30 Pomysłów na FB LIVE

Plan na 30 dni

POMYSŁ - DZIEŃ #25 Zaproś do nowego posta/filmu

FB LIVE MENTORING >>> ZNIŻKA 159 ZŁSPRAWDŹ

BONUS:

Moja Pomoc Dla Ciebie

FB MENTORING LIVE indywidualne warsztaty pracy ze mną 1:1 dostajesz feedback do Twoich LIVE i do tego INFORMACJE  jak możesz z wykorzystaniem LIVE  rozwijać swój biznes.

FB MENTORING LIVE kosztuje 597 zł i zawiera w sobie "30 pomysłów na FB LIVE", który osobno kosztuje 159 zł. Zatem Ty jako Klient "30 pomysłów na FB LIVE", otrzymujesz zniżkę o te 159 zł. Wystarczy teraz dopłacić brakującą część do całego pakietu i skorzystać z indywidualnego mentoringu. Szczegóły i zasady tego mentoringu znajdziesz na stronie TUTAJ.

ZWIĘKSZ SWÓJ ZASIĘG!

Miejsce na TWÓJ LIVE w tym temacie! OKAZJA!

Zrób LIVE na FB w tym temacie oznacz HASHTAGIEM #30POMYSLOWFBLIVE (tu mówię o tych hashtagach) wtedy ja wybiorę jeden taki LIVE moich kursantów i umieszczę być może Twój LIVE tu jako przykład.
CO CI TO DA? KOLEJNY ZASIĘG! KOLEJNY RUCH! A ruch w Internecie to ZŁOTO!...
Zobacz moi Klienci (czyli osoby, które już kupują! a nie tylko szukają za darmo) są na tym kursie, oglądają Twoje wideo z przykładowym LIVE... zatem mają okazję Cię poznać, wejść na Twoją stronę i być może zostaną także TWOIMI KLIENTAMI / PARTNERAMI.
Koniecznie wykorzystaj to miejsce jako SWOJĄ REKLAMĘ póki jest wolne i zrób LIVE w tym temacie, aby znalazł się on na tej stronie. Trzymam kciuki!
Gdy zrobisz swój FB LIVE najlepiej zgłoś mi to pisząc do mnie przez zakładkę KONTAKT, tak abym jak najszybciej zamieściła Twój live na stronie kursu. podaj mi oczywiście link do swojego FB LIVE

Świat czeka na TWÓJ LIVE ! 🙂