30 Pomysłów na FB LIVE

Plan na 30 dni

POMYSŁ - DZIEŃ #2 O sobie osobiście

ZASTANÓW SIĘ NAD TYM...

Wielu twórców nie rozumie, że ich wideo na żywo może być bardzo skuteczne w przyciąganiu kolejnych wyświetleń długo po zakończeniu transmisji na żywo.

W rzeczywistości Tysiące, Miliony FB LIVE cieszą się popularnością PO ZAKOŃCZENIU TRANSMISJI, a nie w trakcie ich trwania.

Najbardziej popularne wideo na Facebooku "It's the simple joys in life...." (To proste radości życia ...) przekroczyło 170 milionów wyświetleń od czasu jego emisji na żywo w 2016 roku.

Nigdy nie wiesz, kiedy Twoje wideo na Facebooku na żywo stanie się bardzo popularne, dlatego ważne jest podjęcie proaktywnych kroków w celu upewnienia się, że jesteś na najlepszej drodze do generowania największego przychodu z tworzonego wideo na żywo.

Nie czekaj na IDEALNY DZIEŃ, w którym będziesz mieć IDEALNY POMYSŁ NA LIVE i będziesz się czuć IDEALNIE W NASTROJU

Ponieważ ten dzień NIGDY nie nadejdzie. Natomiast robiąc jak najczęściej LIVE masz znacznie większą szansę, że TWOJE WIDEO przyniesie Ci wiele dochodu.

To co czekasz na idealny dzień? Idealny moment? Czy bierzesz sprawę w swoje ręce i zaczynasz ĆWICZYĆ LIVE i po prostu ROBIĆ TO?

LINK DO NAJBARDZIEJ POPULARNEGO LIVE W HISTORII FACEBOOKA

ZWIĘKSZ SWÓJ ZASIĘG!

Miejsce na TWÓJ LIVE w tym temacie! OKAZJA!

Zrób LIVE na FB w tym temacie oznacz HASHTAGIEM #30POMYSLOWFBLIVE (tu mówię o tych hashtagach) wtedy ja wybiorę jeden taki LIVE moich kursantów i umieszczę być może Twój LIVE tu jako przykład.
CO CI TO DA? KOLEJNY ZASIĘG! KOLEJNY RUCH! A ruch w Internecie to ZŁOTO!...
Zobacz moi Klienci (czyli osoby, które już kupują! a nie tylko szukają za darmo) są na tym kursie, oglądają Twoje wideo z przykładowym LIVE... zatem mają okazję Cię poznać, wejść na Twoją stronę i być może zostaną także TWOIMI KLIENTAMI / PARTNERAMI.
Koniecznie wykorzystaj to miejsce jako SWOJĄ REKLAMĘ póki jest wolne i zrób LIVE w tym temacie, aby znalazł się on na tej stronie. Trzymam kciuki!
Gdy zrobisz swój FB LIVE najlepiej zgłoś mi to pisząc do mnie przez zakładkę KONTAKT, tak abym jak najszybciej zamieściła Twój live na stronie kursu. podaj mi oczywiście link do swojego FB LIVE

Świat czeka na TWÓJ LIVE ! 🙂