Gotowy LEAD MAGNET
"MAGNES NA KLIENTÓW",
który wspomoże Twoją
SKUTECZNĄ SPRZEDAŻ/POLECANIE ONLINE

Gdy już znasz problemy swoich Odbiorców i masz CHWYTLIWE NAGŁÓWKI aby ich zainteresować, to teraz trzeba im dostarczyć ciekawe, ładnie zrobione ROZWIĄZANIE tego problemu!

Rozwiązanie Problemu "LEAD MAGNET" - "MAGNES NA PIENIĄDZE" - "MAGNES NA KLIENTÓW".... Marketerzy mają na to kilka nazw jak widzisz.

Wykonam dla Ciebie tekstowy LEAD MAGNET w formie PDF. Tak, abyś mógł go rozdawać swoim zainteresowanym osobom.

Ten LEAD MAGNET ma zadanie nawiązać relacje z Twoim Odbiorcom. Z osobą, która być może jeszcze Cię za dobrze nie zna, ale zainteresował ją nagłówek na Twojej stronie (zobacz ofertę o nagłówkach TUTAJ). Dotknąłeś jej BÓLU i PROBLEMU. Ona chce poznać rozwiązane. Zapisuje się na Twoją listę mailingową, aby poznać to rozwiązanie.

Oczywiście możesz sobie to samodzielnie napisać. Z resztą gorąco do tego zachęcam. Wiele osób jednak jakoś się zabrać za to nie może i przez to ugrzęźli i nie idą dalej z budową swojego SYSTEMU POZYSKIWANIA KONTAKTÓW, AUTOMATYCZNEJ SPRZEDAŻY czy POLECANIA ONLINE.

Jeśli chcesz uniknąć tego typu marazmu i doskonale wiesz, że Tobie tez będzie ciężko się za to zabrać, to możesz skorzystać z mojej usługi.

Wykonam dla Ciebie taki LEAD MAGNET.Możesz w ten sposób ocieplić relację z nowo zapisanymi osobami na Twojej liście mailingowej. Spowodować, że poczują iż dostali od Ciebie cenną wiedzę. Zaczną Ci ufać a to wszystko przybliża ich do tego, aby skorzystali z Twojej oferty.

 

Zamów OD RAZU taki gotowy PDF

197 zł