9 kroków opis 9 krokow 4dniowa promocja zrodlo 327

Masz już dość kręcenia się w kółko? Nie wiesz już co robić, aby skutecznie polecać w Internecie? Brakuje Ci wiedzy technicznej i odpowiedniego podejścia do działania? Chcesz w końcu zacząć zarabiać w Internecie?

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Ile to już czasu samodzielnie walczysz z wiatrakami? 

Oglądasz tylko co chwilę na Fejsie jak ktoś wstawia posty, że tu zarobił tam zarobił, a Tobie nic nie idzie!

Nie wiesz jak to zrobić, aby komuś skutecznie polecać to czym się zajmujesz?

Przez to co chwilę zmieniasz swoje działania, bo raz usłyszysz coś od kogoś, że warto tak robić, wydaje się sensowne, więc zaczynasz, ale efektów nie masz,  i za chwilę usłyszysz coś od kogoś innego, znowu ma to sens, zaczynasz tak działać, a przynajmniej tak Ci się wydaje, ale efektów znowu nie masz…

I tak mija tydzień, miesiąc, kolejne pół roku.

Miałeś i miałaś zarabiać, a nic nie zarabiasz.

 

Frustracja wzrasta, poczucie niemocy Cię ubezwłasnowolnia. Chce się płakać, bo doskonale WIESZ, że w Internecie można zarabiać! Nie trzeba Tobie tego udowadniać, ani tłumaczyć. Doskonale to wiesz. Nawet może coś tam zarobiłeś. Ale no nie jest to tyle, aby móc rzucić etat, czy cokolwiek tam robisz. I zacząć prowadzić wymarzone życie.

Tym bardziej Cię frustracja zjada, bo nawet nie możesz zwalić na to, że to  zarabianie w Internecie wcale nie działa. Bo wiesz dobrze, że działa. Że ludzie pracują tak, tylko online, w swoich domach, sami sobie organizują każdy swój dzień. Mają czas na basen, na zakupy, pieniądze na ubrania, samochód i mieszkanie oraz wycieczki. Odkładają oszczędności, inwestują w nieruchomości. Do tego rozwijają się. Wiodą po prostu spokojne, bezpieczne życie wraz ze swoją najbliższą rodziną.

Doskonale wiesz, że mnóstwo ludzi tak żyje. I stale takich przybywa. Ale Ty nie potrafisz przejść tej niewidocznej linii, za którą jest właśnie to życie. Takie jakiego pragniesz. Nie wiesz gdzie ta linia, motasz się, kręcisz się w kółko, masz już dość. A z drugiej strony wcale nie masz dość, jesteś gotów i gotowa pracować OnLine choćby i nocami, aby tylko ktoś Tobie pokazał palcem CO DOKŁADNIE I JAK MASZ ROBIĆ!

Bo problem tkwi w tym, że TY po prostu NIE WIESZ co i jak robić!!!

Brakuje Tobie po prostu WIEDZY o tym, co po kolei robić.

Motywacje masz swoją wewnętrzną. Bardzo silną. Wiem… bo tu jesteś i to czytasz. Inaczej by Cię tu nie było. Jesteś gotów i gotowa do pracy. Jesteś gotowa na jakiś czas odpuścić seriale i wyjścia ze znajomymi, aby tylko wiedzieć co tu w tym Internecie robić, bo doskonale wiesz, że gdy się tego nauczysz, to na nie jeden wieczorny wypad będziesz sobie mógł i mogła wtedy pozwolić.

Chcesz w końcu ZROBIĆ to co trzeba zrobić! Aby ZAROBIĆ. I nie jednorazowo zarobić, ale zacząć zarabiać STALE. Co miesiąc.

Tylko JAK!

Oto Twoje pytanie JAK i CO ROBIĆ!

 

[/text_block]

Jeśli opis, który przed chwilą czytałaś i czytałeś, aż uderzył w Twoje serce i duszę, czujesz i widzisz to doskonale o czym piszę, to znaczy, że dalsza cześć jest WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]I tu chyba muszę Cię zmartwić.

Ale wychodzę z założenia, że lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstewka.

Chodzi o to, że sposób, który Tobie pokażę nie okaże się szybkim sposobem zarabiania fortuny.

Prawdopodobnie też, to co próbowałeś i próbowałaś już robić wcześniej również miało jakiś sens i gdybyś to co robiłeś rozwijał systematycznie, to już prawdopodobnie miałbyś ten SUKCES, o którym marzysz.

Ale z jakiś powodów się wycofywałeś.

Prawdopodobnie dlatego, że nie miałeś planu całości. Jak to co robiłeś miałoby działać tak od początku do końca. Brakowało pewnie Tobie tej wizji i jakiś elementów, przez co to, co robiłeś w pewnym momencie traciło sens w Twoim mniemaniu i zaczynasz robić coś inaczej, jakąś inną strategię.

I to wszystko tak na przestrzeni czasu wygląda jak jeden wielki chaos działania. A z tego efektów nie ma.

I to czym muszę Cię zmartwić to to, że jeśli do rozwiązania, które Tobie przedstawię i które działa na 100%, również podejdziesz tak właśnie, że na chwilę z oczekiwaniem, że zadziała Ci to za tydzień dwa, w ciągu miesiąca, to możesz się rozczarować…

…i jeśli znowu porzucisz ten sposób działania, na rzecz jakiegoś kolejnego to prawdopodobnie dalej będziesz się tylko kręcić w kółko.

