9krokow sp jak w jedna godzine stworzyc strone wizytowke aby zaczac polecac info #1

BEZPŁATNY KURS WIDEO i PDF

Jak w 1 godzinę stworzyć swoją pierwszą stronę internetową, pod własnym adresem www (domeną)?

Witaj w moim bezpłatnym kursie ?

Dziękuję Tobie za zapis i GRATULUJĘ, że szukasz skutecznych sposobów działania oraz jesteś gotowa i gotowy nauczyć się czegoś nowego.

Ten kurs pomoże Tobie zrobić pierwsze kroki w skutecznych działaniach ONLINE. Tak, abyś zaczął i zaczęła z moją pomocą budować swój internetowy system automatycznego i skutecznego polecania produktów i usług online…

Będziesz zdobywać nowych Partnerów nawet wtedy, gdy nie będzie Ciebie przed komputerem!

Wyobrażasz sobie? Wracasz do domu z zakupów, robisz obiad, potem odpalasz komputer, a tam maile z informacją od Twojej firmy MLM:

 

GRATULACJE! Nowy Partner dołączył do Twojej struktury!

GRATULACJE! Nowy Partner dołączył do Twojej struktury!

GRATULACJE! Nowy Partner dołączył do Twojej struktury!

Tak działa automatyczny system pozyskiwania Partnerów w Internecie. A dziś zrobisz PIERWSZE KROKI, aby taki system sobie zbudować ?

Co chcesz polecać w Internecie? Cokolwiek to jest, możesz z powodzeniem szukać osób zainteresowanych właśnie online. I nie chodzi tu o zaczepianie obcych ludzi na czacie.

Zbudujesz sobie taki system, że to nie Ty będziesz szukać tych ludzi. A w zasadzie nawet raczej odwrotnie, to ludzie będą zaczepiać Ciebie, pytając o szczegóły tego co robisz.

 

 

Jeśli jeszcze mnie nie znasz, to ja nazywam się Joanna Sitarz. W 2008 roku zafascynował mnie eBiznes. Miałam szczęście trafić wtedy na odpowiednich ludzi, którzy pokazywali jak się zarabia w Internecie.

Dzięki temu od samego początku bliska była mi idea tworzenia SYSTEMU ZARABIANIA. Tego się zaczęłam uczyć. W końcu w 2014 roku uruchomiłam swój pierwszy większy system Projekt Druga Wypłata i wtedy porzuciłam pracę na etacie. Dokładnie 6 marca 2014 roku. Od tamtej pory pracuję tylko online.

Bez SYSTEMÓW nie byłabym w stanie się utrzymać i cokolwiek zarabiać w Internecie. SYSTEM to konieczność jeśli chcesz skutecznie i stale co miesiąc zarabiać w Internecie.

Od 2014 roku działałam w różnych firmach, promowałam różne rzeczy oraz swoje własne kursy. Gdzie nie weszłam – zarabiałam. Zawsze tworzyłam sobie SYSTEM. Bez SYSTEMU bida człowieku, bida by była….

 

Czy stworzysz tę swoją pierwszą stronę pod własnym adresem w 1 godzinę? Ponad 95% kursantów wyrabia się w godzinę. Sylwia napisała:

 

 

Natomiast ważne, aby mierzyć czas działania, bez czasu przeznaczonego na słuchanie filmików z teorią. Czyli mierzysz tylko i wyłącznie czas, gdy wykonujesz coś zgodnie z instrukcjami, które pokazuję na wideo.

Oprócz instrukcji działania, będę miała dla Ciebie jeszcze też trochę teorii, aby wyjaśnić Ci parę ważnych zagadnień. Więc jeśli będziesz mierzyć czas słuchania moich wideo z teorią, to prawdopodobnie zejdzie ponad godzinę.

W każdym bądź razie licząc łączny czas edukacja + działanie absolutnie jesteś w stanie stworzyć swoją stronę w ciągu jednej doby.

JAK MIERZYĆ CZAS? Nagrałam na ten temat krótką instrukcję używania bezpłatnego narzędzia Toggle.com

OK. Zatem ZACZYNAMY, bo szkoda czasu…. ?

 

Przed Tobą do przerobienia bezpłatnie KROK 1, który jest częścią
całego PROGRAMU 9 KROKÓW MLM ONLINE,
czyli
„KROK 1 Twój własny adres Internetowy i Twoja własna strona”

A w ramach tego kroku są 3 główne działy do ogarnięcia:

DZIAŁ I :: najpierw muszę wyjaśnić Tobie zagadnienia związane z adresem strony, czyli z DOMENĄ. Wybierzesz sobie swój własny adres strony i uruchomisz go sobie.

DZIAŁ II :: następnie wyjaśnię Tobie w jakich narzędziach tworzy się strony www i jakie narzędzie wykorzystamy w tym kursie, abyś mogła i mógł bezpłatnie stworzyć swoją pierwszą stronę. Uruchomisz sobie to narzędzie bezpłatnie.

DZIAŁ III :: a na końcu pokażę Tobie jak w tym narzędziu do tworzenia stron, stworzysz swoją pierwszą stronę pod własnym adresem (domeną).

GOTOWE ? …. Wtedy powiem Tobie co dalej z tworzeniem dalszej części całego systemu w ramach PROGRAMU 9 KROKÓW ~ MLM ONLINE i jak Ty możesz się dostać do Elitarnej Społeczności, która przechodzi ten Program krok po kroku, budując swój Automatyczny System Pozyskiwania Nowych Partnerów Online.

 

To co? GOTOWA GOTÓW do STARTU?!!!

PRZEJDŹ do DZIAŁ IINFORMACJE NA TEMAT TWOJEJ DOMENY

Joanna Sitarz  od 2008  roku zajmuje się marketingiem w Internecie. Skutecznie rozwija swoje przedsięwzięcia i firmę pracując jedynie ONLINE.

Jest autorką materiałów edukacyjnych dla osób, które również marzą o tego typu pracy. Które chcą zacząć zarabiać online. Takich, które chcą pracować w swoim domu, a w przyszłości może również założyć dochodową firmę w tej branży.

Jest uznawana przez wielu swoich Klientów za ekspertkę w tej dziedzinie. Słynie z tworzenia prostych technicznych instrukcji dla osób, które nie znają się na tym i chcą dopiero zacząć.

Wiele osób twierdzi, że jej porady są trafne i skuteczne, a instrukcje łatwe do wykonania dzięki dokładnym filmom wideo. Wierzy, że każdy kto umie pisać, czytać i logicznie myśleć, może zacząć budować swoje nowe źródła dochodów wykorzystując do tego Internet.

Uważa, że najlepszym początkiem przygody z zarabianiem w Internecie dla każdej „zielonej” osoby, jest podjecie współpracy z dobrze wybraną firmą MLM i nauczenie się skutecznego polecania produktów tej firmy i tego typu zarabiania. W ten sposób „zielona” osoba może w dość krótkim czasie zacząć osiągać zadowalające i ponadprzeciętne wyniki finansowe.

Zdobycie umiejętności skutecznego polecania wg Joanny, otwiera każdemu wiele nowych możliwości budowania kolejnych źródeł dochodu w Internecie.