Dziękuję Tobie za zaufanie. I Gratuluję Tobie, że szukasz aktywnie skutecznych i najlepszych rozwiązań dla siebie, aby zacząć zarabiać w Internecie na polecaniu, na budowaniu swojej struktury MLM!

Jak już wiesz ... jedna strona www Tobie nie wystarczy, aby skutecznie polecać w Internecie. Potrzebujesz do tego mieć SYSTEM co najmniej kilku stron.

Jako Klient PROGRAMU 0 KROKÓW otrzymujesz ode mnie w prezencie MINI KURS o tym jak należy przeprowadzić obcą osobę w Internecie od tej OBCEJ do tego aby została Twoim PARTNEREM w MLM.

Oto mini kurs
"Jak przeprowadzić Obcą Osobę przez 4 najważniejsze etapy pozyskiwania Nowego Partnera Online"

Proces ten realizuję w oparciu o opracowany przez siebie PROGRAM 9 KROKÓW MLM ONLINE

Stworzyłam 9 KROKÓW,
aby pomóc takim osobom jak Ty
w zbudowaniu dla siebie Skutecznego SYSTEMU POLECANIA ONLINE

Aby Twój PROCES (SYSTEM) był skuteczny, potrzebujesz doprowadzić do takiej sytuacji, w której każda osoba, będąca początkowo osobą OBCĄ, przechodzi etapy:

 • zaczyna Cię znać
 • zaczyna Cię lubić
 • zaczyna Ci ufać
 • aż w końcu dołącza do Ciebie jako PARTNER!

Widzisz w INTERNECIE, aby cokolwiek polecić innym osobom, czy sprzedać, trzeba zrobić dokładnie to samo co POZA INTERNETEM, aby polecić czy sprzedać.

Otóż... w zdecydowanej większości, w normalnym naszym rzeczywistym, realnym świecie, bardzo często nieświadomie polecamy coś komuś innemu w naszych normalnych, naturalnych, codziennych rozmowach.

Wygląda to tak, że o czymś rozmawiamy z jakąś znajomą osobą i ona nam mówi, że ona zamawia gaz z innej gazowni bo tam jest taniej. I takim sposobem właśnie się dowiedzieliśmy jak możemy mieć taniej gaz, co zrobić, gdzie zadzwonić i jak to załatwić.

Natomiast nie podchodzisz do przypadkowych osób idących chodnikiem i nie zaczepiasz ich mówiąc im gdzie można taniej gaz zamówić prawda?

Natomiast w INTERNECIE bardzo wielu ludzi tak właśnie się zachowuje... zaczepiają obce osoby i proponują im “tańszy gaz”... nie wiedząc nawet czy oni mają gaz w domu, czy może używają kuchenki na prąd. Wcale nie zastanawiają się nad potrzebami tych ludzi, tylko walą im z grubej rury, swoje super, świetne rozwiązanie.

Taka zaczepiona osoba na chodniku wyobraź sobie jej reakcje... byłaby co najmniej zaskoczona, zdezorientowana i pomyślała, że jesteś jakiś dziwak. A gdybyś ją jeszcze chwycił za rękę przytrzymując, aby posłuchała Ciebie, to tym bardziej by się wyrwała, bo naruszasz w ten  sposób przestrzeń prywatną takiej osoby, która Cię nie zna, i odeszłaby taka osoba, jeszcze Cię może wyzywając jakoś nieładnie.

W INTERNECIE JEST TAK SAMO. Jeśli Twoja praca polega na tym, aby zaczepiać obcych ludzi i im zaproponować coś czego oni wcale nie szukają, bo zajmują się czymś zupełnie innym. To tak tylko się narobisz, a g... zarobisz. 

Tak jak obcy ludzie na chodniku idą pogrążeni w swoich myślach, o setkach różnych spraw, które muszę załatwić, które teraz są dla nich wyzwaniem, trudnością, lub może są zakochani i marzą sobie o czymś fajnym idąc do sklepu, a tu nagle wyskakujesz Ty, zaczepiasz ich i nawijasz o "tańszym gazie". Widzisz to?! 

Więc zaczepiając obcych przypadkowych ludzi w Internecie  i zapraszając ich na taki webinar czy coś tam, robisz dokładnie tak jak ten przykładowy gość na chodniku.

Tak nie zbudujesz biznesu, a tylko się na harujesz, bo to ciężka praca jest tak całe dnie  polować na biednych obcych ludzi, licząc że może ktoś jednak nie wystraszy się Ciebie i zechce sekundę posłuchać co masz do powiedzenia.

WOOOW... naprawdę ciężka, mozolna harówka… z mizernymi efektami...

Zatem... jeśli chcesz w Internecie robić to ŁATWO, PRZYJEMNIE i SKUTECZNIE, co najważniejsze, to musisz zrobić to tak, jak się to robi poza Internetem. Czyli polecać możesz osobom, które Cię znają, i które Cię lubią i Tobie ufają!

Osobom, które chętnie z Tobą pogadają, które są zainteresowane tym co robisz. Którym dajesz jak przyjaciel różne fajne podpowiedzi, z których oni korzystają, nic za to nie płacąc.

Tak jak dobry znajomy w świecie rzeczywistym, który czasem powie dobry dowcip, czasem podzieli się jakąś fajną informacją, po prostu, który jakoś tak fajnie na nas działa.

W INTERNECIE musisz stworzyć taką właśnie atmosferę ze swoimi Odbiorcami. Z osobami, które najpierw są Ci OBCE i TY IM TEŻ. Zanim zaczniesz im cokolwiek polecać, muszą Cię POZNAĆ. POLUBIĆ i ZAUFAĆ TOBIE. Wtedy chętnie słuchają czym się zajmujesz, dlaczego i zechcą przemyśleć Twoją propozycję działania w MLM z TOBĄ.

Jeśli tego tak nie zrobisz, to NIGDY NIE ZAROBISZ!

Teraz zastanówmy się w jaki sposób możesz z obcą osobą nawiązać taką bliższą relację i to w Internecie?

NIE! NIE tak, że piszesz do niej na czacie i wykazujesz niby zainteresowanie nią, pytając co robi na co dzień (jakby tego nie można było sobie sprawdzić samodzielnie na jej tablicy), co lubi itd. NIE! TO JEST SZTUCZNE i WYCZUWALNE od razu, że masz jakiś interes do takiej osoby. 

Pierwszy podstawowy warunek to jest taki, że to NIE TY SZUKASZ TYCH OSÓB! Tylko one Ciebie. To one muszą znaleźć CIEBIE i wtedy jest szansa, że cały proces dobiegnie do końca, czyli że polecisz tej osobie MLM.

Jeśli to TY zaczepiasz ludzi, to TY robisz ten pierwszy krok, to ZAPOMNIJ o jakichkolwiek efektach.

Zatem co zrobić, aby to ludzie sami znaleźli Ciebie?

MUSISZ MIEĆ SWOJE STRONY W INTERNECIE i istnieć w social mediach, na YT przede wszystkim. 

I dlaczego te osoby miałyby Ciebie znaleźć? PONIEWAŻ dajesz rozwiązania na różne problemy, które te osoby mają i szukają na nie rozwiązań w GOOGLE.

Na przykład. Ktoś nie wie jak używać ZOOM. Zatem wpisze w Google: jak używać zoom.

I jeśli Ty masz na ten temat jakiejś publiczne materiały na przykład na YT czy na blogu, to jest szansa, że ta osoba trafi na to. Zatem myślisz sobie, że być może będzie ktoś taki, kto ma taki problem. A taka osoba, która ma taki problem, to byłaby w sumie dobra jako partner w mlm. Bo skoro ktoś szukałby takiej informacji, to prawdopodobnie działa lub chce działać w Internecie. I prawdopodobnie zarobkowo. Zatem jest szansa, że mogłaby się ta osoba zainteresować tym co Ty robisz. No i postanawiasz, że zrobisz na ten temat wideo na YT, aby “łapać” te osoby, które tej informacji poszukują.  Robisz więc nagranie na YT o tym jak używać zoom. 

Więc gdy ta osoba zaczyna na YT szukać różne filmy na ten temat to jest szansa, że znajdzie Twój film, i zainteresuje się Tym jak Ty to tłumaczysz i kliknie w link pod wideo i zapisze się na Twojej stronie, aby otrzymać całą serię filmów o ZOOM.

Widzisz co się właśnie stało?

Właśnie obca osoba znalazła CIEBIE, a nie TY ją! Czyli pierwszy warunek podstawowy SPEŁNIONY!

Teraz jeszcze nic jej nie proponujesz, o żadnym MLM jej nie piszesz. Na razie dajesz jej to czego szukała, ale jednocześnie prezentujesz swoją osobę. Masz odpowiednio zrobione strony z instrukcjami o tym Zoom, masz odpowiednie wiadomości email wysyłane oczywiście automatycznie, masz swój profesjonalny adres email, własną stronę, własną domenę, zapraszasz ją na swój FB, na swój blog, YT, a w stopce masz podpis, że zarabiasz w Internecie! Zatem ta obca do niedawna osoba, właśnie poznała Ciebie. Wylądowała na kilku Twoich stronach, na Twoim kanale na YT, na FB, ma już co najmniej 2 wiadomości email od Ciebie i widzi, że zajmujesz się tym wszystkim zawodowo. Więc wchodzi z ciekawości na tę stronę o tym zarabianiu... 

No i takim sposobem zaczyna Cię poznawać. Oczywiście ten proces trwa potem jeszcze trochę. Nie tak od razu ktoś się dołącza. Mało kto się tak od razu dołącza. Należy dalej pociągnąć to, żeby ta nowa osoba mogła Cię poznać bliżej. 

Jak idziesz na randkę to na drugim spotkaniu nie proponujesz ślubu prawda? No właśnie! Tutaj jest dokładnie tak samo... spokojnie,,,, daj się bliżej poznać tej osobie. Miej przygotowane odpowiednie strony, kolejki maili, i krok po kroku pokazuj jej rożne ciekawe kolejne informacje, prezentuj w ten sposób swoją osobę. Czyli po prostu bądź sobą. Nikogo nie udawaj, nic nie rób na siłę. Pozwól, aby osoba poznała bliżej to, czym się zajmujesz, w czym pomagasz ludziom. Pozwól aby w swoim tempie Cię polubiła, aż w końcu Ci zaufa... i wtedy do Ciebie dołączy.

