9krokow sp jak w jedna godzine stworzyc strone wizytowke aby zaczac polecac info #3

BEZPŁATNY KURS WIDEO i PDF

Jak w 1 godzinę stworzyć swoją pierwszą stronę internetową, pod własnym adresem www (domeną)?

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″]BRAWO! EXTRA sobie radzisz!

W takim razie przechodzimy do kolejnej dawki wiedzy. W tym DZIALE również jeszcze nic nie wykonujesz. Na razie tylko omawiam te kwestie. Słuchaj i przyswajaj wiedzę.

Do działania przystąpimy w ostatnim DZIALE, wtedy kupisz swoją domenę, uruchomisz potrzebne narzędzia, wszystko ustawisz i zaczniesz tworzyć swoją stronę.

Przypominam też, że ten kurs jest KROKIEM 1 z całego PROGRAMU 9 KROKÓW MLM ONLINE. Jeśli jeszcze nie wiesz jak wyglądają kroki PROGRAMU to opisuję to szczegółowo w moim MINI KURSIE „4 ETAPY POZYSKIWANIA PARTNERÓW ONLINE”. Sprawdź koniecznie zajrzyj tutaj >>>[/text_block]

DZIAŁ II

fade-leftfade-rightNarzędzia do tworzenia stron www

Trochę teorii… ? odsłuchaj poniższe filmiki zanim przejdziesz do działań praktycznych w DZIALE III. Jeśli pojawią się jakieś pytania to pisz je śmiało w komentarzu na mojej grupie na FB.

TUTAJ GRUPA NA FB >>> (najpierw musisz się tam dodać, aby móc zobaczyć moje wpisy)

A TUTAJ WPIS DO DODAWANIA KOMENTARZY Z PYTANIAMI DO TEGO ZADANIA >>>

POBIERZ PDF DZIAŁ II

POBIERZ PDF

GOTOWE? ? Wszystko wiesz? Wypełnij poniższy formularz, aby przejść do DZIAŁ III, gdzie pokażę Tobie jak uruchomić domenę oraz Twoją pierwszą stronę.

PRZEJDŹ DO DZIAŁ IIITWORZENIE STRONY I ADRESU

Joanna Sitarz  od 2008  roku zajmuje się marketingiem w Internecie. Skutecznie rozwija swoje przedsięwzięcia i firmę pracując jedynie ONLINE.

Jest autorką materiałów edukacyjnych dla osób, które również marzą o tego typu pracy. Które chcą zacząć zarabiać online. Takich, które chcą pracować w swoim domu, a w przyszłości może również założyć dochodową firmę w tej branży.

Jest uznawana przez wielu swoich Klientów za ekspertkę w tej dziedzinie. Słynie z tworzenia prostych technicznych instrukcji dla osób, które nie znają się na tym i chcą dopiero zacząć.

Wiele osób twierdzi, że jej porady są trafne i skuteczne, a instrukcje łatwe do wykonania dzięki dokładnym filmom wideo. Wierzy, że każdy kto umie pisać, czytać i logicznie myśleć, może zacząć budować swoje nowe źródła dochodów wykorzystując do tego Internet.

Uważa, że najlepszym początkiem przygody z zarabianiem w Internecie dla każdej „zielonej” osoby, jest podjecie współpracy z dobrze wybraną firmą MLM i nauczenie się skutecznego polecania produktów tej firmy i tego typu zarabiania. W ten sposób „zielona” osoba może w dość krótkim czasie zacząć osiągać zadowalające i ponadprzeciętne wyniki finansowe.

Zdobycie umiejętności skutecznego polecania wg Joanny, otwiera każdemu wiele nowych możliwości budowania kolejnych źródeł dochodu w Internecie.