9 kroków oferta oto last page program za 497 zl

Jak zarabiać w Internecie dwie średnie krajowe, polecając biznes MLM, znajdując na luzie każdego tygodnia Nowych Partnerów, pracując wygodnie w domu, na swoim komputerze, w czasie, który sobie zaplanujesz, nie mając szefów, budzików, wymogów, samemu ustalając swoje zasady życia i pracy?

Czy Ty tez tak chcesz?

— SPACER —

A dlaczego jeszcze tak nie masz?

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Osoby, które do mnie piszą stale kręcą się w kółko w swoich działaniach. Nie mają efektów swoich działań i nie wiedzą co mają zrobić, aby je mieć.

Wiele osób pisze, że ciągle dają różne ogłoszenia w Internecie, ciągle coś robią, a efektów nie ma. I oni nie wiedzą już co mają robić.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Wg mnie są dwa powody przez które nie mają efektów:

POWÓD 1 – ROBIĄ TO W NIEWŁAŚCIWY SPOSÓB! Z takiego działania NIGDY nie będzie efektów o jakich marzą! Być może Ty masz tak samo.

POWÓD 2 – ROBIĄ TO WE WŁAŚCIWY SPOSÓB, ALE BRAKUJE PEWNYCH ELEMENTÓW W TYM ICH DZIAŁANIU! Czyli wiedzą, że dzwoni, ale nie wiedzą gdzie i błądzą. Dlatego nie mają efektów.

I przez te dwa powody, wielu ludzi popełnia wiele błędów w swoich działaniach online, usiłując budować MLM, zarabiać na polecaniu czegokolwiek w Internecie.

 

[/text_block]

POZNAJ
11 BŁĘDÓW
PRZEZ KTÓRE PRAWDOPODOBNIE I TY NIE MASZ JESZCZE SUKCESU W INTERNECIE

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]

 

Chcesz mieć w końcu PEŁNY PORTFEL? Pracując ONLINE? Oczywiście, że się da. Ale Ty już to wiesz. Twój problem polega na tym, że WIESZ, ale nie umiesz tego zrobić.

Niestety zła wiadomość jest taka, że NIE MA ŁATWYCH i SZYBKICH SPOSOBÓW! Nie ma tak, że wpłacasz gdzieś kasę i po miesiącu wypłacasz o 1000% więcej. I przez ten miesiąc nic nie robiłeś, tylko czekałeś aż Ci kasa urośnie.

Niestety, trzeba będzie się wziąć do pracy konkretnej, jeśli chcesz, aby Twój portfel wypełnił się pieniędzmi.

DOBRA WIADOMOŚĆ jest taka, że ja wiem dokładnie co trzeba zrobić, aby się to stało. Wiem jaką dokładnie trzeba tę pracę wykonać, abyś zaczął i zaczęła zarabiać. I mam na to gotowy sposób i metody. Sama to stosuję.

Jeśli zatem jesteś GOTOWA i GOTÓW do pracy konkretnej, przestajesz żyć mrzonkami, że samo się zrobi, urośnie kupa kasy, a Ty tylko wypłacisz potem gotowe, piękne, nowe pieniądze i pojedziesz na ciepłe wyspy. Więc jeśli przestajesz w te bajki wierzyć i chcesz się zabrać do pracy, aby w końcu na te wyspy pojechać, to super bo na tej stronie dowiesz się co trzeba konkretnie zrobić. A czego NIE ROBIĆ!

Ta strona jest DŁUGA i ma DUŻO TREŚCI. Ale za to tłumaczy wszystko od A do Z. Dla takich osób jak TY, które już mają DOŚĆ kręcenia się w kółko i chcą KONKRETNYCH EFEKTÓW![/text_block]

Wielkie Marzenie…

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]… o wypchanym portfelu mnie Joannie się spełniło. Tobie też się spełni, jeśli zaczniesz działać w odpowiedni sposób![/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]

 

Przytoczę Tobie dwa listy od moich Czytelników (a mam ich naprawdę znacznie więcej, ale wybrałam te dwa dla przykładu) i rozpiszę Tobie dlaczego oni nie mają efektów. Być może zobaczysz tam odbicie jak w lustrze tego samego co dotyczy Ciebie i Twoich działań.

A wtedy być może przyjdą do głowy Ci pomysły na to, jak zmienić te błędne działania w prawidłowe działania i zacząć w końcu mieć EFEKTY jakich pragniesz i cieszyć się stałym dochodem z Internetu co miesiąc.

Na koniec dam Ci rozwiązanie na te wszystkie problemy, z którego jeśli zechcesz to skorzystasz aby w końcu zacząć działać z SUKCESEM ONLINE i zarabiać na polecaniu miesiąc w miesiąc.

PIERWSZY LIST OD RYSZARDA.[/text_block]

BŁĄD 1 :: NIE BUDUJESZ SWOJEJ SPOŁECZNOŚCI!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]… w pierwszej części listu od Ryszarda czytamy…..[/text_block]


Witaj Asia.

Mam spory problem.

Prowadzę bloga : https://n…………………….eu ( właściwie stworzyli mi go współpracownicy Mirka ……………….., zapłaciłem za ten projekt sporo kasy, obiecano mi, że mniej więcej po roku współpracy będę miał tysiące subskrybentów, (…)

Ryszard

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]W odpowiedzi na temat tylko tego jednego, krótkiego fragmentu listu, mogłabym napisać całego grubego ebooka. W poniższej analizie to streszczę.

PIERWSZA RZECZ – weszłam na wskazaną przez Ryszarda stronę. Potem Ryszardowi odpisałam:[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”24″ font_font=”Josefin%20Slab” font_color=”%23414040″]

„subskrybentów czego? Bo ja nie widze tutaj zadnych odnosników to Twoich mediów spolecznosciowych YT, GRUPA NA FB, INSTAGRAM? Gdzie budujesz swoja spolecznosc?”

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Pierwszym etapem jaki MUSI ZAISTNIEĆ, żeby w konsekwencji ktoś Nowy dołączył do Twojej struktury w MLM jest to, aby ten ktoś NOWY Cię POZNAŁ!

Osoba POZNAJE CIEBIE w miejscach, które do tego stworzysz np. grupa na FB, YT inne media społecznościowe. Nie musisz, a nawet nie należy, na początku zabierać się za wszystkie media, bo nie udźwigniesz tego.

Na początek polecam: zamkniętą grupę na FB i kanał na YT.

Co oznacza, że KTOŚ MA CIĘ POZNAĆ? Nie chodzi o to, aby mówić teraz ludziom o tym, jaki nosisz numer kołnierzyka i które kolory podobają się Tobie najbardziej. Chodzi o pokazanie siebie z perspektywy przyszłego LIDERA, kogoś kto w przyszłości ma pomóc tej Nowej Osobie zarabiać w Internecie.

Ludzie w Internecie szukają różnych rzeczy, informacji, które są dla nich pomocne w osiągnięciu ich celów, które świadomie lub nie sobie wyznaczyli. Np. mają problemy zdrowotne i szukają czegoś/kogoś co im w tym pomoże. Mają problemy w związku i szukają czegoś/kogoś co im pomoże. Mają problemy finansowe i szukają czegoś/kogoś co im pomoże. Robią to ŚWIADOMIE LUB NIE.

Jeśli ktoś znajdzie Ciebie i świadomie lub nie stwierdzi, że Ty być może jesteś w stanie im pomóc np. w tym, aby zacząć zarabiać w Internecie, to zaczną Cię obserwować, aby się albo w tym przekonaniu i tej pierwszej myśli utwierdzić, że jesteś faktycznie taką osobą, która im w tym pomoże, albo, że jednak nie. I będą szukać czegoś innego, często sami nie wiedzą czego.

Chodzi o to COŚ, co ciężko nazwać słowami. O ten przepływ energii, intuicyjne przekonanie, że TY jestem tą osobą, która może im pomóc.

Zatem w przekazie podprogowym pokazujesz siebie, prezentując to czym się interesujesz, w jakim zakresie jesteś w stanie pomagać innym osobom, to że jesteś osobą, którą działa cały czas konsekwentnie, osobą, która ma wybrane cele i je realizuje, osobą, która kocha to co robi, osobą, która wie dokładnie dlaczego robi to co robi, osobą, która pomaga innym którzy chcą tak jak ona też osiągnąć swoje cele.

Pokazujesz swój sposób bycia, mówienia, tłumaczenia, swoją osobowość tak, aby osoby najpierw nieświadomie Nowe Osoby, mogły określić czy Twoja osoba im pasuje, czy nadajecie na podobnych falach, czy ta Nowa Osoba rozumie co do niej mówisz, jak tłumaczysz rożne rzeczy itd. 

Patrz. Na przykład wrzucone na grupę FB takie zdjęcie:[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Co tak naprawdę ono zdziała? A no to, że osoby znowu mogą Cię POZNAĆ. Czyli mogą zobaczyć jak wyglądasz i że kochasz to co robisz, a więc wniosek nasuwa się każdemu taki, że znasz się na tym co robisz, rozwijasz się w tym, doskonalisz, zatem to się równa tyle, że jesteś osobą kompetentną im pomóc.

Takie zwykłe zdjęcie z hasłem KOCHAM eBIZNES. Jeden obraz jest wart TYSIĄCE SŁÓW. Wnioski wyciągnięte przez osoby z Twojej grupy są JASNE, przekaz jest podprogowy i pokazuje Ciebie w odpowiednim świetle, takim jak chcesz, aby Cię postrzegano.

I w budowaniu takiego wizerunku Media Społecznościowe np Grupa n FB bardzo się przydają. Od czasu do czasu wrzucasz swoje selfie z podobnym hasłem, to wszystko zbiera się w pamięci Twoich Odbiorców i okruszek po okruszku buduje Obraz Ciebie w ich umysłach, jako kogoś do kogo warto dołączyć.

Więc Gdzie Ty budujesz swoją społeczność? Gdzie ludzie mogą Cię POZNAĆ?

Czy jest to Tylko ten wskazany BLOG? Nic innego? Żadnych mediów, żadnych stron lądowania?

Blog to jest słowo pisane. Słowem pisanym oddajesz tylko kawałek tego przekazu, prezentacji siebie. I tym sposobem bardzo długo to trwa zanim ktoś pozna Cię wystarczająco by postanowił dołączyć do Twojej struktury w MLM.

Dlatego, aby przyspieszyć efekt i zacząć szybciej polecać i znajdować Nowe Osoby konieczne jest, abyś pokazywał siebie również za pomocą głosu i wideo. Czyli: PISANIE + MÓWIENIE + WIDEO to jest jak paliwo rakietowe, które może spowodować, że znajdziesz Nowego Partnera nawet w ciągu kilku godzin.

Podczas gdy sam blog może ten proces wydłużyć do wielu miesięcy. Zatem zadaj sobie pytanie: czy chcesz mieć efekt szybciej czy później?. Jeśli nie zależy Ci na czasie to używaj samego bloga. Tak jak do tej pory.

Kolejna kwestia, nad którą należałoby się zastanowić, to są tematy o czym na tym blogu piszesz? Bo to też abo mocno przyspieszy Twoje efekty, abo nie. Należy pisać o tym, czego ludzie szukają. Pomagać im rozwiązywać różne problemy na łamach swoich artykułów.[/text_block]

BŁĄD 2 :: LICZYSZ, ŻE KTOŚ ZBUDUJE TWÓJ eBIZNES ZA CIEBIE

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Śmiem wątpić aby artykuły pisane na zlecenie, przez kogoś innego były w stanie oddać Twoją osobowość, przedstawić Cibie, Twoją osobę w taki sposób jak to opisałam wyżej. Po prostu w tych wpisach NIE MA CIEBIE. A jeśli nie ma Ciebie to nie ma Twojego biznesu.

Jasne, że można zlecać pisanie wpisów i wiele osób tak robi. Jednak nie na takiej zasadzie, że Ciebie to nie interesuje co oni tam piszą. Mają pisać bo zleciłeś im usługę i to cała Twoja robota.

