30 Pomysłów na FB LIVE

Plan na 30 dni

WSTĘP

Tu Instrukcja jak uruchomić FB LIVE na telefonie i na komputerze

POMYSŁ - DZIEŃ #1 o sobie zawodowo

WSKAZÓWKA:

Załóż sobie dokument w GOOGLE (ja preferuję arkusz kalkulacyjny) i tam wpisz wszystkie pytania oraz odpowiedzi a także wymyślaj i rejestruj (gdy usłyszysz lub przeczytasz zadane Ci pytanie od kogoś) kolejne pytania i dopisuj je, aby Twoja lista pomysłów na Twoje LIVE stale rosła. Wtedy NIGDY nie braknie Ci tematów do nagrań.

 

ZWIĘKSZ SWÓJ ZASIĘG!

Miejsce na TWÓJ LIVE w tym temacie! OKAZJA!

Zrób LIVE na FB w tym temacie oznacz HASHTAGIEM #30POMYSLOWFBLIVE (tu mówię o tych hashtagach) wtedy ja wybiorę jeden taki LIVE moich kursantów i umieszczę być może Twój LIVE tu jako przykład.
CO CI TO DA? KOLEJNY ZASIĘG! KOLEJNY RUCH! A ruch w Internecie to ZŁOTO!...
Zobacz moi Klienci (czyli osoby, które już kupują! a nie tylko szukają za darmo) są na tym kursie, oglądają Twoje wideo z przykładowym LIVE... zatem mają okazję Cię poznać, wejść na Twoją stronę i być może zostaną także TWOIMI KLIENTAMI / PARTNERAMI.
Koniecznie wykorzystaj to miejsce jako SWOJĄ REKLAMĘ póki jest wolne i zrób LIVE w tym temacie, aby znalazł się on na tej stronie. Trzymam kciuki!
Gdy zrobisz swój FB LIVE najlepiej zgłoś mi to pisząc do mnie przez zakładkę KONTAKT, tak abym jak najszybciej zamieściła Twój live na stronie kursu. podaj mi oczywiście link do swojego FB LIVE

Świat czeka na TWÓJ LIVE ! 🙂