Widzisz największy problem polega na tym, że ludzi zaczynają coś robić, a potem przestają. Za wcześnie porzucają swój pomysł i przestają kontynuować swoje działania.

Z rożnych powodów. Czasem po prostu nie wiedzą czy to co robią, robią dobrze, a że efektów nie ma, a nie mają kogo zapytać, to zaczynają wątpić, że to co robią ma jakiekolwiek sens i przestają, a zaczynają szukać jakiś innych „lepszych” rozwiązań.

I to jest jak najbardziej naturalne zachowanie. Przecież znamy przysłowie, że definicją szaleństwa jest robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innych rezultatów. Wiec jeśli coś robisz i efektów nie ma, to  zaczynasz myśleć że ich nigdy nie będzie i naturalnie porzucasz to działanie.

I to ma sens. Pod warunkiem, że za brak efektów uznamy faktyczny BRAK EFEKTÓW. A niestety, wiele osób zaczynających w Internecie, uważa za brak efektów – małe efekty.

Np. Zaczynają i zapisuje się im na listę po tygodniu 10 osób. A oczekiwali 1000 osób. Mija pierwszy tydzień zarabiają 27 zł. A oczekiwali co najmniej 2500 zł.

I to dla nich jest BRAK EFEKTÓW. I porzucają swoje działania. A to jest właśnie BŁĄD!

Gdyż w eBiznes’ie jest właśnie tak, że często działania na początku nie przynoszą żadnych spektakularnych efektów. Jeśli zaczyna ktoś bez doświadczenia, to zazwyczaj na początku ma jakieś małe efekty, ale za małe, aby były satysfakcjonujące i taki człowiek rezygnuje zbyt wcześnie.

Bo widzisz jeśli są już jakiekolwiek efekty, to znaczy, że mogą być większe. Trzeba się tylko zastanowić jak to zrobić, aby zwiększyć te efekty. Tymczasem większość ludzi chciałaby od razu zarabiać 10 tyś i mieć na liście 50 tyś ludzi. Po miesiącu pierwszego działania. Bez doświadczenia.

Więc, gdy zaczynają działać i na listę wpisuje się im jedna, 3 osoby i po pierwszym miesiącu mają ich 50 na liście, to sobie myślą:

eeee o dupę to rozczaś, tak to ja nigdy nic nie zbuduje i nie zarobię…

Albo działają pierwszy miesiąc wpada im pierwsze 100 zł… a długów mają na 80 tyś i sobie myślą:

eeee co mi te 100 zł pomoże w mojej sytuacji!…

I porzucają swoje działania. A tymczasem jeśli był efekt, jeśli pierwsze osoby pojawiły się na liście, jeśli pierwsze pieniądze się pojawiły to znaczy, że może być ich 2 x więcej, 3 x więcej 100 razy więcej…

….kwestia teraz tyko kolejnej dalszej wytrwałej pracy i zastanowienia się jak to zrobić, aby było więcej.

Skoro kogoś to co robisz, to zainteresowało i wpadło pierwsze 100 zł, to znaczy że zainteresuje innych… i wpadnie kolejny 1000 zł, a może być 10 000 zł! I więcej. Potrzeba tylko wprawy, trochę zaciętości, systematycznego działania i wytrwania w tym początku, kiedy wszystko się dopiero zaczyna, wykluwa, rozpoczyna. Nie morduj swojego biznesu od razu, gdy jeszcze jest pisklęciem. Pozwól mu się wykluć, zrzucić pióra i stanąć na nogi. Daj mu i SOBIE czas!

Wiec jeśli Ty też oczekujesz, że w pierwszym miesiącu zarobisz 10 tyś zł (co jest oczywiście możliwe, ale niekoniecznie tak będzie), to możesz się rozczarować. Ale jeśli będziesz systematycznie i codziennie pracować to może się okazać, że po 3, 5 miesiącach będziesz miał te 10 tyś. A może po pół roku. Czy to ważne? Ważne, że się w tym rozwijasz, doskonalisz i zwiększasz swoje efekty z miesiąca na miesiąc.

Więc teraz sobie odpowiedz na pytanie czy warto jednak zmusić się i przeczekać te początki, aby rozwinąć swoje przedsięwzięcie?[/text_block]

Wrócę do wątku

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]

 

„Nie ma się kogo zapytać.”

To jest faktycznie duży problem. Tak naprawdę najszybciej sukcesy odnoszą zazwyczaj osoby, które mają Mentorów. Czyli kogoś, kto już przeszedł drogę, którą oni przychodzą i mogą ich zapytać o wiele różnych niuansów.

Jeśli nie masz takiej osoby, to naprawdę może Ci zejść bardzo dużo czasu, zanim przejdziesz samodzielnie tę drogę, która jest przed Tobą. I rzeczywiście nie mając się kogo zapytać, tak naprawdę nie wiesz czy to co robisz, robisz dobrze, czy źle, co zmienić, co poprawić, czy w ogóle to robić, czy może lepiej robić coś innego.

Nic zatem dziwnego, że osoby nie mające Mentorów, często skaczą z kwiatka na kwiatek, chwytają się to tu czegoś, to tam czegoś, to jeden sposób, to drugi, to tak, to siak…

….zero konsekwencji działania, planu, wizji… jeden wielki chaos. Ale skąd oni mają to wiedzieć. Na tym właśnie polega działanie bez Mentora. Że trzeba wtedy wszystkie opcje sprawdzić samemu. Każdą drogę, wszystkie możliwości, aby w końcu mieć porównanie, i wiedzieć co robić, a czego nie.

