30 Pomysłów na FB LIVE

Pomysły na 30 dni

SPIS WSZYSTKICH POMYSŁÓW

Zadowolony jesteś z tych pomysłów?
Zaproś swoich znajomych na
BEZPŁATNE wyzwanie 7 dni z FB LIVE

tu link do strony zapisu na wyzwanie

Komu z Twoich znajomych to wyzwanie pomogłoby
działać bardziej pewnie i skutecznie w Internecie?
Wyślij link tej osobie 🙂

FB LIVE MENTORING >>> ZNIŻKA 159 ZŁSPRAWDŻ

BONUS:

Moja Pomoc Dla Ciebie

FB MENTORING LIVE indywidualne warsztaty pracy ze mną 1:1 dostajesz feedback do Twoich LIVE i do tego INFORMACJE  jak możesz z wykorzystaniem LIVE  rozwijać swój biznes.

FB MENTORING LIVE kosztuje 597 zł i zawiera w sobie "30 pomysłów na FB LIVE", który osobno kosztuje 159 zł. Zatem Ty jako Klient "30 pomysłów na FB LIVE", otrzymujesz zniżkę o te 159 zł. Wystarczy teraz dopłacić brakującą część do całego pakietu i skorzystać z indywidualnego mentoringu. Szczegóły i zasady tego mentoringu znajdziesz na stronie TUTAJ

ZWIĘKSZ SWÓJ ZASIĘG!

Miejsce na TWÓJ LIVE w tym temacie! OKAZJA!

Zrób LIVE na FB w tym temacie oznacz HASHTAGIEM #30POMYSLOWFBLIVE wtedy ja wybiorę jeden taki LIVE moich kursantów i umieszczę być może Twój LIVE tu jako przykład.
CO CI TO DA? KOLEJNY ZASIĘG! KOLEJNY RUCH! A ruch w Internecie to ZŁOTO!...
Zobacz moi Klienci (czyli osoby, które już kupują! a nie tylko szukają za darmo) są na tym kursie, oglądają Twoje wideo z przykładowym LIVE... zatem mają okazję Cię poznać, wejść na Twoją stronę i być może zostaną także TWOIMI KLIENTAMI / PARTNERAMI.
Koniecznie wykorzystaj to miejsce jako SWOJĄ REKLAMĘ póki jest wolne i zrób LIVE w tym temacie, aby znalazł się on na tej stronie. Trzymam kciuki!

Świat czeka na TWÓJ LIVE ! 🙂