Tak nie zbudujesz swojego biznesu. Jeśli już komuś płacić za zlecenie pisania to np. Ty najpierw robisz jakaś notatkę głosową na temat, na który ma być wpis na bloga.

Potem ten ktoś komu zapłaciłeś to odsłuchuje. Robi z tego wpis w formie słowa pisanego, Ty potem to czytasz i redagujesz, i autoryzujesz, ewentualnie wprowadzasz jakieś poprawki i wtedy idzie to jako gotowy wpis.

Nie licz na to, że Ktoś Ci BIZNES ZBUDUJE za Ciebie bo za to zapłacisz. Tak to niestety nie działa. Zawsze trzeba pilnować swojego biznesu i zajmować się strategią jego rozwoju. Innym można płacić za wykonywanie różnych czynności, ale nie za to, że ktoś będzie wiedział sam z siebie, co mam robić i jak, aby rozwijać Twój biznes. To Ty jesteś od tego, aby wskazywać kierunek i wszystkim dyrygować i wszystko kontrolować.

A dalej w liście czytamy jeszcze:[/text_block]


(…) Przed miesiącem odmówiłem współpracę. Po prostu interesowała ich tylko kasa, kasa i zero efektów na moją rzecz. (…)

Ryszard

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]

Ja bym tego tak nie oceniała. Możesz zapłacić za stworzenie strony i prowadzenie bloga. Ale czy to będzie działać, to przede wszystkim zależy od CIEBIE i TWOJEJ aktywności w sieci, od tego jak budujesz swoją społeczność, od tego jak rozwijasz się TWOJĄ społeczność.

To, że ktoś za kasę prowadzi Tobie blog, to nie załatwi Twojego eBiznesu. Nie rozkręci go i nie sprawi, że biznes sam się będzie kręcił. Ze się ludzie do wybranego przez Ciebie MLM będą zapisywać.

Prowadzenie bloga jest tylko jednym z trybików całego tego SYSTEMU innych elementów. Bardzo dobrze, że go masz, jednak brakuje jeszcze innych elementów całego systemu, aby to działało SKUTECZNIE.

[/text_block]

BŁĄD 3 :: UŻYWASZ NIEODPOWIEDNICH METOD BUDOWANIA LISTY ADRESOWEJ

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]… kolejny fragnemt listu od Ryszarda … czytamy…..[/text_block]


(…) że zainteresowane osoby będą waliły drzwiami i oknami. (…)

Ryszard

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Ryszard narzeka, że zapłacił za prowadzenie bloga, że obiecywano mu iż tysiące zainteresowanych ludzi będą waliły do niego drzwiami i oknami. Moje pytanie brzmi:[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”24″ font_font=”Josefin%20Slab” font_color=”%23414040″]

„zainteresowane czym? Widze tylko zapis na newsletter co jest najgorsza opcja.”

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]

Na to nigdy nie zbierzesz listy adresowej nie takiej, która w konsekwencji miałaby się przełożyć na efekt w MLM. To będą jakieś pojedyncze osoby na liście i żadna nie dołączy do Twojego MLM, jeśli po zapisie w dodatku nie ma odpowiednio przygotowanego całego systemu automatycznych maili i edukacji.

Potrzeba zbudować poradniki i to nie jeden, ale wiele. Po wejściu na stronę powinien być od razu widoczny do pobrania poradnik jakiś. A nie zapis na newsletter.

Poradnik z ROZWIĄZANIEM PROBLEMU osób, które byłyby odpowiednimi kandydatami do Twojego MLM.

Następnie seria emalii, wraz ze stronami informacyjnymi (w kursie 9 kroków to tłumaczę), ocieplenie relacji z osobami, które zapisały się na Twoją listę i prowadzenie ich w odpowiedni sposób, bez nacisku do Twojego MLM.

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]… dalej czytamy…..[/text_block]


(…) Niestety jak do tej pory, po 1 roku współpracy, na newsletter zapisało się ok. 40 osób. (…)

Ryszard

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]No właśnie o tym napisałam wyżej. Dokładnie taki efekt jest z NEWSLETTERA. To NIE DZIAŁA!

Czyli Ryszard wie, że trzeba budować listę adresową. I to jest prawidłowy kierunek, ale nie robi tego w odpowiedni sposób i dlatego nie ma efektów.

Ludzie nie podadzą maila swojego w zamian za zapis na bliżej nieokreślony newsletter!

Znaczy przepraszam.

40 osób rocznie poda swój adres na taki zapis. Ale czy z tego da się żyć ? Budować skutecznie miesiąc w miesiąc swój biznes MLM? Znajdować co dzień/tydzień/miesiąc Nowych Partnerów do swojej struktury? NIE. Zatem TO NIE DZIAŁA! To nie jest odpowiednia metoda.

Newsletter, czyli, że co będzie do nich wysyłane? Nie wiadomo co. A ludzie mają już dość zaspamowane skrzynki, żeby zapisywać się na kolejne nie wiadomo o czym wiadomości email.

Aby ktokolwiek dał Ci swój adres email, musi widzieć w tym KONKRETNĄ KORZYŚĆ dla siebie. Zatem jeśli to jest zapis ana NEWSLETTER czyli nie wiadomo co, a w dodatku tematyka bloga nie jest zbyt dobrze trafiona, to efekt masz właśnie taki – 40 osób na liście po roku. 

Powtarzam raz jeszcze: NEWSLETTER NIE DZIAŁA!

Jeśli chcesz zbierać listę adresową, to buduj PORADNIKI. Zamiast zapis na newsletter, zrób zapis na jakiś poradnik, e-book, mini-kurs. Np.

Czy masz chronicznie powracający ból głowy? Chcesz Poznać 1 bardzo skuteczny sposób o tym, jak w ciągu 1 minuty pozbyć się takiego bólu? Podaj email, a wyślę Tobie tę niesamowitą metodę!

Jak myślisz, czy na coś takiego zapisze się więcej niż 40 osób rocznie?

Jestem przekonana że tak. Nawet powiem więcej: co najmniej 40 osób zapisze się na taką listę w ciągu JEDNEGO DNIA!

Jest konkretny problem i obietnica konkretnego rozwiązania. Na coś takiego zapisze się każda osoba, która ma problem z bólem głowy.

A na newsletter kto się zapisuje? Jaka tam jest korzyść podania adresu email? 

Zawsze buduj listę adresową wskazując PROBLEM i obiecując po zapisuje KONKRETNE SZYBKIE ŁATWE ROZWIĄZANIE. Tylko tak skutecznie zaczniesz budować swoją listę adresową.

Musisz zrozumieć, że to jakiej metody do wykonania zadania używasz jest BARDZO WAŻNE.

Np. jeśli marzysz aby powiesić na swojej ścianie swój ulubiony obrazek, ale nie masz dziury na kołek. To różnymi metodami tą dziurę możesz zrobić w ścianie. Od Ciebie zależy wybór metody.

Możesz zrobić dziurę na kołek w ścianie biorąc igłę i zaczynając dłubać w ścianie. Jeśli jest to blok z wielkiej żelbetonowej płyty, to za jakieś 10 lat i zużyciu tysięcy igieł, będziesz w końcu mieć gotową dziurę na kołek i powiesisz swój ulubiony obrazek na ścianę. Cel osiągnięty.

Ale możesz też kupić, albo wypożyczyć odpowiednią wiertarkę z odpowiednim wiertłem, lub wynająć kogoś, kto taką ma i w ciągu 30 sekund od uruchomienia tego ODPOWIEDNIEGO NARZĘDZIA mieć taką dziurę gotową. Cel osiągnięty!

Jedna i druga metoda ostatecznie doprowadzą Cię do celu.

Newsletter to igła. Poradniki to wiertarka udarowa z wiertłem do płyt żelbetonowych. Wybierz metodę swojego działania. Od tego zależy kiedy będziesz mieć efekt.

Chcesz
40 osób na liście rocznie
czy
40 osób na liście dziennie
?

Wiele osób działających w Internecie nie mają efektu takiego jaki by chcieli tylko dlatego, że wybrali NIEODPOWIEDNIĄ METODĘ DZIAŁANIA.[/text_block]

BŁĄD 4 :: BEZPOŚREDNIE UMIESZCZANIE LINKU PARTNERSKIEGO DO REJESTRACJI W MLM NA PUBLICZNYCH STRONACH NP. NA BLOGU

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]… Ryszard pisze do mnie w swoim liście …..[/text_block]


(…) Na blogu w zakładce o mnie, miałem przekierowanie na stronę F-my z MLM z linkiem na zapisy z mojego polecenia (…)

Ryszard

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Taaaaaaaaaaaaaak.

Wydaje się to takie logiczne prawda? Jest zakładka o mnie, więc piszę tekst o sobie tam przecież, no nie? No więc piszę, że działam w FIRMIE X, a co będę owijać w bawełnę, walę prosto z mostu gdzie działam, niech wszyscy wiedzą. No wiec piszę jeszcze, że ta firma X jest taka super. Nagle wpis „O MNIE” zamienia się niepostrzępienie we wpis „O FIRMIE X”, a nie „O MNIE”.

Ok, więc skoro już mowa o firmie to od razu walę tu swój link do rejestracji w firmie X MLM, z którą współpracuję. Ten kto tu trafi to przeczyta więc niech się rejestruje od razu i do mnie dołącza przecież no. Co nie? Jakie to proste! Czemu oni się nie rejestrują do cholery?!

Sorry za sarkazm,,, no ale ….. po prostu nie umiem się powstrzymać ?

Zadaj sobie pytanie: CZY TY KIEDYKOLWIEK DO KOGOKOLWIEK DOŁĄCZYŁEŚ W TEN SPOSÓB?

Naprawdę liczysz na to, że ktoś jakoś trafi na Twój blog, i nie znając Cię, bo jesteś obcą osobą póki co dla tego Gościa, że ten ktoś zarejestruje się od tak z linku który tam umieścisz?

Czy naprawdę myślisz, że ktoś obcy wchodzi sobie z ciekawości do zakładki „O MNIE”, czyta tam, że działasz z jakąś firmą MLM (pomijam już fakt, że być może ta osoba w ogóle nie wie co to jest ten MLM i na czym to polega), czyta, że Ty tam jesteś zarejestrowany i dajesz link do strony rejestracyjnej tamtej firmy X i myślisz, że ktoś w to klika i się rejestruje w taki sposób?

Są jeszcze takie ASY co dają link do angielskiej strony rejestracyjnej. wyskakuje angielski formularz rejestracji  i naprawdę ludzie są zdziwieni, że NIKT im się tak nie rejestruje do tego MLM!

?

LUDZIE! Naprawdę wierzycie, że coś takiego będzie miało miejsce? Że tak zbudujecie stabilnie działający biznes MLM? I w taki sposób co miesiąc będziecie mieć Nowych Ppartnerów w biznesie? Że obcy ludzie Was tak znajdą, wejdą do zakładki O MNIE i sami z siebie się zarejestrują?

No może jedna osoba na 10000 coś takiego zrobi. Nie zbudujesz  w ten sposób powtarzalnego dochodu w MLM. Tak wysokiego, aby co miesiąc pozyskiwać Nowych Partnerów do swojej struktury. Aby móc z tego żyć, zarabiać 10 tyś zł miesięcznie. ZAPOMNIJ.