Jeśli ktoś nie ma Mentora to tylko taka droga mu zostaje. Droga metod prób i błędów. I to jest cholernie długa droga. To naprawdę schodzi mnóstwo czasu, zanim wszystkie opcje sprawdzisz i w końcu zrozumiesz co warto, a czego nie warto robić.

To są LATA działań, prób, testowania. Potrzeba ogromnie dużo wytrwałości, samozaparcia, odporności na stres. Wiem co mówię. Sama tę drogę przeszłam. Aż w końcu postanowiłam uczyć się od jednego Mentora. I wtedy się zaczęło wszystko zmieniać.

Gdy nie masz Mentora, wtedy po prostu BŁĄDZISZ. LATAMI.

I podejrzewam, że TY doskonale tą drogę właśnie już znasz i doskonale wiesz jak to jest BŁĄDZIĆ. Przyznaj się – JAK DŁUGO JUŻ TAK BŁĄDZISZ?

Zatem jeśli chcesz swój SUKCES odnieść w miarę szybko (nie mówimy tu o zarobieniu milionów w tydzień), to [/text_block]

Moje Dwie Rady dla Ciebie brzmią:

  • po 1 : zacznij coś robić i gdy masz z tego jakiekolwiek efekty, nawet najmniejsze, to się tego trzymaj i działaj dalej, zastanawiając się jak możesz zwiększyć te efekty.
  • po 2 :: znajdź sobie kogoś kto zrobił już to co Ty chcesz zrobić, osiągnął już to co Ty chcesz osiągnąć, aby zawsze móc zapytać tę osobę o jakieś rzeczy gdy nie jesteś pewny czy pewna tego co i jak robisz.
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Taka postawa na pewno milion % przyśpieszy Twoje efekty.

O ile odnośnie rady 1 nie mogę Ci pomóc, bo to zależy od Twojego samozaparcia, od Twoich decyzji, od tego na ile naprawdę chcesz odnieść ten swój sukces, o tyle w drugim punkcie mogę Ci służyć pomocą.

Skoro to czytasz, to znaczy, że jesteś gdzieś na drodze, którą i ja przechodziłam. I uwierz mi, niejedną łzę frustracji wylałam, nie jedną noc nie przespałam, nie jeden raz już byłam bliska rezygnacji, ale z drugiej strony moje marzenia mi nie pozwalały zrezygnować i tak to pchałam do przodu, czasem bez sił już, aż w końcu coś pstrykło i teraz mam firmę, już właśnie 3 rok się zaczął mojej spółki z o.o., wcześniej 2 lata spółka ltd, wcześniej działalność gospodarcza, która absolutnie była niedochodowa.

Ciągle uczę się biznesu i się tym fascynuję, a eBiznes Kocham. Radzę sobie wspaniale w technicznych sprawach, jak i w marketingu. Psychologii sprzedaży. Wydałam na szklenia ok 90 tyś zł, jak ostatnio liczyłam w ciągu 12 lat. Może To i nie dużo na tyle czasu, ale dla mnie dużo, bo zawsze kasy brakowało. Jednak wiedziałam, że wiedzę warto inwestować i nawet jak nie miałam na rachunki, to szkolenia kupowałam. Wiedziałam, że WARTO! Że się to kiedyś zwróci. I że będę mogła pracować tak jak tego chcę!

Więc jestem w miejscu, w którym pewnie Ty chcesz być. Nie zarabiam jeszcze milionów, nie mam ferrari, ani domu z basenem.

Ale pracuję sobie na luzaku w domu, na swoim laptopie, gdy totalnie mi się nie chce, to nie pracuję. Wychodzę sobie na obiad, gdy poczuje głód. I nie liczę czasu przerwy. Chyba, że sobie sama narzucam taki tryb pracy, że liczę czas na pracę i przerwy. Ale to JA o tym decyduję, nikt mi nie każe. Gdy znajomi mówią, że jadą na rower, biwak, imprezę to ja zawsze mogę przerwać to co robię i jechać z nimi. Na drugi dzień nie mam do pracy, mogę odespać. Gdy jestem chora, lub coś mnie boli to leżę tyle ile potrzebuję, aby wydobrzeć, nie muszę się nikomu tłumaczyć. 

Nic nie muszę, wszystko mogę.

Kocham prowadzić swoją firmę, kocham ten styl życia. Przeprowadzka wygląda tak, że biorę ze sobą laptopa pod pachę, kota i kilka kartonów… Jestem wolnym człowiekiem, mogę pracować gdzie tylko zechcę, przeprowadzić się gdzie chcę.

To cenię sobie najbardziej. Tę WOLNOŚĆ!

Więc jeśli uważasz, że mogłabym być Twoim Mentorem to zapraszam.

Na pierwszy strzał koniecznie nabądź kurs PROGRAM 9 KROKÓW MLM ONLINE.

Pomyśl tylko jak to będzie, jak będziesz się czuć, kiedy już zdobędziesz odpowiednią wiedzę o tym CO KONKRETNIE I PO KOLEI ROBIĆ.

W tym kursie przekazuję od A do Z co robić. Jest tam wszystko co trzeba, abyś mógł ogarnąć będąc nawet na początku tej drogi.

Pomyśl, że cały czas masz kogoś, kogo możesz zapytać czy to co robisz, robisz dobrze.

