9krokow sp jak w jedna godzine stworzyc strone wizytowke aby zaczac polecac SP

BEZPŁATNY KURS WIDEO i PDF

Jak w 1 godzinę stworzyć swoją pierwszą stronę internetową, pod własnym adresem www (domeną)?

[text_block style=”style_1.png” align=”right” font_size=”18″]OTO KROK 1 do SKUTECZNEGO polecania w Internecie!
Uruchom własną stronę i swój własny adres internetowy. W tym kursie pokazuję KROK po KROKU jak to zrobić. Dla każdego, kto chce zrobić swoją pierwszą stronę, która otwiera drogę do skutecznego polecania w Internecie…[/text_block]
[custom_html][/custom_html]

Dla wszystkich, którzy chcą zacząć z moją pomocą budować swój internetowy system automatycznego i skutecznego polecania produktów i usług online…

Joanna Sitarz  od 2008  roku zajmuje się marketingiem w Internecie. Skutecznie rozwija swoje przedsięwzięcia i firmę pracując jedynie ONLINE.

Jest autorką materiałów edukacyjnych dla osób, które również marzą o tego typu pracy. Które chcą zacząć zarabiać online. Takich, które chcą pracować w swoim domu, a w przyszłości może również założyć dochodową firmę w tej branży.

Jest uznawana przez wielu swoich Klientów za ekspertkę w tej dziedzinie. Słynie z tworzenia prostych technicznych instrukcji dla osób, które nie znają się na tym i chcą dopiero zacząć.

Wiele osób twierdzi, że jej porady są trafne i skuteczne, a instrukcje łatwe do wykonania dzięki dokładnym filmom wideo. Wierzy, że każdy kto umie pisać, czytać i logicznie myśleć, może zacząć budować swoje nowe źródła dochodów wykorzystując do tego Internet.

Uważa, że najlepszym początkiem przygody z zarabianiem w Internecie dla każdej „zielonej” osoby, jest nauczenie się skutecznego polecania. W ten sposób „zielona” osoba może w dość krótkim czasie zacząć osiągać zadowalające i ponadprzeciętne wyniki finansowe.

Zdobycie umiejętności skutecznego polecania wg Joanny, otwiera każdemu wiele nowych możliwości budowania kolejnych źródeł dochodu w Internecie.