To nie jest odpowiednia metoda.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]

O tym, że działasz z jakąś konkretną Firmą X nie pisze się w zakładce O MNIE. Nigdzie publicznie nie mów z jaką firmą współpracujesz. O takich szczegółach jak:

[/text_block]

 • nazwa firmy,
 • plan wynagrodzeń,
 • link do rejestracji,
 • instrukcję rejestracji w tej firmie,
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]

o takich rzeczach powinny dowiedzieć się JEDYNIE te osoby, które są na tyle już zainteresowane Twoją osobą, na tyle Cię poznali i na tyle ich zaintrygowałeś, że postanawiają dowiedzieć się więcej i wtedy jest czas na wprowadzenie takich osób zainteresowanych w pewien SYSTEM informacyjny o tym:

[/text_block]

 • co i dlaczego robisz,
 • ile się tu zarabia,
 • jak się tu do Twojej struktury można dostać
 • co trzeba robić
 • i jak Ty pomożesz tej NOWEJ ZIELONEJ osobie w tym, aby i ona zaczęła zarabiać w tym MLM w Internecie.
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]I to nie są informacje publiczne, które podaje się w zakładce O MNIE. To są informacje tylko dla odpowiednio zaangażowanych i zainteresowanych osób.

Robi się to na tak zwanych stornach lądowania. Są to Strony Informacyjne o tym MLM, w którym działasz, potem Procedura Rejestracji. Więcej o tym JAK TO NALEŻY ROBIĆ, JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO SKUTECZNIE opisałam niżej.

A najlepszym dowodem na to, że taki PUBLICZNY LINK REJESTRACYJNY umieszczony w zakładce „O MNIE”, czy gdziekolwiek indziej w publicznych miejscach NIE ZADZIAŁA jest to, co Ryszard napisał w dalszej części swojego listu czyli:[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]A oto co piszą w komentarzach na mojej grupie na FB inne osoby na temat klikania w tego typu linki rejestracyjne na blogach czy gdzieś w publicznych miejscach publicznych:[/text_block]

BŁĄD 5 :: OCZEKIWANIE GWARANCJI UZYSKANIA EFEKTÓW OD INNYCH OSÓB, CZYLI, ŻEBY KTOŚ TOBIE ZAGWARANTOWAŁ, ŻE TY ODNIESIESZ SUKCES W MLM, DO KTÓREGO DOŁĄCZASZ!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]… Ryszard pisze  …..[/text_block]


(…) Dlatego też szukam Osoby z dużymi kompetencjami i doświadczeniem, która to pomoże mi wreszcie ruszyć z kopyta gwarantującą mi w stu procentach widoczne i namacalne efekty w pozyskiwaniu osób zainteresowanych projektami. (…)

Ryszard

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Jest tylko jedna osoba na świecie, która może Tobie dać gwarancję sukcesu. Tą osoba jesteś TY SAM. Jedynie tylko TY SAM SOBIE możesz to zagwarantować.[/text_block]
 • To Ty znasz siebie i to Ty wiesz, czy działasz do końca czy odpuszczasz gdy coś nie wychodzi.
 • To TY wiesz czy skupiasz się na rozwiązaniach czy na porażkach.
 • To TY wiesz czy jesteś konsekwentny, systematyczny i wyrwały w swoim działaniu.
 • To TY wiesz jak bardzo Tobie zależy na tym, aby to zrobić, aby zbudować swoją strukturę w MLM.

Nikt nie da Tobie takiej GWARANCJI za CIEBIE TOBIE. Za TWÓJ SUKCES W TWOIM BIZNESIE MLM.

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Czy mnie ktokolwiek daje gwarancję, że moje kursy się sprzedadzą? Czy ktoś dał mi taką gwarancję zanim zaczęłam te kursy robić? Kto mógłby mi taką gwarancję dać?

Czy jeśli idziesz do Urzędu zarejestrować swoja firmę, to czy w Urzędzie dostajesz gwarancję, że ta firma będzie dochodowa i, że będzie zarabiać kupę kasy?

Przecież to wszystko zależy TYLKO OD CIEBIE. Od nikogo innego. Kto inny mógłby Tobie dać gwarancję Twojego sukcesu?! Od kogo wymagasz takiego danego Tobie słowa? Jeśli Ty sam sobie takiego nie możesz zagwarantować to jak możesz wymagać tego od innych??

Przecież to zależy TYLKO OD CIEBIE!

Bo nikt za Ciebie tego biznesu nie zbuduje. Natomiast są metody, których używają ludzie, którzy odnieśli sukces. Oni działają tymi metodami i oni mogą zagwarantować Tobie to, że te metody działają!

A gwarantują to tym, że oni ten sukces odnieśli. Więc logiczne jest, że jeśli Ty też zaczniesz tak robić, jak te osoby, co ten sukces odniosły, to też osiągniesz taki sam efekt – sukces.

Natomiast to czy Ty te metody wcielisz w życie, czy będziesz zgodnie z nimi działał i czy je zastosujesz w 100% tak jak należy i z odpowiednim poziomem zaangażowania, to już tego nikt Tobie nie zagwarantuje.

To tylko TY SAM SOBIE możesz zagwarantować, że tak będziesz działał – z zaangażowaniem, konsekwentnie, pomimo porażek do skutku, tak długo jak będzie trzeba.

Wykorzystaj po prostu sprawdzone metody, których używają te osoby, które ten sukces odnoszą. I nie są to magiczne klucze, przycisk z napisem SUKCES, który wystarczy jednego wieczoru wcisnąć, aby następnego ranka obudzić się milionerem. Te metody wymagają codziennej pracy, konsekwencji działania, nauki nowych rzeczy, odwagi działania.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]

Następnie sam sobie zagwarantuj, że będziesz konsekwentnie te metody wdrażał w życie, działał z nimi, konsekwentnie stosował. A wtedy masz 100% GWARANCJI SUKCESU.

100% efektów będziesz miał, gdy zaczniesz budować aktywnie swoją społeczność, gdy zaczniesz tworzyć strony przechwytujące i lejki marketngowo-sprzedażowe o czym uczę w PROGRAMIE 9 KROKÓW MLM ONLINE.

Tak! Trzeba ten system najpierw zbudować! Inaczej nic nie zarobisz i nie zbudujesz żadnej struktury NIGDZIE w żadnej firmie. Nawet w swojej własnej. Gdybym nie stosowała tych metod, o których uczę w PROGRAMIE, to sama nie sprzedałabym ani jednego swojego kursu i nie poleciła ani jednej rzeczy w Internecie. I na pewno nie mogłabym utrzymać firmy, ani żyć  z tego co robię.

Więc skoro dla mnie te metody działają i to nie tylko w MLM, to dla Ciebie też zadziałają. Pytanie Tylko czy zaczniesz je stosować? Czy zagwarantujesz sobie, że będziesz je stosować?

Ja tych metod nie wymyśliłam. Ja też je wzięłam od kogoś, kto miał efekty, a ja chciałam je mieć, bo też kiedyś działałam po omacku i tak samo jak Ty kręciłam się w kółko.

I też kiedyś miałam już tego DOŚĆ JAK CHOLERA, płakałam z niemocy i w końcu postanowiłam zacząć się konsekwentnie uczyć od jednego nauczyciela i zastosować to wszystko co trzeba zastosować w praktyce.

I tylko dlatego, że postanowiłam się uczyć i to robić tak jak umiałam najlepiej choć bardzo koślawie mi to wychodziło na początku, ale robiłam najlepiej jak potrafiłam, to w końcu zaczęłam mieć efekty. A następnie zaczęłam doskonalić się w tym. I w końcu byłam co raz lepsza z roku na rok.

Więc te metody wzięłam od innej osoby, która też wzięła je od kogoś kto miał efekty.

I wszyscy, których znam w Internecie, którzy mają efekty, oni również te metody stosują. Zatem jeśli Ty je zastosujesz to GWARANTUJĘ TOBIE, ze TEŻ BĘDZIESZ mieć efekty.

Poniżej świetny film Karola Fronia na temat podejmowania RYZYKA, na temat GWARANCJI EFEKTÓW. Obejrzyj koniecznie![/text_block]

[custom_html][/custom_html]

BŁĄD 6 :: ZMIANA JEDNEGO MLM NA INNY, TYLKO ZE WZGLĘDU NA TO, ŻE W TYM PIERWSZYM TOBIE NIE WYCHODZI

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]… Ryszard w swoim liście pisze dalej …..[/text_block]


(…) Obecnie podpisałem nową umowę z F-mą : colw……pl , gdzie także chcę zająć się dystrybucją i polecaniem ich wspaniałych produktów w systemie MLM. (…)

Ryszard

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Zamiana młotka na siekierkę nie rozwiąże problemu. To nie firma jest powodem tego, że nie masz efektów. To Twój sposób działania – NIEODPOWIEDNIE METODY – spowodował, że w poprzedniej firmie nie masz efektów.

No i jeśli będziesz robić to tak samo jak w poprzedniej firmie to będzie dokładnie ten sam efekt czyli żaden. Zmiana firmy nie załatwi Tobie sukcesu. Musisz zmienić sposób działania, a wtedy zaczniesz odnosić sukcesy w obojętnie jakiej firmie. To nie firma o tym decyduje, tylko TWÓJ SPOSÓB DZIAŁANIA. METODY, które wybierasz i to JAK JE STOSUJESZ.

Oczywiście wybór firmy jest bardzo ważnym etapem. I oczywiście jeśli źle wybrałeś firmę to nie odniesiesz sukcesu, z tego powodu, że nie będziesz w stanie odpowiednio metod wdrożyć, bo będziesz sabotować swoje działania.

Błędy w wyborze firmy polegają na tym, że:[/text_block]

 • Tak naprawdę produkt, który firma sprzedaje wcale nie jest dla Ciebie odpowiedni. Być może nie zaspokaja Twoich oczekiwań, być może uważasz go w głębi serca za bubel, albo za towar, który jest zbyt drogi w stosunku do jakości.
 • Nie jesteś przekonany do towaru, który sprzedaje firma.
 • Wtedy będziesz sabotować swoje wysiłki i działania gdyż w głębi duszy my ludzie jesteśmy w zdecydowanej większości (nie licząc psychopatów i patologów) uczciwymi dobrymi ludźmi, którzy chcą dla innych nieść dobro i pomoc. Więc wciskając ludziom coś, do czego nie jesteś przekonany, to będzie się kończyło dla Ciebie rozstrojem nerwowym, brakiem zaangażowania, niechęcią działania.
 • Musisz być 100% przekonany do produktu, produktów, które firma rozprowadza, do ich jakości.
 • Jeśli atmosfera w firmie Ci nie odpowiada np. obsługa jest pretensjonalna, ludzie zadufani w sobie i traktujący innych z góry, czujesz, że to miejsce jest niefajne, niemiłe, nie chcesz mieć z tymi ludźmi kontaktu, to także polecanie takiej firmy nie wyjdzie Tobie z tych samych powodów co opisałam wyżej.
 • Jeśli uważasz, że coś jest nie tak z planem wynagrodzeń, że jest jakiś nieuczciwy, zbyt wymagający, albo za bardzo skomplikowany, cokolwiek innego Tobie tam nie pasuje, to też nie będziesz chciał na poziomie podświadomym polecać tego dalej i wtedy sam sobie będziesz podkładać kłody pod nogi i sabotować swoje działania, a więc wyniki będą kiepskie.
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Tak więc jak najbardziej wybór firmy jest WAŻNY!

Musisz być 100% przekonany do firmy, do produktów, do ludzi, którzy tą firmę tworzą, do planu wynagrodzeń, do wszystkich innych aspektów. 

Natomiast jeśli wszystko Tobie pasuje i nie masz do niczego zastrzeżeń, a zmieniasz firmę tylko dlatego, bo nie umiesz w niej zbudować struktury i liczysz na to że w innej firmie zaczniesz budować swoja strukturę, to jesteś błędzie. Wtedy to nie ma znaczenia w jakiej firmie jesteś. Powodem braku efektów wtedy są tylko i wyłącznie Twoje nieodpowiednie działania.

Zatem zadaj sobie teraz pytanie:[/text_block]

Czy wszystko Ci odpowiada w firmie MLM, w której działasz?

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Jeśli odpowiedź brzmi NIE – to faktycznie poszukaj innej firmy.