Pomyśl, że już żadnych klocków do tej internetowej układanki nie będzie Ci brakować, bo to jest CAŁOŚCIOWY KURS od A do Z. Nie jakieś tam wybiórcze elementy, których potem nie wiesz do czego doczepić. Ile już takich kursów kupiłeś? I kupiłaś? 

Tutaj pokazuję Ci dokładnie wszystko od początku CO masz robić, JAK masz to robić, a w dodatku możesz zadawać pytania i pokazać co zrobiłeś i zrobiłaś, a ja podpowiem Tobie, co poprawić, co zmienić i czy idziesz dobrym kierunku.

Pomyśl czy inwestycja tych kilku stówek w zamian za taki dokładny PLAN DZIAŁANIA CO ROBIĆ + dokładne instrukcje audio i wideo i tekstowe JAK to wykonać + na dodatek wsparcie i feedback o tym, CZY TY ROBISZ TO DOBRZE….

…. czy to Twoim zdaniem opłaca się?

Opłata jednorazowa, a dostęp do kursu masz na zawsze, pytania na grupie – na zawsze możesz zadawać.[/text_block]

Poznaj największy SEKRET sukcesu w biznesie online, którym jest budowa lejka marketingowo-polecającego i zobacz JAK SIĘ TO WSZYSTKO ROBI! Poznaj 9 PRAKTYCZNYCH kroków

Moja firma Sitarz Consulting sp. z o. o. obchodzi w tym miesiącu 19 stycznia swoje drugie urodziny. W związku z tym mam zniżkę dla Ciebie.

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”50″ font_color=”%233d3d3d”]

 

Zamiast 497 zł teraz -35%[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”130″ font_font=”Impact” font_color=”%233d3d3d”]327 zł[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”40″ font_font=”Impact” font_color=”%233d3d3d”]tylko teraz[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”40″ font_color=”%233d3d3d”](oszczędzasz 170 zł)[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”18″]OK, KUPUJĘ PROGRAMU 9 KROKÓW MLM ONLINE ZE ZNIŻKĄ ZA 327 ZŁ >>>[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”20″]Dziękuję Tobie, że jesteś ze mną przez ten cały czas![/text_block]
— SPACER —

30 dniowa GWARANCJA!

Jeśli z jakiś powodów stwierdzisz, że ten kurs nie pomoże Tobie w niczym, że materiały tam zamieszczone nie przydadzą Ci się do niczego, wtedy możesz po prostu poprosić o zwrot kosztów. Wierzę w uczciwość ludzi. Oraz doskonale wiem jak wartościowe są to materiały, dlatego nie obawiam się dać Tobie tej gwarancji!

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Pomyśl, jeśli zrobisz to co pokazuję w kursie, to[/text_block]

ILE DZIĘKI TEMU ZACZNIESZ ZARABIAĆ?

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Przecież na dobrą sprawę, te kilka stówek odrobisz z prowizji za pierwszych 3, 4  pozyskanych Nowych Partnerów. Prawda? A przecież to dopiero Twój początek.

Ten kurs, to nie jest koszt, to jest INWESTYCJA w to, aby ZACZĄĆ  W KOŃCU ZARABIAĆ i zacząć tworzyć sobie życie o jakim marzysz. Czy to warte jest tych kilku stówek?

Odpowiedz sobie na to sam….. i sama…..[/text_block]

Co na temat kursu mówią Kursanci…

Co zatem w tym kursie 9 KROKÓW MLM ONLINE w zasadzie dostaniesz…?

Po 1 zrozumiesz, że aby ktokolwiek od Ciebie cokolwiek kupił czy dołączył do Ciebie konieczne jest, abyś zbudował najpierw z Tą osobą relację.

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Ale nie musisz przesiadywać non stop przed komputerem, na czatach i mailach, aby z ludźmi non stop pisać i budować tę relację!

Gdyż w kursie pokazuję Tobie, jak tę relację będzie za Ciebie budował AUTOMAT!

Dlatego ja mam czas nie pracować, gdy nie chcę lub nie mogę. Bo za mnie pracuje automat. Dlatego ja mogę jechać na biwak, gdy znajomi zaproponują obojętnie kiedy, bo za mnie pracuje automat, dlatego ja mogę iść na basen i do kina i do sklepu, a gdy wracam mam powiadomienia o nowych sprzedażach i nowych Partnerach, bo za mnie pracuje automat!

I ja pokażę Ci dokładnie KROK PO KROKU jak ten automat uruchomisz u siebie! Aby też odzyskać swój czas, a jednocześnie pozyskiwać Nowych Partnerów do swojej struktury każdego miesiąca.[/text_block]

Po 2 pokażę Tobie w kursie krok po kroku jak oprócz automatycznych maili zrobić odpowiednie strony, które również automatycznie się wysyłają do ludzi. Jaką treść tworzyć i jak ją tworzyć.

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Pokażę Tobie cały proces od początku do końca, co trzeba zrobić, aby najpierw Obca Osoba znalazła Cię SAMA w Internecie, a następnie aby ta Obca Osoba SAMA zechciała do Ciebie dołączyć mimo, że Ty nawet przed komputerem nie jesteś.

O tym wszystkim masz mnóstwo szkoleń wideo i pdf oraz audio w tym PROGRAMIE 9 KROKÓW. Wszystko ułożone w plan działania. Już nie musisz się zastawiać co do czego i kiedy i jak to zrobić. 