Jedni dołączą od razu, tak przemówisz im do serca, to wszystko co robisz tak im się spodoba, że od razu będą gotowi Ci zaufać i dołączyć. Jednak to jest bardzo mała grupa ludzi.

Druga grupa dołączy w ciągu 2 kolejnych tygodni, to już jest większa zdecydowanie grupa. Jeśli przygotujesz na 2 tygodnie odpowiednie wiadomości email, strony, materiały, automatyczne to na pewno w tym czasie pojawią się Nowi Partnerzy, ale są też tacy, co będą potrzebować miesiąc, aby dojść do wniosku, że chcą dołączyć do Ciebie, a inni 2 miesiące będą się zastanawiać nad tym, jeszcze inni 3 miesiące...

...to już z resztą nie ma znaczenia, bo skoro się chcesz zajmować tym stale, to co to za różnica czy ktoś dołączy w ciągu 3 tyg, czy w ciągu 3 miesięcy? 

Ty tak prowadzisz swój SYSTEM, żeby codziennie odnajdywały Ciebie nowe obce osoby. Zatem codziennie ktoś nowy Cię poznaje. Zatem po jakimś czasie CODZIENNIE masz Nowego Partnera w Biznesie.

I jeśli chcesz sobie taki system zbudować konieczne będzie dokładne poznanie tych 4 ETAPÓW.

POBIERZ SCHEMAT JPG
4 ETAPÓW POZYSKIWANIA PARTNERÓW ONLINE

fade-leftfade-rightETAP #1 POZNAJ

Etap Poznawania jest możliwy dzięki wszystkim Twoim publicznym materiałom, jakie udostępniasz i tworzysz w sieci, ale także dzięki materiałom niepublicznym, które udostępniasz tylko osobom zapisanym na Twoje listy mailingowe.

Podstawowa zasada jaka powinna być spełniona w tym punkcie to ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW LUDZI. Robisz to w tych swoich właśnie publicznych materiałach. Mogą to być np. Twoje wideo na YT, w których pokazujesz jak coś zrobić, tłumaczysz dlaczego coś robić tak  anie inaczej, jakie są wady i zalety czegoś, jakie są plusy i minusy, co warto robić i dlaczego.

Trzeba rozwiązywać różne problemy osób, które ostatecznie chcesz pozyskać jako Partnerów do swojego MLM. Zatem te materiały to nie powinny być oferty produktów, czy zaproszenia do MLM. W ten sposób nie pozyskasz Nowych Partnerów. Należy zrobić sobie listę problemów osób, które mogłyby w przyszłości zostać Twoimi Partnerami. I zacząć tworzyć najróżniejsze materiały rozwiązujące te ich problemy.

Przykład:

Osoba, która ostatecznie mogłaby zechcieć dołączyć do MLM to np. ktoś kto dziś ma  problem z tym, że boi się znacząc coś swojego gdyż boi się krytyki. Zatem tworzysz materiały na temat tego jak zacząć działać pomimo krytyki, jak sobie radzić  z krytyką. Jak zacząć realizować swoje pasje itd.

WSKAZÓWKA:

Wypisz sobie najróżniejsze zagadnienia z tym tematem. i wypisz sobie wiele innych tematów/problemów, z czym mogą dziś borykać się ludzie, którzy później, dzięki temu, że trafią na Ciebie i Twoje rozwiązania mogą chcieć skorzystać z Twojej propozycji dołączenia do MLM w Twojej strukturze. Następnie zacznij tworzyć treści na ten temat w formie wideo, tekstu, audio. Wszystkich na raz lub wybranej formy. mnie najbardziej odpowiada wideo.

PRZYKŁADY TEMATÓW

Być może zastanawiasz się, jakie problemy możesz zacząć rozwiązywać. Widzisz MLM to bardzo wdzięczny temat, gdyż jest on wielowątkowy i w ramach wielu obszarów wymaga on doskonalenia się. Dzięki temu możesz tworzyć materiały na naprawdę mnóstwo różnych tematów i poszukiwać w ten sposób ludzi, którzy się tymi tematami interesują. Chcą się w nich rozwijać.

Takie osoby będą WSPANIAŁYMI KANDYDATAMI na Twoich Partnerowi mimo, że oni nawet jeszcze nie wiedzą tego prawdopodobnie i wcale nie szukają nic na temat MLM. Ale szukają czegoś w ramach tych różnych tematów. Więc jeśli zaczniesz o tych tematach tworzyć treści to te osoby SAME CIEBIE ZNAJDĄ! Następnie Ty pomożesz im w tych tematach za pomocą darmowych treści. A potem gdy zbudujesz z nimi relację i zaufają Tobie to zaproponujesz im MLM.

Zatem co to mogłyby być za tematy? Poznaj główne OBSZARY:

Pieniądze

Czas

Zdrowie

Relacje

To są tematy, na które większość ludzi na świecie przeszukuje każdego dnia miliardy informacji w Internecie. W ramach tych obszarów możesz wyszczególnić tysiące różnych podobszarów, a w nich kolejne setki tematów.

Wróćmy do przykładu KRYTYKI. Będzie to pod obszarem RELACJE. A na sam temat KRYTYKI można robić dziesiątki materiałów. Jeden ze szkoleniowców rozwoju osobowego Michał Wawrzyniak napisał całą grubą książkę na temat krytyki pt. "HEJTOHOLIK" więc kupując jego książkę i po kolei omawiając w swoich darmowych materiałach treść tej książki własnymi słowami, to masz tematów na jakieś 500 filmów i wpisów!

Weźmy pod uwagę CZAS. Można podzielić na przykład na CZAS PRYWATNY i CZAS ZAWODOWY. W ramach każdego z nich można by zrobić mnóstwo szkoleń w najróżniejszych tematach.

Np. możesz zacząć tworzyć materiały dotyczące tego jak organizować sobie życie. Jak organizować pracę. Jak przestać marnować czas. Jakich narzędzi do organizacji czasu używać, jak ich używać. Jedna blogerka i szkoleniowiec  Pani Swojego Czasu od pięciu lat na temat organizacji czasu publikuje wpisy i nadal ma o czym pisać i tworzyć materiały! Więc zobacz ile to jest TREŚCI! Ile pomysłów na najróżniejsze tematy.

Rozpisz sobie te obszary. Poszukaj różnych materiałów w sieci, wideo innych twórców, tytułów wpisów na blogach, na Insta, na FB. Przejrzyj Fan Page innych osób, które w tych tematach piszą i tworzą treści. Zobaczysz jak wiele różnych tematów poruszają. Zainspiruj się i zacznij tworzyć własne treści.

Wtedy osoby szukające tych treści znajdą Cię same. Nie musisz nikogo zaczepiać na czatach, ani na siłę nikomu niczego przedstawiać i proponować extra biznesu. Ty po prostu zaczynasz tworzyć treści na wybrany temat lub tematy. A osobom, które Cię znajdą i które zapiszą się na Twoje listy mailingowe w odpowiednim czasie pokażesz MLM, którym się zajmujesz.

Wtedy Wasza relacja będzie już na zupełnie innym poziomie. Na poziomie ZAUFANIA! Dlatego wtedy oni chętniej wysłuchają czym się zajmujesz i chętniej się dołączą.

Być może zapytasz teraz:

Czy to znaczy, że nie mam publikować nic na temat MLM? Tylko na jakieś inne tematy?

ODPOWIEDŹ: Możesz publikować tematy dotyczące MLM. Z tym, że chodzi wtedy o to, aby były to tematy ogólne o tej branży, o tym systemie pracy, zarabiania i dystrybucji towarów. O tym sposobie życia. OGÓLNIE!!! A nie o jakiejś konkretnej firmie. A już na pewno nie o tej, którą Ty wybrałeś.

Dlaczego? Z co najmniej trzech powodów:

PO 1 :: Robisz wtedy sam sobie FAUL START. Czyli zanim osobę doprowadzisz do tego miejsca, w którym zdradzasz jej czym się dokładnie zajmujesz, jaka to konkretnie firma, to już zdradziłeś to wcześniej np. w publicznych wideo na kanale YT. Więc nie ma niespodzianki, nie ma oczekiwania i podniecenia i ciekawości. Wywalasz wszystko od razu. Jak to mówiła moja kochana Babcia: "Nie pokazuj całej dupy od razu!" i jak widać sprawdza się to w różnych obszarach życia, nawet w eBiznesie!

PO 2 :: Ludzie mają różne przekonania o różnych firmach. Może o tej, z którą Ty się związałeś ten ktoś ma już jakieś BŁĘDNE przekonanie, ale tak w nie wierzy, że jak tylko usłyszy, że Ty współpracujesz z tą firmą to przestanie Cię oglądać i wypisze się z Twojej listy, nie wiedząc tak naprawdę co dla tej osoby masz fajnego.

Nie wierzysz? No to co Ty na to gdybym Ci powiedziała, że ja działam w ORIFLAME, albo AVON, albo FM, albo w AMWAY. I prawdopodobnie zaproponuję Tobie działanie tu ze mną? Spokojnie - w żadnej z tych firm nie działam. Jednak są to znane marki i prawdopodobnie masz swoje zdanie na ich temat. I od razu coś na myśl Ci przyszło, gdy o nich wspomniałam. Mimo, że prawdopodobnie nawet nie jesteś ich klientem. Ale Ty już wiesz swoje na ten temat. I na tym etapie nie byłabym w stanie zmienić Twojego przekonania. A tym bardziej, gdybym na kanale publicznie nawijała o Oriflame zanim w ogóle mnie poznasz i zanim jakąkolwiek relacje z Tobą zdążę wybudować. W ten sposób tracisz TYSIĄCE potencjalnych kontaktów i przyszłych Partnerów.

Prawdopodobnie gdybym nawijała o firmie MLM, w której działam tak oficjalnie do okoła na moich wideo i wpisach, to nie kopiłbyś nic już ode mnie, bo byś myślał, że wszystko jest o tym Oriflame i po to, aby Cię tam zapisać. Czy o Avon czy o czymkolwiek tam.