Jeśli odpowiedź brzmi TAK – to zmiana firmy nie załatwi problemu braku efektów. Raczej skup się wtedy na szukaniu odpowiednich metod działania, aby zacząć odnosić sukces w tej firmie, w której już jesteś. A o tych metodach, które ją stosuję napisałam poniżej w dalszej części. Jest to PROGRAM 9 KROKÓW MLM ONLINE.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]DRUGI LIST OD MATEUSZA.[/text_block]

BŁĄD 7 :: ROZPRASZANIE SIĘ I UCZENIE SIĘ OD WIELU OSÓB NA RAZ, BRAK JEDNEGO KONKRETNEGO MENTORA

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]… Mateusz w swoim liście pisze tak …..[/text_block]


(…) Ucze sie wszystkiego Facebook ELite Instagram ELite (…) Nigdy nie mialem mentora szukam wszelkich mozliwosci (…) kupilem system u Michala (…) juz nie wiem czego sie uczyc (…)

Mateusz

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Tak. Doskonale to znam, bo przeszłam tą drogę dokładnie tak samo. Jest to bardzo pouczająca droga i tak się wyszkolisz jak nigdzie. Jednak jej ceną jest CZAS. U mnie było to 6 lat zanim zaczęłam zarabiać.

Też nie miałam na początku jednego mentora, nauczyciela. Trochę uczyłam się od jednej osoby, trochę od drugiej, trochę z płatnych kursów ale tanich, bo na droższe nie miałam kasy, większość z darmowych.

Pobierałam jak szalona wszystkie darmowe ebooki, kursy, nagrania. Byłam na wszystkich darmowych webinarach i szkoleniach online jakie tylko usłyszałam, że są w temacie zarabiania w Internecie.

W końcu postanowiłam, że muszę mieć jednego nauczyciela. Wybrałam sobie jedna osobę i od niej zaczęłam się uczyć. Wtedy w końcu zaczęłam mieć pierwsze efekty.

Obejrzy poniższe wideo o tym, jak ważny jet MENTOR! Jest to krótka historia o tym DLACZEGO JESZCZE NIE JESTEŚ BOGATY![/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Ciężko jest ze sterty porozwalanych i pomieszanych puzzli z różnych opakowań, poskładać jeden konkretny obrazek. Szczególnie, jeśli nawet nie wiesz co on ma przedstawiać. Jeśli chcesz przyspieszyć swoją drogę, to proponuję Tobie wybrać sobie jednego głównego nauczyciela i uczyć się od niego.

DLACZEGO TAK? Ponieważ każdy nauczyciel ma swoje indywidualne podejście do tematu i realizuje swoje działania w sobie znany sposób. Tak jak to co zadziałało o niego/u niej. Np. ja mocno naciskam na nagrywanie wideo, gdyż to u mnie się bardzo sprawdza. Ale ktoś inny może naciskać na pisanie PDF, gdyż dla kogoś innego działa coś takiego fantastycznie.

I teraz jeśli się uczysz trochę od jednej osoby, a trochę od innych to w pewnym momencie głupiejesz, bo jeden mówi to, drugi tamto. Niby to samo, ale jednak dla każdego co innego ma inną wartość i każdy nieco inaczej przedstawia to działanie.

W końcu myślisz, że trzeba robić i to i to i to i to i to i już masz dość. Tymczasem wszyscy mają rację. Z tym, że każdy z tych Mentorów, których słuchasz skupiła się na jakiś konkretnych działaniach i uczy tej drogi, którą on przyszedł.

Więc jeśli skupisz się na tym, aby powtórzyć drogę tej jednej konkretnej osoby, to z tego coś ma szansę wyjść. Jeśli  natomiast próbujesz ulepić ciasto z tych wszystkich przekazów po trochu, to też może wyjść jakieś ciasto… jednak wtedy bardzo dużo zależy od tego, jak Ty ten przepis skomponujesz, jak to poukładasz.

I to po prostu trwa dłużej. Niesie ze sobą więcej porażek, prób i błędów. Szybszy efekt osiągniesz podążając jedną metodologią, której uczy jedna osoba.

Wybierz sobie kogoś, kogo przekaz Tobie pasuje, kogo tłumaczenie rozumiesz, kto widzisz, że działa od dawna, aby mieć większe prawdopodobieństwo, że nie zniknął Ci za pół roku, kto buduje swój biznes i dzieli się tym jak to robi w darmowych, ale i w płatnych materiałach, bo płatne zawsze są lepsze i bardziej kompleksowe.

I gdy już wybierzesz kogoś takiego, to po prostu śledź tę osobę na maxa, staraj się jak najwięcej od niej uczyć. Nie oznacza to, że nie wolno Tobie już nikogo innego słuchać. To byłaby sekta wtedy. Wiec nie o to chodzi. Jak najbardziej posłuchaj co tam w trawie piszczy. Tylko chodzi o to, aby się nie rozpraszać na różne metodologie działania.

Jeśli już wybierzesz jeden sposób działania, to zrób to od początku do końca, wtedy zobaczyć efekt. Jeśli zaczniesz jedno, za miesiąc spodoba Ci się inne rozwiązanie, to znowu musisz zaczynać od nowa i tak w kółko się kręcisz i nic nie dokończysz. I ciągle nie masz efektu.

Wiec słuchaj i ucz się różnych rzeczy, ale na początku doprowadź od początku, do końca jedną wybraną metodologię działania!  Zrób to porządnie od A do Z, wg wskazówek jednego nauczyciela, aby opanować super jakąś jedną metodę działania. A w trakcie jak najbardziej jako ciekawostki i trzymanie ręki na pulsie dowiaduj się o tym co innego jeszcze jest, jak inaczej jeszcze można działać itd. jednak nie przerywaj tego co zaczniesz. Zrób to co wybierzesz od początku do końca.[/text_block]

BŁĄD 8 :: BRAK KONKRETNEGO SYSTEMU DZIAŁANIA, PROWADZENIA OSÓB ZAINTERESOWANYCH KROK PO KROKU DO CELU

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]… Mateusz dalej pisze tak …..[/text_block]


(…) A ja dzialam 5 lat artykuly fora doradzam ludziom i ciagle nic. (…) liste zbudowalem ale ciagle nie mam efektow bo nie mam etapow jakie maja robic. (…)

Mateusz

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]No właśnie. Widzę często jak ludzie wiedzą, że dzwoni, ale nie wiedzą gdzie. 

Bardzo dobrze, że doradzasz innym ludziom. To jest bardzo ważny element. Element, dzięki któremu Obcy Ludzie mogą Cię POZNAĆ. I bez tego trybika, nic by nie działało. Więc jest to BARDZO DOBRZE, że tak robisz.

Pytanie tylko CO DALEJ? Gdzie dalej tych ludzi kierujesz? Gdy już uzyskasz ich uwagę, wdzięczność za pomoc, interesowanie to co dalej? Gdzie kierujesz ich uwagę?

Mateusz napisał, że buduje listę, ale dalej nic się nie dzieje. Nie ma przygotowanych etapów działania. Nie pokazuje tym ludziom, co robi i dlaczego. Nie tłumaczy im jak i gdzie zarabia i jak oni też mogą zacząć zarabiać. No i w końcu ostatecznie nie ma przygotowanej Procedury Rejestracji, aby pozyskać Nowych Partnerów.

No więc jeśli tego nie masz, to nie masz efektów. Gdy pozyskujemy zainteresowanie ludzi z zewnątrz, pomagamy im w czymś, i oni nas już poznali, to należałoby ich w pewnym momencie kierować do swojego SYSTEMU, gdzie masz przygotowane różne strony informacyjne z materiałami tekstowymi lub wideo, przedstawiającymi im w KROKACH/ETAPACH to:[/text_block]

 • czym się zajmujesz,
 • dlaczego się tym zajmujesz,
 • co to jest,
 • jak się tu zarabia,
 • kto na tym może skorzystać,
 • jak na tym może skorzystać ta osoba, która właśnie jest na tej stronie,
 • jak Ty możesz tej osobie pomóc jeśli ona zdecyduje się dołączyć do Twojego zespołu,
 • co tu robicie
 • i jak się to robi.
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]I w końcu osobie, która po tej serii informacji podejmie decyzje o tym, że chce tak samo działać jak TY, podajesz link do Procedury Rejestracji.

Wszystkie te strony i materiały i maile mają być oczywiście przygotowane wcześniej i mają działać 24h/dobę.

SYSTEM TO PODSTAWA DZIAŁANIA, ABY MIEĆ EFEKTY!

Robisz to raz, obmyślasz te kroki etapy i tworzysz taki ciąg informacji krok po kroku, kierujący osobę do celu – PROCEDURY REJESTRACJI. Następnie to działa cały czas w kółko. Ty wtedy zajmujesz się tym o czym pisze w liście Mateusz czyli pomagasz ludziom, pokazujesz się na zewnątrz. A każdą zainteresowaną osobę, której pomogłeś, która chce więcej informacji o tym jak jeszcze możesz pomóc, kierujesz do systemu. A SYSTEM kieruje do PROCEDURY REJESTRACJI. Tak to w uproszczeniu mówiąc działa. 

Więc jeśli nie masz takiego SYSTEMU to co z tego, że pomagasz ludziom, i że się udzielasz… co z tego, skoro potem za tym nie idzie konkretny ciąg zdarzeń, informacji, po to aby przedstawić tym osobom to czym się zajmujesz i jakie one mogą mieć z tego korzyści.

Jeśli nie masz czegoś takiego tak działającego, to jak zamierzasz pozyskiwać nowe osoby? Co wtedy z tego, że pomagasz innym? Jak to niby ma się przełożyć na efekty i na pozyskiwanie Nowych Partnerów skoro nawet nikomu nie pokazujesz czymś się zajmujesz i jak to działa i jak oni mogą w tym działać i zarabiać.[/text_block]

BŁĄD 9 :: FOKUS NA SZYBKIM ZARABIANIU ZAMIAST NA BUDOWANIU SYSTEMU

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]… Mateusz pisze tak …..[/text_block]


(…) bo musze zarobic a widze jak ludzie szybko zarabiaja (…) A musze zarabiac (…) ludzie zarabiaja na bele czym po kilka tysiecy na miesiac (…)

Mateusz

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Czy Tobie też to jest znajome? Masz takie braki w finansach, że cokolwiek robisz, zabierasz się za to z naciskiem na szybki zarobek, zamiast na budowaniu systemu, w którym będziesz pomagał innym osobom?

I to jest bardzo duża przeszkoda. Takie podejście przesłania Tobie to co powinieneś robić, na czym się skupiać. Wszystko co robisz robisz chaotycznie. Jedno zaczynasz, za chwilę to zostawiasz i zaczynasz coś innego, bo wydaje się Tobie, że to coś drugie to szybciej Tobie kasę przyniesie. Takim sposobem mija kolejne pół roku, a Ty nadal bez kasy.

Czy tak masz?

ZOSTAW TO SKUPIANIE SIĘ NA ZARABIANIU! Zacznij działać, konsekwentnie budować swój SYSTEM, zamiast gonić co rusz za kasą. Kasa się pojawi jako konsekwencja Twojego działania.

Ja wiem, że gdy cisną rachunki, wydzwaniają wierzyciele, w lodówce nie ma za bardzo jedzenia, to się odechciewa wszystkiego i ciężko zebrać myśli. TEŻ TO PRZESZŁAM! Jednak podejście skoczka i fokus na kasie nie pomogą Tobie wyjść z tego zakręconego koła. Takim sposobem czas będzie mijał, a Ty nadal nie będziesz robić nic konkretnego i wartościowego, co mogłoby przynieść pieniądze w przyszłości.

Zatem zamiast tracić kolejne tygodnie, na kolejne bezsensowne działania, zacznij coś konkretnego realizować. Jakiś konkretny kurs, plan, konkretne kroki, konkretne działania, które krok po kroku pomagają Tobie zbudować Twój system.