Dodatkowo, gdy wykonasz pracę pokazujesz to na grupie na FB i ja daję Tobie feedback. Kupując ten PROGRAM masz po prostu WSZYSTKO co potrzebujesz mieć, aby wiedzieć i umieć zbudować sobie swój AUTOMATYCZNY SYSTEM POZYSKIWANIA PARTNERÓW W INTERNECIE.

A gdyby jakimś cudem czegoś zabrakło, to ja dogram potrzebne instrukcje. Poza tym na Grupie na FB wrzucam różne dodatkowe wskazówki. Moi Klienci mówią, że ich bardzo inspiruję.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Jestem PEWNA, że i Ty tak będziesz się czuć. Że aż dostaniesz SKRZYDEŁ aby działać i robić to co chcesz zrobić. Aby przestać tylko o tym marzyć i wymyślać, ale poczujesz nieodpartą chęć DZIAŁANIA. Bo będziesz mieć DOKŁADNE INSTRUKCJE CO, JAK ROBIĆ. Wystarczy je wziąć i zacząć to robić.

Do tego masz właśnie MNIE – MENTORA, który (która :D) Ci podpowie. Którego możesz zapytać o niuanse jakie będą się w Twojej głowie rodzić. Czy czegoś więcej Ci trzeba? Moim zdaniem jedynie Twojego działania.[/text_block]

fade-leftfade-rightTWOJE DZIAŁANIE + PROGRAM 9 KROKÓW = EFEKT GWARANTOWANY!

CZĘŚĆ TEORETYCZNA KURSU
NA CZYM POLEGA ZOBACZ – POSŁUCHAJ

Poniżej spis rozdziałów wersji pdf, audio
i wideo prezentacji części teoretycznej
PROGRAMU 9 KROKÓW MLM ONLINE

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 1
Twój własny adres internetowy
i Twoja pierwsza strona wizytówka

SPIS TREŚCI

1 CZY TWÓJ WŁASNY ADRES JEST CI POTRZEBNY? 4
2 JAKI ADRES WYBRAĆ? 6
3 CO TO ZNACZY: WŁASNY ADRES INTERNETOWY? 9
4 CZY DA SIĘ POD JEDNYM ADRESEM INTERNETOWYM PODCZEPIĆ RÓŻNE TWOJE STRONY? 13
5 ILE KOSZTUJE DOMENA? 17
6 JAK SPRAWDZIĆ CZY TWÓJ WYBRANY ADRES MOŻNA KUPIĆ I ILE KOSZTUJE? 18
7 ZANIM KUPISZ SWOJĄ DOMENĘ 21
8 CZEGO LEPIEJ NIE KUPOWAĆ? 23
9 KUPIENIE SWOJEGO ADRESU I USTAWIENIE DNS 25
10 CZY ADRES STRONY TO TO SAMO CO STRONA? 26
11 CZEGO BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ DO URUCHOMIENIA TWOJEJ
DOMENY I STRONY?
27
NIESAMOWICIE ZWRACAJĄCA SIĘ INWESTYCJA! 30
UWAGA 33
I JESZCZE JEDNO 34
CO JESZCZE BĘDZIE CI POTRZEBNE? 34
12 JAK URUCHOMISZ SWOJĄ DOMENĘ? 35
13 JAK URUCHOMISZ SWOJĄ STRONĘ? 38
14 BRAWO GOTOWE! CO DALEJ? 51

 

[/text_block]

fade-leftfade-rightKażdy ebook zawiera instrukcje obrazkowe co jak wykonać

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 2
Twój własny profesjonalny adres email
oraz Twoje centrum dowodzenia email na GMAIL

SPIS TREŚCI

1 CZY TOBIE JEST POTRZEBNY I DO CZEGO WŁASNY ADRES E-MAILOWY? 4
2 CO TO ZNACZY: WŁASNY ADRES E-MAILOWY? 5
3 CO JEST POTRZEBNE, ABY STWORZYĆ SWÓJ WŁASNY ADRES E-MAIL NA WŁASNEJ DOMENIE? 8
4 GDZIE ODCZYTUJE SIĘ WIADOMOŚCI E-MAIL, KTÓRE PRZYCHODZĄ NA TWÓJ WŁASNY ADRES E-MAIL? 16
5 GMAIL – TWOJE GŁÓWNE CENTRUM DOWODZENIA POCZTĄ E-MAIL! 18
6 DLACZEGO POLECAM KORZYSTAĆ Z GMAIL? 21
7 CZY WARTO ŚCIĄGAĆ POCZTĘ Z WŁASNEGO ADRESU E-MAIL NA PROGRAMY POCZTOWE TAKIE JAK OUTLOOK CZY THUNDERBIRD? 26
8 JAK NA SERWERZE STWORZYĆ SWÓJ ADRES E-MAIL? 27
9 JAK PRZEKIEROWAĆ/ŚCIĄGNĄĆ POCZTĘ Z ADRESU NA GŁÓWNY ADRES W GMAIL? 35
10 JAK WYSYŁAĆ POCZTĘ W GMAIL Z RÓŻNYCH ADRESÓW? 46
11 JAK PODŁĄCZYĆ SWÓJ ADRES/ADRESY EMAIL POD GETRESPONSE? 50
12 UWIERZYTELNIANIE SWOJEGO ADRESU NA GETRESPONSE 53
13 BRAWO GOTOWE ? CO TERAZ? 58

 [/text_block]

Do każdego Kroku jest dedykowany wpis na zamkniętej grupie, gdzie możesz zadawać pytania