Więc zdecydowanie większe szanse zdobyć Nowego Partnera masz jeśli osoba nie wie w jakiej konkretnie firmie jesteś. Wysyłasz najpierw jej informacje o firmie, ale nie mówiąc co to za firma, opowiadasz np. o zaletach planu marketingowego na zasadzie:

W firmie, z którą współpracuję największą zaletą planu marketingowego jest to że nie ma tu żadnych warunków, a pieniądze zarabiasz zawsze, gdy tylko Nowy Partner dołączy się do Twojej struktury bezpośrednio czy pośrednio. Nie ważne, czy dołączysz tą osobę Ty, czy ktoś inny w Twoje strukturze - TY ZARABIASZ. W innych firmach, które znam zazwyczaj są jakieś warunki typu: trzeba aby jedna noga była równoważna w iluś tam procentach do drugiej nogi, trzeba mieć ileś tam punktów ze struktury, bo jak nie to nie masz prowizji itd... W tej firmie, z którą ja współpracuję, nie ma takich warunków.

Apropo... w firmie, z którą współpracuje faktycznie tak jest - nie ma żadnych warunków!!! Ale wracając do tematu....

.... W ten sposób, nie wspominając nazwy firmy, pokazujesz wszystkie zalety tej firmy, a dalej nikt nie wie CO TO JEST ZA FIRMA!

Zatem osoba ogląda i słucha, bo na razie nie wie o czym mówisz... i dowiaduje się o rożnych fajnych rzeczach na temat tej firmy, mimo, ze nie zna jeszcze jej nazwy... a może zna ale nie  wie jeszcze, że to ta firma... Więc nie skreśla od razu tej firmy, ze względu na to, że kiedyś ktoś jej jakiś bzdur naopowiadał o tej firmie.

Na końcu osoba jak już ma te wszystkie fajne informacje, dowiaduje się, że chodzi o firmę X i nawet jeśli wtedy okaże się, że zna tę firmę to już zupełnie inaczej podejdzie do tego tematu, znając te wszystkie fajne fakty, które przedstawisz tej osobie wcześniej bez podawania nazwy firmy.

PO 3 :: Jeśli np. będziesz aktywnie działać 5 lat z firmą X i w swoich wszystkich publicznych materiałach będziesz podawać nazwę tej firmy, to teraz wyobraź sobie, że przez te 5 lat stworzysz 500 filmów na swoim kanale YT. To jest jak najbardziej możliwe. Stworzysz 200 wpisów na blogu, będziesz mieć 300 postów na FB i Instagramie, wszystko z nazwą firmy X, a tu nagle po 5 latach firma zmienia coś, albo się rozpada, albo Ty postanawiasz zmienić firmę.

Cokolwiek by to było uświadom sobie, że ta firma X to nie jest TWOJA FIRMA - to nie TWOJA WŁASNOŚĆ, tylko kogoś innego. Ten ktoś kto jest jej właścicielem może z nią zrobić co chce i kiedy tylko zechce. Może ją zamknąć, sprzedać, może umrzeć, a rodzina, spadkobiercy nie dojdą do porozumienia i firma zamknie się...

Naprawdę najróżniejsze scenariusze, które nie jeden raz miały już miejsce w historii, np. rozwód właścicieli w FM i przez to ogromny kryzys firmy, np. sprzedaż najszybciej rozwijającej się firmy MLM na świecie Monevie i przekształcenie jej w inną firmę, a więc z dnia na dzień zmiana planu marketingowego, a nawet PRODUKTU!

I setki tego typu przykładów. Wiec jeśli myślisz dziś, że firma, którą wybrałeś będzie na wieki istnieć to jesteś w błędzie człowieku! I jeśli tylko wydarzy się coś nieoczekiwanego to w jednym momencie tracisz dorobek całych swoich 5 lat pracy!!!

Zostajesz nagle jednego dnia z niczym, bo wszystkie materiały tworzyłeś o formie X, która właśnie przestała istnieć, lub Ty postanowiłeś się z nią rozstać z jakiś powodów, bo np. zmienili niekorzystnie plan marketingowy, albo okazało się, że jakieś niefajne sytuacje się zaczęły dziać i już to nie jest to samo co 5 lat temu gdy zaczynałeś. I wszystkie te materiały straciły ważność, są do śmieci, nieaktualne. 5 lat konkretnej, systematycznej pracy, która miała działać do końca Twojego życia!

Zatem UŚWIADOM SOBIE, że publikując materiały PUBLICZNE, na temat firmy strzelasz sobie maksymalnie w kolano. Bo jeśli byś tak nie robił i przez te 5 lat publikował materiały o MLM ogólnie, a nie o tej konkretnej firmie, to gdyby się cokolwiek stało, gdybyś postanowił lub został zmuszony odejść z firmy X, to masz do wyboru setki innych firm w tej branży, a wszystkie Twoje materiały, są nadal aktualne, bo nadal działasz w MLM, tylko w innej firmie, ale co z tego... skoro i tak o tym jaka to firma mówisz na samym końcu, w jednym tylko wideo...

Zatem wtedy zmieniasz tylko to jedno wideo i dalej działasz tak samo jak działałeś i cała Twoja praca wykonana przez 5 lat nadal jest aktualna.

Mam nadzieję, że teraz rozumiesz jaki błąd robią te wszystkie osoby nagrywające firmy o firmie, zamiast rozwiązywać problemy ludzi, lub nagrywać ogólnie o branży jeśli już chcą pokazać ludziom ten sposób biznesu.

Bądź mądry i pamiętaj jakąkolwiek firmę MLM wybierzesz, to będzie to firma, która NIGDY nie będzie Twoją własnością i Ty tylko jesteś tam trybikiem, wiec zabezpiecz się i rób ten biznes mądrze!

A teraz prawdopodobnie zapytasz:

To znaczy, że nie mogę pisać o wędkowaniu, czy składaniu silników samochodu? Albo o pieleniu ogródka? Bo na tym się  akurat znam. Ale to nie podchodzi ani pod Pieniądze, ani pod Czas, Relacje czy Zdrowie..... To odpada?

ODPOWIEDŹ: Po pierwsze te tematy jak najbardziej podchodzą pod CZAS! Ponieważ jest to PASJA/HOBBY czyli CZAS DLA SIEBIE! Prawda! 🙂 Widzisz jakie to jest rozbudowane?

Robisz np. bloga : WĘDKOWANIE - Czas Na Twoje Hobby! wędkowanie/malowanie/składanie silników czy co tam jeszcze chcesz. I piszesz o tym. Pewnie, że tak.

Piszesz jak to coś robisz, kiedy, jak organizujesz sobie na to czas, opisujesz jakie sobie narzędzia właśnie nowe kupiłeś, gdzie byłeś na tym wędkowaniu, jaki to super silnik składałeś, co było Twoim pierwszym obrazem, jakich farb do malowania używasz itd.... Jak najbardziej... Piszesz o tym co robisz.

A z boku na blogu masz zapis na listę:

Jak Znaleźć Czas Na Swoje Hobby i przestać martwic się o pieniądze!

🙂 Już Ci świta?

Robisz tam darmowy e-book o tym:

Jak to kiedyś chciałeś wędkować/malować czy co tam jeszcze, ale wiecznie brakowało Ci i czasu na to i pieniędzy.

Trzeba Było chodzić od pracy, nie miałeś za dużo czasu na to. A farby kosztują, nowe narzędzia do silników też itd... A pensja za mała była, aby móc to wszystko do razu kupić.

I tak Cię już to zaczęło denerwować, że zacząłeś szukać sposobu na dodatkowe pieniądze. Wtedy przeszukując Internet trafiłeś na wideo jednego gościa co mówił o tym, że zarabia w Internecie pieniądze.

Był tam zapis na jego darmowy kurs o tym jak on to robi. Zapisałeś się i wtedy wszystko się zmieniło. Zrozumiałeś na czym polega to zarabianie i postanowiłeś zrobić tak jak on.

Dlatego teraz jeśli Ty też masz taką sytuację, że masz już dość etatu, albo Twój biznes nie działa tak jakbyś chciał i chcesz zacząć zarabiać inaczej i mieć więcej czasu dla siebie na to hobby, to zapisz się na mój darmowy kurs, w którym w 5 krokach wyjaśniam na czym polega to zarabianie. Na końcu dowiesz się jak możesz rozpocząć jeśli zechcesz zacząć zmieniać swoje życie, tak jak ja to zrobiłem.

🙂

Natomiast chodzi o to, że licz się z tym, iż o hobby może być NISZOWY TEMAT i może być tak, że ciężko określić ile procentowo osób interesujących się na przykład pieleniem ogródka, mogłoby w przyszłości potencjalnie zainteresować się MLM.

Zatem np. tworzenie stron o tym jak zmienić pracę, jak więcej zarabiać, jak pracować w domu przez Internet, będą to strony, które w ślepo można założyć, że ponad 90% ich Czytelników są to osoby potencjalnie nadające się do MLM, jako Twoi Parterzy, gdyż ONI już tego właśnie szukają!!! Szukają już tego rozwiązania. Nawet jeśli nie wiedzą, ze to rozwiązanie nosi nazwę MLM to oni są już gotowi.

Natomiast osoby szukające informacji na przykład o tym jak rozrobić farbę, aby uzyskać czerwień w tonacji fioletu no to tak ciężko określić ile z tych osób mogłoby chcieć się rozwijać i zainteresować się MLM.

Dlatego tego typu strony (hobbystyczne niszowo), mogą okazać się mniej skuteczne w pozyskiwaniu Nowych Partnerów, gdyż takie sosny, które tam trafią najpierw musisz mocno wyedukować, najpierw musisz im pokazać potrzebę zmiany czegoś w ich życiu. Bo może one wcale nie maja tej potrzeby. One najpierw same muszą dojrzeć do tego, że chcą w ogóle coś zmienić...

Więc to może zająć znacznie więcej czasu niż działanie w tematach takich, które są poszukiwane przez osoby takie, które JUŻ DOJRZAŁY DO ZMIANY I DZIAŁANIA, czyli np szukają możliwości zarabiania w domu i na ten temat możesz prowadzić swoją stronę. Te osoby, które tam trafią SĄ JUŻ GOTOWE, one tylko szukają odpowiedniego sposobu na to zarabianie.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem dobrze tę różnicę.

 

ZAPLANUJ DZIAŁANIA:

Używaj jakiś konkretnych narzędzi do planowania tematów swoich materiałów oraz dat, kiedy zamierzasz je stworzyć i upublicznić oraz gdzie!

Możesz do tego używać zwykłej kartki. Kup sobie segregator i tam wpinaj wszystkie kartki dotyczące rozwijania swojego e Biznesu. Lub sobie kum cały zeszyt na to. Zrób sobie tabelkę: DATA | TEMAT MATERIAŁU |  GDZIE UPUBLICZNIAM

Jak na obrazku:

POBIERZ PLAN w PDF

 

Albo możesz używać wszelkiego rodzaju aplikacji. Ja korzystam z Arkusza kalkulacyjnego dokumentów Google, z Trello, Nozbe.