OK, może dziś te działania nie owocują jeszcze pieniędzmi, nie ma z tego zarobku, jednak z tego co robisz do tej pory TEŻ NIE MA ZAROBKU! PRAWDA?! Zatem skoro I TAK NIE MA KASY to czy nie lepiej jest zacząć robić w końcu coś, co w konsekwencji ten zarobek przyniesie?

Po prostu trzeba przeczekać jakoś ten czas potrzebny na budowę systemu. W tym czasie być może trzeba będzie iść do jakiejś pracy na etacie, aby mieć za co jeść i płacić rachunki. A cały pozostały wolny czas angażować w budowanie SYSTEMU, który będzie przynosić Tobie dochód gdy ten ruszy.

O tym z kolei jest film PABLO i BRUNO obejrzyj koniecznie![/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Zatem nie skupiaj się, że kasa z Internetu ma być teraz, już, natychmiast. Jeśli do tej pory nic nie zarabiałeś, to tak się nie stanie z dnia na dzień. To jest proces, aby mieć odpowiedni system w Internecie do zarabiania pieniędzy gotowy i gdy ten system odpalisz, wtedy pojawiać się będą pieniądze. Jednak, aby ten system zbudować nie możesz się skupiać w dniu dzisiejszym na kasie, tylko na rozwiązaniach dla ludzi, na realizacji planu budowy SYSTEMU.  To powinien być Twój FOKUS![/text_block]

BŁĄD 10 :: WIARA W JAKIEŚ NADPRZYRODZONE MOCE, KTÓRE CIĘ ZNIEWALAJĄ W DZIAŁANIU

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]… Mateusz w swoim liście pisze tak …..[/text_block]


(…) nie wiem czy ja mam taka klątwę (…)

Mateusz

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]KLĄTWA!!! TAAAAK!!!! Na 100% klątwa!

Być może nie uwierzysz, ale ja TEŻ TEN ETAP PRZESZŁAM. Doszłam do momentu, w którym uznałam, że COŚ silniejszego ode mnie determinuje moje życie, mój los i że cokolwiek bym nie zrobiła, to i tak sukcesu nie odniosę, bo jest mi niepisany! Ja po prostu nie mogę zarabiać pieniędzy!  [MÓJ GORZKI PŁACZ I LAMENT] Taki miałam kiedyś wniosek.

Poważnie, tak było. Doszłam do takich wniosków któregoś razu.

I tutaj teraz są dwie ważne rzeczy.

PIERWSZA RZECZ – to w co wierzysz to istnieje i tak jest. Więc jeśli mocno w to wierzysz to tak będzie! Warto wtedy udać się do kogoś, kto takimi ponadziemskimi różnymi rzeczami się zajmuje, aby Cię od tego „uwolnił”. Uwolnił piszę w cudzysłowu, gdyż tak naprawdę nic Cię nie trzyma, tylko Twoja wiara w to, że coś Cię trzyma, Cię trzyma ?

Zatem skoro wierzysz, że coś Cię trzyma, to pewnie również wierzysz, że jest ktoś/coś co może Cię od tego uwolnić. Zatem jeśli udasz się do kogoś takiego i ten ktoś zrobi coś, co Cię od tego CZEGOŚ uwolni, to tak naprawdę w Twoim umyśle, tak bardzo w to wierzysz, że pozwolisz sobie wtedy się uwolnić, poczujesz, że to COŚ Cię puściło. Ale to tak naprawdę Ty sam się puściłeś. I tylko dlatego, że Twój mózg nie mógłby w to uwierzyć, gdybyś się nie udał do kogoś, kto Twoim zdaniem może Cię od tego uwolnić, to musisz to prawdopodobnie tak zrobić, aby taką szopkę przed swoim umysłem odegrać. Przed sobą samym. Bo po prostu inaczej nie jesteś w stanie uwierzyć, że to niby „COŚ”, co niby jest silniejsze od Ciebie może Cię pościć od tak.

No to takie zakręcone. Jednak ludzka wiara jest tak POTĘŻNA, że jeśli naprawdę tak zaczynasz myśleć, że jest COŚ silniejsze od Ciebie co Cię TRZYMA, to samemu ciężko może Tobie być się z tego uwolnić. I w moim wypadku tak właśnie było. Zatem udałam się do jednej znanej mi osoby, Anny Miodyńskiej [tutaj jej anielska biblioteczka], która przeprowadziła mnie przez proces OCZYSZCZANIA. GORĄCO POLECAM ANIĘ!

Dziś to wszystko rozumiem i patrzę na to z innej perspektywy. Wiem, że ja sama się oczyściłam, ale wtedy Ania była mi bardzo potrzebna, aby w ogóle móc ten proces przejść. Być może Tobie też będzie taka osoba potrzebna. Jakiś egzorcysta, ktoś kto potrafi komunikować się z Aniołami jak Ania, czy jeszcze ktoś inny. Poszukaj kogoś odpowiedniego dla siebie.

DRUGA RZECZ – po tym całym oczyszczaniu, to ja po prostu zaczęłam być ze sobą samą najzwyczajniej w świecie szczera i wtedy sobie uświadomiłam, że brak sukcesu nie był przez to, że coś mnie trzyma, tylko przez brak mojego odpowiedniego działania. Po prostu musiałam spojrzeć sobie prosto w oczy i powiedzieć sobie szczerze, że:[/text_block]

 • nie pracowałam regularnie,
 • nie robiłam planu na każdy dzień
 • przez to działałam chaotycznie,
 • łapałam się co rusz za różne rzeczy nic nie kończyłam, właśnie dlatego że planu działania nie miałam,
 • unikałam pracy,
 • oglądałam filmy i robiłam milion innych rzeczy, zamiast pracować konsekwentnie każdego dnia
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Nie wykonywałam ważnych KLUCZOWYCH czynności takich jak:[/text_block]
 • promowanie,
 • nie budowałam listy,
 • nie nagrywałam nowych wideo
 • nie robiłam nowych stron
 • nie pisałam pdf
 • nie tworzyłam wartości dla innych
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Generalnie OBIJAŁAM SIĘ, a gdy się nie obijałam to UDAWAŁAM SAMA PRZED SOBĄ, ŻE PRACUJĘ, a gówno pracowałam.

No wiec… jak z tego mogły być jakieś efekty? No i najłatwiej jest zrzucić odpowiedzialność na bliżej nieokreślone „COŚ” i stwierdzić, że:

ja to tyyyyle robię, a tu NIC! Nie ma EFEKTÓW…. I sukces jest mi niepisany, ojejjjj jaka ja biedna jestem ;(

Zanim wyciągniesz taki wniosek, weź kartkę, długopis i spisz sobie:[/text_block]

 • ile godzin tak naprawdę pracujesz nad swoim projektem?
 • co to jest dokładnie to co wykonujesz w tej pracy?
 • odpowiedz sobie na pytanie czy te czynności, które wykonujesz to są faktycznie kluczowe czynności, które mogą doprowadzić Cię najkrótszą drogą do efektów czy może jednak są to takie bzdurne działania jak np. zastanawianie się nad kolorem czcionki przez 3 godziny jakby to miało mieć mega niesamowicie potężne znaczenie w uzyskaniu efektów!!!
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]A może należałoby jednak w tym czasie zrobić coś ważniejszego jak:[/text_block]
 • nagrać wideo,
 • napisać pdf,
 • napisać wpis na blogu
 • promować swoje wpisy i wideo na FB
 • zrobić FB LIVE
 • itd… hmmm???
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Tylko Ty się oszukujesz sam i udajesz, że wybór koloru czcionki jest teraz niemiłosiernie ważną rzeczą i nie ma teraz czasu nagrywać wideo, czy pisać wpisu!?

Może nie robisz tego co trzeba robić PO PROSTU!!!?? A za brak efektów zrzucasz winę tak jak ja kiedyś, na „COŚ” co Cię trzyma?

SAM SIĘ TRZYMASZ!

Tyle Ci powiem. Bądź ze sobą szczery i uczciwy. A jeśli potrzebujesz to najpierw udaj się do kogoś, kto Cię oczyści, a potem bądź ze sobą szczerzy i uczciwy i zobaczysz, że problem leży w TWOICH ZŁYCH działaniach, a nie w tym, że „coś” Cię trzyma.

I pozwalam sobie pisać tak nie dlatego, że coś mi się wydaje, że tak jest i sobie teoretyzuję, tylko SAMA TEGO DOŚWIADCZYŁAM, więc WIEM TO na własnej skórze to przeżyłam ? TAK JEST! ?[/text_block]

BŁĄD 11 :: DZIAŁANIE W STRACHU PRZED CZYMŚ NP. PRZED DŁUGAMI

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]… Mateusz dalej pisze tak …..[/text_block]


(…) naprawde ciezko sytuacje mam 60 tys dlugow (…) nie mam za co zyc z domu mnie chca wyrzucic (…)

Mateusz

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]No właśnie. Widzę często jak ludzie wiedzą, że dzwoni, ale nie wiedzą gdzie. 

Bardzo dobrze, że doradzasz innym ludziom. To jest bardzo ważny element. Element, dzięki któremu Obcy Ludzie mogą Cię POZNAĆ. I bez tego trybika, nic by nie działało. Więc jest to BARDZO DOBRZE, że tak robisz.

Pytanie tylko CO DALEJ? Gdzie dalej tych ludzi kierujesz? Gdy już uzyskasz ich uwagę, wdzięczność za pomoc, interesowanie to co dalej? Gdzie kierujesz ich uwagę?

Mateusz napisał, że buduje listę, ale dalej nic się nie dzieje. Nie ma przygotowanych etapów działania. Nie pokazuje tym ludziom, co robi i dlaczego. Nie tłumaczy im jak i gdzie zarabia i jak oni też mogą zacząć zarabiać. No i w końcu ostatecznie nie ma przygotowanej Procedury Rejestracji, aby pozyskać Nowych Partnerów.

No więc jeśli tego nie masz, to nie masz efektów. Gdy pozyskujemy zainteresowanie ludzi z zewnątrz, pomagamy im w czymś, i oni nas już poznali, to należałoby ich w pewnym momencie kierować do swojego SYSTEMU, gdzie masz przygotowane różne strony informacyjne z materiałami tekstowymi lub wideo, przedstawiającymi im w KROKACH/ETAPACH to:[/text_block]

 • czym się zajmujesz,
 • dlaczego się tym zajmujesz,
 • co to jest,
 • jak się tu zarabia,
 • kto na tym może skorzystać,
 • jak na tym może skorzystać ta osoba, która właśnie jest na tej stronie,
 • jak Ty możesz tej osobie pomóc jeśli ona zdecyduje się dołączyć do Twojego zespołu,
 • co tu robicie
 • i jak się to robi.
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]I w końcu osobie, która po tej serii informacji podejmie decyzje o tym, że chce tak samo działać jak TY, podajesz link do Procedury Rejestracji.

Wszystkie te strony i materiały i maile mają być oczywiście przygotowane wcześniej i mają działać 24h/dobę.[/text_block]

SYSTEM TO PODSTAWA DZIAŁANIA, ABY MIEĆ EFEKTY!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]

Robisz to raz, obmyślasz te kroki etapy i tworzysz taki ciąg informacji krok po kroku, kierujący osobę do celu – PROCEDURY REJESTRACJI. Następnie to działa cały czas w kółko. Ty wtedy zajmujesz się tym o czym pisze w liście Mateusz czyli pomagasz ludziom, pokazujesz się na zewnątrz. A każdą zainteresowaną osobę, której pomogłeś, która chce więcej informacji o tym jak jeszcze możesz pomóc, kierujesz do systemu. A SYSTEM kieruje do PROCEDURY REJESTRACJI. Tak to w uproszczeniu mówiąc działa. 

Więc jeśli nie masz takiego SYSTEMU to co z tego, że pomagasz ludziom, i że się udzielasz… co z tego, skoro potem za tym nie idzie konkretny ciąg zdarzeń, informacji, po to aby przedstawić tym osobom to czym się zajmujesz i jakie one mogą mieć z tego korzyści.

