828″]Nie wiem czy właśnie to Twój Projekt, będzie ciekawy i czy właśnie ten wybiorę do realizacji w tej obniżonej cenie. Aby to sprawdzić umawiam się na Rozmowę Konsultacyjną, którą aby odbyć ze mną należy opłacić kwotę 97 zł zaliczki. Kwotę tą zwracam Ci, jeśli nie wybiorę Twojego projektu do realizacji..

Jeśli jednak wybiorę Twój projekt, wtedy zaoszczędzisz 3100 zł, ponieważ wykonam go tylko za 900 zł zamiast za 4000 zł.

Masz 7 dni, aby umówić się ze mną na Rozmowę Konsultacyjną.

Po naszej Rozmowie Konsultacyjnej ciągu 3 godzin wyślę Ci moją decyzję o tym czy będę realizować Twój projekt w promocyjnej cenie 900 zł zamiast 4000 zł.

Poniżej licznik odliczania pozostałego dla Ciebie czasu na umówienie się na Rozmowę Konsultacyjną:[/text_block]

[text_block style=”undefined” align=”left”]

[/text_block]

[text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”22″ font_color=”%232a2828″]Jeśli podejmę decyzję o realizacji właśnie Twojego Projektu, wtedy do godziny 00:00 następnego dnia należy dokonać PROMOCYJNEJ opłaty za SYSTEM lub pierwszej transzy. Oczywiście odliczając już kwotę 97 zł za zaliczkę.

Po 7 dniach przepada dla Ciebie możliwość skorzystania z tej niewiarygodne niskiej ceny za stworzenie takiego SYSTEMU.[/text_block]

DLACZEGO MASZ CZAS TYLKO 7 DNI NA DECYZJĘ?

[text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”22″ font_color=”%232a2828″]Daję tak krótki czas ponieważ jest to też jeden z elementów mojej rekrutacji, gdyż ja lubię współpracować ze zdecydowanym, energicznymi osobami, a nie takimi co mają 1000 problemów i rozkmin życiowych. I nie potrafią podjąć prostych decyzji.[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”26″ font_font=”Myriad%20Pro” font_color=”%23513838″ font_spacing=”2″]Daj sobie szansę!  Umów się na Rozmowę Konsultacyjną, aby przekonać się czy w ogóle Twój projekt mnie zainteresuje i będę go chciała realizować zamiast za 4000 to za 900 zł w dodatku z możliwością płatności w 3 transzach po 300 zł.[/text_block]

Umów się na rozmowę KONSULTACYJNĄ

ZALICZKA (do zwrotu)

97 zł

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”26″ font_font=”Courier”]Na podjęcie decyzji, aby móc skorzystać z promocyjnej ceny
4000 zł 900 zł za stworzenie PROSTEGO SYSTEMU pozostało Ci:[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

[/text_block]

— SPACER —