Dla Uczestników mojej zamkniętej grupy na FB nagrywałam wideo o TRELLO. Poniżej Tobie je zamieszczam aby pomóc Tobie w organizacji pracy na tym ETAPIE.

Poznawanie to podstawa. Jeśli ktoś Cię najpierw nie pozna to nie dołączy do Twojej struktury. Proponowanie obcym ludziom od razu biznesu się nie sprawdza i w ten sposób nie zbudujesz swojego biznesu, a już na pewno nie na tyle, aby móc się z tego utrzymywać co miesiąc, aby regularnie pozyskiwać nowe osoby jako Partnerów. Zatem zanim zaczniesz cokolwiek komukolwiek proponować, najpierw zacznij POMAGAĆ ludziom w ich problemach, a potem dopiero przyjdzie czas na dołączanie ich do swojej struktury... w zasadzie dołączenie to jest OSTATNI etap. Niestety wiele ludzi ten ostatni etap próbują zrealizować jako pierwszy etap i marnie na tym wychodzą.

Materiały publiczne, które pozwolą poznać Ciebie bliżej będą to np wpisy na Twoim blogu, wideo na Twoim kanale na YT, wpisy na FB prywatnym, wpisy na FB FANPAGE, wpisy an Instagram, wpisy an forach internetowych, wpisy w innych mediach społecznościowych, darmowe pdf do pobrania na Twoich stronach, wiadomości email do Twojej listy adresowej, materiały, które udostępniasz osobom zapisanym już na twoje listy mailingowe.

Etap POZNAWANIA tak naprawdę nie kończy się tylko na materiałach publicznych. Tak jak w życiu. Innych ludzi poznajemy całe życie a i tak potem okazuje się, ze ich nie znamy wcale...

Tak samo ONLINE. Osoba najpierw trafia na jakieś Twoje pierwsze informacje i tu zaczyna się proces poznawania, który trwa... osoba ta zapisuje się potem na Twoją listę mailingową, więc zaczyna poznawać Cię lepiej. Ty wysyłasz tej osobie wiadomości email z kolejnymi ciekawymi informacjami i podpowiedziami. Cały czas ta osoba Cię poznaje. I gdy tak Cię zaczyna poznawać, to wtedy w pewnym momencie (trudno określić w którym, bo dla każdego będzie to inaczej) osoba już oprócz tego, ze Cię zna, to nawet uznaje, że Cię lubi!

fade-leftfade-rightETAP #2 POLUB

Tak jak wspomniałam wyżej, każdy w innym momencie stwierdzi, że Cę lubi. Jedna osoba polubi Cię już po pierwszej minucie Twojego pierwszego wideo, które obejrzy, inna po trzecim kontakcie z jakimś Twoim darmowym materiałem, a jeszcze inna po dziesiątym.

Dlatego nie możesz zakończyć tylko na materiałach publicznych. Gdy osoby trafią na materiały publiczne to zazwyczaj szukają czegoś jeszcze, jakiś darmowych kursów od Ciebie, jakiś darmowych publikacji. I te materiały należy rozdawać w zamian za pozyskanie adresu email. Wtedy zaczynasz budowę swojej listy adresowej. Ale uwaga, po zapisie na listę nie mogą lecieć do tej osoby jedynie treści dotyczące tego, aby ta osoba się zapisała do Twojego MLM! W ten sposób nic nie wskórasz.

Należy nadal dzielić się darmową wiedzą, wskazówkami. Pogłębić relację z ta osobą, tak aby naprawdę Cię POLUBIŁA. Ktoś kto Cię lubi, chętniej dołączy do Twojego Zespołu w MLM.

Natomiast jeśli Cię nie lubi, to nie ma takiej opcji, aby dołączyła taka osoba do Ciebie.

CO ZATEM DOSTARCZAĆ takim osobom zapisanym? Więcej kolejnych informacji na temat tego co ich pierwotnie zainteresowało.

Jeśli był to ten przykład z krytykowaniem, to możesz np. zacząć pisać o osobach, które były bardzo niepewne siebie, ale to pokonały i np. książkę o tym napisały. Albo możesz przeprowadzić z kimś takim wywiad. Albo dawać różne porady jak inni sobie z tym poradzili. Zamieszać linki do ciekawych artykułów. Po prostu DALEJ POMAGAĆ tym osobom.

W pewnym momencie (obojętnie kiedy) możesz zacząć łączyć delikatnie ten temat z MLM. Nie z Twoim MLM tylko ogolenie z tym tematem, sposobem zarabiania. Możesz np. pokazywać jak to, że zaczyna się działać w MLM pomaga w otworzeniu się na ludzi, że wchodzi się do środowiska osób bardzo pozytywnych, nastawionych dobrze do siebie wzajemnie. Do osób, które zamiast szukać problemów szukają rozwiązań, że jest to świetne środowisko do rozwijania się i pokonywania własnych barier.

I wtedy możesz np. nawiązać, że Ty właśnie w takim środowisku działasz. Jeśli osobiście w dodatku masz jakieś doświadczenia z tą krytyką związane i o tym opowiesz to jeszcze lepiej. Zaczynasz być bardzo wiarygodną osobą. Relacja z Twoim Odbiorcą zaczyna się pogłębiać i z czasem osoba już czuje, że nie tylko Cię lubi, ale Ci także ufa.

Etap POLUB realizujesz zatem głównie za pomocą: wiadomości email, stron informacyjnych, materiałów darmowych.

Tutaj nadal należy planować swoja pracę, wymyślać tematy, które będziesz poruszać aby pomagać innym w ich problemach, oraz pracować nad realizacją tych  materiałów oraz umieszczaniem ich w odpowiednich miejscach w mailingu czy na stronach informacyjnych.

fade-leftfade-rightETAP #3 ZAUFAJ

Tu podobnie jak w poprzednim etapie nie da się jednoznacznie określić kiedy ów moment zaufania następuje. Każdy inaczej to będzie odczuwał.

W życiu tez przecież tak mamy. Spotykasz kogoś po raz pierwszy i masz wrażenie, że znacie się od wieków. A inną osobę spotkasz i nie masz ochoty z nią gadać. Czujesz jakaś niechęć do niej.

Niekiedy jest też tak, że po pewnym czasie zmieniasz zdanie na temat jakiejś osoby, która początkowo wydawała Ci się antypatyczna.

I w tym wypadku też tak będzie. Jedni "pokochają" Cię od razu, od "pierwszego wejrzenia", od razu Cię LUBIĄ i UFAJĄ CI. Inni będą na to potrzebować więcej czasu.

Dlatego w swoich mailach np. w stopce umożliwiasz dowiedzenie się więcej o tym czym się zajmujesz. I ten link jest już w pierwszym mailu dostępny. Nie wiadomo jednak czy osoba kliknie w to już w pierwszym mailu, bo po prostu tak Cię polubiła, że chce od razu wszystko sprawdzać dokładnie, co i jak robisz i chłonąć od Ciebie wiedzę, czy może ktoś jeszcze do tego nie dojrzał i klinie w to dopiero w  mailu numer 10.

Tak czy owak, Ty masz dla osób, które Ci zaufały lub są bliskie zaufania przygotowane KROKI/ETAPY czy jakkolwiek to nazwiesz, wprowadzające ich w temat działania w MLM. I sprytnie w tych materiałach pokazujesz z jednej strony MLM, jako możliwość na zmianę/poprawę jakości życia dla nich (niekoniecznie w Twojej firmie tylko ogolenie MLM jako trend, pokazując im, że warto się tym zająć), a z drugiej strony na końcu pokazujesz im w jakim MLM Ty jesteś. Na tym etapie już powinno być zaufanie, gdy zapraszasz ich do podjęcia decyzji o niedolaniu do Twojego zespołu.

To zaufanie możesz podnieść np. wstawiając opinie osób, które z Tobą współpracują, Opinie, którą napiszesz sam o sobie, jakby w trzeciej osobie, jakby to ktoś o Tobie to pisał. To zaufanie możesz też podnieść pokazując jakieś swoje wyniki finansowe czy życiowe. Jak pozytywnie zmieniło się Twoje życie, gdy zacząłeś działać w MLM. Np zacząłeś jeździć na świetne wycieczki, które firma organizuje i poznawać tam wspaniałych ludzi, może zdobyłeś nowych przyjaciół, osoby szczególnie bliskie Twemu sercu, może znalazłeś swoją drugą polówkę, może lepiej się zacząłeś organizować itd...

Oczywiście wszystko co do tej pory pokazałeś w formie swoich maili, stron, swoich materiałów czy to tekstowych, czy wideo, czy audio, wszystko to za każdym razem dodaje plusik do zaufania. Wiec wszystko do tego momentu pracowało na to, abyś zyskał jak największe zaufanie w tym momencie tej osoby, która trafia na taki materiał, gdzie prezentujesz w końcu firmę MLM, którą wybrałeś i pytasz teraz o decyzje czy ta osoba się chce zacząć z Tobą rozwijać w tej firmie?

Może kliknąć TAK i wtedy przejdzie do kolejnego etapu DOŁĄCZ.

fade-leftfade-rightETAP #4 DOŁĄCZ

Tutaj poziom zaufania jest na tyle wysoki, że osoba jedynie teraz już che się dowiedzieć formalnie co ma zrobić, aby zostać Twoim Partnerem i z Tobą działać.

I do tego służy PROCEDURA REJESTRACJI, w której dokładnie masz wszystko opisane, pokazane i wytłumaczone jak osoba ma teraz do Ciebie dołączyć.

o musza być dokładne instrukcje. PROSTE. Bez zawiłych zawiłości. Konkretnie na zasadzie KLIKNIJ TU, WYBIERZ TO, KLIKNIJ, WYBIERZ, ZAPŁAĆ, KONIEC. Jesteś w strukturze.

Jeśli jesteś w MLM'ie gdzie są różne pakiety wejścia, to w procedurze rejestracji wskaż jeden konkretny pakiet, który ta osoba ma kupić. Nie pozostawiaj jej wyboru bo przez to wiele osób nie potrafi podjąć decyzji i wtedy zastanawiają się tygodniami co kupić.