Jeśli nie masz czegoś takiego tak działającego, to jak zamierzasz pozyskiwać nowe osoby? Co wtedy z tego, że pomagasz innym? Jak to niby ma się przełożyć na efekty i na pozyskiwanie Nowych Partnerów skoro nawet nikomu nie pokazujesz czymś się zajmujesz i jak to działa i jak oni mogą w tym działać i zarabiać.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]… TY oczywiście możesz zainwestować swój czas w poszukiwanie innych metod. To w końcu Twój czas. Jednak zastanów się ile już w ten sposób działasz? I jakie masz z tego efekty?[/text_block]

…mam metode, która jesli ja zastosujesz i uruchomisz to zaprowadzi Cie…

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]…w ciągu od kilku do kilkunastu tygodni w miejsce, w którym zaczniesz systematycznie budować swoją strukturę w MLM, działając tylko internetowo….[/text_block]

Wiec ja mam metode,
ktora dziala…

Jak to robić, aby skutecznie POLECAĆ w Internecie?

Ja kiedyś też nie wiedziałam co i jak robić
kręciłam się w kółko szukając jakiś sposobów na zarabianie w Internecie, innym to wychodziło, a mnie ciągle NIE… tak było dopóki….

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]… postanowiłam znaleźć odpowiedniego nauczyciela, który miał wyniki w tym co robił. Dopiero gdy kupiłam od niego kompleksowe kursy i mentoring to w końcu wszystko zaczęło się układać i przynosić pierwsze zyski.

Krok po kroku zaczęłam stosować to czego on mnie uczył. Oglądałam setki godzin wideo instrukcji i pomału zaczęłam robić to ZARABIANIE W INTERNECIE tak jak należy robić, a nie „na skróty”  jak to było wcześniej.[/text_block]

W końcu załapałam o co chodzi

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″] I dziś już mogę sobie sama wymyślać swoje SYSTEMY polecania i sprzedawania w Internecie czego tylko zechcę. Oraz przekazuję tę wiedzę innym, którzy tak jak ja wtedy, MAJĄ JUŻ SERDECZNIE DOŚĆ marnowania swojego czasu i nieefektywnych działań. Chcą w końcu zacząć robić to co DZIAŁA. Tak jak NALEŻY.

Ty też kręcisz się w kółko? Szukasz szybkich sposobów, łapiesz się to jednego, to drugiego, chcesz aby było łatwo, szybko bez wysiłku zarabiać pieniądze? Przecież każdy kto zarabia w Internecie mówi, że to takie proste! Widzisz fajne życie innych ludzi, ten brak spięcia w działaniach, luzackie podejście do pracy, łączenie pracy z przyjemnością z podróżami i odpoczynkiem. A kasa płynie. I TEŻ TAK CHCESZ!

TAK?

No i OK. To jest możliwe. Z tym, że na początku trzeba wykonać kawał roboty, aby potem móc sobie tak na luzaku wszystko dalej rozwijać. I tego początku raczej nikt, a przynajmniej mało kto pokazuje. Ludzie, którzy odnieśli sukces pokazują zazwyczaj jak to już jest, gdy już się tam jest. Na tym szczycie. Tam w tym miejscu, gdzie pieniądze płyną, pracę można robić łącząc ją z pobytem na Malediwach itd…

I jasne, że TY też możesz tak mieć. Jednak nie licz na to, że jeśli dziś nic Tobie nie wychodzi, to aby się tam znaleźć to jest jakiś magiczny klucz i szybka droga do tego. NIE MA.

Trzeba wykonać PRACĘ. Włożyć WYSIŁEK, aby potem ten wysiłek i ta wykonana praca przynosiła stale dochód. A Ty tylko na spokojnie sobie pielęgnujesz wtedy swój działający Biznes i spokojnie sobie go rozwijasz. Właśnie tak jak lubisz, na wakacjach, czy cokolwiek innego robiąc.

Zatem pytanie jest takie – CZY JESTEŚ GOTÓW WYKONAĆ PRACĘ, KTÓRA W PRZYSZŁOŚCI POZWOLI CI NA ŻYCIE TAKIE JAKIEGO PRAGNIESZ?

Nie ma nic za darmo. Trzeba będzie za to zapłacić. Zapłacić cenę czasu na wykonanie tej pracy, cenę szkoleń, które w końcu przyspieszą Twoje działania i pokażą Tobie co jak robić po kolei, cenę być może konsultacji i mentoringu, cenę pokonywania swoich słabości i dni kiedy masz zwątpienie w to wszystko.

I dlatego opracowałam PROGRAM 9 KROKÓW MLM ONLINE, po to aby KOMPLEKSOWO przeprowadzić Cię przez ten PROCES PRACY, którą trzeba wykonać, jeśli później chcesz sobie prowadzić życie, w takim standardzie jakiego chcesz.

Jesteś w stanie do tego dojść. Ponieważ w Internecie nie ma żadnych ograniczeń. Ograniczają Cię jedynie Twoje własne słabości, negatywne nastawienie, negatywne myśli, brak wyobraźni, brak wiary. Natomiast jeśli to pokonasz, to możesz osiągnąć takie wyniki finansowe, o jakich tylko zamarzysz. 

W dzisiejszych czasach jest najwięcej w historii ludzkości MILIONERÓW i to w tak młodym wieku, właśnie dzięki INTERNETOWI, który przyjmie każdego w swoje ramiona, bez względu na wiek, wygląd, wykształcenie, predyspozycje, itd… nie ma żadnych wymogów oprócz jednego – chęci i konsekwencji działania. Jeśli to spełniasz – odniesiesz swój sukces.  

A dodatkowo INTERNETOWY TORT jest jak zaczarowany… jeśli odetniesz z niego jeden kawałek w powiększa się on o dwa kolejne kawałki. STARCZY DLA KAŻDEGO, nie musisz z nikim konkurować i o nic walczyć, możesz robić swoje, być sobą i robić tak jak Ty chcesz. Byle robić to co trzeba zrobić, konsekwentnie to co sobie zaplanujesz.

Pytanie – CZY JESTEŚ GOTÓW ZACZĄĆ ROBIĆ TO CO TRZEBA ROBIĆ zamiast szukać dróg na skróty, które jak do tej pory NIGDZIE Cię nie zaprowadziły?

Jeśli tak to skorzystaj z okazji na tej stronie i zrób sobie prezent w postaci eBOOKA 9 KROKÓW MLM ONLINE, który opracowałam, aby pomóc w tej PRACY takim osobom jak TY…

 

[/text_block]

PROGRAM 9 KROKÓW MLM ONLINE
opracowałam dla osób, które chcą zbudować
Automatyczny System Poleceń Online w Internecie

— SPACER —

Pełny Program 9 KROKÓW MLM ONLINE

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”170″ font_font=”Impact” font_color=”%233d3d3d”]497 zł[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″]

OK, KUPUJĘ PROGRAMU 9 KROKÓW MLM ONLINE ZA 497 ZŁ >>>

[/text_block]

— SPACER —

Przeprowadzę Ciebie przez proces 9 KROKÓW

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Widzisz w INTERNECIE, aby cokolwiek polecić innym osobom, czy sprzedać, trzeba zrobić dokładnie to samo co POZA INTERNETEM, aby polecić czy sprzedać.

Otóż… w zdecydowanej większości, w normalnym naszym rzeczywistym, realnym świecie, bardzo często nieświadomie polecamy coś komuś innemu w naszych normalnych, naturalnych, codziennych rozmowach.

Wygląda to tak, że o czymś rozmawiamy z jakąś znajomą osobą i ona nam mówi, że ona zamawia gaz z innej gazowni bo tam jest taniej. I takim sposobem właśnie się dowiedzieliśmy jak możemy mieć taniej gaz, co zrobić, gdzie zadzwonić i jak to załatwić.

Natomiast nie podchodzisz do przypadkowych osób idących chodnikiem i nie zaczepiasz ich mówiąc im gdzie można taniej gaz zamówić prawda?

Natomiast w INTERNECIE bardzo wielu ludzi tak właśnie się zachowuje… zaczepiają obce osoby i proponują im “tańszy gaz”… nie wiedząc nawet czy oni mają gaz w domu, czy może używają kuchenki na prąd. Wcale nie zastanawiają się nad potrzebami tych ludzi, tylko walą im z grubej rury, swoje super, świetne rozwiązanie.

Taka zaczepiona osoba na chodniku wyobraź sobie jej reakcje… byłaby co najmniej zaskoczona, zdezorientowana i pomyślała, że jesteś jakiś dziwak. A gdybyś ją jeszcze chwycił za rękę przytrzymując, aby posłuchała Ciebie, to tym bardziej by się wyrwała, bo naruszasz w ten  sposób przestrzeń prywatną takiej osoby, która Cię nie zna, i odeszłaby taka osoba, jeszcze Cię może wyzywając jakoś nieładnie.

W INTERNECIE JEST TAK SAMO. Jeśli Twoja praca polega na tym, aby zaczepiać obcych ludzi i im zaproponować coś czego oni wcale nie szukają, bo zajmują się czymś zupełnie innym. To tak tylko się narobisz, a g… zarobisz. 

Tak jak obcy ludzie na chodniku idą pogrążeni w swoich myślach, o setkach różnych spraw, które muszę załatwić, które teraz są dla nich wyzwaniem, trudnością, lub może są zakochani i marzą sobie o czymś fajnym idąc do sklepu, a tu nagle wyskakujesz Ty, zaczepiasz ich i nawijasz o „tańszym gazie”. Widzisz to?! 

Więc zaczepiając obcych przypadkowych ludzi w Internecie  i zapraszając ich na taki webinar czy coś tam, robisz dokładnie tak jak ten przykładowy gość na chodniku.

Tak nie zbudujesz biznesu, a tylko się na harujesz, bo to ciężka praca jest tak całe dnie  polować na biednych obcych ludzi, licząc że może ktoś jednak nie wystraszy się Ciebie i zechce sekundę posłuchać co masz do powiedzenia.

WOOOW… naprawdę ciężka, mozolna harówka… z mizernymi efektami…

Zatem… jeśli chcesz w Internecie robić to ŁATWO, PRZYJEMNIE i SKUTECZNIE, co najważniejsze, to musisz zrobić to tak, jak się to robi poza Internetem. Czyli polecać możesz osobom, które Cię znają, i które Cię lubią i Tobie ufają!

Osobom, które chętnie z Tobą pogadają, które są zainteresowane tym co robisz. Którym dajesz jak przyjaciel różne fajne podpowiedzi, z których oni korzystają, nic za to nie płacąc.

Tak jak dobry znajomy w świecie rzeczywistym, który czasem powie dobry dowcip, czasem podzieli się jakąś fajną informacją, po prostu, który jakoś tak fajnie na nas działa.

W INTERNECIE musisz stworzyć taką właśnie atmosferę ze swoimi Odbiorcami. Z osobami, które najpierw są Ci OBCE i TY IM TEŻ. Zanim zaczniesz im cokolwiek polecać, muszą Cię POZNAĆ. POLUBIĆ i ZAUFAĆ TOBIE. Wtedy chętnie słuchają czym się zajmujesz, dlaczego i zechcą przemyśleć Twoją propozycję działania w MLM z TOBĄ.

Jeśli tego tak nie zrobisz, to NIGDY NIE ZAROBISZ!

Teraz zastanówmy się w jaki sposób możesz z obcą osobą nawiązać taką bliższą relację i to w Internecie?

NIE! NIE tak, że piszesz do niej na czacie i wykazujesz niby zainteresowanie nią, pytając co robi na co dzień (jakby tego nie można było sobie sprawdzić samodzielnie na jej tablicy), co lubi itd. NIE! TO JEST SZTUCZNE i WYCZUWALNE od razu, że masz jakiś interes do takiej osoby. 

Pierwszy podstawowy warunek to jest taki, że to NIE TY SZUKASZ TYCH OSÓB! Tylko one Ciebie. To one muszą znaleźć CIEBIE i wtedy jest szansa, że cały proces dobiegnie do końca, czyli że polecisz tej osobie MLM.

