30 Pomysłów na FB LIVE

Plan na 30 dni

POMYSŁ - DZIEŃ #4 O efektach

Logitech HD720p

WSKAZÓWKA:
LIVE z telefonu czy z komputera? Zazwyczaj kamery w telefonach są lepsze niż te wbudowane w laptopie. Kolory są bardziej żywe, ostrość lepsza, nasycenie światła też. Dodatkowo w telefonie możesz zastosować nakładkę na swój LIVE (o nakładce będzie później.

Komputer z kolei ma możliwość udostępniania ekranu (z przeglądarki CHROM), jest wygodniejszy w użyciu pod kątem obsługi komentarzy.
Ja proponuje robić różne LIVE raz z telefonu innym razem z komputera. Warto natomiast zaopatrzyć się w kamerę komputerową, która ma zdecydowanie lepsza jakość obrazu i dźwięku niż ta z laptopa. Obok zdjęcie mojej kamery, której używam.

ZWIĘKSZ SWÓJ ZASIĘG!

Miejsce na TWÓJ LIVE w tym temacie! OKAZJA!

Zrób LIVE na FB w tym temacie oznacz HASHTAGIEM #30POMYSLOWFBLIVE (tu mówię o tych hashtagach) wtedy ja wybiorę jeden taki LIVE moich kursantów i umieszczę być może Twój LIVE tu jako przykład.
CO CI TO DA? KOLEJNY ZASIĘG! KOLEJNY RUCH! A ruch w Internecie to ZŁOTO!...
Zobacz moi Klienci (czyli osoby, które już kupują! a nie tylko szukają za darmo) są na tym kursie, oglądają Twoje wideo z przykładowym LIVE... zatem mają okazję Cię poznać, wejść na Twoją stronę i być może zostaną także TWOIMI KLIENTAMI / PARTNERAMI.
Koniecznie wykorzystaj to miejsce jako SWOJĄ REKLAMĘ póki jest wolne i zrób LIVE w tym temacie, aby znalazł się on na tej stronie. Trzymam kciuki!
Gdy zrobisz swój FB LIVE najlepiej zgłoś mi to pisząc do mnie przez zakładkę KONTAKT, tak abym jak najszybciej zamieściła Twój live na stronie kursu. podaj mi oczywiście link do swojego FB LIVE

Świat czeka na TWÓJ LIVE ! 🙂