9krokow sp jak w jedna godzine stworzyc strone wizytowke aby zaczac polecac info #5 lista kontrolna

BEZPŁATNY KURS WIDEO i PDF

Jak w 1 godzinę stworzyć swoją pierwszą stronę internetową, pod własnym adresem www (domeną)?

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″]BRAWO! Gratuluję Tobie zaliczenia całego KROK 1

Wiesz już jak się tworzy strony w GETRESPONSE. Masz swój własny adres internetowy. To solidny fundament do tego, aby zacząć porządnie budować swoje INTERNETOWE IMPERIUM. Zbudować sobie SYSTEM (i to nie jeden) do zarabiania systematycznego w Internecie.

Bez stron byłoby to niemalże niemożliwe, albo bardzo trudne.

Co teraz z tym możesz zrobić?

Możesz dalej samodzielnie szlifować to czego się właśnie nauczyłeś. Warto też zapoznać się z moim MINI KURSEM

4 ETAPY POZYSKIWANIA PARTNERÓW ONLINE

Tutaj zobacz >>

Możesz też zacząć szukać szkoleń osób, które mogą Cię poprowadzić od tego jak takie systemy się buduje. Ja jestem jedną z takich osób. Opracowałam PROGRAM 9 KROKÓW MLM ONLINE.

W tym programie pokazuję Tobie KROK PO KROKU jak to wszystko robić, jak te strony robić, jak to łączyć ze sobą, jak dodawać automatyczne maile do kolejki maili, jak podejść do tego tematu od A do Z.

Więcej informacji o PROGRAM 0 KROKÓW MLM ONLINE wysłałam Tobie na email. Poczytaj sobie o tym. Zobacz opinie innych osób.

Pozostało mi teraz życzyć Tobie szerokiej drogi do Twojego SUKCESU!

Pozdrawiam!
Asia Sitarz[/text_block]

OBIECANE BONUSY

POBIERZ PDF CAŁY KROK  1
W WERSJI DO DRUKU

eBOOK KROK 1WERSJA DO DRUKU

— SPACER —

POBIERZ LISTA KONTROLNA

POBIERZLISTA KONTROLNA

— SPACER —

RABAT NA ZAKUP PROGRAM 9 KROKÓW

ODBIERZ100 zł RABATU

A teraz co dalej? …..

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”20″]Zobacz PROGRAM 9 KROKÓW >>>

 

[/text_block]

Zobacz Program 9 KROKÓW TUTAJ

Joanna Sitarz  od 2008  roku zajmuje się marketingiem w Internecie. Skutecznie rozwija swoje przedsięwzięcia i firmę pracując jedynie ONLINE.

Jest autorką materiałów edukacyjnych dla osób, które również marzą o tego typu pracy. Które chcą zacząć zarabiać online. Takich, które chcą pracować w swoim domu, a w przyszłości może również założyć dochodową firmę w tej branży.

Jest uznawana przez wielu swoich Klientów za ekspertkę w tej dziedzinie. Słynie z tworzenia prostych technicznych instrukcji dla osób, które nie znają się na tym i chcą dopiero zacząć.

Wiele osób twierdzi, że jej porady są trafne i skuteczne, a instrukcje łatwe do wykonania dzięki dokładnym filmom wideo. Wierzy, że każdy kto umie pisać, czytać i logicznie myśleć, może zacząć budować swoje nowe źródła dochodów wykorzystując do tego Internet.

Uważa, że najlepszym początkiem przygody z zarabianiem w Internecie dla każdej „zielonej” osoby, jest podjecie współpracy z dobrze wybraną firmą MLM i nauczenie się skutecznego polecania produktów tej firmy i tego typu zarabiania. W ten sposób „zielona” osoba może w dość krótkim czasie zacząć osiągać zadowalające i ponadprzeciętne wyniki finansowe.

Zdobycie umiejętności skutecznego polecania wg Joanny, otwiera każdemu wiele nowych możliwości budowania kolejnych źródeł dochodu w Internecie.