Jeśli to TY zaczepiasz ludzi, to TY robisz ten pierwszy krok, to ZAPOMNIJ o jakichkolwiek efektach.

Zatem co zrobić, aby to ludzie sami znaleźli Ciebie?

MUSISZ MIEĆ SWOJE STRONY W INTERNECIE i istnieć w social mediach, na YT przede wszystkim. 

I dlaczego te osoby miałyby Ciebie znaleźć? PONIEWAŻ dajesz rozwiązania na różne problemy, które te osoby mają i szukają na nie rozwiązań w GOOGLE.

Na przykład. Ktoś nie wie jak używać ZOOM. Zatem wpisze w Google: jak używać zoom.

I jeśli Ty masz na ten temat jakiejś publiczne materiały na przykład na YT czy na blogu, to jest szansa, że ta osoba trafi na to. Zatem myślisz sobie, że być może będzie ktoś taki, kto ma taki problem. A taka osoba, która ma taki problem, to byłaby w sumie dobra jako partner w mlm. Bo skoro ktoś szukałby takiej informacji, to prawdopodobnie działa lub chce działać w Internecie. I prawdopodobnie zarobkowo. Zatem jest szansa, że mogłaby się ta osoba zainteresować tym co Ty robisz. No i postanawiasz, że zrobisz na ten temat wideo na YT, aby “łapać” te osoby, które tej informacji poszukują.  Robisz więc nagranie na YT o tym jak używać zoom. 

Więc gdy ta osoba zaczyna na YT szukać różne filmy na ten temat to jest szansa, że znajdzie Twój film, i zainteresuje się Tym jak Ty to tłumaczysz i kliknie w link pod wideo i zapisze się na Twojej stronie, aby otrzymać całą serię filmów o ZOOM.

Widzisz co się właśnie stało?

Właśnie obca osoba znalazła CIEBIE, a nie TY ją! Czyli pierwszy warunek podstawowy SPEŁNIONY!

Teraz jeszcze nic jej nie proponujesz, o żadnym MLM jej nie piszesz. Na razie dajesz jej to czego szukała, ale jednocześnie prezentujesz swoją osobę. Masz odpowiednio zrobione strony z instrukcjami o tym Zoom, masz odpowiednie wiadomości email wysyłane oczywiście automatycznie, masz swój profesjonalny adres email, własną stronę, własną domenę, zapraszasz ją na swój FB, na swój blog, YT, a w stopce masz podpis, że zarabiasz w Internecie! Zatem ta obca do niedawna osoba, właśnie poznała Ciebie. Wylądowała na kilku Twoich stronach, na Twoim kanale na YT, na FB, ma już co najmniej 2 wiadomości email od Ciebie i widzi, że zajmujesz się tym wszystkim zawodowo. Więc wchodzi z ciekawości na tę stronę o tym zarabianiu… 

No i takim sposobem zaczyna Cię poznawać. Oczywiście ten proces trwa potem jeszcze trochę. Nie tak od razu ktoś się dołącza. Mało kto się tak od razu dołącza. Należy dalej pociągnąć to, żeby ta nowa osoba mogła Cię poznać bliżej. 

Jak idziesz na randkę to na drugim spotkaniu nie proponujesz ślubu prawda? No właśnie! Tutaj jest dokładnie tak samo… spokojnie,,,, daj się bliżej poznać tej osobie. Miej przygotowane odpowiednie strony, kolejki maili, i krok po kroku pokazuj jej rożne ciekawe kolejne informacje, prezentuj w ten sposób swoją osobę. Czyli po prostu bądź sobą. Nikogo nie udawaj, nic nie rób na siłę. Pozwól, aby osoba poznała bliżej to, czym się zajmujesz, w czym pomagasz ludziom. Pozwól aby w swoim tempie Cię polubiła, aż w końcu Ci zaufa… i wtedy do Ciebie dołączy.

Jedni dołączą od razu, tak przemówisz im do serca, to wszystko co robisz tak im się spodoba, że od razu będą gotowi Ci zaufać i dołączyć. Jednak to jest bardzo mała grupa ludzi.

Druga grupa dołączy w ciągu 2 kolejnych tygodni, to już jest większa zdecydowanie grupa. Jeśli przygotujesz na 2 tygodnie odpowiednie wiadomości email, strony, materiały, automatyczne to na pewno w tym czasie pojawią się Nowi Partnerzy, ale są też tacy, co będą potrzebować miesiąc, aby dojść do wniosku, że chcą dołączyć do Ciebie, a inni 2 miesiące będą się zastanawiać nad tym, jeszcze inni 3 miesiące…

…to już z resztą nie ma znaczenia, bo skoro się chcesz zajmować tym stale, to co to za różnica czy ktoś dołączy w ciągu 3 tyg, czy w ciągu 3 miesięcy? 

Ty tak prowadzisz swój SYSTEM, żeby codziennie odnajdywały Ciebie nowe obce osoby. Zatem codziennie ktoś nowy Cię poznaje. Zatem po jakimś czasie CODZIENNIE masz Nowego Partnera w Biznesie.

I jeśli chcesz sobie taki system zbudować. Te wszystkie potrzebne strony, automatyczne wiadomości email, prezentację swojego MLM itd.. to zapraszam do mojego PROGRAMU 9 KROKÓW MLM ONLINE.[/text_block]

zbudujesz dla siebie taki SYSTEM
a ja pomogę Tobie na każdym etapie PROGRAMU

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 1
Twój własny adres internetowy
i Twoja pierwsza strona wizytówka

SPIS TREŚCI

1 CZY TWÓJ WŁASNY ADRES JEST CI POTRZEBNY? 4
2 JAKI ADRES WYBRAĆ? 6
3 CO TO ZNACZY: WŁASNY ADRES INTERNETOWY? 9
4 CZY DA SIĘ POD JEDNYM ADRESEM INTERNETOWYM PODCZEPIĆ RÓŻNE TWOJE STRONY? 13
5 ILE KOSZTUJE DOMENA? 17
6 JAK SPRAWDZIĆ CZY TWÓJ WYBRANY ADRES MOŻNA KUPIĆ I ILE KOSZTUJE? 18
7 ZANIM KUPISZ SWOJĄ DOMENĘ 21
8 CZEGO LEPIEJ NIE KUPOWAĆ? 23
9 KUPIENIE SWOJEGO ADRESU I USTAWIENIE DNS 25
10 CZY ADRES STRONY TO TO SAMO CO STRONA? 26
11 CZEGO BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ DO URUCHOMIENIA TWOJEJ
DOMENY I STRONY?
27
NIESAMOWICIE ZWRACAJĄCA SIĘ INWESTYCJA! 30
UWAGA 33
I JESZCZE JEDNO 34
CO JESZCZE BĘDZIE CI POTRZEBNE? 34
12 JAK URUCHOMISZ SWOJĄ DOMENĘ? 35
13 JAK URUCHOMISZ SWOJĄ STRONĘ? 38
14 BRAWO GOTOWE! CO DALEJ? 51

 

[/text_block]

fade-leftfade-rightKażdy ebook zawiera instrukcje obrazkowe co jak wykonać

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 2
Twój własny profesjonalny adres email
oraz Twoje centrum dowodzenia email na GMAIL

SPIS TREŚCI

1 CZY TOBIE JEST POTRZEBNY I DO CZEGO WŁASNY ADRES E-MAILOWY? 4
2 CO TO ZNACZY: WŁASNY ADRES E-MAILOWY? 5
3 CO JEST POTRZEBNE, ABY STWORZYĆ SWÓJ WŁASNY ADRES E-MAIL NA WŁASNEJ DOMENIE? 8
4 GDZIE ODCZYTUJE SIĘ WIADOMOŚCI E-MAIL, KTÓRE PRZYCHODZĄ NA TWÓJ WŁASNY ADRES E-MAIL? 16
5 GMAIL – TWOJE GŁÓWNE CENTRUM DOWODZENIA POCZTĄ E-MAIL! 18
6 DLACZEGO POLECAM KORZYSTAĆ Z GMAIL? 21
7 CZY WARTO ŚCIĄGAĆ POCZTĘ Z WŁASNEGO ADRESU E-MAIL NA PROGRAMY POCZTOWE TAKIE JAK OUTLOOK CZY THUNDERBIRD? 26
8 JAK NA SERWERZE STWORZYĆ SWÓJ ADRES E-MAIL? 27
9 JAK PRZEKIEROWAĆ/ŚCIĄGNĄĆ POCZTĘ Z ADRESU NA GŁÓWNY ADRES W GMAIL? 35
10 JAK WYSYŁAĆ POCZTĘ W GMAIL Z RÓŻNYCH ADRESÓW? 46
11 JAK PODŁĄCZYĆ SWÓJ ADRES/ADRESY EMAIL POD GETRESPONSE? 50
12 UWIERZYTELNIANIE SWOJEGO ADRESU NA GETRESPONSE 53
13 BRAWO GOTOWE ? CO TERAZ? 58

 [/text_block]

Do każdego Kroku jest dedykowany wpis na zamkniętej grupie, gdzie możesz zadawać pytania

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 3
TWOJA STRONA POZYSKUJĄCA NA AUTOMACIE TWOICH PRZYSZŁYCH PARTNERÓW

SPIS TREŚCI

WPROWADZENIE 5
1 CO TO JEST ZA TYP STRONY I JEJ KLUCZOWA CECHA? 7
2 PO CO TOBIE TAKA STRONA? 13
3 TRZY PRZESZKODY! 20
AD 1 :: PRZESZKODA TECHNICZNA 21
AD 2 :: PRZESZKODA EMOCJONALNA 21
AD 3 :: PRZESZKODA MERYTORYCZNA 26
4 JAKIE ROZWIĄZANIE OBIECAĆ NA STRONIE? 26
FAZA I 27
ŹRÓDŁO 1 – TY SAM 27
ŹRÓDŁO 2 – INNI KTÓRZY TO ROBIĄ Z SUKCESEM 27
FAZA 2 28
GRUPA I PROBLEMÓW 30
GRUPA II PROBLEMÓW 34
5 NAJBARDZIEJ SKUTECZNE ELEMENTY NA TEJ STRONIE 37
TŁO STRONY 37
NAGŁÓWEK 37
PRZYCISK 40
OBRAZEK 41
FORMULARZ DO ZAPISU 44
6 NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANE UKŁADY TAKIEJ STRONY 47
7 LEAD MAGNET I LEAD CZYLI TWÓJ POTENCJALNY PARTNER / KLIENT ORAZ PRZYNĘTA NA NIEGO 48
8 CO WPŁYWA NA SKUTECZNOŚĆ TEJ STRONY? 49
1 :: RUCH 49
2 :: TEKST PROMUJĄCY 51
3 :: NAGŁÓWEK 51
9 JAKA JEST OPTYMALNA SKUTECZNOŚĆ TEJ STRONY? 52
10 W JAKI SPOSÓB MIERZY SIĘ SKUTECZNOŚĆ TAKIEJ STRONY? 53
11 GRUPA DOCELOWA 56
12 JAK DŁUGO TA STRONA PRZECHWYTUJĄCA MA DZIAŁAĆ? 63
13 ILE TAKICH STRON TRZEBA MIEĆ? 65
14 JAK ZROBIĆ TAKĄ STRONĘ? 66
15 FORMULARZ I PIERWSZA LISTA ADRESOWA 70
JAK WEJŚĆ NA LISTĘ ADRESOWĄ I SPRAWDZIĆ KTO SIĘ ZAPISAŁ? 81
16 RODO, A POZYSKIWANIE KONTAKTÓW 82
17 CZY KAŻDY MOŻE ZBIERAĆ KONTAKT DO POTENCJALNYCH PARTNERÓW NAWET JEŚLI SIĘ NIE MA FIRMY? 91
18 BRAWO GOTOWE CO DALEJ? 93

 [/text_block]

Gdy kupisz teraz tego e-booka, który nigdzie indziej nie jest sprzedawany osobno, tylko tu na tej stronie, to w przyszłości możesz dokupić resztę całego PROGRAMU, z obniżką o kwotę zakupu tego e-booka.

