9krokow sp jak w jedna godzine stworzyc strone wizytowke aby zaczac polecac info #2

BEZPŁATNY KURS WIDEO i PDF

Jak w 1 godzinę stworzyć swoją pierwszą stronę internetową, pod własnym adresem www (domeną)?

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″]BRAWO! Super, że tu jesteś.

Zatem zaczynamy działania. Najpierw poznasz trochę teorii. Gdy będę Ci o tym opowiadała na filmach wideo, to na tym etapie NIC JESZCZE NIE RÓB.

Będę mówiła o kupowaniu domeny, ale nie kupuj jej jeszcze. Wszystko w praktyce wykonasz w DZIAŁ III. Tam pokażę Tobie ponownie te instrukcje, ale już na ekranie monitora jak to wszystko robić. Co gdzie klikać.

Teraz ważne jest, aby poznać teorię. Dowiedzieć się o tym gdzie się te domeny kupuje, dlaczego tak, co to w zasadzie jest domena itd… Teraz słuchaj i przyswajaj sobie wiedzę.

Na końcu masz test, aby sprawdzić czy słuchasz z uwagą ? Pytam w teście najważniejsze rzeczy, które warto zapamiętać.

Gdy wypełnisz test przejdziesz do DZIAŁ II.

Przy okazji…. ten kurs jest KROKIEM 1 z całego PROGRAMU 9 KROKÓW MLM ONLINE. Ten PROGRAM możesz poznać bliżej w mim MINI KURSIE „4 ETAPY POZYSKIWANIA PARTNERÓW ONLINE”. Opisuję tam te 4 ETAPY oraz to w jaki sposób realizuję te etapy za pomocą 9 KROKÓW. Jeśli jeszcze nie masz tego MINI KURSU to zajrzyj tutaj >>>[/text_block]

DZIAŁ I

fade-leftfade-rightZagadnienia związane z Twoim adresem strony

Trochę teorii… ? odsłuchaj poniższe filmiki zanim przejdziesz do działań praktycznych, które będą w DZIAŁ III. Jeśli pojawią się jakieś pytania to pisz je śmiało w komentarzu na mojej grupie na FB.

TUTAJ GRUPA NA FB >>> (najpierw musisz się tam dodać, aby móc zobaczyć moje wpisy)

A TUTAJ WPIS DO DODAWANIA KOMENTARZY Z PYTANIAMI DO TEGO ZADANIA >>>

POBIERZ PDF DZIAŁ I

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]Tutaj możesz pobrać PDF z wersją tekstową wideo teoretycznych, które będę w tym kursie Tobie udostępniać. Są tam obrazki i wielu moich klientów chwali sobie te PDF’y, które dla nich stworzyłam. Uważają, że i wideo i PDF są ważne i przydatne.[/text_block]

POBIERZ PDF

— SPACER —

GOTOWE? ? Wszystko wiesz? Wypełnij poniższy formularz z testem, aby przejść do DZIAŁ II.

W DZIAŁ II poznasz narzędzia do tworzenia stron www, które wykorzystamy w tym kursie.

— SPACER —

PRZEJDŹ DO DZIAŁ IIINFORMACJE NA TEMAT NARZĘDZI

Joanna Sitarz  od 2008  roku zajmuje się marketingiem w Internecie. Skutecznie rozwija swoje przedsięwzięcia i firmę pracując jedynie ONLINE.

Jest autorką materiałów edukacyjnych dla osób, które również marzą o tego typu pracy. Które chcą zacząć zarabiać online. Takich, które chcą pracować w swoim domu, a w przyszłości może również założyć dochodową firmę w tej branży.

Jest uznawana przez wielu swoich Klientów za ekspertkę w tej dziedzinie. Słynie z tworzenia prostych technicznych instrukcji dla osób, które nie znają się na tym i chcą dopiero zacząć.

Wiele osób twierdzi, że jej porady są trafne i skuteczne, a instrukcje łatwe do wykonania dzięki dokładnym filmom wideo. Wierzy, że każdy kto umie pisać, czytać i logicznie myśleć, może zacząć budować swoje nowe źródła dochodów wykorzystując do tego Internet.

Uważa, że najlepszym początkiem przygody z zarabianiem w Internecie dla każdej „zielonej” osoby, jest podjecie współpracy z dobrze wybraną firmą MLM i nauczenie się skutecznego polecania produktów tej firmy i tego typu zarabiania. W ten sposób „zielona” osoba może w dość krótkim czasie zacząć osiągać zadowalające i ponadprzeciętne wyniki finansowe.

Zdobycie umiejętności skutecznego polecania wg Joanny, otwiera każdemu wiele nowych możliwości budowania kolejnych źródeł dochodu w Internecie.