(dup) [usluga] Prosty System

— SPACER —

Prosty SYSTEM pozyskiwania Kontaktów
i przetestowania sprzedaży tego
na czym chcesz zarabiać ONLINE
+
60 dni OPIEKI!

— SPACER —

Odbierz taki gotowy AUTOMATYCZNY SYSTEM dla SWOJEGO POMYSŁU NA BIZNES ONLINE!

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_font=”Geneva” font_color=”%23454545″]W Pakiecie masz:[/text_block]
 • wykonam dla Ciebie jedną stronę przechwytującą
 • wykonam dla Ciebie jedną stronę podziękowania (tam wstawię Twoją grupę czy FanPAge)
 • założę dla Ciebie potrzebne listy mailingowe (max 4)
 • na każdej liście napiszę wiadomości email po 7 na każdej liście
 • wykonam dla Ciebie strony informacyjne (max 4)
 • wykonam dla Ciebie jedną stronę ofertową
 • przygotuję na wszystkie strony potrzebną treść w formie tekstowej
 • gdy ruszysz ze swoim SYSTEMEM będziesz mieć moją 60 dniowa opiekę konsultacyjną. Umawiasz się na spotkania i omawiamy jak Twój SYSTEM działa i jak ewentualnie go możesz poprawiać
 • 1

  Zaraz po zakupie

  Otrzymasz ode mnie serię pytań, na które należy jak najobszerniej odpowiedzieć pisemnie. Zadam ci tam pytania o to czym się zajmujesz, ponieważ ja być może wcale się na tym nie znam, dlatego abym mogła stworzyć treść potrzebuję informacji o tym co robisz.

 • 2

  Spotkanie dodatkowe

  Jeśli Twoje pisemne odpowiedzi będą dla mnie zbyt ogólnikowe to umawiamy spotkanie dodatkowe na ZOOM, SKYPE, TELEFON, abym dopytała o kwestie, których potrzebuję się dowiedzieć. Zrobię to w ciągu 5 tygodni od dostarczenia mi wszystkich potrzebnych informacji.

 • 3

  5 tygodni mojej pracy

  Gdy już wszystkie potrzebne informacje zdobędę zaczynam przygotowywać treść na strony, treść maili i strony dla Ciebie.

 • 4

  Sprawdzasz moją wykonana pracę

  W trakcie tych 5 tygodni wysyłam Ci do sprawdzenia i zatwierdzenia to co już będę miała gotowe. Jeśli trzeba coś poprawiać to na bieżąco mi to zgłaszasz.

 • 5

  Gdy treści i strony będą gotowe

  Gdy wszystko będzie już sprawdzone przez Ciebie i gotowe wtedy uruchamiasz swój BEZPŁATNY 30 dniowy okres próbny w Getresponse (kolejne miesiące cena 62 zł/mc, pierwszy miesiąc 0 zł)

 • 6

  3 dni do odpalenia

  Od momentu uruchomienia swojego GETRESPONSE, ja w ciągu 3 dni stworzę listy tam potrzebne mailingowe i wstawię przygotowane i zatwierdzone wcześniej przez Ciebe wiadomości email.

 • 7

  ODPALASZ SWÓJ SYSTEM

  W dniu 4 od uruchomienia Twojego bezpłatnego GETRESPONSE zaczynasz swoją promocję na grupach na FB. Getresponse będzie trzeba zapłacić dopiero za 27 dni. Należy w tym czasie maksymalnie skupić się na promocji tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt już w tym pierwszym okresie zebrać bazę mailingową i najlepiej zarobić pierwsze pieniądze.

 • 8

  60 dniowa opieka

  Od momentu gdy odpalisz swój SYSTEM masz przez 60 dni moja opiekę. Sprawdzasz i kontrolujesz swój SYSTEM. Spisujesz pytania i wątpliwości Twoje grupy osób, która zapisała się na Twoją listę. Na tej podstawie, dorabiam kolejne potrzebne strony informacyjne i kolejne mailingi do Twojego SYSTEMU.

 • 9

  GETRESPONSE, Domena i Serwer

  Gdy skończy się po 30 dniach od uruchomienia okres bezpłatny GETRESPONSE, wtedy opłacasz to narzędzie. Opłacasz wtedy też domenę (ok 15 zł na pierwszy rok, kolejne ok 60 zł), którą dla Ciebie wcześniej kupię i na której uruchomię Twoje wszystkie strony, oraz serwer na którym Twoje strony trzymam (40 zł opłata roczna). Jest to niezbędne aby Twój SYSTEM działał dalej.

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″]Wszystkie strony przygotowuje dla Ciebie w HTML. Nie ma możliwości dokonywania na nich zmian w późniejszym czasie czyli po tym jak zatwierdzisz ich wygląd.[/text_block]

Wartość wykonania takiego SYSTEMU

[text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”22″]Praca specjalisty to jest minimum 100 zł / h
stworzenie tego SYSTEMU obejmuje:

 • przygotowanie odpowiednich treści (ok 10 h pracy)
 • stworzenie potrzebnych stron lądowania (ok 3 h pracy)
 • stworzenie potrzebnych list mailingowych (ok 2 h pracy)
 • stworzenie wiadomości email (ok 4 h pracy)
 • 60 dni opieki (1x w tyg po 1 h = 8 h pracy)

RAZEM: 27 h = 2700 zł
+ BONUSY = 1500 zł
________________
RAZEM WARTOŚĆ: 4200 zł

 

CENA dla Ciebie
900 zł
3 x po 300 zł

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″]Aby móc zamówić ta usługę, należy najpierw umówić się na rozmowę KONSULTACYJNĄ. Rozmowa ta jest płatna z tym, że jeśli nie zdecydujesz się na wykonanie takiego PROSTEGO SYSTEMU, wtedy oddam Ci zaliczkę 197 zł.

Rozmowa KONSULTACYJNA ma na celu to abyśmy mogli wstępnie bez zobowiązań porozmawiać o Twoim PROSTYM SYSTEMIE. Jak on mógłby wyglądać, jak będzie odbywać się praca nad nim, no i wstępnie abyśmy mogli ze sobą porozmawiać zobaczyć, czy nam się będzie fajnie współpracowało ?

Jeśli po rozmowie się zdecydujesz na to abyśmy przystąpili do działania, abym zaczęła dla Ciebie wykonywać taki PROSTY SYSTEM, wtedy dopłacasz jedynie różnicę do ceny tej usługi i zaczynamy działania gdy uiścisz pełną wpłatę 900 zł.

Możesz rozbić sobie to na maksymalnie 3 raty, które nie mogą być mniejsze niż 300 zł, płatne co miesiąc.

Jeśli opłacasz w trybie ratalnym zaczniemy pracę wtedy, gdy uiścisz pełną kwotę czyli 900 zł. Możesz na przykład w pierwszym miesiącu zapłacić 300 zł (czyli dopłacić po rozmowie konsultacyjnej 103 zł do zaliczki), a w kolejnym miesiącu dopłacić 600 zł i wtedy zaczniemy w drugim miesiącu działania nad budową Twojego PROSTEGO SYSTEMU.[/text_block]

Umów się na rozmowę KONSULTACYJNĄ

ZALICZKA (do zwrotu)

97 zł

— SPACER —