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 4
TWOJA STRONA Z PODZIĘKOWANIEM ZA ZAPIS
NA STRONIE PRZECHWYTUJĄCEJ

SPIS TREŚCI

WPROWADZENIE 4
1 CO TO JEST ZA STRONA? 4
2 CZY NA PEWNO JEJ POTRZEBUJESZ? 5
3 JAKIE FUNKCJE PEŁNI STRONA PODZIĘKOWANIA? 7
4 CO NA NIEJ UMIEŚCIĆ? 11
5 JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ JUŻ NA STRONIE PODZIĘKOWANIA,
NAWET ZANIM JESZCZE ZACZNIESZ ZARABIAĆ W MLM?
18
6 JAK ZROBIĆ STRONĘ PODZIĘKOWANIA? 24
7 JAK WSTAWIĆ NA NIĄ BOX Z FANPAGE LUB DO GRUPY NA FB? 28
8 JAK WSTAWIĆ NA NIĄ PREZENT DO POBRANIA? 38
9 JAK POWIĄZAĆ STRONĘ THX ZE STRONĄ PRZECHWYTUJĄCĄ? 43
10 JAK ZDOBYĆ NA FANPAGE OD RAZU 5000 FANÓW JAKO DOWÓD SPOŁECZNY? 45
11 TWOJA UNIWERSALNA STRONA PODZIĘKOWANIA? 49
12 BRAWO GOTOWE ? CO DALEJ? 50

 

[/text_block]

fade-leftfade-rightPoczytaj opinie na temat tego programu

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 5
TWOJA STRONA Z ROZWIĄZANIEM,
KTÓRE OBIECAŁEŚ DAĆ
i inne strony informacyjne

SPIS TREŚCI

WPROWADZENIE 4
1 JAKIE KŁODY NA TWOJEJ DRODZE PRZED TOBĄ STOJĄ W TYM KROKU? 6
2 TRZY KLUCZE DO INTERNETOWEGO SUKCESU 7
3 FORMY TWORZENIA TREŚCI W INTERNECIE 15
TEKST 16
A :: TEKST W WIADOMOŚCIACH EMAIL 16
B :: TEKST NA STRONIE 17
C :: TEKST W FORMIE PDF 18
D :: PREZENTACJE 22
WIDEO 26
A :: PREZENTACJA/ZDJĘCIE + JAKAŚ MUZYKA W TLE 26
B :: PREZENTACJA/ZDJĘCIE + TWÓJ GŁOS W TLE 26
C :: NAGRANIE EKRANU MONITORA + TWÓJ GŁOS W TLE 27
D :: PREZENTACJA/WIDEO + NAGRANIE Z KAMERY 27
E :: NAGRANIE CIEBIE Z KAMERY 31
F :: LIVE 31
G :: OBCE WIDEO 33
AUDIO 34
A :: NAGRANIE MP3 34
B :: FB LIVE AUDIO 35
4 JAK PRZYGOTOWAĆ TREŚĆ? 36
WSKAZÓWKA 37
MOC ODDZIAŁYWANIA TREŚCI 40
5 ILE TAKICH STRON TRZEBA MIEĆ? 45
PRZYKŁAD 1 – MOJEJ KLIENTKI 46
PRZYKŁAD 2 – MÓJ WŁASNY SYSTEM DO MONESE 61
6 KOMU TE STRONY Z ROZWIĄZANIEM POKAZYWAĆ? 65
7 HARMONOGRAM PRACY 71
8 JAK TĄ STRONĘ ZROBIĆ? 83

 

[/text_block]

fade-leftfade-rightA TY jak długo działasz już w Internecie?

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 6
TWOJE STRONY INFORMACYJNE
o Twoim WYBRANYM MLM ONLINE

SPIS TREŚCI

1 CO W TYM KROKU MASZ DO ZROBIENIA 4
2 KIEDY KTOKOLWIEK BĘDZIE CHCIAŁ DO CIEBIE DOŁĄCZYĆ? 9
3 TEMATY DO PRZEDSTAWIENIA TWOJEGO MLM 12
4 LISTY MAILINGOWE DO POSZCZEGÓLNYCH KROKÓW/ETAPÓW TWOJEGO SYSTEMU MLM 16
5 PO CO TO CAŁE PRZENOSZENIE Z LISTY NA LISTĘ? 30
6 JAK ZROBIĆ TE STRONY I TE LISTY MAILINGOWE? 32
7 CO JEŚLI MASZ Z TYM KROKIEM PROBLEM? 50

 

[/text_block]

fade-leftfade-rightI jakie masz ze swoich działań rezultaty?

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 7
AUTOMATYCZNE WYSYŁANIE E-MAILI

SPIS TREŚCI

1 CO MASZ DO ZROBIENIA W TYM KROKU? 4
2 JAKIE SĄ RODZAJE WIADOMOŚCI EMAIL 6
3 PRZYKŁADY KOLEJEK MAILI Z DWÓCH MOICH SYSTEMÓW 12
4 JAK CZĘSTO USTAWIAĆ SEKWENCJE WIADOMOŚCI E-MAIL? 20
5 JAK ZORGANIZOWAĆ PISANIE E-MAIL? 22
6 NAJWAŻNIEJSZE ZASADY PISANIA E-MAILI 24
7 JAK DODAWAĆ WIADOMOŚCI EMAIL DO KOLEJKI MAILI? 26
TWORZENIE PIERWSZEJ WIADOMOŚCI 27
TWORZENIE KOLEJNYCH WIADOMOŚCI 40
8 CO JEŚLI MASZ Z TYM KROKIEM PROBLEM? 45

 

[/text_block]

Jeśli chcesz zacząć mieć inne wyniki,
musisz zacząć robić inne rzeczy.

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 8
TWOJA STRONA Z INSTRUKCJĄ KROK PO KROKU JAK DOŁĄCZYĆ DO TWOJEGO BIZNESU MLM

SPIS TREŚCI

1 CO MASZ DO ZROBIENIA W TYM KROKU? 4
2 KIEDY KIERUJESZ OSOBĘ DO PROCEDURY REJESTRACJI? 5
3 KONSTRUKCJA PROCEDURY REJESTRACJI 6
4 JAK TECHNICZNIE WYKONAĆ PROCEDURĘ REJESTRACJI? 13
5 DRUGI WARIANT PROCEDURY REJESTRACJI 16
6 SCREENPRESSO INSTRUKCJA UŻYWANIA 18
7 NAGRYWANIE EKRANU MONITORA I WRZUCANIE TEGO WIDEO NA YT 28
8 CO DALEJ? 41

 [/text_block]

Jak sądzisz czy ten program Tobie w tym pomoże?

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

KROK 9
RUCH NA TWÓJ SYSTEM

SPIS TREŚCI

1 CO MASZ DO ZROBIENIA W TYM KROKU? 4
2 PRACUJ TYLKO 20 MINUT DZIENNIE 5
3 CZY MUSISZ PRACOWAĆ CODZIENNIE? 12
4 ABY OSIĄGNĄĆ LEPSZE EFEKTY RÓB TO… 20
5 RUCH Z FACEBOOKA – FANPAGE 25
6 RUCH Z FACEBOOKA – PROFIL PRYWATNY 37
7 RUCH Z FACEBOOKA – OBCE GRUPY 44
8 RUCH Z FACEBOOKA – WŁASNA GRUPA 57
9 SŁOWO O POSTACH NA FB 66
10 RUCH Z GOOGLA CZYLI Z YOUTUBA 67
11 RUCH Z GOOGLA CZYLI Z BLOGA 79
12 RUCH Z MAILI 93
13 RUCH Z INNYCH STRON 94
14 RUCH Z INNYCH ŹRÓDEŁ 96
15 JAK SIĘ NIE NAROBIĆ, A DZIAŁAĆ SKUTECZNIE 96
16 CZY NA TYM KONIEC? 101

 [/text_block]

EFEKT

arrow

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

Wychodzisz z domu do sklepu, wracasz… i……

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

Tak właśnie działa SYSTEM! Zbuduj go dla siebie, a się przekonasz ?

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

Ja Tobie w tym pomogę!

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

„Gratulujemy, Nowy Partner w Twojej strukturze”

ZARABIASZ !!!

Też chcesz pracować 20 minut dziennie
i zarabiać tak 2 średnie krajowe?

Potrzebujesz więc SYSTEMU w INTERNECIE,
który będzie pracował za Ciebie i dla Ciebie

fade-leftfade-rightTeraz masz okazję kupić PEŁNY PROGRAM WIDEO/AUDIO/PDF

Pełny Program 9 KROKÓW MLM ONLINE

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”170″ font_font=”Impact” font_color=”%233d3d3d”]497 zł[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″]

OK, KUPUJĘ PROGRAMU 9 KROKÓW MLM ONLINE ZA 497 ZŁ >>>

[/text_block]

Co dostaniesz w PROGRAMIE 9 KROKÓW?

CHCESZ W KOŃCU:

 • zacząć skutecznie polecać ONLINE
 • bez ślęczenia godzinami przed kompem nie wiedząc co w zasadzie robić
 • bez namawiania obcych ludzi na czatach, którzy kompletnie nie chcą tego co im polecasz
 • bez słuchania odmów i wymówek a czasem nawet wyzwisk, że zaczepiasz ludzi
 • bez tracenia czasu na nic nie wnoszące rozmowy, które pochłaniają mnóstwo Twojego czasu
 • chcesz przeznaczać na swoje działania tylko 20 minut dziennie, aby reszta działa się automatycznie

I DODATKOWO CHCESZ:

 • spędzać każdy dzień tak jak zaplanujesz
 • bez siedzenia non stop w komputerze
 • bez siedzenia non stop w telefonie na Messengerze
 • mieć czas dla siebie
 • mieć czas dla swoich bliskich
 • mieć czas na rozrywkę
 • mieć czas na zakupy
 • mieć czas na szykowanie obiadu
 • mieć czas na przeczytanie książki
 • mieć czas na pójście na siłownię
 • spokojnie odebrać dziecko z przedszkola
 • bez wkurzania się na korki na ulicach bo masz czas….

Pełny Program 9 KROKÓW MLM ONLINE

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”170″ font_font=”Impact” font_color=”%233d3d3d”]497 zł[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″]

OK, KUPUJĘ PROGRAMU 9 KROKÓW MLM ONLINE ZA 497 ZŁ >>>

[/text_block]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23414040″]Poniżej opinie różnych osób, TAKICH JAK TY, które też często gubią się w tych wszystkich marketingowo technicznych sprawach.

Które tak jak Ty szukają sposobu, aby skutecznie działać w INTERNECIE, bo tak jak TY też wierzą i WIEDZĄ, że można tak zarabiać na bardzo fajne życie.

Tak jak TY oni też mają MARZENIA o stylu pracy, życia.

I tak jak TY, oni też potrzebowali pomocy, aby im ktoś pokazał co i jak robić. Aby ktoś podpowiedział im co robić, gdy utkną z czymś.

Stworzyłam ten PROGRAM dla takich właśnie ludzi jak TY. I tylko TY podejmujesz decyzję o tym, co z tym dalej zrobisz.

Oni podjęli swoją decyzję. Poczytaj co piszą na ten temat.[/text_block]

fade-leftfade-rightOni już podjęli decyzję… a Ty co teraz zrobisz?

Jaki masz plan na swoje dalsze działania online?

PROGRAM 9 KROKÓW MLM ONLINE

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”170″ font_font=”Impact” font_color=”%233d3d3d”]497 zł[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

OK, KUPUJĘ PROGRAMU 9 KROKÓW MLM ONLINE ZA 497 ZŁ >>>

[/text_block]

— SPACER —