Ty narzuć zakup konkretnego pakietu. Jeśli ktoś chce działać z Tobą ma kupić konkretnie TO. W innych zamówieniach może sobie kupować co chce, ale w tym pierwszym ma kupić TO COŚ co wskażesz... Niech to będzie Twoim warunkiem wejścia.

Unikniesz wtedy mnóstwa pytań i rezygnacji ludzi niezdecydowanych. Gdy nie masz narzuconego konkretnego pakietu, wtedy osoba, która doszła do Procedury Rejestracji, jest już nakręcona, zajarana i chce dołączyć do Ciebie, nagle się wycofuje, bo sobie myśli że sobie jeszcze przemyśli, który pakiet kupić i to myślenie trwa niekiedy bardzo długo.

Wiec jeśli stworzysz dobrą procedurę rejestracji, wtedy będziesz bardzo skutecznie pozyskiwać nowych Partnerów do swojego Zespołu w MLM.

Abyś wiedział co po kolei trzeba się nauczyć i co wykonać aby przeprowadzić Obcą osobę przez proces POZNAJ - POLUB - ZAUFAJ - DOŁĄCZ stworzyłam CHECK LISTĘ, którą tutaj możesz pobrać i po kolei realizować każdy z punktów.

Pobierz checklistę "4 ETAPY POZYSKIWANIA NOWEGO PARTNERA ONLINE"

 

Ja zawsze robię to własnie w taki sposób. Bez względu czy polecam MLM, czy jakieś inne produkty z programów partnerskich np.: księgowość, autoresponder, serwer, szkolenia innych osób, czy swoje własne szkolenia. ZAWSZE robię to w ten sposób niżej opisany. Zawsze buduję te 4 etapy za pomocą 9 KROKÓW i dzięki temu mogę stale zarabiać w Internecie.

Zobacz jak realizacja tych 4 ETAPÓW przebiega w Programie
9 KROKÓW MLM ONLINE, który osobiście opracowałam

KROK 1 Twoja strona wizytówka i Twój własny adres internetowy

Chcesz zarabiać w Internecie tak? Zatem wypadałoby mieć własny adres internetowy i swoje strony. Biznes w Internecie buduje się głównie w oparciu o tak zwane strony lądowania. Są to proste jednostronicowe strony, bez menu i dziesiątek zakładek. Takie strony robi się bardzo szybko i prosto.

W tym kroku należy po pierwsze zapoznać się z informacjami na temat tego jak się takie strony robi i jak to zrobić, aby mieć swój własny adres internetowy.

Twój własny adres internetowy to rzecz moim zdaniem niezbędna jeśli chcesz naprawdę zbudować sobie dochodowy biznes w Internecie działający latami. Jeśli chcesz budować swoją markę, rozpoznawalność, cokolwiek skutecznie polecać czy sprzedawać. ADRES swój własny to PODSTAWA. Na nim potem opierasz wszystkie swoje strony internetowe.

Najlepiej, w praktyce poćwiczysz robienie stron typu STRONA LĄDOWANIA, na przykład stwórz sobie swoją stronę WIZYTÓWKĘ.

Nazwałam to stroną wizytówką, ale tak naprawdę jest to rozgrzewka przed zbudowaniem sobie całego AUTOMATYCZNEGO systemu poleceń w Internecie. Ponieważ to nie strona wizytówka jest najważniejsza w całym SYSTEMIE. Ale od niej możesz zacząć swoje pierwsze kroki.

W moim Programie 9 KROKÓW MLM ONLINE w KROK 1 na przykładzie strony wizytówki pokażę Tobie jak się takie strony robi. Co trzeba klikać i gdzie, aby taką stronę zrobić i uruchomić pod własnym adresem.

Przy okazji efektem tej pracy będzie Twoja własna strona wizytówka. Od tego zaczniesz swoją przygodę z tworzeniem własnego systemu poleceń.

Ten KROK jest bezpłatny i otrzymałaś i otrzymałeś już dostęp do niego. Sprawdź w mailu.

Tam dowiesz się jak się zabrać za tworzenie tego typu strony oraz jak uruchomić taką stronę na własnej domenie (czyli adresie internetowym).

KROK 2 Twój własny adres email i JEDNO główne centrum dowodzenia emial

Co sądzisz o osobie, która budując swój eBiznes przedstawia się adresem typu misiaczek36@interia.pl? Czy to jest poważne podejście do własnego biznesu? Zauważ, że wszystkie osoby, które odniosły jakikolwiek sukces w Internecie posługują się adresem email opartym o własną domenę czyli np. takim adresem typu: kontakt@joannasitarz.pl, biuro@biznes-w-domu.pl.

Wg mnie tego typu adres świadczy od razu o Liderskiej postawie. O podejściu poważnym do tego biznesu. Zdobądź więc informacje na temat tego jak taki adres uruchomić. Będzie do tego niezbędny serwer. Taki serwer możesz kopić gdziekolwiek. Ja moim kursantom polecam LINUXPL.COM najtańszy za ok 60 zł na rok.

Możesz skorzystać z mojego gotowego kursu PROGRAM 9 KROKÓW MLM ONLINE, w którym to dokładnie omawiam i pokazuje jak to zrobić.

KROK 2 PROGRAMU - W tym kroku pokażę Tobie jak możesz sobie taki własny adres, a nawet wiele takich adresów stworzyć. Oraz jak mieć wiele różnych adresów na Gmail, na Interia, na WP, na własnych domenach, czy gdziekolwiek indziej, ale logować się tylko na jeden główny adres GMAIL i tam ściągać pocztę ze wszystkich innych adresów.

Jak stworzyć sobie swoje własne centrum dowodzenia pocztą w GMAIL i dzięki temu:

 • Po Pierwsze: mieć porządek
 • Po Drugie: mieć wszystko pod kontrolą
 • Po Trzecie: zaoszczędzić sobie mnóstwo czasu na przełączaniu się pomiędzy różnymi skrzynkami mailowymi i mieć tylko jedną główną, a w niej wiele rożnych swoich adresów i obsługiwać je z poziomu tylko jednej skrzynki

Ja właśnie tam mam to zrobione i w tym kroku pokazuję Tobie jak to możesz zrobić i Ty.

KROK 3 Twoja strona pozyskująca na automacie potencjalnych Partnerów do Twojego MLM

Koniecznie potrzebujesz tego typu stronę. Nazywana jest ona różnie: squeeze page, sp, strona przechwytująca, strona wyciskacz, strona lądowania. Wszystko to znaczy jedno i to samo. Jest to taka bardzo prosta strona, na której jest jakiś nagłówek, jakiś obrazek i formularz PODAJ IMIĘ I EMAIL.

Kojarzysz tego typu stronę? Robi się ją bardzo szybko. Dosłownie w 5 minut. No może za pierwszym razem będzie to 15 minut, bo wiadomo, że będzie to coś nowego co pierwszy raz robisz. Potrzebujesz zapoznać się z tym co, gdzie kliknąć. Ale za drugim i kolejnym razem już to wiesz i trwa to 5 minut, żeby taką stronę zrobić.

Tu dwa przykłady takich stron, które dawałam moim Odbiorcom: Strona dla Marka [ZOBACZ], i strona dla Oli [ZOBACZ].

O co chodzi w tej stronie? To jest bardzo strategiczna strona. To dzięki niej automatycznie zaczynasz zbierać listę osób WSTĘPNIE ZAINTERESOWANYCH TWOIM MLM ONLINE. To nie są jeszcze Twoi Partnerzy, ani Klienci. Na razie są to osoby, które mają jakiś kłopot, a Twój Biznes/Produkt firmy, którą polecasz, lub po prostu Ty sam możesz im ten problem rozwiązać.

Zatem. Na tej stronie nie reklamujesz bezpośrednio swojej firmy MLM, ani produktu, który ta firma rozprowadza. Na tej stronie piszesz o jakiś problemach osób i o tym, że masz na to rozwiązanie. I, aby to rozwiązanie poznać, należy podać adres email i swoje imię. Zatem osoby, które mają ten problem i chcą poznać to rozwiązanie zapiszą się poprzez ten formularz.

Wtedy trafiają na Twoją Listę mailingową, na której będzie automatycznie wysłana do nich wiadomość email z informacją o rozwiązaniu.

W kolejnych dniach zostaną wysłane do tej osoby kolejne informacje. Celem tego jest to aby osoba Cię bliżej POZNAŁA, POLUBIŁA CIĘ i ZAUFAŁA TOBIE. Ponieważ jeśli to nie nastąpi, to nie ma mowy o pozyskaniu tej osoby do Twojej struktury w MLM.

Do Twojego Zespołu w MLM dołączą tylko takie osoby, które Cię znają, lubią Cię i w jakimś stopniu Tobie ufają.

Zatem dzięki tej automatycznej wysyłce emalii właśnie to się dzieje. Budują się bliższe relacje między Tobą, a Twoimi zapisanymi na Twoja listę osobami. Dzięki temu masz większe szanse na to aby w kolejnych dniach, zaprosić tą osobę do zapoznania się z MLM, który chcesz jej przedstawić.

Czyż nie tego uczą liderzy MLM? Aby iść do osób, które się zna i przedstawiać im ten biznes? Albo do ich osób znajomych, aby oni Cię zarekomendowali, po to właśnie, aby taka osoba, która Cię nie zna, zaufała Tobie dzięki temu, że jej osoba znajoma zarekomenduje jej Twoją osobę? Czyż nie tego się uczy, aby ocieplić kontakt z osobą, zanim się jej przedstawi biznes?

W Internecie robi się to dokładnie tak samo, tyle, że tutaj nie musisz osobiście tego robić. Tutaj robią to AUTOMATYCZNE WIADOMOŚCI EMAIL, które wcześniej zaprojektujesz, przygotujesz, a następnie każda zapisana na Twoją listę osoba otrzyma taką serię wiadomości i dzięki temu ma okazję Ciebie bliżej poznać.

Zatem osoba, która się zapisała na Twoją listę w kolejnych dniach dostanie serię automatycznych wiadomości (o tym więcej w KROK 7). Ale, aby to było możliwe, aby móc te automatyczne wiadomości wysłać potrzebujesz najpierw mieć tą stronę, która zbiera kontakt email, do osoby wstępnie zainteresowanej. Czyli tej, która ma ten wspomniany problemem. I to jest możliwe właśnie dzięki stronie przechwytującej.