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 3
TWOJA STRONA POZYSKUJĄCA NA AUTOMACIE TWOICH PRZYSZŁYCH PARTNERÓW

SPIS TREŚCI

WPROWADZENIE 5
1 CO TO JEST ZA TYP STRONY I JEJ KLUCZOWA CECHA? 7
2 PO CO TOBIE TAKA STRONA? 13
3 TRZY PRZESZKODY! 20
AD 1 :: PRZESZKODA TECHNICZNA 21
AD 2 :: PRZESZKODA EMOCJONALNA 21
AD 3 :: PRZESZKODA MERYTORYCZNA 26
4 JAKIE ROZWIĄZANIE OBIECAĆ NA STRONIE? 26
FAZA I 27
ŹRÓDŁO 1 – TY SAM 27
ŹRÓDŁO 2 – INNI KTÓRZY TO ROBIĄ Z SUKCESEM 27
FAZA 2 28
GRUPA I PROBLEMÓW 30
GRUPA II PROBLEMÓW 34
5 NAJBARDZIEJ SKUTECZNE ELEMENTY NA TEJ STRONIE 37
TŁO STRONY 37
NAGŁÓWEK 37
PRZYCISK 40
OBRAZEK 41
FORMULARZ DO ZAPISU 44
6 NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANE UKŁADY TAKIEJ STRONY 47
7 LEAD MAGNET I LEAD CZYLI TWÓJ POTENCJALNY PARTNER / KLIENT ORAZ PRZYNĘTA NA NIEGO 48
8 CO WPŁYWA NA SKUTECZNOŚĆ TEJ STRONY? 49
1 :: RUCH 49
2 :: TEKST PROMUJĄCY 51
3 :: NAGŁÓWEK 51
9 JAKA JEST OPTYMALNA SKUTECZNOŚĆ TEJ STRONY? 52
10 W JAKI SPOSÓB MIERZY SIĘ SKUTECZNOŚĆ TAKIEJ STRONY? 53
11 GRUPA DOCELOWA 56
12 JAK DŁUGO TA STRONA PRZECHWYTUJĄCA MA DZIAŁAĆ? 63
13 ILE TAKICH STRON TRZEBA MIEĆ? 65
14 JAK ZROBIĆ TAKĄ STRONĘ? 66
15 FORMULARZ I PIERWSZA LISTA ADRESOWA 70
JAK WEJŚĆ NA LISTĘ ADRESOWĄ I SPRAWDZIĆ KTO SIĘ ZAPISAŁ? 81
16 RODO, A POZYSKIWANIE KONTAKTÓW 82
17 CZY KAŻDY MOŻE ZBIERAĆ KONTAKT DO POTENCJALNYCH PARTNERÓW NAWET JEŚLI SIĘ NIE MA FIRMY? 91
18 BRAWO GOTOWE CO DALEJ? 93

 [/text_block]

Pomyśl ile wsparcia da Tobie taki kompleksowy PROGRAM!?

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 4
TWOJA STRONA Z PODZIĘKOWANIEM ZA ZAPIS
NA STRONIE PRZECHWYTUJĄCEJ

SPIS TREŚCI

WPROWADZENIE 4
1 CO TO JEST ZA STRONA? 4
2 CZY NA PEWNO JEJ POTRZEBUJESZ? 5
3 JAKIE FUNKCJE PEŁNI STRONA PODZIĘKOWANIA? 7
4 CO NA NIEJ UMIEŚCIĆ? 11
5 JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ JUŻ NA STRONIE PODZIĘKOWANIA,
NAWET ZANIM JESZCZE ZACZNIESZ ZARABIAĆ W MLM?
18
6 JAK ZROBIĆ STRONĘ PODZIĘKOWANIA? 24
7 JAK WSTAWIĆ NA NIĄ BOX Z FANPAGE LUB DO GRUPY NA FB? 28
8 JAK WSTAWIĆ NA NIĄ PREZENT DO POBRANIA? 38
9 JAK POWIĄZAĆ STRONĘ THX ZE STRONĄ PRZECHWYTUJĄCĄ? 43
10 JAK ZDOBYĆ NA FANPAGE OD RAZU 5000 FANÓW JAKO DOWÓD SPOŁECZNY? 45
11 TWOJA UNIWERSALNA STRONA PODZIĘKOWANIA? 49
12 BRAWO GOTOWE ? CO DALEJ? 50

 

[/text_block]

fade-leftfade-rightPoczytaj opinie na temat tego programu

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 5
TWOJA STRONA Z ROZWIĄZANIEM,
KTÓRE OBIECAŁEŚ DAĆ
i inne strony informacyjne

