9 krokow BONUS 200 zł sp

Jak budować LISTĘ w MLM ONLINE i polecać Nowym Osobom Biznes Marketingu Sieciowego?

Lista w MLM jest najważniejsza i możesz zacząć budować ją w Internecie!

Otrzymaj BONUS 200 zł na PEŁNY Program 9 KROKÓW MLM ONLINE!

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”20″ font_font=”Courier”]Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymasz BONUS[/text_block]
[custom_html][/custom_html]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”17″ width=”940″]

Poznaj 3 ETAPY
Budowania Marketingu Sieciowego w Internecie

Tak należy to robić, aby mieć efekty i zarabiać prowadząc Marketing Sieciowy w Internecie

[/text_block]

 • 1

  Wybuduj listę! Lista w MLM jest NAJWAŻNIEJSZA!

  TAK! Jasne, że tak, z tym, że jeśli działasz ONLINE to na Twoją listę ludzie zapisują się SAMI. Z własnej woli.
  Nie wpisujesz tam żadnych ludzi z telefonu, ze szkoły, byłej pracy i z przedszkola. Ze swojej zamierzchłej przeszłości. Nie musisz do nikogo dzwonić i obwieszczać mu, jak to się super cieszysz, że po tylu latach się słyszycie i że tak się składa, że masz dla tej osoby genialny biznes! Nie robisz czegoś takiego.
  Za to budujesz listę, na którą ludzie sami się zapisują. I to w czasie, kiedy Ciebie nie ma przed komputerem! Kiedy czytasz książkę, idziesz do sklepu, odprowadzasz dziecko do przedszkola, czy gotujesz obiad.

 • 2

  Zbuduj z ludźmi z listy pozytywną RELACJĘ!

  Budując MLM ONLINE jest trochę odwrotna kolejność. Widzisz działając poza Internetem, sponsorzy każą robić Tobie listę znajomych osób 100, a czasem nawet 300 takich osób z przeszłości i teraźniejszości, które znasz. Z którymi masz jakiekolwiek RELACJE. A to dlatego, ponieważ tylko osoby, z którymi masz jakiekolwiek relacje są skłonne posłuchać co masz dla nich. Jaką masz propozycję.
  Działając online listę budujesz z osób OBCYCH. Więc na początku nie masz z nimi żadnej RELACJI. Zatem nie możesz od razu wypalić do nich z tematem MLM, ponieważ oni nie posiadają w żadnym stopniu zaufania do Ciebie. Musisz najpierw wybudować z tymi zapisanymi na listę osobami relacje.

 • 3

  Przedstaw im MLM i zaproś do REJESTRACJI!

  Teraz, gdy już masz listę, a na liście masz już wybudowana relację z tymi osobami, przychodzi czas na przedstawienie im MLM, tematu, którym się zajmujesz, propozycji biznesowej.
  Robisz dla nich serię wideo o tym czym jest MLM, o co w tym chodzi, jak się tu zarabia, ile się zarabia, kiedy się zarabia, na czym się zarabia. Przedstawiasz produkt firmy, firmę i opowiadasz o tym w jaki sposób możesz pomóc tej NOWEJ osobie. Pomoc może być bezpośrednio od Ciebie lub od grupy, do której należysz.
  I wtedy dopiero jest czas skierować osobę do Instrukcji Rejestracji do MLM, który budujesz.

Otrzymaj BONUS 200 zł na PEŁNY Program 9 KROKÓW MLM ONLINE!

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”20″ font_font=”Courier”]Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać BONUS[/text_block]
[custom_html][/custom_html]