To TA STRONA powoduje, że nawet jeśli Ty będziesz na zakupach, to ktoś na nią wejdzie (link do niej dajesz na przykład na swojej stronie wizytówce) i sam się zapisze. Po zapisie natychmiast otrzyma automatycznego maila. I poczyta, może obejrzy jakiś webinar i może od razu podejmie decyzje o tym, aby do Ciebie dołączyć.

A w tym samym czasie Ty robisz zupełnie inne rzeczy np. gotujesz obiad, idziesz do pracy na etacie, bo może jeszcze ją masz, albo czytasz książkę, albo szykujesz jakieś kolejne materiały na swoje inne następne strony, odbierasz dziecko z przedszkola, robisz zakupy. I dlatego jest to AUTOMATYCZNE.

Ty sprawdzasz wieczorem swoją skrzynkę e-mail i widzisz powiadomienie, że na Twoją listę zapisało się np. 20 osób w ciągu tego dnia. 20 osób! Być może nawet masz powiadomienie od Firmy, że masz nową osobę w strukturze! W czasie, kiedy Ty robiłeś coś zupełnie innego!

Czy jesteś w stanie codziennie 20 osobom przedstawić swój biznes MLM w jakiś inny sposób? Zaczepiając ich na czacie? I na siłę zapraszając na jakiś webinar? WĄTPIĘ!

A w dodatku te osoby, te 20 osób SAME CHCIAŁY POZNAĆ ROZWIĄZANIE i one same się na Twoją listę zapisy. Nie musiałaś ich o to prosić, zaczepiać na czacie, dawać link na siłę, czy cokolwiek. One same chodzą po Internecie tu i tam i same znajdują Twoją stronę i się zapisują SAME Z WŁASNEJ WOLI. Rozumiesz jakie to jest WYGODNE?! Pomyśl, że każdego dnia masz kolejne takie 20 osób. To tak jakbyś codziennie 20 osobom pokazywał to czym się zajmujesz. Tylko ile by Ci to czasu zajęło? SPORO raczej. A mając taką stronę i ten mailing, dzieje się to w czasie kiedy Ty zajmujesz się czymś zupełnie innym.

Przygotowujesz taką stronę RAZ, a ona pracuje CAŁY CZAS w kółko, non stop 🙂 W KROK 3 dokładnie dowiesz się jak taką stronę zrobić.

KROK 4 Twoja strona podziękowania, która na automacie buduje Twoja społeczność na FB

Następna strategiczna strona! Wiele niedoświadczonych i początkujących osób pomija tę stronę. A to DUŻY BŁĄD! Ta strona jest bardzo ważna! Pomaga UTRWALIĆ i kontynuować budowę relacji z Twoim potencjalnym PARTNEREM czy KLIENTEM. Nawet jeśli Ty jeszcze go nie znasz. To on właśnie poznaje Ciebie.

Ta osoba tyle co zapisała się na Twoją listę na stronie przechwytującej! Warto tej osobie za to podziękować. Możesz to zrobić na tej właśnie stronie PODZIĘKOWANIA.

Warto utrwalić w głowie nowo zapisanej osoby Twój wizerunek, zatem zamieszczasz na tej stronie swoje zdjęcie i swoje imię i nazwisko. Utrwalasz w pamięci swojego nowego subskrybenta to jak się nazywasz i jak wyglądasz.

Ta osoba właśnie buduje sobie w swojej pamięci obraz Ciebie. Tak, aby kojarzyła Cię od razu gdy dostanie od Ciebie w kolejne dni automatyczne wiadomości e-mail.

Ponadto możesz na tej stronie zaprosić osobę do polubienia Twojego Fanpage albo zaprosić do swojej grupy na FB (lepiej jest budować grupę niż fanpage).

Zatem nie dość, że uzyskałeś już przed chwilą adres email tej osoby, to jeszcze na tej stronie masz okazję zaprosić ją do swojej grupy i pozyskujesz kontakt do niej dodatkowo na FB.

Z doświadczenia wiem, że ponad 60% osób, które widzą stronę podziękowania dołączają również do grupy na FB. Masz już wtedy dwa kanały dotarcia do tej osoby i to na automacie.

Dodatkowo na takiej stronie możesz dać jakiś prezent. Np. jakiś darmowy e-book. Niekoniecznie Twojego autorstwa. Może jakiś darmowy ebook jakiegoś znanego autora, Brian Tracy lub innego. Albo dać link do jakiegoś wartościowego wideo może jakiś audiobook z YouTube, czy ciekawy inspirujący wywiad, lub wystąpienie.

Wtedy osoba poczuje się obdarowana. W jej umyśle, w pamięci wyryje się Twój wizerunek dzięki zamieszczonemu zdjęciu oraz Twoje imię nazwisko. Będzie kojarzyć Twoją osobę z jakąś przyjemnością, z dobrymi emocjami, bo dostała PREZENT.

Od razu masz kolejną cegiełkę więcej zbudowaną relację z tą osobą niż gdyby tej strony nie było. A wiele osób właśnie tą stronę pomija. U większości ludzi po zapisie na ich listy pokazuje się jedynie biała strona z napisem: “Twój zapis przebiegł poprawnie”.

I to jest BŁĄD. Jeśli tak będziesz robić to za każdym razem, gdy ktoś zapisuje się na Twoją listę tracisz okazję na:

 • utrwalenie swojego wizerunku w umyśle nowo zapisanej osoby
 • utrwalenie Twojego imienia i nazwiska w umyśle Twojego nowego subskrybenta
 • powiązanie przyjemnych odczuć Twojego subskrybenta z Twoją osobą
 • zaproszenia nowego subskrybenta automatycznie do grupy na FB

Pamiętaj, cały czas chodzi o to, aby ktoś Cię jak najszybciej POZNAŁ, POLUBIŁ i ZAUFAŁ Tobie, gdyż tylko wtedy masz szansę pozyskać taką osobę do swojego zespołu w MLM.

Dlatego każdą okazję na zrobienie tego należy wykorzystać, a strona podziękowania jest niewątpliwie taką okazją. Jeśli będziesz mieć swoją stronę podziękowania, to znowu WYGRYWASZ. Osoba zapisana na Twoją listę, czuje się ZAOPIEKOWANA. To powoduje, że ZNACZNIE wzrastają Twoje szanse na to, że ta osoba przyłączy się do Ciebie w MLM, do Twojej struktury w kolejnych dniach, gdy będzie dostawała mailing z informacją.

Taką stronę zrobisz w 5 minut. No może za pierwszym razem w 15 … zrobisz ją JEDEN RAZ, a ona będzie działać CAŁY CZAS 🙂 WARTO? 😀 jak sądzisz? Tu przykład mojej takiej strony [ZOBACZ]. W KROKU 4 pokazuję Tobie jak taką stronę zrobić.

KROK 5 Twoja strona informacyjna z rozwiązaniem problemu, która sprawi, że obcy ludzie Cię  POZNAJĄ, POLUBIĄ i TOBIE ZAUFAJĄ

Na swojej stronie przechwytującej w nagłówku pisałeś o jakimś problemie i obiecywałeś nieco tajemniczo, że masz jakieś rozwiązanie na ten problem. I to rozwiązanie udostępnisz, jeśli osoba poda w formularzu swoje imię i email.

Ktoś więc się zapisał bo chce poznać to rozwiązanie. Zatem teraz trzeba przygotować to rozwiązanie, które ktoś chce poznać. W pierwszej automatycznej wiadomości należy wysłać tej osobie link do tej strony, gdzie umieścisz informacje na temat tego rozwiązania.

Zatem pewnie masz teraz pytania: jak przygotować to rozwiązanie? Zarówno zastanawiasz się JAK w sensie technicznym oraz JAK w sensie merytorycznym. Prawda? Co tam napisać? Jak to napisać? I czy pisać czy mówić, czy co? I że się do tego nie nadajesz. Że nie umiesz pisać ani mówić a tym bardziej nic nagrywać. Czy tak myślisz?

Zatem po kolei. Zacznijmy od kwestii technicznych. Mogą to być różne formy takiego rozwiązania. Możesz to zrobić w dokumentach Google tekstowo. Po prostu napisać. Możesz to zrobić jako PDF. Może to być prezentacja, jakieś obrazki. Może to być prezentacja, ale nagrana na wideo, gdzie słychać tylko Twój głos, omawiasz tę prezentację. Może to być nagranie wideo gdzie widać Ciebie i Ty opowiadasz o tym rozwiązaniu. Może to być nagranie audio, sam dźwięk, gdzie będziesz opowiadać o tym rozwiązaniu. Może to być nagranie webinaru Twojego, lub kogoś innego. Może to być po prostu tekst na Twojej stronie.

Jak widzisz jest bardzo dużo możliwości i to co wybierzesz zależy od Ciebie.

Kolejna kwestia, która pewnie Cię zastanawia to, gdy już przygotujesz to rozwiązanie w formie, która Ci odpowiada, to jak to teraz wstawić na stronę? Potrzeba to wstawić na tę stronę informacyjną, aby osobie, która się zapisała na Twojej stronie przechwytującej, właśnie po to, aby poznać to rozwiązanie, teraz trzeba jej wysłać automatyczną wiadomość z linkiem do tego rozwiązania. Więc jeśli to będzie PDF to na tej stronie informacyjnej możesz zrobić przycisk do pobrania tego PDF. Jeśli to będzie wideo to możesz wstawić to wideo na tą stronę, aby sobie osoba obejrzała. Jeśli audio to wstawiasz audio do odsłuchania.

Więcej o tym jak tworzyć takie rozwiązanie i jak to na tą stronę wstawiać jest w KROK 5. Tam znajdziesz dokładną instrukcję z nagraniem wideo jak dokładnie taką stronę informacyjną zrobić, jak ten przycisk tam wstawić, jak to wideo tam wstawić.

Ok, masz już ta swoją stronę informacyjną z rozwiązaniem. I co się wtedy dzieje? Każda osoba, która zapisze się na Twojej stronie przechwytującej otrzyma link do tej strony informacyjnej, na której będzie to rozwiązanie.