SPIS TREŚCI

WPROWADZENIE 4
1 JAKIE KŁODY NA TWOJEJ DRODZE PRZED TOBĄ STOJĄ W TYM KROKU? 6
2 TRZY KLUCZE DO INTERNETOWEGO SUKCESU 7
3 FORMY TWORZENIA TREŚCI W INTERNECIE 15
TEKST 16
A :: TEKST W WIADOMOŚCIACH EMAIL 16
B :: TEKST NA STRONIE 17
C :: TEKST W FORMIE PDF 18
D :: PREZENTACJE 22
WIDEO 26
A :: PREZENTACJA/ZDJĘCIE + JAKAŚ MUZYKA W TLE 26
B :: PREZENTACJA/ZDJĘCIE + TWÓJ GŁOS W TLE 26
C :: NAGRANIE EKRANU MONITORA + TWÓJ GŁOS W TLE 27
D :: PREZENTACJA/WIDEO + NAGRANIE Z KAMERY 27
E :: NAGRANIE CIEBIE Z KAMERY 31
F :: LIVE 31
G :: OBCE WIDEO 33
AUDIO 34
A :: NAGRANIE MP3 34
B :: FB LIVE AUDIO 35
4 JAK PRZYGOTOWAĆ TREŚĆ? 36
WSKAZÓWKA 37
MOC ODDZIAŁYWANIA TREŚCI 40
5 ILE TAKICH STRON TRZEBA MIEĆ? 45
PRZYKŁAD 1 – MOJEJ KLIENTKI 46
PRZYKŁAD 2 – MÓJ WŁASNY SYSTEM DO MONESE 61
6 KOMU TE STRONY Z ROZWIĄZANIEM POKAZYWAĆ? 65
7 HARMONOGRAM PRACY 71
8 JAK TĄ STRONĘ ZROBIĆ? 83

 

[/text_block]

fade-leftfade-rightA TY jak długo działasz już w Internecie?

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 6
TWOJE STRONY INFORMACYJNE
o Twoim WYBRANYM MLM ONLINE

SPIS TREŚCI

1 CO W TYM KROKU MASZ DO ZROBIENIA 4
2 KIEDY KTOKOLWIEK BĘDZIE CHCIAŁ DO CIEBIE DOŁĄCZYĆ? 9
3 TEMATY DO PRZEDSTAWIENIA TWOJEGO MLM 12
4 LISTY MAILINGOWE DO POSZCZEGÓLNYCH KROKÓW/ETAPÓW TWOJEGO SYSTEMU MLM 16
5 PO CO TO CAŁE PRZENOSZENIE Z LISTY NA LISTĘ? 30
6 JAK ZROBIĆ TE STRONY I TE LISTY MAILINGOWE? 32
7 CO JEŚLI MASZ Z TYM KROKIEM PROBLEM? 50

 

[/text_block]

fade-leftfade-rightI jakie masz ze swoich działań rezultaty?

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 7
AUTOMATYCZNE WYSYŁANIE E-MAILI

SPIS TREŚCI

1 CO MASZ DO ZROBIENIA W TYM KROKU? 4
2 JAKIE SĄ RODZAJE WIADOMOŚCI EMAIL 6
3 PRZYKŁADY KOLEJEK MAILI Z DWÓCH MOICH SYSTEMÓW 12
4 JAK CZĘSTO USTAWIAĆ SEKWENCJE WIADOMOŚCI E-MAIL? 20
5 JAK ZORGANIZOWAĆ PISANIE E-MAIL? 22
6 NAJWAŻNIEJSZE ZASADY PISANIA E-MAILI 24
7 JAK DODAWAĆ WIADOMOŚCI EMAIL DO KOLEJKI MAILI? 26
TWORZENIE PIERWSZEJ WIADOMOŚCI 27
TWORZENIE KOLEJNYCH WIADOMOŚCI 40
8 CO JEŚLI MASZ Z TYM KROKIEM PROBLEM? 45

 

[/text_block]

Jeśli chcesz zacząć mieć inne wyniki,
musisz zacząć robić inne rzeczy.

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 8
TWOJA STRONA Z INSTRUKCJĄ KROK PO KROKU JAK DOŁĄCZYĆ DO TWOJEGO BIZNESU MLM

SPIS TREŚCI

1 CO MASZ DO ZROBIENIA W TYM KROKU? 4
2 KIEDY KIERUJESZ OSOBĘ DO PROCEDURY REJESTRACJI? 5
3 KONSTRUKCJA PROCEDURY REJESTRACJI 6
4 JAK TECHNICZNIE WYKONAĆ PROCEDURĘ REJESTRACJI? 13
5 DRUGI WARIANT PROCEDURY REJESTRACJI 16
6 SCREENPRESSO INSTRUKCJA UŻYWANIA 18
7 NAGRYWANIE EKRANU MONITORA I WRZUCANIE TEGO WIDEO NA YT 28
8 CO DALEJ? 41

 [/text_block]

Jak sądzisz czy ten program Tobie w tym pomoże?

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 9
RUCH NA TWÓJ SYSTEM

SPIS TREŚCI

1 CO MASZ DO ZROBIENIA W TYM KROKU? 4
2 PRACUJ TYLKO 20 MINUT DZIENNIE 5
3 CZY MUSISZ PRACOWAĆ CODZIENNIE? 12
4 ABY OSIĄGNĄĆ LEPSZE EFEKTY RÓB TO… 20
5 RUCH Z FACEBOOKA – FANPAGE 25
6 RUCH Z FACEBOOKA – PROFIL PRYWATNY 37
7 RUCH Z FACEBOOKA – OBCE GRUPY 44
8 RUCH Z FACEBOOKA – WŁASNA GRUPA 57
9 SŁOWO O POSTACH NA FB 66
10 RUCH Z GOOGLA CZYLI Z YOUTUBA 67
11 RUCH Z GOOGLA CZYLI Z BLOGA 79
12 RUCH Z MAILI 93
13 RUCH Z INNYCH STRON 94
14 RUCH Z INNYCH ŹRÓDEŁ 96
15 JAK SIĘ NIE NAROBIĆ, A DZIAŁAĆ SKUTECZNIE 96
16 CZY NA TYM KONIEC? 101

 [/text_block]

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA KURSU
NA CZYM POLEGA ZOBACZ – POSŁUCHAJ

Poniżej spis wideo części PRAKTYCZNEJ
PROGRAMU 9 KROKÓW MLM ONLINE

EFEKT

arrow

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

WYOBRAŻASZ TO SOBIE? Wracasz z zakupów, a tu takie wiadomości na email !!! Albo wieczorem siadając do komputera…

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

Tak właśnie działa SYSTEM! Zbuduj go dla siebie, a się przekonasz ?