 • Po 1: widzi profesjonalizm w Twoim działaniu. Widzi, że ogarniasz te strony. Że działasz ONLINE. Zatem od razu wie, że jeśli do Ciebie się przyłączy, to Ty jesteś w stanie jej pomóc też takie strony zrobić, aby ona mogła też w Internecie budować swój MLM. I faktyczne będziesz móc w tym pomóc, bo przecież już to dla siebie wykonasz, więc będziesz wiedzieć jak to zrobić, więc możesz to swoim ludziom z MLM w swej strukturze pokazać i ich tego nauczyć. A oni przecież tak samo jak Ty chcą to robić w Internecie. Wiec Ty możesz im w tym pomóc. A to, że Ty robisz to dla siebie jest najlepszym dowodem na to, że im tez możesz pomóc.
 • Po 2: w czasie kiedy Ty będziesz zajęty czymś zupełnie innym, to osoba zainteresowana ogląda sobie Twoje materiały na stronie informacyjnej, które wcześniej raz tylko przygotowałeś. Gdy zapisze się 20 osób, to tak jakbyś 20 razy każdemu tłumaczył to samo, z tym, że robi to za Ciebie Twój KLON ROBOT. Czyli strona, którą przygotujesz JEDEN RAZ

Oczywiście nie wszystkich to interesuje. Niektórzy się wypiszą z Twojej listy i o to chodzi. Jednak co z tego… Ty nie straciłeś ani jednej minuty na to, aby kogoś do czegokolwiek przekonywać. Oni sami sobie to oglądają, z własnej woli i jeśli nie chcą to się wypisują, a na Twojej liście zostają tylko te osoby, co chcą więcej informacji o tym co robisz.

Wtedy właśnie są przygotowane dla nich kolejne strony informacyjne, z kolejną dawką wiedzy jaką dla nich przygotujesz. Część z tych osób postanowi prędzej lub później przyłączyć się do Ciebie lub kupić produkt, który polecasz.

Tak to działa. I dzieje się to w czasie kiedy Ty zajmujesz się czymś zupełnie innym. Nie musisz się z nikim użerać, nikogo do niczego przekonywać, nie musisz uczyć się przemawiać do publiczności i prowadzić prezentacji Twojego MLM, słuchać odmów, słuchać głupich komentarzy…

Wszystko to robią za Ciebie Twoje strony. A Ty możesz na luzaku pluskać się w tym czasie w basenie ze swoimi bliskimi lub iść na zakupy. Wieczorem sprawdzisz ile osób obejrzało Twój materiał i ewentualnie odpowiesz na jakieś pytania, które zadadzą Tobie w mailach Twoi Czytelnicy. Fajne co?

Pamiętaj, że cały PROGRAM 9 KROKÓW to również moje wsparcie na każdym etapie, w każdym KROKU. Możesz mi zgłaszać swoje strony, treści, które napiszesz, a ja będę je sprawdzać i Ci podpowiadać co można poprawić. Teraz nie masz wymówek. Wszystko zależy tylko od tego czy CHCESZ DZIAŁAĆ SKUTECZNIE w swoim MLM ONLINE. Do DZIEŁA !

KROK 6 Twoje strony informacyjne na automacie przedstawiające firmę MLM, w której działasz

Jest udowodnione przez badaczy od marketingu, że dopiero 7 przekaz z informacją jest najbardziej skuteczny. Zatem nie wystarczy mieć tylko jednej strony informacyjnej z rozwiązaniem. Potrzebujesz jeszcze kolejnych kilku, kilkunastu stron z dodatkowymi ciekawymi informacjami. Takimi, które będą interesujące dla Twojego Odbiorcy, który jest na Twojej liście mailingowej, a jednocześnie takimi, które cały czas w sposób nienachalny zapraszają go do Twojej struktury MLM, lub do zakupu produktu z Twojego MLM.

Wtedy ta osoba kawałek po kawałku dostaje kolejne ciekawe informacje, wątki, opinie innych zadowolonych Partnerów. Dostaje odpowiedzi na swoje pytania, rozwiewasz jej wątpliwości, dajesz dowody itd…

To wszystko umieszczasz na tych właśnie stronach informacyjnych, a link do nich wysyłasz w automatycznych wiadomościach email. Te strony są bardzo ważne. Jeśli ich nie zrobisz Twoja skuteczność będzie bardzo słaba.

Statystycznie tylko 1% osób, które mają kontakt z pierwszą informacją reagują na nią, czyli dołączają się np. do Twojej struktury. Z kolei 30% osób zapisanych na Twoją listę mailingową nigdy nie skorzysta z Twojej propozycji. Z różnych powodów. Np. dlatego, że napisali się z ciekawości jak Ty to robisz, a tak naprawdę nie są wcale tym co masz do zaproponowania zainteresowani, bo np. robią swój jakiś MLM i tylko podglądają innych. Albo dlatego, że jednak stwierdzą, że to nie dla nich. Albo dlatego, że nie będą mieli wystarczająco dużo zaufania do Ciebie. Albo po prostu nie bo nie. Nie wszyscy będą mieli do Ciebie zaufanie, nie wszyscy będą Cię lubić. Niektórym Twoja osoba, sposób pisania, mówienia, działanie, nie będzie odpowiadało. To naturalne. Więc to jest grupa ok 30% osób, które nigdy na pewno nie skorzystają z tego co Ty robisz.

Zatem zostaje jeszcze największa grupa ludzi, jest to pozostałe 69% zapisanych osób, które co prawda nie skorzystały od razu z Twojej propozycji, ale są otwarte na to w przyszłości. W tej chwili być może brakuje im pewności, zaufania trochę więcej, mają za mało informacji, nie wiedzą czy sobie poradzą, wątpią w swoje możliwości, ale są tym co robisz co im proponujesz szczerze zainteresowane. Twoja osoba im odpowiada, one po prostu się obecnie wahają.

Zatem jeśli Twój MLM ONLINE skończy się tylko na jednej stronie informacyjnej, to nie masz szans dotrzeć do tych 69% osób, które skorzystałyby w późniejszym czasie, gdybyś po prostu się im przypominał systematycznie.

Zatem jedyne co potrzeba zrobić to utrzymać z nimi kontakt, relacje… wysyłać im ciekawe informacje co jakiś czas i się przypominać. Niektórzy z nich dojrzeją do decyzji za tydzień, inni za dwa tygodnie, inni za miesiąc, a są tacy co u mnie decydowali się po 2 latach żeby dołączyć do mojego programu partnerskiego.

TAK! Ludzie mają różne sprawy na głowie. Często szukają jakiejś możliwości w Internecie, ale aktualnie gdy jej szukają nie mogą z niej skorzystać. Rozglądają się tak, z myślą o przyszłości. Kiedy np. dziecko pójdzie do żłobka, albo do przedszkola. Albo kiedy wyjdą ze szpitala bo znaleźli Twoją stronę, gdy byli w szpitalu na jakiejś rehabilitacji i wyjdą za miesiąc i wtedy planują dołączyć (to prawdziwy przykład). Interesuje ich to co robisz, ale chcą zacząć później. Albo mają obecnie jakiś remont w domu, albo budowę domu, albo kupują teraz mieszkanie i mają mnóstwo spraw na głowie, albo sprzedają mieszkanie i mają kupę załatwiania, albo się rozwodzą, albo właśnie za 3 miesiące mają ślub i nie mają teraz głowy się dołączyć, albo za 2 miesiące rodzi się im dziecko, albo, albo, albo…

Tysiące spraw różnych, które powodują, że nie wszyscy decydują się OD RAZU po pierwszym kontakcie z Tobą na aktywne działanie. Ale są już zainteresowani i wystarczy tylko się im regularnie przypominać, utrzymać kontakt, wysyłać kolejne info właśnie umieszczając je na takich stronach informacyjnych. Wtedy przyjdzie dla nich odpowiedni czas i się dołączą… Tak to działa…

A te przypominające maile do nich są wysyłane w sposób automatyczny. Ty piszesz je tylko jeden raz, a one są wysyłane cały czas każdej zapisanej osobie od nowa. Zatem nic nie kosztuje Ciebie utrzymywanie relacji z tymi osobami. Ty w tym czasie robisz cokolwiek innego, a maile są do nich wysyłane, a oni dołączają do Ciebie gdy poczują się gotowi.

Twoja baza mailingowa ciągle rośnie i osoby na niej zgromadzone dojrzewają w różnym tempie. Zatem Twój biznes co miesiąc ma nowych Partnerów, bo co miesiąc się ktoś z tej grupy DOJRZEWAJĄCYCH W CZASIE decyduje dołączyć… Dla jednych to będzie ich pierwszy miesiąc po zapisie na Twoją listę, dla innych 10 miesiąc,,, To nie ważne,. Ty co miesiąc masz Nowych Partnerów, co tydzień, a nawet z czasem możesz mieć ich co dzień. Wszystko zależy od tego jak długo to robisz…

Wiadomo, że jeśli dopiero wystartowałeś miesiąc temu, to nie masz jeszcze zbyt dużej ilości osób DOJRZEWAJĄCYCH W CZASIE. Bo działasz dopiero miesiąc. Ale pomyśl tylko, gdy będziesz działać już 6 miesiąc, 8 miesięcy… wtedy Twój biznes kręci się sam.

U mnie tak właśnie to działa w programach partnerskich. Codziennie komuś polecam jakieś produkty. CODZIENNIE! … Znaczy się nie ja osobiście, tylko moje strony, które kiedyś tam ileś miesięcy wcześniej wykonałam. Pracują codziennie za mnie moje strony informacyjne i moja automatyczna wysyłka maili. Ja tylko dostaje email z informacją, że znowu kolejna osoba skorzystała z jakiegoś polecanego przeze mnie produktu. To się dzieje na automacie.

Zatem…. jeśli chcesz więcej info na temat tego jak takie strony robić, co tam dokładnie umieszczać, jak je przygotować, to wszystko wyjaśniam w PROGRAM 9 KROKÓW. Są tam e-book i audiobook i nagrania wideo co gdzie klikać i jak robić. Masz też możliwość konsultowania swojej wykonanej pracy na zamkniętej grupie na FB. Zatem masz cały czas wsparcie podczas Tworzenia swojego MLM ONLINE. ZAPRASZAM

KROK 7 Twoje automatyczne wiadomości email, dzięki którym Ty pozyskujesz nowych Partnerów do swojej struktury w MLM, gdy śpisz, czytasz, gotujesz itd...

Na tym etapie jeśli przeczytałeś wszystkie poprzednie kroki to już rozumiesz, że automatyczne maile są bardzo ważne. Tworzysz je tylko JEDEN RAZ. Ustawiasz w jakiej kolejności mają być wysłane. Nazywa się to KOLEJKĄ WIADOMOŚCI, KOLEJKĄ MAILINGOWĄ, MAILINGIEM, FOLLOW UP. Wszystko to znaczy jedno i to samo.