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

Ja Tobie w tym pomogę!

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

Też chcesz pracować 20 minut dziennie
i zarabiać tak 2 średnie krajowe?

Potrzebujesz więc SYSTEMU w INTERNECIE,
który będzie pracował za Ciebie i dla Ciebie

— SPACER —

fade-leftfade-rightSkorzystaj ze zniżki, która aktualnie obowiązuje!

Co dostaniesz w PROGRAMIE 9 KROKÓW?

Moja firma Sitarz Consulting sp. z o. o. obchodzi w tym miesiącu 19 stycznia swoje drugie urodziny. W związku z tym mam zniżkę dla Ciebie.

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”50″ font_color=”%233d3d3d”]

 

Zamiast 497 zł teraz -35%[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”130″ font_font=”Impact” font_color=”%233d3d3d”]327 zł[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”40″ font_font=”Impact” font_color=”%233d3d3d”]tylko teraz[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”40″ font_color=”%233d3d3d”](oszczędzasz 170 zł)[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”18″]OK, KUPUJĘ PROGRAMU 9 KROKÓW MLM ONLINE ZE ZNIŻKĄ ZA 327 ZŁ >>>[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”20″]Dziękuję Tobie, że jesteś ze mną przez ten cały czas![/text_block]
— SPACER —

30 dniowa GWARANCJA!

Jeśli z jakiś powodów stwierdzisz, że ten kurs nie pomoże Tobie w niczym, że materiały tam zamieszczone nie przydadzą Ci się do niczego, wtedy możesz po prostu poprosić o zwrot kosztów. Wierzę w uczciwość ludzi. Oraz doskonale wiem jak wartościowe są to materiały, dlatego nie obawiam się dać Tobie tej gwarancji!

Co na temat kursu mówią Kursanci…

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Poniżej opinie różnych osób, TAKICH JAK TY, które też często gubią się w tych wszystkich marketingowo technicznych sprawach.

Które tak jak Ty szukają sposobu, aby skutecznie działać w INTERNECIE, bo tak jak TY też wierzą i WIEDZĄ, że można tak zarabiać na bardzo fajne życie.

Tak jak TY oni też mają MARZENIA o stylu pracy, życia.

I tak jak TY, oni też potrzebowali pomocy, aby im ktoś pokazał co i jak robić. Aby ktoś podpowiedział im co robić, gdy utkną z czymś.

Stworzyłam ten PROGRAM dla takich właśnie ludzi jak TY. I tylko TY podejmujesz decyzję o tym, co z tym dalej zrobisz.

Oni podjęli swoją decyzję. Poczytaj co piszą na ten temat.[/text_block]

fade-leftfade-rightOni już podjęli decyzję… a Ty co teraz zrobisz?

Jaki masz plan na swoje dalsze działania online?

Moja firma Sitarz Consulting sp. z o. o. obchodzi w tym miesiącu 19 stycznia swoje drugie urodziny. W związku z tym mam zniżkę dla Ciebie.

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”50″ font_color=”%233d3d3d”]

 

Zamiast 497 zł teraz -35%[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”130″ font_font=”Impact” font_color=”%233d3d3d”]327 zł[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”40″ font_font=”Impact” font_color=”%233d3d3d”]tylko teraz[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”40″ font_color=”%233d3d3d”](oszczędzasz 170 zł)[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”18″]OK, KUPUJĘ PROGRAMU 9 KROKÓW MLM ONLINE ZE ZNIŻKĄ ZA 327 ZŁ >>>[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”20″]Dziękuję Tobie, że jesteś ze mną przez ten cały czas![/text_block]
— SPACER —

30 dniowa GWARANCJA!

Jeśli z jakiś powodów stwierdzisz, że ten kurs nie pomoże Tobie w niczym, że materiały tam zamieszczone nie przydadzą Ci się do niczego, wtedy możesz po prostu poprosić o zwrot kosztów. Wierzę w uczciwość ludzi. Oraz doskonale wiem jak wartościowe są to materiały, dlatego nie obawiam się dać Tobie tej gwarancji!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” line_height=”40″]

UWAGA: To jest tylko dla osób, które faktycznie chcą zacząć działać skutecznie…

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_color=”%23949494″]UWAGA: Pamiętaj, że wszystkie informacje na tej stronie są prywatną opinią autorki. Chociaż staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i przekazywanych informacji, nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie przez naszych Klientów i Czytelników. Czytelnik musi rozumieć, że prowadzenie biznesu wiąże się z ryzykiem. Podobnie jak inwestowanie w reklamę czy promocje. Efekty przedstawiane na stronie mogą być nietypowe i nie zapewniamy, że uzyskasz takie same lub zbliżone efekty. Twoje wyniki zależą od wielu czynników np. od branży, doświadczenia, zasobów, poziomu zaufania Klientów, marki itp. Co oznacza, że możesz mieć wyniki: znacznie lepsze lub znacznie gorsze lub nie mieć żadnych wyników. Jeśli nie akceptujesz tego sprostowania nie korzystaj z zamieszczonej oferty i opuść tę stronę.[/text_block]