Jest to ułożona seria raz przygotowanych, przemyślanych wiadomości email, która następnie jest wysyłana w tej dokładnie wcześniej ustalonej sekwencji, do każdej osoby zapisanej na Twoją listę mailingową już ZAWSZE.

Czyli siadasz jednego dnia na 2 godziny i układasz np. 30 wiadomości email. Masz już strony informacyjne stworzone więc wiesz dokładnie o czym w mailach pisać.

Po prostu piszesz krótkie info z linkiem do strony informacyjnej. Zatem są to bardzo krótkie wiadomości email. Jesteś w stanie 30 takich wiadomości ułożyć w godzinę. Ale ok, dajmy sobie na to 2 godziny.

Gdy już je napiszesz to wstawiasz je do narzędzia, które ma możliwość takiej automatycznej wysyłki. Ja używam do tego GETRESPONSE. Więc wstawiasz te 30 wiadomości do Getresponse. W taki sposób przeznaczając na to w sumie może 3-4 godziny swojej pracy, masz kolejkę na 3 miesiące. Ponieważ jeśli masz 30 wiadomości i ustawisz ich wysyłkę co 3 dni, to masz 30 x 3 = 90 dni….

Przez 90 dni Twoje zapisane osoby będą dostawać automatyczną wiadomość e-mail z linkiem do Twojej strony informacyjnej. A Ty w tym czasie możesz robić cokolwiek innego. Zajmie Ci To raptem te 3-4 GODZINY PRACY, a działać będzie przez 3 miesiące dla każdej zapisanej osoby. Jeśli osoba zapisze się dzisiaj dostanie te same 3 miesiące wiadomości co osoba, która zapisze się za pół roku, czy za rok. RAZ NAPISANE.. Wysyła się cały czas, bez końca.

Fajne? Dla mnie GENIALNE. Ja sobie nie wyobrażam działać bez tego. W ciągu tych 3 miesięcy osoby, które się zapisały, systematycznie zaczynają dołączać do Twojego biznesu MLM ONLINE NA AUTOMACIE ! SAME. Ty tylko dostajesz powiadomienie z firmy, że kolejny Partner dołączył do Twojej struktury. Bez ślęczenia na czatach, bez zaczepiania obcych niezainteresowanych osób, bez tracenia cennego czasu zamiast na bawienie się z dziećmi czy pójście na spacer, to siedzenie non stop przed komputerem i nerwy, że ludzie nie chcą z Tobą gadać I te ich chore wymówki. Widzisz to? Mam nadzieje że tak.

O tym jak się takie wiadomości się tworzy, co w nich pisać, żeby było fajne, ciekawe dla Twoich Odbiorców, aby było skuteczne, aby otwierali Twoje automatyczne e-maile i na nie czekali, a wręcz, aby POKOCHALI TWOJE E-MAIL WIADOMOŚCI!!!!! Aby to wszystko było skuteczne. O tym wszystkim jak to robić jest w PROGRAM 9 KROKÓW MLM ONLINE.

W szkoleniu wideo na ekranie mojego komputera pokazuję Ci jak w Getresponse dokładnie wykonać takie wiadomości, jak się je ustawia w kolejkę maili. Jak ustawia się dzień i godzinę automatycznej wysyłki. Jak możesz zrobić w wysyłanych automatycznie mailach swoją ładną stopkę, jak wstawić imię osoby, do której będzie automatycznie wysłany ten email, aby osoba przeczytała “Cześć Ania …” jeśli ma na imię Ania jeśli ma na imię Tomek, to aby przeczytała “Cześć Tomek…. “ Bo przecież Ty nie piszesz do każdego osobno… To wysyła automat i skąd ten automat ma wiedzieć jakie imię ma tam wstawić? Więc to Ci na wideo pokażę jak się to robi.

KROK 8 Twoja strona z automatyczną instrukcją o tym jak w 10 minut dołączyć do Twojego MLM

To jest strona, na którą kierujesz osoby, które są przekonane, że to jest super sprawa to co robisz i zdecydowały się dołączyć. Teraz, aby wiedziały jak to zrobić należy stworzyć taką specjalną dla nich stronę. Z dokładną najlepiej obrazkową instrukcją KROK PO KROKU, co dokładnie, gdzie ma kliknąć co gdzie wpisać, żeby dołączyć i żeby co NAJWAŻNIEJSZE trafiły do TWOJEJ STRUKTURY.

Dopiero teraz, gdy osoba już wszystko wie o MLM, którym się zajmujesz, wszystko jej wytłumaczyłeś na stronach informacyjnych, to teraz dostaje ona instrukcję jak ma zarejestrować się do Twojego MLM i wykupić pakiet produktów.

Ty nie musisz siedzieć i nikomu w kółko tego tłumaczyć. Bo robi to za Ciebie TWÓJ ROBOT AUTOMAT. Więc teraz, gdy osoba jest przekonana i gotowa dołączyć to otrzymuje dokładną instrukcje na stronie z instrukcją z Twoim linkiem do rejestracji i wszystko ma tam wyjaśnione jak to działa. Co ma zrobić, jak ma wykupić pierwszy pakiet w Twojej firmie MLM. Dokładnie cała procedura. Wszystko w jak najdrobniejszych krokach. Tak, aby ktoś kto tu trafi nie zawracał Ci gitary “a co mam zrobić” tylko, aby był prowadzony za rączkę.

Żeby był w stanie sam się zarejestrować, wykupić pakiet i aby się to stało na automacie. W czasie kiedy Ty zajmujesz się czymś zupełnie innym. I gdy się to stanie wtedy na email dostaniesz info z Firmy, że Nowy Partner dołączył się do Twojej struktury.

KROK 9 Teraz sprowadź ludzi na swój gotowy AUTOMATYCZNY SYSTEM pracując jedynie 20 minut dziennie... 

No i dotarliśmy do ostatniego już KROKU. Kroku, bez którego to wszystko co do tej pory zrobiłeś NIE DZIAŁA. Kroku, w którym należy nauczyć się jak teraz sprowadzać RUCH - osoby na Twoją stronę przechwytującą. Tylko wtedy, gdy nowe osoby będą się zapisywały na Twojej stronie przechwytującej to zadziała. A będą się zapisywały, gdy zaczniesz udostępniać informacje o swojej stronie publicznie.

Możesz to zrobić na kilka różnych sposobów. Po pierwsze warto umieścić link do swojej strony wizytówki na swoim FB, tak aby każdy w informacjach mógł znaleźć link do Twojej strony wizytówki. Na stronie wizytówce umieszczasz z kolei link do Twojej strony przechwytującej. Zatem tu na automacie każda zainteresowana Tobą osoba, która przegląda Twojego FB, trafi na Twoją stronę wizytówkę, zobaczyć co Ty tam masz, a z niej na Twoją stronę przechwytująca.

Inny sposób to stworzenie posta z linkiem do Twojej strony przechwytującej i umieszczanie go na grupach na FB dotyczących zarabiania. Ja ten sposób wykorzystuję stale i wykorzystując jedynie ten sposób zbudowałam sobie biznes generujący 10 tyś miesięcznie. Reklamy niestety nie mogłam robić bo FB mi je zablokował. Zatem tylko tym sposobem ogłaszania się na grupach na FB, ściągałam osoby zainteresowane na swoją stronę przechwytującą.

Możesz robić dokładnie to samo. Zajmuje to ok 20 min dziennie. Ostatnio zastosowałam to do jednego z programów partnerskich. Umieszczałam w kółko tylko jedno ogłoszenie na grupach na FB, po 20 min dziennie czyli na ok 50 grupach. Zrobiłam to w ciągu 40 dni tylko 11 razy. Nie chciało mi się robić tego codziennie. Razem zainwestowałam w to tylko 4h pracy. Zrobiłam z tego działania 3700 zł. Między innymi ten właśnie system pokazuję w PROGRAMIE 9 KROKÓW jako jeden z przykładów do przeanalizowania sobie. Wszystkie strony, które tam zrobiłam, wszystkie maile, ogłoszenia jakie publikowałam.

TO DZIAŁA! Grupy na FB bardzo dobrze działają. Wiec polecam ten sposób zbierania ruchu.

Kolejny sposób to reklama płatna. W tym jednak się nie specjalizuję. Sama się teraz tego uczę. Reklama płatna pozwala Ci na to, że w ogóle nic kompletnie nie robisz. Puszczasz reklamę i samo się promuje. No ale trzeba zainwestować w tą reklamę pieniądze. Wiadomo, że jeśli inwestujesz 150 zł, a zyskujesz 10 tyś zł, to się opłaca. Jednak najpierw trzeba się nauczyć tą reklamę robić aby to tak zadziałało. Ja się właśnie tego teraz uczę.

Oczywiście jeśli interesuje Cię to, aby zacząć SKUTECZNIE DZIAŁAĆ w MLM ONLINE to pójdziesz dalej… Będziesz się uczyć więcej i zdobywać więcej doświadczenia. Bo to wciąga 😀 … skoro się zarabia, to wciąga, bo chce się zarabiać więcej. Tak jak ja i jak każda osoba, która zaczęła w ten sposób zarabiać na początku niewielkie kwoty, a potem uczy się jak zwiększyć ten dochód. W PROGRAM MLM ONLINE pokażę Ci jeszcze inne sposoby sprowadzania RUCHU na swoje strony.

EFEKT

arrow

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

WYOBRAŻASZ TO SOBIE? Odczytujesz takie wiadomości gdy wracasz z zakupów, albo wieczorem siadając do komputera...

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

Tak właśnie działa SYSTEM! Zbuduj go dla siebie, a się przekonasz 🙂

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

Ja Tobie w tym pomogę!

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

"Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze"

Też chcesz pracować 20 minut dziennie
i zarabiać tak 2 średnie krajowe?

Potrzebujesz więc SYSTEMU w INTERNECIE,
który będzie pracował za Ciebie i dla Ciebie

fade-leftfade-rightZacznij działać z PROGRAMEM 9 KROKÓW MLM ONLINE!

Co masz w PROGRAMIE 9 KROKÓW?

Co na temat kursu mówią Kursanci...

TY JUŻ TEN PROGRAM MASZ!!!!

ZACZNIJ DZIAŁAĆ!

Daj znać w komentarzach na grupie na FB, jak idzie Tobie realizacja PROGRAMU. Na którym kroku już jesteś?